رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کرش شدن

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

سلام بعد از اینکه اون مود هایی ک علی گزاشته بود انداختم بالا ک نیاورد هیچ بعدش تا میرفتم سمپ کرش میشد چند بار حذف کردم حتی از سایت دیگه هم دانلود کردم ولی فایده نداره بازم هی کرش میشه @Ali @Shayan

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 سال بعد...

سلام درود و احترام مشکل کرش شدن من چیه که نمی تونم وارد بازی شم؟ اینم نسخه فشردش:

udl6.png

اگر جای دیگری باید این مشکل بگم لطفا بگید با تشکر

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۵ در 15:33، Tael151510 گفته است:

سلام درود و احترام مشکل کرش شدن من چیه که نمی تونم وارد بازی شم؟ اینم نسخه فشردش:

udl6.png

اگر جای دیگری باید این مشکل بگم لطفا بگید با تشکر

سلام فایل باز نمیکنه اگه میشه فایل رو تو یه سایت دیگری اپلود کنید.

مشکل در لانچر هست یا سمپ؟

عکس از ارور و کرش هم ارسال کنید.

ارور رو تو تاپیک دیگر که ارسال کرده بودید مشاهده کردم.

آیا مود و یا چیت نصب کرده اید؟اگر آره لطفا پاک کنید.همچنین باید نسخه بازیتون فارسی نباشه و اورجینال باشه.همچنین از طریق روش زیر هم مشکل رو حل کنید:

1-با سلام روی آیکون بازی کلیک راست کنید و  روی گزینه properties کلیک کنید.

2-روی گزینه Compatibility کلیک کنید.

3-تیک گزینه Run this program in compatibility mode for رو بزنید و از طریق منوی کشویی نوع ویندوز هارو انتخاب و Apply رو بزنید.سپس سمپ رو اجرا کنید و ببیند هنوز کرش هست یا نه.این رو با تمام نوع ویندوز ها تست کنید.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۶/۱۱/۳ در 19:33، DEANAMBROSE77 گفته است:

سلام بعد از اینکه اون مود هایی ک علی گزاشته بود انداختم بالا ک نیاورد هیچ بعدش تا میرفتم سمپ کرش میشد چند بار حذف کردم حتی از سایت دیگه هم دانلود کردم ولی فایده نداره بازم هی کرش میشه @Ali @Shayan

لینک به دیدگاه

?

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۷/۲۳ در 00:17، Mikail گفته است:

سلام لانچر باز میکنم مینویسه میگه کرش شدید و فایل را فشرده سازی کنید و به forum بفرستید

AGSAL.zip -  8.6 MB

هنگام اجرای لانچر از خاموش بودن انتی ویروس اطمینان پیدا کنید.

در صورتی که Crash داشتید یا ارور VCRuntime140.dll is missing را دریافت کردید مطمئن شوید که Visual C++ Redistributable 2015 x86 بر روی سیستمان نصب هست و قابل توجه که باید نسخه x86 آن نصب باشد حتی اگر Architecture Type ویندوز شما 64bit است.

لینک دانلود: https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe

در صورتی که تمام راه های ممکن را امتحان کردید و همچنان با لانچر مشکل داشتید لانچر را به لیست سفید آنتی ویروس خود اضافه کنید یا حالت گیمر آنتی ویروس خود را روشن کنید، در صورتی که پاسخ نگرفتید آنتی ویروس خود را حذف کنید و در صورتی که آنتی ویروس لازم دارید از یک نسخه خوب و بروز شده استفاده کنید.

همچنین در صورتی که از لانچر دیگری مانند لانچر Steam، Origin یا Uplay که از PunkBuster استفاده می کند (یا حتی sXe Injected) مطمئن شوید که آنتی چیت آن ها غیر فعال هست و اجرا نشده و در صورتی که نتوانستید آن ها را به طور کامل ببندید آن ها را حذف کنید! (sXe Injected, PunkBuster, VAC, Origin AntiVirus, ...)

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۷ در 09:25، 83mehrdad83 گفته است:

هنگام اجرای لانچر از خاموش بودن انتی ویروس اطمینان پیدا کنید.

در صورتی که Crash داشتید یا ارور VCRuntime140.dll is missing را دریافت کردید مطمئن شوید که Visual C++ Redistributable 2015 x86 بر روی سیستمان نصب هست و قابل توجه که باید نسخه x86 آن نصب باشد حتی اگر Architecture Type ویندوز شما 64bit است.

لینک دانلود: https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe

در صورتی که تمام راه های ممکن را امتحان کردید و همچنان با لانچر مشکل داشتید لانچر را به لیست سفید آنتی ویروس خود اضافه کنید یا حالت گیمر آنتی ویروس خود را روشن کنید، در صورتی که پاسخ نگرفتید آنتی ویروس خود را حذف کنید و در صورتی که آنتی ویروس لازم دارید از یک نسخه خوب و بروز شده استفاده کنید.

همچنین در صورتی که از لانچر دیگری مانند لانچر Steam، Origin یا Uplay که از PunkBuster استفاده می کند (یا حتی sXe Injected) مطمئن شوید که آنتی چیت آن ها غیر فعال هست و اجرا نشده و در صورتی که نتوانستید آن ها را به طور کامل ببندید آن ها را حذف کنید! (sXe Injected, PunkBuster, VAC, Origin AntiVirus, ...)

همه این کار هارو کردم اما درست نشد 

لطفااا کمک کنید!!!!!

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۸ در 21:34، Mikail گفته است:

همه این کار هارو کردم اما درست نشد 

لطفااا کمک کنید!!!!!

خود مهرداد فک کنم گیج شد دیگر جواب نمیده!!:acigar:

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
در در ۱۳۹۶/۱۱/۴ در 07:03، DEANAMBROSE77 گفته است:

عه? 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس
در در ۱۴۰۰/۲/۲۲ در 20:59، whizali گفته است:

https://uupload.ir/view/logs_tqqw.rar/
بازی میگه کرش شدید و این فایل رو بفرستید
لطفا رسیدگی شه

لطفاً تاپیک جدید بزنید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...