رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل کرش شدن لانچر

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری: 

PabloEscobar.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): 

https://s29.picofile.com/file/8461539700/logs.rar.html

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: فقط مینویسه کرش شد دیگه مورد خاصی نیست.

- توضیحات کامل مشکل: سلام. بازی برای من گاهی بصورت ناگهانی کرش میشه و نمیدونم مشکل دقیقا کجاست، شاید مربوط به سیستم ویس چت باشه. چون چندبار دیدم کرش شدم و اخطار مربوط به کرش دریافت کردم، اما تا وقتیکه بازی درحال اجراست (تا وقتی اوکی رو نزنیم بازی بسته نمیشه دیگه) صدای کساییکه دارن ویس چت میکنند رو میشنوم با اینکه روی صفحه دسکتاپم و اخطار رو مشاهده میکنم.

گاهیم اینطور نیست، بعضی وقتا هم آلت و تب رو که میزنم و میخوام برگردم به مشکل میخورم. لاگ بازی شاید شامل فایل های خیلی قدیمی هم بشه. بهرحال لطفا بررسی کنین و ببینین راه حلی هست برای این کرش شدنا؟

اینم بگم که تمامی پیش نیاز هارو رعایت کردم.

مشخصات سیستمم:

win 10

cpu i5 10gen

vga nvidia mx130 2gig

ram 8gig

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

جانما یه بررسی کن @ArSaCiA ببین مشکل کجاست اخه من کرش شدم تو مسابقه.

بعد دفعه بعدی دقیقا دوباره همینجا یه حالت کرشی شد و صدای باز شدن یک پنجره ارور رو شنیدم و بازی فریز شد، ولی وقتی با یکی از کلیدای موس که تنظیم کردم برای اسکرین شات گرفتن کلیک کردم اسکرین گرفتم (با برنامه ریکوردر نه F8) بازی ادامه پیدا کرد. ولی بازم اون آخرا یهو کرش شد. آخه چشه این؟ لاگ جدیدو میزارم.

در حال حرکت یهو کرش میده! عکس

بازم همونجا و اتفاقی که توضیح دادم! (دقت کنی علامت ریکوردر ویندوز سمت راست صفحه بالا اومده. این علامت تو ویندوز 10 وقتی میاد که یک بازیو ران میکنی. اینم بگم من ازین برای ریکورد استفاده نمیکنم برنامه جدا دارم). عکس

تهشم که اینجا 10 تا چک پوینت مونده به آخر بازی کرش شدم و حجم سنگینی از فشار رو متحمل شدم! عکس

لاگ جدید

*******************************************************************************************

در ادامه بازم اینطور شد (که ایندفه بجای عکس ،فیلم گرفتم که چون وارن زیاد داره اپلود نمیکنم در صورت نیاز بصورت پیام میفرستم)

ولی بازم زیاد طول نکشید که کرش شدم (سر سی پی 292?). عکس

لاگ تا آخرین کرش

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس
در 56 دقیقه قبل، PabloEscobar گفته است:

جانما یه بررسی کن @ArSaCiA ببین مشکل کجاست اخه من کرش شدم تو مسابقه.

بعد دفعه بعدی دقیقا دوباره همینجا یه حالت کرشی شد و صدای باز شدن یک پنجره ارور رو شنیدم و بازی فریز شد، ولی وقتی با یکی از کلیدای موس که تنظیم کردم برای اسکرین شات گرفتن کلیک کردم اسکرین گرفتم (با برنامه ریکوردر نه F8) بازی ادامه پیدا کرد. ولی بازم اون آخرا یهو کرش شد. آخه چشه این؟ لاگ جدیدو میزارم.

در حال حرکت یهو کرش میده! عکس

بازم همونجا و اتفاقی که توضیح دادم! (دقت کنی علامت ریکوردر ویندوز سمت راست صفحه بالا اومده. این علامت تو ویندوز 10 وقتی میاد که یک بازیو ران میکنی. اینم بگم من ازین برای ریکورد استفاده نمیکنم برنامه جدا دارم). عکس

تهشم که اینجا 10 تا چک پوینت مونده به آخر بازی کرش شدم و حجم سنگینی از فشار رو متحمل شدم! عکس

لاگ جدید

*******************************************************************************************

در ادامه بازم اینطور شد (که ایندفه بجای عکس ،فیلم گرفتم که چون وارن زیاد داره اپلود نمیکنم در صورت نیاز بصورت پیام میفرستم)

ولی بازم زیاد طول نکشید که کرش شدم (سر سی پی 292?). عکس

لاگ تا آخرین کرش

از بازی سالم و بدون ماد در لینک ag5.ir/d استفاده نمایید.

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

از بازی سالم و بدون ماد در لینک ag5.ir/d استفاده نمایید.

نسخه یی که تو صفحه لانچره رو دارم

همونکه پسوردشم لایف فور گیمه

روشم هیچی نریختم فقط گیمه

حالا اینم مجدد نصب میکنم ببینم چطور میشه!

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، PabloEscobar گفته است:

نسخه یی که تو صفحه لانچره رو دارم

همونکه پسوردشم لایف فور گیمه

روشم هیچی نریختم فقط گیمه

حالا اینم مجدد نصب میکنم ببینم چطور میشه!

