رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

یکسری مشکلات در سرور از نظر تعادل

HoMi

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمامی مدیران و اعضای محترم مجموعه ی بزرگ آرساکیا .
بنده چند روز بیشتر نیست که برای اولین بار سرور زندگی مجازی رو تجربه میکنم ولی در این مدت به پیشرفت خوبی رسیدم. اما لازم دونستم که مواردی رو اعلام کنم :

• متاسفانه در مورد سیستم Dealer Ship تعادل درستی برقرار نیست. به عنوان مثال بنده از DS خودرویی خرید میکنم و تصمیم میگیرم در همون لحظه خودرو رو بفروشم. خودرویی که اصلا حرکت نکرده و بیمه کامل داره و سالمه چطور قیمتش 50 درصد و شایدم بیشتر کاهش پیدا میکنه؟ (منظور بنده این هست که مبلغ دریافتی در قبال فروش خودرو بر اساس تعداد بیمه، تعداد نابودی و میزان سلامتی و کارکرد باید تنظیم بشه)

• همونطور که در NR نمیشه آیتم های غیرقانونی رو تبلیغ کرد، در Ad هم نباید بشه چون مثل NR توسط عموم دیده میشه و تفاوتی نمیکنه! به نظر من باید مکان خاصی برای انجام اینگونه امور غیرقانونی باشه تا گیم پلی طبیعی تر بشه. مثلا جایی مثل Unity Station که در map جی تی ای مکان meeting گنگستر ها بود.

• در بانک اگر سیستم وام قرار داده بشه خیلی خوب میشه! حداکثر میزان وام 100K باشه و به صورت روزانه در هنگام paycheck از حساب فرد کم بشه.

• اگر event هایی که توسط اعضا گذاشته میشه متنوع تر باشه، جذابیت سرور بیشتر میشه. الان تمام ایونت ها مضامین مقابل رو دارند : (LMS , LCS , Duel , Dice , Race) . اگر بتونیم Trivia یا همون معما یا سوالات هوش یا حتی event هایی که در اون از قوانین عمومی سرور سوال بیاد خیلی خوب میشه و اعضا هم تماما قوانین رو مطالعه میکنن.

• با اضافه کردن قابلیت جدید گنج گمشده میتونید اعضا رو فعالتر کنید! روزی یکبار در هر قسمت نقشه به طور اتفاقی یک صندوقچه ظاهر میشه که با خرید نقشه از Market میتونید تا 3 بار از منطقه وجود گنج مطلع شد.

• اضافه شدن اقلیت ملایم جدید به نام مشاورین املاک که در پیدا کردن خانه و تجارت مناسب و با توجه به میزان هزینه مشخص شده به اعضا کمک میکنند.

• اگر کسی خانه ای نداشته باشد و یا rent نکرده باشد بعد از مرگ با پیام [your bill comes to 10$ , have a nice day] مواجه میشوند اما مقابل Airport اسپاون میشن که به نظر معقول نمیاد.

و هزاران ایده برای روز به روز بهتر شدن این سرور فوق العاده وجود داره که مدیران محترم سرور میتونند به سرور اضافه کنن تا اعضا لذت بیشتری ببرن.

در آخر از تمام عزیزانی که این مطلب رو مطالعه کردن و وقت گذاشتن متشکرم و امیدوارم مفید واقع شده باشه.

تا درودی دیگر بدرود.

RappeR_HoMi.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 13 دقیقه قبل، HoMi گفته است :

بنده چند روز بیشتر نیست که برای اولین بار سرور زندگی مجازی رو تجربه میکنم ولی در این مدت به پیشرفت خوبی رسیدم. اما لازم دونستم که مواردی رو اعلام کنم :

• متاسفانه در مورد سیستم Dealer Ship تعادل درستی برقرار نیست. به عنوان مثال بنده از DS خودرویی خرید میکنم و تصمیم میگیرم در همون لحظه خودرو رو بفروشم. خودرویی که اصلا حرکت نکرده و بیمه کامل داره و سالمه چطور قیمتش 50 درصد و شایدم بیشتر کاهش پیدا میکنه؟ (منظور بنده این هست که مبلغ دریافتی در قبال فروش خودرو بر اساس تعداد بیمه، تعداد نابودی و میزان سلامتی و کارکرد باید تنظیم بشه)

• همونطور که در NR نمیشه آیتم های غیرقانونی رو تبلیغ کرد، در Ad هم نباید بشه چون مثل NR توسط عموم دیده میشه و تفاوتی نمیکنه! به نظر من باید مکان خاصی برای انجام اینگونه امور غیرقانونی باشه تا گیم پلی طبیعی تر بشه. مثلا جایی مثل Unity Station که در map جی تی ای مکان meeting گنگستر ها بود.

• در بانک اگر سیستم وام قرار داده بشه خیلی خوب میشه! حداکثر میزان وام 100K باشه و به صورت روزانه در هنگام paycheck از حساب فرد کم بشه.

