رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Night_Fire

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Ranger..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NighT_FiRe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: God.png

• توضیحات: قبل از دیدن فیلم اینجا رو کامل بخون

سلام شکایتم از این لیدر بخاطر:

1-دادن AV اشتباه 2-ندانستن قوانین 3-سوالات بی جا و من دراوردی(از FORUM نیست)

خواهشا همونطوری که من 1 روز کامل وقت گذاشتم تا سوالات و جواب ها رو بخونم و وقتمو تلف کنم شما هم وقت بزارید و یه نگاه دقیق به چت ها بکنید خودتون میفهمید که کسی بخاطر جواب دادن یک سوال در دوخط AV نمیده. پلیس ها وقتی بهشون حمله میشه 3 وانتد به دلیل حمله به پلیس میدن ولی ایشون میگه که نه! اگه پلیس تو ماشین شخصی باشه و کسی بهش حمله کنه وانتد نباید بده چون ماشین شخصیه! و همچنین یه AV دیگه بخاطر این داد: پرسید ایا ادمین میتونه مجازات رو کم و زیاد کنه؟ گفتم بله برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند و این رو ازم قبول نکرد در حالی که کاملا درست گفتم...

واقعا ببخشید که مدارک یکدست نیست آخه فکر نمیکردم اینطور بشه. حجم همشون کلا میشه 50 مگ

یا حق

• مدارک (فیلم یا عکس):

http://s9.picofile.com/file/8313297018/avc_gta_sa_2017_12_02_23_04_35_297.mp4.html

http://s8.picofile.com/file/8313297176/avc_gta_sa_2017_12_02_23_23_22_808.mp4.html

http://s8.picofile.com/file/8313297326/avc_gta_sa_2017_12_02_23_30_34_584.mp4.html

http://s9.picofile.com/file/8313297350/avc_gta_sa_2017_12_02_23_47_06_796.mp4.html

http://s9.picofile.com/file/8313297400/avc_gta_sa_2017_12_03_00_01_02_279.mp4.html
http://s8.picofile.com/file/8313297426/avc_gta_sa_2017_12_03_00_12_12_515.mp4.html

http://s9.picofile.com/file/8313297442/avc_gta_sa_2017_12_03_00_16_52_766.mp4.html

http://s8.picofile.com/file/8313297468/avc_gta_sa_2017_12_03_00_25_06_818.mp4.html

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

شکایت در حال بر رسی میباشد.

لیدر محترم 24 ساعت حق دفاع از خود را دارا است.

شکایت ادامه دارد.

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

با سلام

اینجانب رهبر بازنشسته اقلیت گارد به عنوان شاهد متهم ، رهبر کنونی اقلیت گارد در جریان اتفاقات بودم

شما جواب سوالاتتون رو دیر و تیکه تیکه میدادین و برای دیر جواب دادن لیدر میتواند به شما اخطار دهد

دومین اخطار شما سراین بود که مجازات حمله به شهروندان رو با DM اشتباه گرفتین که موضوعاتی متفاوت هستند

سومین اخطار شما برای نگفتن این جمله بود :

برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند.
هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند.

اگر قوانین عمومی رو بلد بودین این رو هم باید بلد میبودین هدف تست این هست که لیدر متوجه بشه شما قوانین رو بلدین یا خیر که اگر بلد بودین این رو میگفتین

چهارمین اخطار شما هم درست بود کجای فروم نوشته که تیر زدن به ماشین شخصی اخطار داره؟ دستور مستقیم لیدر F.B.I در جلسه اعضای اقلیت های اداری بود که وانتدی که تو فروم نیست رو ندین از خودتون وانتد درنیارین، پس قاعدتا چیزی که تو فروم نیست یعنی وانتد نداره دیگه انقدر سخته؟

بعد شما وسط تست میگی من برم از فروم نگاه کنم؟ شما اصلا باید همونجا ریجکت میشدین، یا حتی قبل ترش وقتی 20 بار به لیدر زنگ زدین، زمان لیدری بنده هم با این که بنده به شما گفته بودم +1 slot داریم و شما مورد تایید نیستین باز 200 باز زنگ زدین، همونجا باید ریجکت میشیدین که باز لیدر کنونی گارد به شما لطف کرد و گذاشت تست بدین

طبق قوانین اگر لیدر سر زنگ زدن و یا تقلب شما را ریجکت کند کارش درست بوده.

الان دقیقا شکایت شما از چیه؟ سوالاتی که پرسیده شده مشکلی نداشته حتی به شما فرصت هم به اندازه هم داده شده

زمان معمول تست اقلیت های اداری بدون تست عملی هم حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت هست و لیدر این وقت رو روزانه برای چندین نفر میذاره

با تشکر

لیدر بازنشسته اقلیت گارد

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

سلام

1-توی فیلم مشخصه که جوابارو قبل از تمام شدن وقتم میگفتم(گفت چون سرم درده تیکه تیکه نگو!!!)

