رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد و پیشنهاد برای AG:SAMP اندروید!

Syd

ارسال‌های توصیه شده

"با سلام و درود خدمت دوستان عزیز"

الان یه چند وقتیه که از انتشار AG:SAMP میگذره و یه سری کمبود ها و ضعف ها به شدت حس میشه!! 

من چند مورد که واقعا تو چشم هست رو اینجا میگم اگر هم بقیه دوستان نظرات و پیشنهاداتی دارن اینجا بگن که شاید دیده شه!!? 

@ArSaCiA

1- سیستم ایمینگ بسیار بد بازی!!!

==> دوتا اشکال بسیار بزرگ داره :

1- ایم گیری: پیشنهادی که من برای این موضوع دارم اینه که مثل اکثر بازی های شوتینگ یه اپشن اضافه شه که وقتی دکمه زوم یا دوربین رو نگه میداریم شلیک کنه و بشه زاویه رو حرکت داد و راه رفت!

screenshot_۲۰۲۳۰۵۰۶-۱۰۰۷۱۹_1gh.jpg

2- عوض کردن گان عذاااااابه!!! 

آیکون سوعیچ گان در بدترین جای ممکن وجود داره و تا بخوای گان عوض کنی میبینی جا تره و بچه نیست!!!

پیشنهاد من اینه که بازم مثل بازی های شوتر تعویض گان ها به صورت دوتا خونه باشه و کنارش هم یک دکمه جهت عوض کردن گان های بعدی باشه.

screenshot_۲۰۲۳۰۵۰۶-۱۰۰۷۲۶_nwjb.jpg

- - - - - - -  - - - - -  - - - -  - - - - -  - - - - - - -  - - - - -  - - - - - - -  - - - - - -  - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- -  - - -- - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - -  - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - -

2- دکمه های صندوق عقب و کاپوت بسیار دستو پا گیر هستند خیلی وقت ها شده که میخوای جهت بگیری بپیچی ولی کاپوت باز میشه میخوری به دیوار و ماشین اتیش میگیره....

==> پیشنهاد من برای این بخش اینه که یک دکمه تاشو مثل samplauncher گذاشته بشه و چندتا از دکمه های دستو پا گیر انتقال داده بشه به اونجا.

screenshot_۲۰۲۳۰۵۰۴-۰۱۱۰۲۷_oybn.jpg

screenshot_۲۰۲۳۰۵۰۴-۰۱۱۰۲۷2_mcqi.jpg

+ از این دکمه تاشو به عنوان keybinding هم میشه استفاده کرد.....یک سری cmd های ضروری مثل towcar/ و.... میشه در این خونه ها به تعداد محدود قرار داد و از دستوپاگیر شدن دکمه ها جلوگیری کرد.

- - - -  - - - - - - -  - - - - - - - -  - - - - - - - -  - - - - - -- - - -   - - - - -  -  -  - - - - - - - - -  - - - -   - - - - -   - - ---- - - - - - - - - --   - - - - - -  -  - - - - - - - - --    - - - - - - - - - - -   - - - -  - - - - - - - - --  -- -  - - -- 

3- برای ورود به Spray یا Tuning هم باید اینظور باشه مثل ورود به خونه یا اینتریور های دیگه یه دکمه ظاهر شه.

- --  - - - - -  - -  - - - - -  - - -  - - - - - - - - -  - - - -  - - - - - - - - - - - -   - - - -  - - - - - - - - - - - -  - - -  -- - -  - - - - - - - -  - - - -  - - - -  -- -  - - --  --- - - - - - - -  -  - - - - -   - - - - --- - - - - - - - - - - - - - - -  --

4- بعضی وقت ها هنگام مایک دادن صدا روباتی میشود برای حل این موضوع باید اینگونه عمل کرد ==> پخش ویدیو

- - - -  - - - - -  - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - -  - - - -  -  - -  - - - - - -- - - -   - - - - -- - -  - - - - - - -- -  - - - -   - - - - -   -  - -   - -  - - - -  - - - - - - - - -  - -   - - - - - - - - - -   - - - - - - - -   - - - - - - -- - - - - - -

5- برای قسمت کنترل فرمون ماشین.....گزینه فرمون به صورت سنسور را ندارد مثلا بجای دکمه برای تغییر جهت، گوشی را به سمت چپ و راست حرکت دهیم.....بسیاری از اندروید پلیر ها که به بازی های ماشینی علاقه دارند از این نوع کنترلر استفاده میکنن و نبود این گزینه یک ضعف بزرگ است!!

