رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ خود به خود انجام دادن کارها

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 18:59، Narutuuzumaki گفته است:

سلام ببخشید من یه مشکلی دارم که بازی هرکاری میخواد انجام میده مثلا دارم صحبت میکنم خود به خود پیام رو ارسال میکنه یا دارم میدوم یه دفعه میره رو نقشه یا یه دفعه میدوعه یه نفر رو میکشه بعد هی وانتد میگیرم یا وقتی سواره موتور یا ماشین یا هلیکوپتر و خلاصه وقتی روی وسایل نقلیه هستم یه دفعه گاز میده و میره بعد هی میمیرم لطفا هر کی بلده چطور مشکلم رو حل کنم لطفا بگه ممنونم از همهی شما

اینطور که تو میگی aim گوشیت از نصف پلیرای ارساکیا بهتره حس میکنم??

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
  • توسعه دهنده

سلام ببخشید من یه مشکلی دارم که بازی هرکاری میخواد انجام میده مثلا دارم صحبت میکنم خود به خود پیام رو ارسال میکنه یا دارم میدوم یه دفعه میره رو نقشه یا یه دفعه میدوعه یه نفر رو میکشه بعد هی وانتد میگیرم یا وقتی سواره موتور یا ماشین یا هلیکوپتر و خلاصه وقتی روی وسایل نقلیه هستم یه دفعه گاز میده و میره بعد هی میمیرم لطفا هر کی بلده چطور مشکلم رو حل کنم لطفا بگه ممنونم از همهی شما

خدا به خیر کنه ، این یه مورد دیگه خدایی از دست هیچکس هیچ کاری بر نمیاد تا فیلم ندی ??

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه
در 6 ساعت قبل، Toofan گفته است:

خدا به خیر کنه ، این یه مورد دیگه خدایی از دست هیچکس هیچ کاری بر نمیاد تا فیلم ندی ??

https://uupload.ir/view/471f6965bca385167c349fddf446657551887465-144p_3hht.mp4/

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه
در 18 ساعت قبل، Toofan گفته است:

??

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 19:59، Narutuuzumaki گفته است:

احتمالا دستات عرق میکنه سر بازی کردن صفحه گوشی خیس میشه 

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۲/۲۲ در 16:09، Toofan گفته است:

?

در 17 ساعت قبل، mamadjackson گفته است:

حتمالا دستات عرق میکنه سر بازی کردن صفحه گوشی خیس میشه 

امکانش هست

Number One Family

BoY.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۲/۱۷ در 11:53، Supervisor گفته است:

با عرض تاسف، سیستمت جنی شده، هرموقع خواستی بری پای سیستم یه بسم‌ا... بگو و فوت کن به مانیتور. انشاا... که فرار میکنه

???:-):-)????

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

اگر از بلندای آسمان بترسی،       نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! ?✨

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

LajBaZ.png

لینک به دیدگاه

درود
با توجه به توضیحاتت

یه دفعه میدوعه یه نفر رو میکشه

این یکی واقعا قفله حتی اگر کسی دسترسی داشته باشه به سیستم یا حالا اندرویدی که باهاش بازی میکنی
ولی خب از یه سمتم خوبه کلا بزار تو بازی باشه قول میدم با این توصیفات بیشترین ساعات بازی کرده ماه رو تو تاریخه آرساکیا رکورد بزنی
در آخر میتونم بگم لطفا اگر پارک میری حتما عوضش کن! حداقل فاصله یکی دو کیلومتری رو باهاش رعایت کن

Parsa.png
༺???༻

لینک به دیدگاه
در 23 ساعت قبل، Rogers گفته است:

رکی افسردگی داره بیاد این تاپیکو ببینه

صد در صد خوب میشه ??

?

در 9 ساعت قبل، Exit گفته است:

ولی خب از یه سمتم خوبه کلا بزار تو بازی باشه قول میدم با این توصیفات بیشترین ساعات بازی کرده ماه رو تو تاریخه آرساکیا رکورد بزنی

?

Number One Family

BoY.png

لینک به دیدگاه
  • توسعه دهنده
در در ۱۴۰۲/۲/۲۲ در 23:02، Asir گفته است:

????????

در در ۱۴۰۲/۲/۲۵ در 07:46، Exit گفته است:

در آخر میتونم بگم لطفا اگر پارک میری حتما عوضش کن! حداقل فاصله یکی دو کیلومتری رو باهاش رعایت کن

Jerr ???

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

کیبوردت اگه بی سیمه باتری شو عوض کن اگه نه امتحان کن ببین با کیبورد دیگه ای هم اینطوری میشه یا نه

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، CalaCe گفته است:

کیبوردت اگه بی سیمه باتری شو عوض کن اگه نه امتحان کن ببین با کیبورد دیگه ای هم اینطوری میشه یا نه

با گوشیه

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، CalaCe گفته است:

داش اگر بی سیمی هم باشه اینطور نمیشه

Number One Family

BoY.png

لینک به دیدگاه
در 8 ساعت قبل، iSpicy گفته است:

با گوشیه

آها

در 8 ساعت قبل، AMIRALl گفته است:

داش اگر بی سیمی هم باشه اینطور نمیشه

چرا داداش کیبورد من بی سیمه وقتی باتریش داره تموم میشه و در حال اتمام است اینطوری لگ میزنه باید عوض کنی

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه
در 1 دقیقه قبل، CalaCe گفته است:

آها

چرا داداش کیبورد من بی سیمه وقتی باتریش داره تموم میشه و در حال اتمام است اینطوری لگ میزنه باید عوض کنی

نمیدونم والا

Number One Family

BoY.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۲/۲۳ در 22:50، mamadjackson گفته است:

احتمالا دستات عرق میکنه سر بازی کردن صفحه گوشی خیس میشه 

-چطوری گانریت انقدر خوب شد؟

+دستم عرق کرد?

?

من همونم که ی روز                                                        میخواستم دریا بشم

شبو آتیش بکشم                                                              تا به فردا برسم

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 19:59، Narutuuzumaki گفته است:

مطمِنی گیم پلی نگا نمیکنی ؟ 

در 8 ساعت قبل، Qaribe گفته است:

-چطوری گانریت انقدر خوب شد؟

+دستم عرق کرد?

?

جالب بود ??

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۲/۲/۲۲ در 16:09، Toofan گفته است:

?

در در ۱۴۰۲/۲/۲۲ در 23:02، Asir گفته است:

??

??????? ?????? ????

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...