رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین به بازیکن

HoMi

ارسال‌های توصیه شده

درود خدمت تمامی مدیران و اعضای محترم مجموعه ی آرساکیا !

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RappeR_HoMi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaVier.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: پلیر FaVier یک Event برگزار کردن با محوریت LMS ولی در آخر کسی که باقی میموند باید با ایشون Duel میکرد. ایشون Buff رو غیرمجاز اعلام نکردن و من از Fast Runner Buff استفاده کردم و ایشون رو زدم. اما ایشون زد زیرش و گفت بدون Buff ... هم نیستی ! و گفت بدون Buff بزنیم. من باز زدم ایشونو ولی خداروشکر اینبار نزدن زیرش. مدارک توهین ایشون یک اسکرین شات بیشتر نیست.

طبق قوانین سرور استفاده از الفاظ رکیک حتی در صورت سانسور کردن هم ممنوعه!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدرک توهین FaVier

ویرایش شده توسط HoMi
تصحیح لینک
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، HoMi گفته است :

درود خدمت تمامی مدیران و اعضای محترم مجموعه ی آرساکیا !

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RappeR_HoMi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaVier.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: پلیر FaVier یک Event برگزار کردن با محوریت LMS ولی در آخر کسی که باقی میموند باید با ایشون Duel میکرد. ایشون Buff رو غیرمجاز اعلام نکردن و من از Fast Runner Buff استفاده کردم و ایشون رو زدم. اما ایشون زد زیرش و گفت بدون Buff ... هم نیستی ! و گفت بدون Buff بزنیم. من باز زدم ایشونو ولی خداروشکر اینبار نزدن زیرش. مدارک توهین ایشون یک اسکرین شات بیشتر نیست.

طبق قوانین سرور استفاده از الفاظ رکیک حتی در صورت سانسور کردن هم ممنوعه!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدرک توهین FaVier

سلامی دوباره. متاسفانه سرویس Picofile دچار مشکلی شده. من لینک جدیدی برای مدرک قرار میدم :

ojom_sa-mp-557_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...