رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Sajjad

Steres

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Spicy.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SajjaD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

شکایت اول (تعلیق بی دلیل): من نمیدونم راست یا دروغ طبق گفته ی سجاد یه گزارش خرید و فروش از iAshkan میاد یعنی فقط یه نفر گفته ایشون خرید و فروش میکنه و هیچ مدرکی نداشته و سجاد برای بررسی این قضیه بجای اینکه پیگیر iAshkan بشه که چون از ایشون گزارش رسیده, اومدن منو تعلیق دادن و کاملا توی صحبتاش معلومه داره پارتی بازی میکنه و نمیخواد iAshkan رو تعلیق بده و به فکرشه. 

شخص اصلی که باید بن میشده iAshkan بوده چون طبق گفته های خود سجاد که تو فیلمی که الان میزارم گزارش خریدوفروش اشکان رسیده نه من. اونو بن نمیکنه و میترسونش. وقتی گزارشی از کسی میرسه باید اون شخص تعلیق بشه نه اینکه طرف رفیقت باشه دلت به حالش بسوزه بری تهدید کنی و بترسونیش اگه نگی با کی معامله کردی بنت میدما یا بگی حیف این همه مالو اموال داری من بنت نمیدم ولی بیا بگو با کی خریدوفروش کردی. انگار که با طرف مقابل مشکل داشته باشه. در این باره سجاد از روی احساسات تصمیم گرفته که این قانون برای ادمینا هم هست که مجازاتش دیموته. صحبت های سجاد در مورد تعلیق بنده

درخواست بررسی مدارکی که از من اومده و تعلیق شخص اصلی که پای معامله بوده و تعلیق نشده رو دارم @ArSaCiA @Meli

شکایت دوم (لحن بد): ادمینا باید در همه حال لحنشون چه با ادمین چه با بقیه پلیرا خوب باشه. حتی پلیری که بد ترین رفتارو از خودش نشون میده ادمین باید آرامش خودشو حفظ کنه و با ملایمت جوابشو بده.از سجاد که سرپرست کارکنان هست و باید الگوی بقیه باشن این رفتار و این لحن واقعا انتظار نمیره.  لحن بد Sajjad

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک رو توی توضیحات بالا ارسال کردم

• دوست دارم که 3
  • مرسی 1
  • هاها 3
  • ناراحت 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما شاکی محترم؛
مدارک و دفاعیه بنده برای موسس ارسال شد.

پ.ن: برای گزارش لحن بد شما هم متاسفانه داخل ریکوردتون صدای شما وجود نداره، ولی خوشبختانه داخل ریکورده بنده موجوده...
حق با شماست که بنده یکم بیش از اندازه
احساسی و با لحن تند صحبت کردم ولی تنها دلیلش طرز برخورد خودتون بوده.

"Staff note"

• دوست دارم که 13
  • هاها 2
لینک به دیدگاه

• مدیریت

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @AmirSpicy
شکایت شما هم اکنون درحال بررسی می باشد از شکیبایی شما متشکریم...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

درود.

مدارک خرید و فروش شما کامل است. به دلیل شکایت بی مورد از انجمن محروم شدید.

در رابطه با شکایت دوم، به شما توهینی نشده، در هر صورت با مدارک ارائه شده توسط Sajjad شما نمی‌توانید از این مسئله شکایتی داشته باشید و از طرف خودمان به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

بسته شد.

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...