- - - -  - - -  - - - -  - - - - - -  - - - - - - - -  - - -  - - - -  - - - - - - -  - - - - - -  - - -  - -  - -   - - - - - - - - - - - -  - - - - - -  - - -  - - - - - - - - -  - - - - - - - - - -   - - - -    -   --  - - - - - - - - - - -   - - - -  - - - - - - - - 

نظر شما دوستان چیست؟

@ArSaCiA @Seyedalii @Abolfaazl  @iKamyar @OddiN @Meli @LiN @Damon @Alarm @Ravin @MohammadMahaN @AbbasMZ @Wise @FerB @PANDORA @Surfer @Proofessor @Frenzo @iAmirAbbas @Ryzen @BraveGod @Iliya @LuTi  @Founder @Dani @iSpicy @Rasputin @Omid @ArSaCiA @DoNaLd @EBi @ORTEGA @aslemehrantv @HUNTER1 @LoT @Supervisor @TheMasTeR @AtaTurk @Toofan @Exile @Nate @PedarKhande @AdmBoT @Rabin @VenTuRe @Asir

6- وقتی چک پوینت داده میشه هیچ مارکی روی مپ بازی نمیاد و خیلی گیج کنندس.....مثلا وقتی acc medic/ میکنیم هیچ مارک و راهی رو نشون نمیده!

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اره من رو ایم خیلی هستم و کاپوت 

ایشالله درس میشه 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Syd گفته است:

سیستم ایمینگ بسیار بد بازی

آقا مهدی لین @LiN با اندروید تو اونت دوئل وینر شد.?

@ArSaCiA لیدرتون چیت اندروید داره رسیدگی کنید?

ویرایش شده توسط Rasputin

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Rasputin گفته است:

??

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

OddiN.png

Norse.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Syd گفته است:

1- ایم گیری: پیشنهادی که من برای این موضوع دارم اینه که مثل اکثر بازی های شوتینگ یه اپشن اضافه شه که وقتی دکمه زوم یا دوربین رو نگه میداریم شلیک کنه و بشه زاویه رو حرکت داد و راه رفت!

همه گیم هایی که از قابلیت Cross-Play بهره میبرند نسخه های اندروید و کنسول اون گیم قابلیت Aim Assist دارن (افلاین اندرویدش و کنسول PS2 این قابلیت دارند) اما تعجب اوره نسخه اندروید این سرور از این قابلیت بهره نمیبره.

در ۱ ساعت قبل، Syd گفته است:

آیکون سوعیچ گان در بدترین جای ممکن وجود داره و تا بخوای گان عوض کنی میبینی جا تره و بچه نیست!!!

پیشنهاد من اینه که بازم مثل بازی های شوتر تعویض گان ها به صورت دوتا خونه باشه و کنارش هم یک دکمه جهت عوض کردن گان های بعدی باشه.

این موردم حالت دیفالت گیم بود برگردونه بهتر میشه، پول و تایم و HP و انتخاب گان باید پیش هم بود، نه که هرکدوم یجای صفحه پخش بشه

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

موافقم

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Syd گفته است:

6- وقتی چک پوینت داده میشه هیچ مارکی روی مپ بازی نمیاد و خیلی گیج کنندس.....مثلا وقتی acc medic/ میکنیم هیچ مارک و راهی رو نشون نمیده!

وای دقیقا منم تا میام برم نقشه رو که دنبال میکنم میرسم به دریا یا دیوار خیلی بده

در 54 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

لیدرتون چیت اندروید داره رسیدگی کنید

?

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Syd گفته است:

الان یه چند وقتیه که از انتشار AG:SAMP میگذره و یه سری کمبود ها و ضعف ها به شدت حس میشه!! 

من چند مورد که واقعا تو چشم هست رو اینجا میگم اگر هم بقیه دوستان نظرات و پیشنهاداتی دارن اینجا بگن که شاید دیده شه!!? 

@ArSaCiA

- - - - - - -  - - - - -  - - - -  - - - - -  - - - - - - -  - - - - -  - - - - - - -  - - - - - -  - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- -  - - -- - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - -  - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - -

2- دکمه های صندوق عقب و کاپوت بسیار دستو پا گیر هستند خیلی وقت ها شده که میخوای جهت بگیری بپیچی ولی کاپوت باز میشه میخوری به دیوار و ماشین اتیش میگیره....

==> پیشنهاد من برای این بخش اینه که یک دکمه تاشو مثل samplauncher گذاشته بشه و چندتا از دکمه های دستو پا گیر انتقال داده بشه به اونجا.

+ از این دکمه تاشو به عنوان keybinding هم میشه استفاده کرد.....یک سری cmd های ضروری مثل towcar/ و.... میشه در این خونه ها به تعداد محدود قرار داد و از دستوپاگیر شدن دکمه ها جلوگیری کرد.

