رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمین shayan بن بی دلیل

SenPai

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HaNNi_JooN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: من نمیدونم دلیل بن شدنم چی هست . نوشته  که به دلیل سواستفاده از رفرال. مثلا از رفرال باید چطوری استفاده کرد. من همین اکانتم بن بود. به دلیل یه سوال مسخره که تو /report پرسیده بودم. بعد یه اکانت دیگه زدم که با اون بازی کنم. تو agsa.arsacia.ir نوشته بود طلا رایگان رفتم زدم گفت باید رفرال تو رو یکی دیگه بزنه تا پول و طلا بگیری منم یه اکانت زدم رفرال وارد کردم. چون این اکانت بن بود از اضلیت کیک شدم با80fp حوصه بازی با اینو نداشتم برای همین اون اکانت جدیدمو بردم تو اقلیت دیگه با اون نشستم دارم بازی میکنم. این کجاس سو استفاده از رفرال هست. سو استفاده به اونایی میگن که یه اکانت نه 5-6 اکانت با یه رفرال میزنن. اونا سو استفاده میکنن نه کسانی مثل من. لطفا رسیدگی کنید خواهشن

• مدارک (فیلم یا عکس): از بن شدن خودم هم خبر نداشتم

I scared to Live, but scared to Die

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ._.MmD_QaSHanG._..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: این هم همون اکانتی که باهاش رفرال زدم. این رو هم بن کردن . چرا؟ یه دلیل درست بدین بفهمم کجای کار من سو استفاده از رفرال هست؟

• مدارک (فیلم یا عکس):

لینک به دیدگاه

نقل قول

تو agsa.arsacia.ir نوشته بود طلا رایگان رفتم زدم گفت باید رفرال تو رو یکی دیگه بزنه تا پول و طلا بگیری منم یه اکانت زدم رفرال وارد کردم.

««

شما اجازه ندارید یک اکانت جدید با معرف خود ایجاد کنید.
مجازات همچین کاری 5 روز محرومیت از سرور است. 

»»

موفق باشید!

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

خوب یه دلیل بیارید که من قصد سواستفاده از رفرالم داشتم. رفیقمم به خاطر همین رفرال بنش دادید در صورتی که ایشون اصلا قصد سواستفاده رو نداشت. حالا شما مدرک یا دلیلی بیارید که من بفهمم که کارم کجاش سواستفاده از رفرال بوده.

ویرایش شده توسط HaNNiE

لینک به دیدگاه

مسئله شما، مسئله ی سوء استفاده نیست که بگید انجام دادید یا نه. مسئله خود عملتون هست.

با زدن رفرال خودتون بر روی یک اکانت دیگه، جوایزو دریافت میکنید (از قبیل پول و رسپکت) که اون جوایز به نحوی سوء استفاده هست!

سوء استفاده قصد نمیخواد، چون با این کار عملاً این عمل رو انجام میدید. سیستم رفرال برای معرفی دوستان هست نه اکانت خودتون!

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست متوجه شدم فقط میشه اکانتی که باهاش رفرال زده بودم رو آنبن کنید ؟ چون تازه 2 روز هست که باهاش تو اقلیت هستم اگه تا فردا آنبن نشم با 80FP کیک میشم. اگه میشه حداقل اونو آنبن کنید.

._.MmD_QaSHanG._..png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...