رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر Royaaa

Mili

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  FreeDoM.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Royaaa.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  همه ی اعضای اقلیت امدادگران

• توضیحات:  خوب چون از اقلیت بنده رو انداهتین بیرون بدون هیچ دلیلی منم یگم که شما هر موقع یاد گرفتین لیدر کنید خوب .

مورد 1- این چه ساب لیدری که انتخاب کردین لولشون هنو 15 نشده و سوال هاشو از ممبر ها میپرسه

و در قسمت قوانین عمومی دسته ملایم به این نکته اشاره شده

- رنک 6: دسته راست لیدر هست و لیدر باید از Rank های بالاتر این رنک را انتخاب کند.

مورد 2- شما اگه لیدر شدید موظف با این هستید که تایم آنلاین شدنتون بیشتر باشه که نیست حداقل از بنده کم هست

مورد 3- چه دلیلی باعث شد از کد /uninvite  بر روی بنده استفاده کنید با مدارک حرف مهم نیست برا بنده

مورد 4- اصولا من کاری نمی کنم که کسی به من امر کنه برو یا بیا برا شماست بس شما برو لیدری کردن یاد بگیر بعد بیا ساب لیدر انتخاب کردن یاد بگیر بعد حالا مقامات بالا اگه بدون پارتی تست گرفتن ازتون بیا کد uninvite رو بنداز زیر دستت

• مدارک (فیلم یا عکس):  

sa_mp_002.png

sa_mp_001.png

sa_mp_002.png

sa_mp_003.png

sa_mp_004.png

sa_mp_005.png

sa_mp_019.png

FreeDoM

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

با توجه به اینکه اخراج شما از اقلیت با هماهنگی بنده صورت گرفته به این شکایت پاسخ میدم!، دلیل کافی برای اخراجتون از اقلیت همین بس که هنگام میتینگ جدی اقلیت شما اقدام به گذاشتن C4 می کنید و بعد منفجرش میکنید! مگه میتینگ جای شوخی و اینجور حرکات سبک و نسنجیده هست؟

16217151630327745230_photo_2018-01-18_22

مورد نخستی که ذکر کردید، لیدر میتونه بنا به صلاح دید هر کسیو به عنوان ساب لیدر انتخاب کنه، الان موقع اینه که به بازیکنای تازه فرصت داده بشه تا طمع بازیو بچشن! و همچنین جایی هم درمورد لول مورد نیاز برای ساب لیدری صحبت نشده!

مورد دوم هم که ذکر کردید، الان فصل امتحانات هست و مسلماً تایم آنلاینی هیچ فردی مناسب نیست. شما نمیتونید بخش مرخصی لیدرهارو ببینید پس نمیتونید در این مورد هم قضاوت کنید.

مورد سوم و چهارم هم پاسخ خودتونو گرفتید، شما کار خودتون اشتباهه و نمیپذیرید! مدارک هم ضمیمه کردیم پس حرفتون چیه؟ مدیریت درمورد تست ایشون پارتی بازی کردن و ایشون لیدر شدن؟ شما از تست های لیدری و مدارکی که گرفته میشه خبر دارید؟ دستور Uninvite به صورت صحیح و با هماهنگی بنده روی شما زده شده! کسی که جلسه رو به شوخی میگیره مسلماً اقلیت رو به شوخی گرفته و همچین کسی لیاقت حضور در هیچ اقلیتیو نداره!

قبل از حرف زدن و تهمت زدن کمی فکر کنید، موفق باشید.

• دوست دارم که 5

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

خوب پس‌ هیچ کس لیاقت عضویت در اقلیت امدادگران و نداره بالین متینگی‌که دیدم

مشکلم همینه که ما در‌جریان پارتی‌اینا نیستیم ولی‌کاملان معلومه

و مورد بعدی‌که شما خیلی آدمین خوبی‌هستی‌اما اینم نگاه کن شاید لازمت شه 

sa_mp_018.png

در ضمن شما ساب لیدر این اقلیتی‌یا لیدر‌که اسلحه گرفتی‌و نظارت میکنی ؟! 

