رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ داخل لانچر اندروید

ارسال‌های توصیه شده

سلام من وقتی می‌خوام روی دکمه ها میزنم مثلاً ماشین حرکت کنه چند ثانیه طول می‌کشه یا مثلاً می‌خوام فرمون بدم به سمت چپ یا راست چند ثانیه طول می‌کشه تا ماشین حرکت کنه اگه میشه زود جواب بدید مرسی

«زنٌّدگُيي مِّٓیکٍّٰنم با قٍّوانٍیٍن خْٰٰودم!» ️ 

لینک به دیدگاه
در 23 ساعت قبل، Amirgang212121 گفته است:

سلام من وقتی می‌خوام روی دکمه ها میزنم مثلاً ماشین حرکت کنه چند ثانیه طول می‌کشه یا مثلاً می‌خوام فرمون بدم به سمت چپ یا راست چند ثانیه طول می‌کشه تا ماشین حرکت کنه اگه میشه زود جواب بدید مرسی

با سلام و درود

1- ممکن هست مشکل از fps شما باشد!

2- احیاناً ماشین شما دارای سیستم هیدرولیک نیست؟ چون برای حرکت در موبایل وقتی ماشین هیدرولیک باشد، ماشین با کمی مکس راه می افتد!

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۵/۴ در 19:59، Automat گفته است:

با سلام و درود

1- ممکن هست مشکل از fps شما باشد!

2- احیاناً ماشین شما دارای سیستم هیدرولیک نیست؟ چون برای حرکت در موبایل وقتی ماشین هیدرولیک باشد، ماشین با کمی مکس راه می افتد!

سلام خیر ماشینم هیدرولیک نداره بنظر من مشکل لانچر هستش مثلا دکمه گاز ماشین میگیرم دکمه گاز سبز نمیشه بعد دو سانیه سبز میشه ماشین حرکت میکنه(میدونید خو وقتی دکمه ای تو بازی فشار میدیم نمیدونم سبز میشه یا سیاه) منم وقتی دکمرو فشار میدم بعد دو سانیه انجام میشه و باعث میشه هی بخورم تو در و دیوار?? مثلا دکمه سمت چپ میگیرم دو ثانیه بعد میره سمت چپ ماشین میره تو دیوار گوشی قبیلم سامسونگ بود اینطوری نبود الان شیاعومی شده ممکنه بخاطر این باشه؟؟

ویرایش شده توسط Amirgang212121
یه نکته ای جا انداختم

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، Amirgang212121 گفته است:

سلام خیر ماشینم هیدرولیک نداره بنظر من مشکل لانچر هستش مثلا دکمه گاز ماشین میگیرم دکمه گاز سبز نمیشه بعد دو سانیه سبز میشه ماشین حرکت میکنه(میدونید خو وقتی دکمه ای تو بازی فشار میدیم نمیدونم سبز میشه یا سیاه) منم وقتی دکمرو فشار میدم بعد دو سانیه انجام میشه و باعث میشه هی بخورم تو در و دیوار?? مثلا دکمه سمت چپ میگیرم دو ثانیه بعد میره سمت چپ ماشین میره تو دیوار گوشی قبیلم سامسونگ بود اینطوری نبود الان شیاعومی شده ممکنه بخاطر این باشه؟؟

سلام و درود

اگه گوشی شما مجهز به گیم بوستر (game booster) هست اونرو فعال کنید و اگر برنامه ای در گوشی به جز لانچر فعال هستش ببندید

ممکنه مشکل از پر بودن حافظه گوشی شما باشه شاید هم سیستم عامل گوشیتون نسبت به گوشی قبلی ضعیف تر هست

اگر با این مورد ها هم رفع نشد باز بگید راه حل دارم

روزتون خوش

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه
در 6 ساعت قبل، Automat گفته است:

سلام و درود

اگه گوشی شما مجهز به گیم بوستر (game booster) هست اونرو فعال کنید و اگر برنامه ای در گوشی به جز لانچر فعال هستش ببندید

ممکنه مشکل از پر بودن حافظه گوشی شما باشه شاید هم سیستم عامل گوشیتون نسبت به گوشی قبلی ضعیف تر هست

روزتون خوش

اگه منظورتون از گیم بوستر همون گیم توربو مال شیائومیه نه من گوشیم ندارتش و در مورد مسئله حافظه گوشی 80 گیگ خالی داره و حین بازی برنامه ی دیگیم باز نیست ممنون میشم اگه راه حل های دیگتون بگید

ویرایش شده توسط Amirgang212121

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۵/۶ در 17:09، Automat گفته است:

سلام و درود

روزتون خوش

سلام داش چیشد اگه راه حلی نداره ولش کن اشکال نداره

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Amirgang212121 گفته است:

سلام داش چیشد اگه راه حلی نداره ولش کن اشکال نداره

سلام و درود

شرمنده فراموش کردم اینجارو چک کنم 

خب پس اگر مسئله حافظه گوشی مطرح نیست پس میشه گفت ممکنه بد افزار هایی روی گوشیتون باشه که باعث اذیت کردن شما بشه

البته این نکته رو هم بگم بد نیست که گوشی های شیائومی کلا با سمپ کمی نا سازگارن و اگر براتون سوال پیش اومده که چرا باید بگم منم نمیدونم !