- - - -  - - - - - - -  - - - - - - - -  - - - - - - - -  - - - - - -- - - -   - - - - -  -  -  - - - - - - - - -  - - - -   - - - - -   - - ---- - - - - - - - - --   - - - - - -  -  - - - - - - - - --    - - - - - - - - - - -   - - - -  - - - - - - - - --  -- -  - - -- 

3- برای ورود به Spray یا Tuning هم باید اینظور باشه مثل ورود به خونه یا اینتریور های دیگه یه دکمه ظاهر شه.

- --  - - - - -  - -  - - - - -  - - -  - - - - - - - - -  - - - -  - - - - - - - - - - - -   - - - -  - - - - - - - - - - - -  - - -  -- - -  - - - - - - - -  - - - -  - - - -  -- -  - - --  --- - - - - - - -  -  - - - - -   - - - - --- - - - - - - - - - - - - - - -  --

4- بعضی وقت ها هنگام مایک دادن صدا روباتی میشود برای حل این موضوع باید اینگونه عمل کرد ==> پخش ویدیو

- - - -  - - - - -  - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - -  - - - -  -  - -  - - - - - -- - - -   - - - - -- - -  - - - - - - -- -  - - - -   - - - - -   -  - -   - -  - - - -  - - - - - - - - -  - -   - - - - - - - - - -   - - - - - - - -   - - - - - - -- - - - - - -

5- برای قسمت کنترل فرمون ماشین.....گزینه فرمون به صورت سنسور را ندارد مثلا بجای دکمه برای تغییر جهت، گوشی را به سمت چپ و راست حرکت دهیم.....بسیاری از اندروید پلیر ها که به بازی های ماشینی علاقه دارند از این نوع کنترلر استفاده میکنن و نبود این گزینه یک ضعف بزرگ است!!

- - - -  - - -  - - - -  - - - - - -  - - - - - - - -  - - -  - - - -  - - - - - - -  - - - - - -  - - -  - -  - -   - - - - - - - - - - - -  - - - - - -  - - -  - - - - - - - - -  - - - - - - - - - -   - - - -    -   --  - - - - - - - - - - -   - - - -  - - - - - - - - 

نظر شما دوستان چیست؟

@ArSaCiA @Seyedalii @Abolfaazl  @iKamyar @OddiN @Meli @LiN @Damon @Alarm @Ravin @MohammadMahaN @AbbasMZ @Wise @FerB @PANDORA @Surfer @Proofessor @Frenzo @iAmirAbbas @Ryzen @BraveGod @Iliya @LuTi  @Founder @Dani @iSpicy @Rasputin @Omid @ArSaCiA @DoNaLd @EBi @ORTEGA @aslemehrantv @HUNTER1 @LoT @Supervisor @TheMasTeR @AtaTurk @Toofan @Exile @Nate @PedarKhande @AdmBoT @Rabin @VenTuRe @Asir

حق تا سال بعد

ما درحال انجام وظیفه ایم

لینک به دیدگاه

داش چرا چرتو پرت میگی مگه سیستم ایم چشه من وارد سرور میشم انگار وارد PUBGM و CODM میشم اصلا عاولیه یکجوری میرم PB که گانر های PC گریه میکنن لید رو میگیرم اصلا ایزی ??

screenshot_20230506_135904_telegram_w1sk

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Rasputin گفته است:

???

@Syd واقعا مشکلای اصلی AG:SA رو گفتی?

انشالله که فیکس بشن

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

واقعا عالی بود دسخوش

اگه Keybind اضافه شه که عالی میشه کلی کمک میکنه

همچنین اضافه شدن مارک مپ

_dsc60102-_-_copy_94id.jpg

...???? ??? ????? ???? 

Frenzo.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rasputin گفته است:

??

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 12:42، Alarm گفته است:

اره من رو ایم خیلی هستم و کاپوت 

ایشالله درس میشه 

ایشالا فک کنم دفه سومه که دارم میگم اینارو میگم و جناب @ArSaCiA رو تگ میکنم شاید یه نگاهی بندازه?

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 12:49، Rasputin گفته است:

حاجی هرطور حساب میکنم نمیشه اصلن اقا مهدی یا چیت داره یا یازده انگشتی بازی میکنه??