• اگر event هایی که توسط اعضا گذاشته میشه متنوع تر باشه، جذابیت سرور بیشتر میشه. الان تمام ایونت ها مضامین مقابل رو دارند : (LMS , LCS , Duel , Dice , Race) . اگر بتونیم Trivia یا همون معما یا سوالات هوش یا حتی event هایی که در اون از قوانین عمومی سرور سوال بیاد خیلی خوب میشه و اعضا هم تماما قوانین رو مطالعه میکنن.

• با اضافه کردن قابلیت جدید گنج گمشده میتونید اعضا رو فعالتر کنید! روزی یکبار در هر قسمت نقشه به طور اتفاقی یک صندوقچه ظاهر میشه که با خرید نقشه از Market میتونید تا 3 بار از منطقه وجود گنج مطلع شد.

• اضافه شدن اقلیت ملایم جدید به نام مشاورین املاک که در پیدا کردن خانه و تجارت مناسب و با توجه به میزان هزینه مشخص شده به اعضا کمک میکنند.

• اگر کسی خانه ای نداشته باشد و یا rent نکرده باشد بعد از مرگ با پیام [your bill comes to 10$ , have a nice day] مواجه میشوند اما مقابل Airport اسپاون میشن که به نظر معقول نمیاد.

و هزاران ایده برای روز به روز بهتر شدن این سرور فوق العاده وجود داره که مدیران محترم سرور میتونند به سرور اضافه کنن تا اعضا لذت بیشتری ببرن.

در آخر از تمام عزیزانی که این مطلب رو مطالعه کردن و وقت گذاشتن متشکرم و امیدوارم مفید واقع شده باشه.

تا درودی دیگر بدرود.

RappeR_HoMi.png

و مورد دیگه که خیلی ها از اون ناراضین Buff ها هستن که خیلی بازی رو غیرعادی کرده. مخصوصا Negative Buffs که بعضی پلیر های بی جنبه در سرور از اون استفاده نادرست میکنند.
مثلا در Duel event از The Damned man Negative Buff استفاده میکنه و راحت همه رو میبره. امیدوارم تعادل در این موضوع هم برقرار بشه.

لینک به دیدگاه

در در 1/6/2018 در 13:40، HoMi گفته است :

تا درودی دیگر بدرود.

RappeR_HoMi.png

سلام.
ببخشید منم یک پیشنهادی داشتم
چند وقتی میشه که این جستجوگر داخل گوشی همراه درون بازی در حال اومدنه..
میخواستم بگم بی زحمت یکار کنین به انجمن همین سایت متصل بشه. یا فقط همین سایت توش باشه اینطوری برای پیدا کردن شماره بقیه یا فرستادن پیام کسی دیگه نمیخواد سختی بکشه و از گوگل وارد شه از همون بازی میتونه جواب دوستاش رو بده. اینطوری بیشتر هم عضو انجمن میشن.

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره خدمت تمامی اعضا و مدیران محترم آرساکیا !

از تمامی اعضا دعوت میکنم تا در این تاپیک شرکت کنند و از مجموعه مدیران به خصوص جناب آقای Ali_Founder درخواست دارم تا نظرات خودشون رو درباره این تاپیک بیان کنند.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید 

این ExtraHP منو خیلی اذیت می کنه تو پاینت بال اگه میشه داخل پاینت بال برش دارین تو وار هم قابل استفاده نباشه ممنون

ویرایش شده توسط MoHaMMaDandNiCE
لینک به دیدگاه

سلام به نظر من قطعا باید از وار حذف بشه.

در در 1/6/2018 در 13:52، HoMi گفته است :

و مورد دیگه که خیلی ها از اون ناراضین Buff ها هستن که خیلی بازی رو غیرعادی کرده. مخصوصا Negative Buffs که بعضی پلیر های بی جنبه در سرور از اون استفاده نادرست میکنند.
مثلا در Duel event از The Damned man Negative Buff استفاده میکنه و راحت همه رو میبره. امیدوارم تعادل در این موضوع هم برقرار بشه

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در مورد Eventها، دست بازیکنان در تشکیل هر نوع Eventای باز است و خود افراد میتوانند از کتگوری های تعبیه شده استفاده کنند.

در مورد استفاده نادرست! از Buffها. استفاده از Buff برای همین کار است، پس چه دلیلی داشت که Buff ها اضافه بشوند؟ توضیحات بخش بروزرسانی Buff را بخوانید و جواب خود را بگیرید.

در مورد اتصال مرورگر iBanana به انجمن، این مورد احتمالاً در AG:SA اضافه خواهد شد.

در مورد Extra HP که کاربر دیگری به آن اشاره کردند، شما هم میتونید با رفتن به Gym از این قابلیت برخوردار بشید. کسی که وقت خودشو برای انجام این کارها میگذاره باید حتماً یک برتری ای هم داشته باشه؟ نه؟

درمورد سایر نکات ذکر شده، باید منتظر پاسخ موسس بمانید.

موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...