2-توی قوانین نوشته تیراندازی در منطقه ی امن = DM و حمله به شهروند که خارج منطقه ی امن هست 2 وانتد داره که توی فیلم مشخصه من هم گفتم که بستگی داره به این دو مورد ولی قبل از این که حرفمو تمام کنم گفت اشتباهه!

3-من هم همینو گفتم(برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند.) ولی گفت کامل نیست و اخطار داد

4-توی فروم نوشته که حمله به پلیس 3 وانتد داره و ننوشته در صورتی که افسر  پلیس در ماشین شخصی باشه این قانون صدق نمیکند!!! در ضمن من از کجا بدونم قوانین عوض شده رو؟ وقتی تتها منبعی که دارم فروم هست

5-من وسط تست نگفتم برم از فروم نگاه کنم بلکه لیدر گفت جوابت کامل نیست! من گفتم کجاشو نگفتم؟ گفت که خودت موظفی بری از فروم نگاه کنی من بهت نمیگم!

در ضمن تهمت مزاحمت هم نزنید من اصلا همچین کاری نکردم بلکه شما کار اشتباه رو کردی که 1 ساعت منو علاف کردی سوال پیچم کردی که فلان لیدرت کی بوده و چرا فلان Fw رو گرفتی و بعدش هم بی دلیل گفتی که چون ساب لیدرم قبولت نداره [که اخر هم دلیلشو بهم نگفت] ازت تست نمیگیرم و همونجا هم از بازی رفتی بیرون 

واقعا لطف دارید که پلیری رو 2 هفته برای اومدن به فکشن معطل میکنید و آخرش هم به دلیل قبولت نداریم!!!!!!!!!!!!!!! تست نمیگیرید!

یا حق

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

با سلام

اول این که منت گذاشتن برای تست دادن؟ شما میخوای بیای اقلیت باید تست بدی دیگه از زبان لیدر سابق هم شنیدین که تست NG همین مقدار و حتی بیشتر طول میکشه تازه به گفته ایشون من بیشتر از حد قانونی به شما زمان پاسخگویی دادم

اگر قرار باشه کسی منت بذاره اون کسیه که از وقت و اعصابش مایه میذاره از شما بازیکنان عزیز دل تست بگیره یه توجیهتون کنه که من این رو وظیفه خودم میدونم و با علاقه انجامش میدم بعد شما برای تست دادن منت میذاری؟

شما اصلا نباید تست میدادین باید همونجا ریجکت میشدین که بنده به شما لطف کردم و گذاشتم شانستون رو امتحان کنین

30 تا 40 ثانیه برای هر سوال فرصت داشتین

سوال هایی که پرسیدم همش توی انجمن ها بوده و اگر دست میخوندید میتونستید جواب بدین

نیازی به تکرار مکررات نیست من چون تازه لیدر شدم ریسک نمیکنم و حتما قبل از هر تستی سوالاتم رو آماده میکنم و از فروم همرو طرح میکنم

با تشکر
فرماندهی اقلیت گارد

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

1. سر شما درد میکنه مشکل لیدر نیست مشکل شماست، ژلوفن رو پیشنهاد میکنم

2. اون قسمت که نوشته حمله به شهروند مال خارج منطقه امن هستو میشه نقل قول کنین؟ لیدر ببینه شما داری جوابو میپیچونی یعنی بلد نیستی نیازیم نیست وایسته صحبتتون تموم شه

نقل قول

Wanted 1

- دزدیدن ماشین (Car Jacker)

- نشستن در ماشین پلیس (Sit On Cop Car)

- کوبیدن به ماشین پلیس (Ram On Cop Car)

- Call 110/ بی مورد (Unreasonable Police Call)

Wanted 2

- فرار کردن (Runner)

- حمله به شهروند (Attack Civil)

- بی توجهی به پلیس (Ignoring Cop)

- توهین به پلیس (Insulting Cop)

- نشان ندادن لیسانس به پلیس (Didn't Show Licenses)

Wanted 3

- نگهداری اسلحه (Keeping weapons) (فقط برای FBI)

- ندادن جریمه (Didn't Accept Ticket)

- حمله به پلیس (Attack Cop)

Wanted 4

- نگهداری Materials بدون مجوز (Keeping materials without license) (فقط برای FBI)

- نگهداری Drugs و نبودن در دسته متوسط (Keeping Drugs) (فقط برای FBI)

- حمله در حالت G در ماشین (DB)

- کشتن شهروند عادی (DM)

Wanted 5

-کشتن پلیس (Kill Cop)

Wanted 6

- DM در زندان (Jail Chaos)

- کمک به یک مضنون تحت تعقیب (Crime Partner)

نکته: به هیچ عنوان Wanted 5 & 6 را Arrest نکنید.