مرتضا منم همین مشکلو داشتنم با مود، البته که روی OK نزنی کرش نمیشی و میتونی به بازی ادامه بدی  ولی اگه به بازی هم ادامه بدی مپ لود نمیشه که یهو میبینی ماشین راه نمیره و سر از کف اقیانوس در میازی یا اینکه پیغام کرش شدیم میاد بعد از چند ثانیه

ولی در کل با بازی خام (بدون مود) تست کن

منم خیلی اذیت شدم

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، Shayawn گفته است:

این مشکل Alt + Tab و کرش شدن توی بعضی از  ویندوز 10 ها هست توی ویندوز 7 همچین مشکلی نیست

آره این مشکلم دارم گاهی اوقات آلت تب کنم دیگه برنمیگرده ولی اصلا اینکارو نمیکنم که یهو کرش میده.

در 5 ساعت قبل، MohammadMahaN گفته است:

مرتضا منم همین مشکلو داشتنم با مود، البته که روی OK نزنی کرش نمیشی و میتونی به بازی ادامه بدی  ولی اگه به بازی هم ادامه بدی مپ لود نمیشه که یهو میبینی ماشین راه نمیره و سر از کف اقیانوس در میازی یا اینکه پیغام کرش شدیم میاد بعد از چند ثانیه

ولی در کل با بازی خام (بدون مود) تست کن

منم خیلی اذیت شدم

بازیم خامه بابا هیچی نداره. حالا از خیلی وقت پیش اینو دارم کلا حذف میکنم الان دوباره نصبش کنم از لینکی که موسس ارسال کردند ببینم چی میشه امیدوارم فیکس بشه همه چی.

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

دستور زیر را در cmd ویندوز خود اجرا نمایید: (cmd را Run as administrator کنید)

sfc /scannow

در صورتی که باز هم مشکلتان رفع نشد اگر آنتی ویروس دارید آن را کامل غیر فعال کنید و مجدد امتحان کنید، اگر باز هم برطرف نشد با نرم افزار "Driver Booster" تمامی درایور ها و نرم افزار Visual C++ Redistributable های خود را بروزرسانی کنید و اگر باز هم برطرف نشد آنتی ویروس BitDefender یا Kaspersky را نصب کنید (نسخه کرک شده را نصب نکنید!) و یک بار Full scan بزنید.

لینک به دیدگاه
در 17 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

دستور زیر را در cmd ویندوز خود اجرا نمایید: (cmd را Run as administrator کنید)

sfc /scannow

در صورتی که باز هم مشکلتان رفع نشد اگر آنتی ویروس دارید آن را کامل غیر فعال کنید و مجدد امتحان کنید، اگر باز هم برطرف نشد با نرم افزار "Driver Booster" تمامی درایور ها و نرم افزار Visual C++ Redistributable های خود را بروزرسانی کنید و اگر باز هم برطرف نشد آنتی ویروس BitDefender یا Kaspersky را نصب کنید (نسخه کرک شده را نصب نکنید!) و یک بار Full scan بزنید.

آقا بالاخره رفتم، این کارا تاثیر خودشو گذاشت ظاهرا و بعد از چند بار تست کردن فهمیدم انتی ویروسم مشکل درست میکنه برای همه بازیام، زدم کلا حذفش کردم.

ولی بازم فریز میشد تو س پی جلوی سی ان ان.

از تنظیمات بازی Draw distance و گرافیک رو اوردم پایین، از سی پی جلو سی ان ان تا پل خروجی ال اس کلا با سرعت پایین رفتم(چون یبار تست کردم با سرعت پایین فریز نشد تو اون نقطه، یکم رفتم جلو نیترو زدم فریز شد!!)

حدس زدم ممکنه تو لود اون نقطه از مپ توی سرعت بسیار بالا مشکلی بوجود میاد، بهرحال بعد از 20-30 بار مسابقه بالاخره تموم شد.

مرسی از کمک و پیگیری موسس عزیز ?

در در ۱۴۰۲/۱/۱۴ در 22:15، Only گفته است:

راس میگه فشار داره جدا تا اخر مسابقه رفتم کرش شدم :|||||||||||

اگه مشکل منو داری موارد بالارو تست کن، حتما از اول بازی خوووب بیفت جلو که بتونی اون تیکه سی ان ان تا اخر ال اس رو با سرعت پایین (زیر 150) بری!

ویرایش شده توسط PabloEscobar

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، PabloEscobar گفته است:

اگه مشکل منو داری موارد بالارو تست کن، حتما از اول بازی خوووب بیفت جلو که بتونی اون تیکه سی ان ان تا اخر ال اس رو با سرعت پایین (زیر 150) بری!

من انقد فشار خوردم که بیخیالش شدم :| 

?????????? ?? ????? ??? ????? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? price.png hla.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.pnghla.png

MonsterS

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام.

منم همین مشکل رو دارم ولی نمیدونم پوشهlogs رو چطور ارسال کنم.

یه راهنمایی کنید این مشکل بر طرف بشه منم بتونم بازی کنم

ویرایش شده توسط mr18gfo

ac57edd2-2734-4aee-8f24-753170664ebe.jpe

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...