بهتره چک کنید که سرعت نت هم خوب باشه و از طرفی چند نفر همزمان با یک وایفای کار نکنن ( اگر با نت سیمکارت هستید قصه ی دیگه ای مطرح میشه )

اگر سمپ عادی داخل گوشیتون هست اونرو یا کامل حذف یا حداقل دیتای اونرو از بین ببرید

اگر قبل از ورود به لانچر مدت زمان زیادی گوشیتون روشن بوده کمی بهش فرصت بدید و گوشی رو خاموش کنید یا اینکه یکبار گوشی رو کاملا خاموش ( shot dawn) کنید 

اگر کنترل سرعت ( speed limit) رو فعال کردید خاموش کنید چون یکسری مشکلات داره

نکته: اگر سپر امنیت ( آنتی ویروس ) گوشی خاموش هست حتما فعال کنید یسری کمک ها میکنه که توضیحش کمی سخته

بازم اگه رفع نشد راستش دیگه پیشنهادی به ذهنم نمیرسه ولی بازم مطرح کنید شاید توی این تایم موردی به ذهن بنده برسه

با عرض معذرت بابت تاخیر در جواب

شاد باشید!!

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه
در 41 دقیقه قبل، Automat گفته است:

سلام و درود

شرمنده فراموش کردم اینجارو چک کنم 

خب پس اگر مسئله حافظه گوشی مطرح نیست پس میشه گفت ممکنه بد افزار هایی روی گوشیتون باشه که باعث اذیت کردن شما بشه

البته این نکته رو هم بگم بد نیست که گوشی های شیائومی کلا با سمپ کمی نا سازگارن و اگر براتون سوال پیش اومده که چرا باید بگم منم نمیدونم !

بهتره چک کنید که سرعت نت هم خوب باشه و از طرفی چند نفر همزمان با یک وایفای کار نکنن ( اگر با نت سیمکارت هستید قصه ی دیگه ای مطرح میشه )

اگر سمپ عادی داخل گوشیتون هست اونرو یا کامل حذف یا حداقل دیتای اونرو از بین ببرید

اگر قبل از ورود به لانچر مدت زمان زیادی گوشیتون روشن بوده کمی بهش فرصت بدید و گوشی رو خاموش کنید یا اینکه یکبار گوشی رو کاملا خاموش ( shot dawn) کنید 

اگر کنترل سرعت ( speed limit) رو فعال کردید خاموش کنید چون یکسری مشکلات داره

نکته: اگر سپر امنیت ( آنتی ویروس ) گوشی خاموش هست حتما فعال کنید یسری کمک ها میکنه که توضیحش کمی سخته

بازم اگه رفع نشد راستش دیگه پیشنهادی به ذهنم نمیرسه ولی بازم مطرح کنید شاید توی این تایم موردی به ذهن بنده برسه

با عرض معذرت بابت تاخیر در جواب

شاد باشید!!

مرسی که وقت میزارید و پاسخ میدید اما متاسفانه من همه اینکارارو کردم ولی درست نشد بازم مرسی از راهنماییتون

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۵/۳ در 20:30، Amirgang212121 گفته است:

حافظه رم گوشی شما پر هست.

راهکار :

استفاده از بوستر ها گیم.

پاک کردن حافظه رم.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

بابا رم من جا داره چیزی زیاد روش نصب نیست اصلا از گیم بوستر استفاده میکنم

لینک به دیدگاه
در 22 ساعت قبل، Amirgang212121 گفته است:

بابا رم من جا داره چیزی زیاد روش نصب نیست اصلا از گیم بوستر استفاده میکنم

دوست عزیز کم هوش بنده،ده بار گفتیم !!!! رم با رام فرق داره البته،رم حافظه موقت گوشی شماست،گوشی شما یا سیپی یو بسیار درگیری داره یا رام!! حافظه شمارو نمیگیم چه ۱ گیگ خالی چه ۱۰۰گیگ،مشکل اف پی اس دارید توی تنظمیات رزولوشن پایین بیارید همرو روی پایین ترین حالت بزارید درست نشد،به سایت دیجیکالا رفته و گوشی جدیدی سفارش بدید مچزکم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام میگم من توی تراک باگ خوردم کامیون هایی ک ۱۲۰ تا سرعت می‌رفت الان نیستشون با لانچر هم هستم میشه ی راهنمایی بکنی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

به اسم الله، خوب من برای مشکل شما یه راه حل دارم که خودم انجامش دادم و شد!

شما باید به تنظیمات بازیتون رفته، سپس Display setup رو باز کرده و روی گزینه اول کلیک میکنید، وقتی که شما وارد صفحه شدید گزینه آیی به نام Custom HUD وجود داره که شما باید هودتون رو تغییر بدید.

گوشی های شیاومی پایین شون و بالاشون (که نزدیک دوربین هست) اونجا برای بازی کمی نامناسب طراحی شده. اما خوب کمی دکمه گاز رو بیارید به سمت چپ همچنین دکمه دنده عقب رو و دکمه های فرمون رو کمی به سمت راست هدایت کنید و تمام این مشکل حل میشه و به احتمال زیاد مشکلی پیش نمیاد با تشکر از کسانی که وقت گذاشتن و متن رو خواندند.

• Extreme La Elite
  • ExT

Leaked.png

دیر میفهمی چقد زود گذشت...!:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...