رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تقویت ماشین ها

ارسال‌های توصیه شده

باسلام..

بازم از موضوع معلومه دیگه..

ببینید تو گیم شماهایی که میاید میگید آقا من یه سلطان دارم Odo 50k بعدش یه قمیت بالاتر از standard براش تعیین میکنید و میگید این ماشین ارزش داره و اینا..

به نظرم یطور دیگه به ماشین بهای بیشتر بدیم

اصلاً کارکرد ماشین بره بالا که اصلا بدردنخور میشه

احتمال اینم دادن که با بالارفتن کارکرد ماشین احتمال اختلال در روشن شدنش، اختلال در سرعتش، مصرف بیشتر بنزین و و و... اتفاق بیوفته

حالا من یه نظری دارم 

یه سیستمی ایجاد بشه که بشه ماشین های personal رو تقویت کرد

حالا یه مواردی رو بگم..

1_قیمتش کم نباشه(مثلا یکی باشه برای یه Sultan  به اندازه ی Hotring racer خرج کرده باشه)

2_دارای سطوح مختلف و محدودی باشه(مثلا ارتقای سرعت سطح یک،دو،سه.. و باهرچه بالاتر رفتن سطح ارتقا، افزایش قیمت برای دسترسی به سطوح بعدی وجود داشته باشه. و محدود باشه یعنی اینطور نباشه که مثلا طرف بگیره Sunrise رو اینقدر ارتقا بده که بتونه باهاش لامبورگینی رو بگیره و برای هر ماشینی جدا از ماشینهای دیگه یه تعداد سطح معین و محدود تعریف شده باشه)

3_به سیستم خود ماشین آسیبی نزنه( مثلا عین لامبورگینی نیاید روش جلوبندی آردی بندازید.. ببینید الان چطور ماشین Willard تبدیل به Benz شد؟ صداش تغییر کرد، هندلینگش تغییر کرد، سرعتش تغییر کرد، دریفت و کنترلش تغییر کرد، دیفرانسیلش تغییر کرد، و و و... من نظرم اینه که ارتقای ماشین در حد تغییر سرعت باشه و به کنترل و دیگر سیستم های ماشین ضربه نزنه چون همین سیستم ارتقا برای سرعت انجام بشه خودش کُلییه و بقیه اش فعلا بماند..)

4_درصورت فروش ماشین این قابلیت ها پابرجا باشند(مثل رنگ گولدی نباشه که با فروش ماشین از بین بره)

5_سیستم Boombax برای ماشین هم در ارتقای ماشینها لحاظ بشه(این وسطا با پرداخت یه پولی هم بشه که روی ماشین سیستم Boombax نصب کرد که همیشگی باشه و با هدر رفتن بیمه از بین نره و همچنین نیاز به شارژ داشته باشه و برای شارژ کردن اون باید مبلغی از سوی بازیکن پرداخت بشه)

6_اصافات دیگر(مثلا با پرداخت پولی چراغ های ماشینا چشمک زن بشه، یا راهنما، یا نوشته روی بدنه (مثل نوشته های روی بدنه Lamborghini police )و...مهم نیست، اینو ولش کنید اصلا??

ولی اولویت با همون سرعت ماشیناس...

لازم به ذکر هم هست اینا رو خودم یجا دیگه نمونه شو دیدم که اومدم دارم اینجا میگما، نگید نمیشه!!

و همچنین سیستم هایی که بازی رو جذاب تر می‌کنه..

به نظرم همچین سیستم هایی می‌تونه به ماشینا بها بده نه Odometer old و اینجور چیزا..

حالا اگه کسی این مطالب رو کامل خونده??سوال بپرسه دیگه..

نظر هم بدین..

@ArSaCiA @Meli 

ویرایش شده توسط AMir11
  • دوست دارم که 1

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 دقیقه قبل، AMir11 گفته است:

باسلام..

ببینید تو گیم شماهایی که میاید میگید آقا من یه سلطان دارم Odo 50k بعدش یه قمیت بالاتر از standard براش تعیین میکنید و میگید این ماشین ارزش داره و اینا..

احتمال اینم دادن که با بالارفتن کارکرد ماشین احتمال اختلال در روشن شدنش، اختلال در سرعتش، مصرف بیشتر بنزین و و و... اتفاق بیوفته

حالا من یه نظری دارم 

حالا یه مواردی رو بگم..

1_قیمتش کم نباشه(مثلا یکی باشه برای یه Sultan  به اندازه ی Hotring racer خرج کرده باشه)

2_دارای سطوح مختلف و محدودی باشه(مثلا ارتقای سرعت سطح یک،دو،سه.. و باهرچه بالاتر رفتن سطح ارتقا، افزایش قیمت برای دسترسی به سطوح بعدی وجود داشته باشه. و محدود باشه یعنی اینطور نباشه که مثلا طرف بگیره Sunrise رو اینقدر ارتقا بده که بتونه باهاش لامبورگینی رو بگیره و برای هر ماشینی جدا از ماشینهای دیگه یه تعداد سطح معین و محدود تعریف شده باشه)

3_به سیستم خود ماشین آسیبی نزنه( مثلا عین لامبورگینی نیاید روش جلوبندی آردی بندازید.. ببینید الان چطور ماشین Willard تبدیل به Benz شد؟ صداش تغییر کرد، هندلینگش تغییر کرد، سرعتش تغییر کرد، دریفت و کنترلش تغییر کرد، دیفرانسیلش تغییر کرد، و و و... من نظرم اینه که ارتقای ماشین در حد تغییر سرعت باشه و به کنترل و دیگر سیستم های ماشین ضربه نزنه چون همین سیستم ارتقا برای سرعت انجام بشه خودش کُلییه و بقیه اش فعلا بماند..)

