رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد اضافه شدن زیبایی

ارسال‌های توصیه شده

NickName:Irangamer2022

پیشنهاد : در موقعیت GunShop LS در نزدیکی HQ Medic در پیانه جاده ها هیچ چیزی به غیر از درخت نیست جاده رو میگم به نظر من اگر نرده اضافه بشه اینطوری زیباتر میشه 

دومین پیشنهاد برای زیبایی در فرودگاه یا همون محل Spawn شدن بازیکنان ها این یک پیشنهاد برای کاربرده کاربردی هست چون اونجا رفت و آمد ماشین ها زیاده و افرادی که زیر گرفته میشن زیادن بهتره که یه نرده هم اونجا بزنیم که اونجایی که همه پلیر ها اسپاون میشن نیان همه رو زیر نگیرن 

در ایستگاه پلیس چند درخت و پرچم بزارید در جای پارک پلیس PD LS اونجا خلاقیتش رو می سپارم به شما

می تونید یک Bot شخصیت در Spawn فرودگاه به عنوان راهنما تازه کاران بزارید که چطور می تونن از دستور [Helpme/] استفاده کنند

سپاس گذارم از تیم کارکنان ArSaCiA

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

پیشنهاد : در موقعیت GunShop LS در نزدیکی HQ Medic در پیانه جاده ها هیچ چیزی به غیر از درخت نیست جاده رو میگم به نظر من اگر نرده اضافه بشه اینطوری زیباتر میشه 

دومین پیشنهاد برای زیبایی در فرودگاه یا همون محل Spawn شدن بازیکنان ها این یک پیشنهاد برای کاربرده کاربردی هست چون اونجا رفت و آمد ماشین ها زیاده و افرادی که زیر گرفته میشن زیادن بهتره که یه نرده هم اونجا بزنیم که اونجایی که همه پلیر ها اسپاون میشن نیان همه رو زیر نگیرن 

در ایستگاه پلیس چند درخت و پرچم بزارید در جای پارک پلیس PD LS اونجا خلاقیتش رو می سپارم به شما

بخواطر سنگین شدن مپ یا کندی نت (از نظر لود نشدن مپ) حتی جزیره ها هم حذف شدن (فعلا) بعید میدونم این پیشنهاد شما هم قبول بشه!

در 3 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

می تونید یک Bot شخصیت در Spawn فرودگاه به عنوان راهنما تازه کاران بزارید که چطور می تونن از دستور [Helpme/] استفاده کنند

زمانی که یه پلیر جدید میاد تو سرور هلپر به صورت خودکار میاد بالا سرش تا اموزش های لازمه رو بده  / جدا از اینا همینطور که وارد بازی میشین خوده سرور یسری اموزش هارو بهتون میده

ویرایش شده توسط Learning
  • دوست دارم که 1

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

NickName:Irangamer2022

سپاس گذارم از تیم کارکنان ArSaCiA

همه این نرده پرده ها تو مراسمای خاص مثل چهارشنبه سوری، عید نوروز و... اضافه میشد، دهنمون سرویس میشد هم کرش میخوردیم هم نمیشد با ماشین رفت داخل Civil Spawn و جاهایی که نرده و از این چیزا داشت.

ویرایش شده توسط Cocaine

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

بله درست است که FPS/Drop داریم ولی هر چقدر که Object و زیبایی های بیشتری به بازی اضافه شود و این تیر برقا پاک شود سرور بهتر میشود.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sergeant گفته است:

بله درست است که FPS/Drop داریم ولی هر چقدر که Object و زیبایی های بیشتری به بازی اضافه شود و این تیر برقا پاک شود سرور بهتر میشود.

بله در سرور تیر برق ها واقعا مزاحم هستن ولی فکر نکنم راهی برای رفع اون ها باشه بیشتر زیبایی های شهر به تیر برق هاش هست

لینک به دیدگاه

خب من خیلی پیشنهاد های دیگه دارم که هنوز کمی از اون هه رو گفتم اگه حجم و باگ های سرور بزارن میشه ازشون استفاده کرد من همشون رو میزارم اینجا

لینک به دیدگاه

بنظر من باید شهر زیبا سازی بشه اما خب همین باعث میشه سیستم های ضعیف تر نتونن پلی بدن

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود، نظر اینجانب ″ - ″ می‌باشد.

بدلیل محدودیت ها و افت FPS، تا زمان انتشار نسخه AG:Samp ویندوز (کلاینت بهینه شده)، بنظرم عملی نشود بهتر است.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که با استفاده از AGSAMP و تغییر روی دیتای بازی بیان ابجکت های قدیمی GTA رو جدید کنن و دیگه بدون اضافه شدن مپ به بازی گیم تغییراتی کنه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

باید ماشین برای رنت داخل اسپاون اضافه بشه آخه همه می افتن به جون هم که یه ماشین جور کنن ۴ نفر ریختن داخل ماشینم ? گفتم ماشین خودمه داش پیاده شد در رو قفل کردم

ویرایش شده توسط Irangamer2022
لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...