رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Snowy- جواب ندادن به گزارشات از اعضا

mahdi3mmm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mahdi3mmm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Snowy.png

• توضیحات: همان طور که از مدارک مشخص است در تاریخ های 27 و 28 دسامر(December) سال 2017 از subleader ایشون 3 عدد شکایت شده به عناوین invite الکی فرد و سپس kick کردن فرد با FP80 

از آن تاریخ تا به امروز بیش از 2 هفته میگذرد و این leader نه به پست های شکایت جوابی دادند و نه ساب لیدرشون تنبیه شدند( حتی 1 FW به ساب لیدرشون داده نشده ) 

در در 12/28/2017 در 01:30، mahdi3mmm گفته است :

- رنک 6: دسته راست لیدر هست و لیدر باید از Rank های بالاتر این رنک را انتخاب کند.

اگر امکانش هست یک زمانی که ساب لیدر شما از رنک 2 بالاتر رفته باشد به من بگید(رنک 3 ، 4، 5)،سوال من این است که ایشان که در هیچ اقلیتی بالاتر از رنک 2 نرفته چگونه ساب لیدر خودتون میکنیدش؟

در صورت امکان نحوه ی انتخاب ساب لیدرشون را در همین Topic بررسی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): x38e_screenshot_(462).png

prb_screenshot_(459).png0stg_screenshot_(460).png

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

شکایت رد شد(به دلایلی که ذکر میکنم)

• شما اگر UCP تمام افرادی که Kick شدند را چک کنید، که اطلاع نیز دارید، تمام آنها در همان روز یا فردای آن روز ClearFP شدند.
  • شما برای لیدر یک اقلیت معلوم نمیکنید که چه کسی ساب لیدر اقلیت شما باشد.
  • در Forum نیز تعیین کردیم اگر مدارک محکم دارید شکایت کنید، مدارک شما محکم بود اما، وقتی شکایت ها حل شده و بنده رسیدگی کردم چرا الکی شکایت میکنید؟

امیدورام که عاقل و رستگار شویم.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...