نکته: بعد از اینکه به بازیکنی دلیل Runner دادید؛ او حق تسلیم شدن ندارد و باید کشته شود.

موقعیت هایی که مضنون فرصتی برای تسلیم شدن ندارد:

- دزدی از بانک.

- Runner.

- دفاع از خود (Wanted 1)

- کشتن پلیس.

- حمله به پلیس.

- سوء استفاده از ESC در صورت داشتن Wanted.

- سوء استفاده از q/ در صورت داشتن Wanted. (زمان دو برابر)

بنده که چیزی ندیدم

3 . والا جواب رو پیچوندی و دیر گفتی و گفتی باید از فروم نگاه کنم و اینا ، AV نداشت حتی ریجکت درجا باید میشدین یعنی چی از فروم نگاه کنم یعنی فروم جلوتون باز بوده؟
تازه شما 4 تا غلط داشتی طبق قوانین شما با 3 غلط تستو رد میشی پس گویا این موردو لیدر به شما ارفاق کرده یا غلط نگرفته

4 . قانونی عوض نشده هر وانتدی که تو فروم هست باید بدین و هر وانتدی نیست نباید بدین از خودتون وانتد در نیارین حرف لیدر FBI همین بود قانونی جدیدی اضافه نکردن ایشون
حمله به پلیس یعنی قصد جان پلیس رو بکنند نه خراب کردن ماشینش، به ماشینش حمله کردن نه خودش و حمله به ماشین شخصی پلیس وانتدی نداره

5 . بنده وظیفم هست که شمارو گزینش کنم تا بهترین ممبر رو برای تنها جای خالی اقلیتم انتخاب کنم من از کجا بدونم شما سابقت چجوری بوده آیا عضو به درد بخوری برای اقلیت هستی یا نه؟ سابقت خوب بوده یا بد؟ ساب لیدر جانشین لیدر هست بنده رو حرف ایشون کاملا حساب میکردم و نتیجه خوبی هم داد و شما هم سابقه درخشانی در اقلیت های اداری نداشتین به گفته لیدر های سابقتون.

اگرهم شما مزاحمت ایجاد نمیکردی بنده مجبور به خروج از سرور نمیشدم از دست شما عزیزان تاج سر، اعصاب آدمیزاد هم حدی داره، لیدری NG پر مشغله ترین لیدری و حتی پر مشغله تر از ادمین 1 تا 4 هم هست.

من کاری خلاف قوانین نکردم وشما 2 هفته الاف نبودی، منتظر بودی، اقلیت گارد پر طرفدار ترین و بهترین اقلیت سرور هست و تقریبا کل پلیرها میخوان عضو این اقلیت بشن، آیا ما جا برای همشون داریم؟ خیر، کسانی بودن که یک ماه و بیشتر منتظر موندن برای ورود به اقلیت، طبیعیه هر زمان که من لیدر این اقلیت بودم همین بوده و شما وظیفته منتظر بمونی ازت تست گرفته بشه اگر دوست نداری منتظر بمونی سرور 5 اقلیت ملایم، 6 اقلیت متوسط و 3 اقلیت ویژه دیگر هم داره که میتونید اونجا مشغول به فعالیت بشید، اجبار و اصراری برای حظور شما در این اقلیت نیست.

با تشکر، از سرپرستی سرور درخواست میشه به شکایت رسیدگی کنند و قضاوت نهایی رو انجام بدن.

ویرایش شده توسط KingInTheNorth
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، KingInTheNorth گفته است :

2. اون قسمت که نوشته حمله به شهروند مال خارج منطقه امن هستو میشه نقل قول کنین؟ لیدر ببینه شما داری جوابو میپیچونی یعنی بلد نیستی نیازیم نیست وایسته صحبتتون تموم شه

شما هم اون قسمت که گفته افسر پلیس تو ماشین شخصی باشه و یکی بهش حمله کنه پلیس هیچ کاری نکنه رو نقل قول کنید و لطفا حرف بی ربط نزنید. در ضمن درست صحبت کنید من لیدرو نپیچوندم طبق درخواست خودش که اصرار داشت کامل توضیح بده وگرنه AV گفتم حمله به شهروند 2 وانتد و DM 4 وانتد. 

4 . قانونی عوض نشده هر وانتدی که تو فروم هست باید بدین و هر وانتدی نیست نباید بدین از خودتون وانتد در نیارین حرف لیدر FBI همین بود قانونی جدیدی اضافه نکردن ایشون
حمله به پلیس یعنی قصد جان پلیس رو بکنند نه خراب کردن ماشینش، به ماشینش حمله کردن نه خودش و حمله به ماشین شخصی پلیس وانتدی نداره

توی فروم به طور کلی نوشته حمله به پلیس = 3 وانتد. شما فکر کن پلیسی و داخل ماشین خودتی و یکی بهت حمله میکنه! طبق حرفاتون باید بشینیم نگاش کنیم که با عقل جور در نمیاد. از خودتون قانون درست نکنید.