4_درصورت فروش ماشین این قابلیت ها پابرجا باشند(مثل رنگ گولدی نباشه که با فروش ماشین از بین بره)

5_سیستم Boombax برای ماشین هم در ارتقای ماشینها لحاظ بشه(این وسطا با پرداخت یه پولی هم بشه که روی ماشین سیستم Boombax نصب کرد که همیشگی باشه و با هدر رفتن بیمه از بین نره و همچنین نیاز به شارژ داشته باشه و برای شارژ کردن اون باید مبلغی از سوی بازیکن پرداخت بشه)

6_اصافات دیگر(مثلا با پرداخت پولی چراغ های ماشینا چشمک زن بشه، یا راهنما، یا نوشته روی بدنه (مثل نوشته های روی بدنه Lamborghini police )و...مهم نیست، اینو ولش کنید اصلا??

لازم به ذکر هم هست اینا رو خودم یجا دیگه نمونه شو دیدم که اومدم دارم اینجا میگما، نگید نمیشه!!

به نظرم همچین سیستم هایی می‌تونه به ماشینا بها بده نه Odometer old و اینجور چیزا..

نظر هم بدین..

@ArSaCiA @Meli 

علی الان میاد اجرا میکنه

در 23 دقیقه قبل، AMir11 گفته است:

باسلام..

حالا من یه نظری دارم 

حالا یه مواردی رو بگم..

نظر هم بدین..

@ArSaCiA @Meli 

علی الان میاد اجرا میکنه

@ArSaCiA

نمیخای یه تغیر ایجاد کنی؟

۹ساله سرور زدی ۲تا مود ماشین ایرانی نزدی رو سرورت 

بعد از ۴ سال AG:SAMP اندروید دادین بیرون اونم با کلی باگ 

هنو AG:SAMP ویندوز رو ندادی 

اگه یادت باشه شبی که میخاستی لانچر اندروید رو بدی گفتی یه مشکل پیش اومده

برا ویندوز یک هفته با تأخیر میاد الان ۳ماه گزشته !

حداقل رو حرف خودت واسا 

گفتن AG:SAMP میاد نمیدونم اینتور میشه اونتور میشه 

اون موقع سرور ۳۰۰نفر در روز انلاین بودن الان حالت عادی ۳۷۰/ ۳۸۰ زور بزنه ۴۱۰تا بیشتر انلاین نمیشن !

یه تغیر به سرورت بده 

نصف پلیرات هم فقط اخر ماه انلاین میشن تایم میزنن که هوس و بیز هاشون نپره !

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Amirlor گفته است:

اون موقع سرور ۳۰۰نفر در روز انلاین بودن الان حالت عادی ۳۷۰/ ۳۸۰ زور بزنه ۴۱۰تا بیشتر انلاین نمیشن !

حالت خالص سرور دربیاییم تقریبا 70 80نفر اگه همشون انلاین باشن

بقیه همشون مولتی رو VPSان

• مرسی 1

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

نظرم + هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

قابلیت های دیگه هم میشه اضافه کرد مثلا قابلیت Blur Effect موقع سرعت بالا رو حذف کنن بعد بجاش اگه نیترو داشت و فعال بود Blur Effect فعال شه و اینجوری نیترو از به درد نخور بودن در میاد

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۷ در 15:58، Blank گفته است:

قابلیت های دیگه هم میشه اضافه کرد مثلا قابلیت Blur Effect موقع سرعت بالا رو حذف کنن بعد بجاش اگه نیترو داشت و فعال بود Blur Effect فعال شه و اینجوری نیترو از به درد نخور بودن در میاد

نیترو فعلا بدرد این میخوره که شتاب ماشین بیشتر میشه، ولی نظر خوبی بود..

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۷ در 14:58، Blank گفته است:

توی F11 میتونید این قابلیت رو بردارید.

نظرم ( + ) است.

• هاها 1

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 5 ساعت قبل، AMir11 گفته است:

بک فایر هم اضافه کنم..

@ArSaCiA

@Meli

@iliya

@Toofan

@MarkelloFFF

@Ravin

@Empty

با سلام خدمت شما دوست عزیز نکاتی که شما بهش اشاره کردید نکات جالبی بود.

اما در بخش قیمت باید یکسری ویرایش صورت بگیره.

نکات شما مکملی برای ایده @Omid جان با ایده tuning بود که از زیر لینک این تایپیک گذاشته شده.

امیدوارم @ArSaCiA عزیز هر چه سریعتر برای هر دو تایپیک Target version رو بزند.

با تشکر از شما @AMir11 ???

https://forum.arsacia.ir/topic/30905-tuning-car/

الله

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

با تشکر از شما

نوکلتم دادا

البته فکر کنم تاپیک من زودتر از امید جان قرار گرفته باشه ولی ایشون هم به نکات خوبی اشاره کردند ولی به هر حال این مهمه که این دوتا تاپیک بی پاسخ مونده

ویرایش شده توسط AMir11

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، AMir11 گفته است:

نوکلتم دادا

البته فکر کنم تاپیک من زودتر از امید جان قرار گرفته باشه ولی ایشون هم به نکات خوبی اشاره کردند ولی به هر حال این مهمه که این دوتا تاپیک بی پاسخ مونده

بله دقیقا

???

الله

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...