رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم خرید و فروش وسایل نقلیه گلدی

BND

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام  ، چرا ماشین و موتوری که هزینه میکنی و گلد تهیه میکنی و میری میگیری رو نمیشه فروخت خیلی مسخره است و غیر قابل باور و عجیبه از سرور بزرگی مثل ارساکیا انتظار بیشتر از اینا میره یعنی چی ماشینی که هزینه میکنی و با پول واقعی میگیری رو نمیشه فروخت خنده داره . ما خواستار رفع این مشکل هستیم وگرنه خرید گلد بی معنی و مسخره است . 

با احترام فراوان  

امید است برای بهتر شدن این مشکل قدمی برداشته بشه.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام..

خب شما اگه میخوای با پول واقعی ماشین و موتور بخری بعداً بتونی بفروشیش باید گولد رو به صورت Giftcard بخری و تو گیم به پلیرا بفروشیش و با Money که از این معامله بدست میاری، بری ماشین و موتور بخری

اونایی که با Gold ماشین و موتور میخرن معمولا قصدشون نگه داری ماشین یا همون موتوره و قصد فروشش رو ندارن

ولی درکل منم با شما موافقم ولی برای ماشین های مخصوص این عمل باید انجام بشه

چون ماشین های معمولی رو که با پول هم میشه خرید که امکان خرید و فروششون باشه 

ولی ماشینای Special یا همون مخصوص این عمل انجام بشه خوبه چون برای خریدشون راهی جز Buy with gold نداریم که در صورت خرید به این صورت، نمیشه اونو بعدا فروخت..

• مرسی 1

6aa721_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

914701_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

2e7515_241721059672551.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۳/۴ در 10:58، AMir11 گفته است:

باسلام..

خب شما اگه میخوای با پول واقعی ماشین و موتور بخری بعداً بتونی بفروشیش باید گولد رو به صورت Giftcard بخری و تو گیم به پلیرا بفروشیش و با Money که از این معامله بدست میاری، بری ماشین و موتور بخری

اونایی که با Gold ماشین و موتور میخرن معمولا قصدشون نگه داری ماشین یا همون موتوره و قصد فروشش رو ندارن

ولی درکل منم با شما موافقم ولی برای ماشین های مخصوص این عمل باید انجام بشه

چون ماشین های معمولی رو که با پول هم میشه خرید که امکان خرید و فروششون باشه 

ولی ماشینای Special یا همون مخصوص این عمل انجام بشه خوبه چون برای خریدشون راهی جز Buy with gold نداریم که در صورت خرید به این صورت، نمیشه اونو بعدا فروخت..

خب یکی مثل من آگاهی اینو نداشته که نمیشه فروخت ، کلا من میگم باید راهی برای خرید و فروشش باشه 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

پیشنهاد تکراری نظرم - هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما تکراری است/رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...