شما فقط یک ممبر ساده هستید و ادمینی تونم در‌بیرون از میتینگ و یا رپورت و چیت هست 

اگه ادمین ناظر میخواد اقلیت مقام لیدر‌لازم نیست پس

• دوست دارم که 1

FreeDoM

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت @Mili

و ممنون برای توجهتون به اقلیت

شاهدین این ماجرا، دکتران سرور از قبیل: @dolfys @MorQ @ArmanMoalemi @hajheshmattt @Elnaz @ipani و...

نکاتــــــــــی هست که باید خدمتتون عارض شوم:

1. همانطور که @Shayan عرض کردند، ساب لیدر نیاز به لــــول بالا نداره و لیدر هرکس رو که بخواد میتونه ساب لیدر کنه. این قوانینی که شما میگید برای قدیم بود. و من صلاحیت رو در ایشون دیدم.

2. سوالی که از @MorQ کردید، سوالی هست که جواب ثابــــت نداره. در رابطه با پاداش بیشترین گزارش هفتگی من تصمیم میگیرم. و مبنای خاصی نداره.

3. اعضای رنک بالای اقلیت به دلیل نداشتن وقت کافــــی برای بازی کردن، برای ساب لیدری انتخاب نشدند.

4. در ایام امتحانات نیاز به تایم آنلاین بالا نیست. شما از مسایل تیم staff خبر ندارید و نخواهید داشت.

4. اخـــراج شدن شما از اقلیت دلایلی داره که اینجا چند نمونه کوچیکی از جلسه امروز را به نمایش میذارم (توهین به لیدر، به هم زدن نظم جلسه):

gta_sa_2018_01_18_21_28_00_30.jpg

gta_sa_2018_01_18_21_30_12_45.jpg

gta_sa_2018_01_18_21_33_40_39.jpg

gta_sa_2018_01_18_21_34_08_82.jpg

gta_sa_2018_01_18_21_34_35_14.jpg

باشد که رستگار شوید...

Royaaa.png

ویرایش شده توسط Royaaa
  • دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mili گفته است :

خوب پس‌ هیچ کس لیاقت عضویت در اقلیت امدادگران و نداره بالین متینگی‌که دیدم

مشکلم همینه که ما در‌جریان پارتی‌اینا نیستیم ولی‌کاملان معلومه

و مورد بعدی‌که شما خیلی آدمین خوبی‌هستی‌اما اینم نگاه کن شاید لازمت شه 

sa_mp_018.png

در ضمن شما ساب لیدر این اقلیتی‌یا لیدر‌که اسلحه گرفتی‌و نظارت میکنی ؟! 

شما فقط یک ممبر ساده هستید و ادمینی تونم در‌بیرون از میتینگ و یا رپورت و چیت هست 

اگه ادمین ناظر میخواد اقلیت مقام لیدر‌لازم نیست پس

لیاقتشون حداقل در حدی هست که نیان C4 بزارن و بخوان به همه Damage بدن!

بنده نظارتم میتونه توی هر بخشی باشه، همینطور که برخی از مدیران توی دپارتمان نظارت می کنن، نظارت اصولی چه مشکلی به همراه داره؟ سامان دادن به جلسه و موارد دیگه مشکل داره به نظرتون؟ بنده چیزیو بدون هماهنگی انجام ندادم! با این حال باز هم این موارد ربطی به شکایت شما از Royaaa جان نمیشه و باید توی بخشی شخصا جداگانه از من شکایت کنید! بنده فقط مدرک مربوطه رو گذاشتم و حرفی دال بر اینکه با هماهنگی بنده صورت گرفته!  پارتی بازی معلومه؟ وقتی پارتی بازی معلومه بالتبع مدارکی هم موجود هست، به جای تهمت شکایت کنید! 

بحثتون در اینباره که کاری نکردید تموم شد زدید تو کار انتقاد به اینکه چرا من دخالت کردم؟
باشد که رستگار شوید.

• دوست دارم که 5

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

باشد که شما رستگار‌شوی 

اما پارتی شما از‌ما خیلی گنده‌تر هست @Royaaa و‌ @Shayan بقیه هم که دکترن تایید کردن ایشاالله نظم یاد بگیرن بعد من تو هیچ متینگ این کارو نکردم دیدم همه چت میده یکی واسه خودش‌میچرخه گفتم شاید خنده دار شه ماشاالله همه هم زیر زنی‌میکنن

به پای‌هم پیر شین تو گیم 

FreeDoM

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...