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 12:51، TheMasTeR گفته است:

با همه موافقم??❤️

قلب❤️

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 13:00، Scorpro گفته است:

بارش انتقادات حق بود مخصوصا آخری (چک پوینت) 

این جا مونده بود :) 

نئون از سمت پشت معلوم میشه انگار که سپر عقب سوراخه....چراغ بعضی ماشین ها مثل اینفرنوس و جستر به صورت کامل روشن نمیشه انگار که نمیسوزه....بیشتر جذابیت این ماشین ها همین چراغ هاشه چرا نباید به صورت کامل روشن شه؟!!! @ArSaCiA

untitled_cqa.png

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 13:03، Cocaine گفته است:

همه گیم هایی که از قابلیت Cross-Play بهره میبرند نسخه های اندروید و کنسول اون گیم قابلیت Aim Assist دارن (افلاین اندرویدش و کنسول PS2 این قابلیت دارند) اما تعجب اوره نسخه اندروید این سرور از این قابلیت بهره نمیبره.

این موردم حالت دیفالت گیم بود برگردونه بهتر میشه، پول و تایم و HP و انتخاب گان باید پیش هم بود، نه که هرکدوم یجای صفحه پخش بشه

موافقم داداش حتی خوده پابجی و کالاف هم یه auto aim ریز دارن این که دیگ Gta San Andreas هست?

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 13:24، iKamyar گفته است:

ما که سطح گانریمون منفی ?.هست ولی با نظرت در مورد ایم گیری موافقم 

داش بیا امیدوار باشیم وقتی AG:SAMP نسخه کاملش بیاد قابلیت شخضی سازی سنسویتی رو داشته باشه چون دیفالت بازی خیلی سنسویتی تندی داره و از دستت در میره☠️

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 13:43، Proofessor گفته است:

وای دقیقا منم تا میام برم نقشه رو که دنبال میکنم میرسم به دریا یا دیوار خیلی بده

با هاترینگ که نزدی تو دیوار بیمه بیوفته ببینی چه درد بزرگیست??

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 13:55، Seyedalii گفته است:

حق??

قلب❤️

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 13:56، aslemehrantv گفته است:

حق تا سال بعد

قلب قلب❤️❤️

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 14:04، Blank گفته است:

داش چرا چرتو پرت میگی مگه سیستم ایم چشه من وارد سرور میشم انگار وارد PUBGM و CODM میشم اصلا عاولیه یکجوری میرم PB که گانر های PC گریه میکنن لید رو میگیرم اصلا ایزی ??

screenshot_20230506_135904_telegram_w1sk

ناموسا این پیام واسه چندسال پیشه؟?

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 14:10، LiN گفته است:

???

@Syd واقعا مشکلای اصلی AG:SA رو گفتی?

انشالله که فیکس بشن

در کل بگم باز این نسخه اولیه اندروید هم هست و فکر کنم طبیعی باشه که یه سری مشکلات داشته باشه....ولی خب امدیم یدفه همه رو یجا گفتیم که ایشالا فیکس شه?❤️

.

.

.

.

.

.

حالا اینو ول کن دا چیتت چند؟!!!???

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 14:59، Frenzo گفته است:

واقعا عالی بود دسخوش

اگه Keybind اضافه شه که عالی میشه کلی کمک میکنه

همچنین اضافه شدن مارک مپ

عشق منی❤️

در در ۱۴۰۲/۲/۱۷ در 00:10، BraveGod گفته است:

من هرچی اولی رو میگفتم میگن مدرک بده

خودشون به مشکل رسیدن دیدن واقعا وجود داره?

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3%DB%B

تحمل کن داش ظهور نزدیکه

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 12:49، Rasputin گفته است:

@ArSaCiA لیدرتون چیت اندروید داره رسیدگی کنید

مهدی لین رو به یک Duel به مبلغ 1ml دعوت میکنم. 

@LiN :)

پ.ن: دوستان میتونید منو راهنمایی کنید چجوری با AG:Android مهدی لین رو شکست بدم و با 1ml ش  برم یه اردی بگیرم.

لینک به دیدگاه

جالبه

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 11:53، Syd گفته است:

@ArSaCiA

نظر شما دوستان چیست؟

همشون عالی و دقیقا مشکلات منو گفتی

بنظرم اگه مثل نسخه کامپیوتر لانچر قابلیت راه یابی رو به بازی اضافه کنن که مسیر رو داخل نقشه نشون بده خیلی عالی میشه

ویرایش شده توسط ali9512

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

Arlo.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali9512 گفته است:

بنظرم اگه مثل نسخه کامپیوتر لانچر قابلیت راه یابی رو به بازی اضافه کنن که مسیر رو داخل نقشه نشون بده خیلی عالی میشه

?

Number One Family

BoY.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali9512 گفته است:

اره دا این مشکلم بد دردیه ناموسا مخصوصا واسه تازه وارد هایی ک اصلن با مپ بازی اشنایی ندارن @ArSaCiA

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...