رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن برخی چیز ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

اگه میشه یک سیستم صوتی که در ماشین بتوان گذاشت اضافه کنید که صدای اهنگ به بیرون ماشین هم برود که انقدر هر روز پلیر ها mute نشن ۲۰۰مین و یک دستور (CMD) برای تنظیم صدا (volume) اضافه کنید.برای مثال (1-100)Setvolume/.(ولی در sbiz spray یک گزینه هست که اون سیستم است ولی اصلا هیچ فایده ای ندارد.

یکی دیگه هم تغییر اب و هوا مثل بارانی و برفی و ... 

و ممنون از اضافه کردن شغل جدیده oil worker و درآمد عالی آن.

یکی دیگه هم وقتی کلا درحد ۳ ثانیه با ماشین چپ میکنیم و دوباره صاف میشیم ماشین اتیش نگیره به مولا هر چی پول جمع میکنم پول بیمه این ماشین میدم:/

و یه چیز دیگه یکی راهنما برای این ماشین ها اضافه کنید. :|

یه چیز دیگه لطفا برای این خلاف رفتن یک مجازات مثل وانتد یا جریمه بزارید به مولا همش دارم تصادف میکنم ماشین منفجر میشه اون داشمون هم  فرار :D

تشکر ❤??

ویرایش شده توسط hamidreza1234
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 دقیقه قبل، hamidreza1234 گفته است:

یکی دیگه هم وقتی کلا درحد ۳ ثانیه با ماشین چپ میکنیم و دوباره صاف میشیم ماشین اتیش نگیره به مولا هر چی پول جمع میکنم پول بیمه این ماشین میدم

این فیکس کنن بهتره چون نه خود gta sa افلاینش اینطوریه نه سرورای دیگه که بگیم باگ اشکالات سمپه.

تو خود افلاین و سرورای دیگه که امتحان کردم وقتی ماشین کامل چپ شه و دیگه نتونی صاف کنی اتیش میگیره اینجا وقتی چپ میشی 2 ثانیه دیر تر صاف کنی اتیش میگیره.

رو مخ ترین مشکل سروره

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

پیشنهاد تکراری نظرم + هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

• سیستم موزیک که صدای آن به بیرون از ماشین برود، باعث ایجاد مزاحمت برای بازیکنان میشود.
  • آب و هوای برفی و بارانی (که تقریبا هر دوی آن موجود است) به دلیل مشکلات Performance که برای بازیکنان به وجود می آورد،
    تنها مواقع مورد نیاز (مثل کریسمس) اضافه یا فعال میشوند.
  • چپ شدن ماشین و کم شدن بیمه، در کل مشکلات زیادی برای بازیکنان به وجود آورده که در حال حاضر، به دلیل جلوگیری از Abuse به این حالت در آمده و موقتا امکان تغییر آن وجود ندارد.
    (تا امکان پیاده سازی راه حلی بهتر).

پیشنهادات شما  تکراری است/رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

ویرایش شده توسط Mohny

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...