3 . والا جواب رو پیچوندی و دیر گفتی و گفتی باید از فروم نگاه کنم و اینا ، AV نداشت حتی ریجکت درجا باید میشدین یعنی چی از فروم نگاه کنم یعنی فروم جلوتون باز بوده؟
تازه شما 4 تا غلط داشتی طبق قوانین شما با 3 غلط تستو رد میشی پس گویا این موردو لیدر به شما ارفاق کرده یا غلط نگرفته

جواب رو نپیچوندم طبق درخواست لیدر کامل توضیح دادم و من همچین حرفی نزدم که برم از فروم نگاه کنم تهمت نزن!! در ضمن من حتی یک غلط هم نداشتم

_______
برای بقیش هم جوابی نمیدم چون از بحث منحرف میشیم!

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Pezhman181 گفته است :

شما اصلا نباید تست میدادین باید همونجا ریجکت میشدین که بنده به شما لطف کردم و گذاشتم شانستون رو امتحان کنین

ببخشید کجا؟

30 تا 40 ثانیه برای هر سوال فرصت داشتین

طبق گفته ی خودت 45 ثانیه

سوال هایی که پرسیدم همش توی انجمن ها بوده و اگر دست میخوندید میتونستید جواب بدین

پیشنهاد میکنم یه نگاه به سوالایی که پرسیدی بکنی

با تشکر
فرماندهی اقلیت گارد

اقای ارتشبد پژمان اینجا فروم سرور تفریحی آرساکیا هستش نه پایگاه نظامی تیپ 51 ارتش

ویرایش شده توسط Ranger
اشتباه شد
  • دوست دارم که 2

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

شما هم اون قسمت که گفته افسر پلیس تو ماشین شخصی باشه و یکی بهش حمله کنه پلیس هیچ کاری نکنه رو نقل قول کنید و لطفا حرف بی ربط نزنید. در ضمن درست صحبت کنید من لیدرو نپیچوندم طبق درخواست خودش که اصرار داشت کامل توضیح بده وگرنه AV گفتم حمله به شهروند 2 وانتد و DM 4 وانتد. 

نقل قول

توی فروم به طور کلی نوشته حمله به پلیس = 3 وانتد. شما فکر کن پلیسی و داخل ماشین خودتی و یکی بهت حمله میکنه! طبق حرفاتون باید بشینیم نگاش کنیم که با عقل جور در نمیاد. از خودتون قانون درست نکنید.

شما باید برای شکایتت مدرک بیاری نه من
چیزی که تو فروم باشه وانتد داره چیزی که نباشه نداره
ما اگر هم بخوایم از خودمون قانون در بیاریم با مدیریت سرور هماهنگ میکنیم و لیدر های اقلیت های اداری بارها از این کارها کردن، لیدرن وظیفشونه

ولی شما حق نداری از خودت قانون در بیاری شما باید از قوانین پیروی کنی

حمله به ماشین فرق داره با حمله به پلیس، ماشین پلیس نیست، پلیس ماشین نیست سفسطه نکن

و بله باید بشینی نگاه کنی چون قانون اینطور میگه

نقل قول

جواب رو نپیچوندم طبق درخواست لیدر کامل توضیح دادم و من همچین حرفی نزدم که برم از فروم نگاه کنم تهمت نزن!! در ضمن من حتی یک غلط هم نداشتم

برای بقیش هم جوابی نمیدم چون از بحث منحرف میشیم!

طرز صحبت من درسته اگر با این طرز صحبت مشکل داری نباید شکایت کنی چون شکایت و شکایت کشی تهمت زدن و دفاع کردن و رفع اتهامه ، هدف شکایت همینه

نقل قول

اقای ارتشبد پژمان اینجا فروم سرور تفریحی آرساکیا هستش نه پایگاه نظامی تیپ 51 ارتش

شما تشریف ببرید یک مترجم خوب پیدا کنید تا معنای Role Play رو برای شما به طور کامل توضیح بدن
سرور تفریحی آرساکیا؟ تفریحیش رو کی موسس اضافه کرده به اسم؟
تفریح تا حدیش خوبه که بازی دیگران رو خراب نکنه
سرور در چهارچوب یک قانونی اداره میشه باغ که نیست

همون لحظه خوبه دوتا ادمین اومدن و گفتن که لیدر درست میگه باز شما قانع نشدی همچنانم میگی من هیچ اشتباهی نداشتم !
کلا زدی کافرو به هم ریختی همه چیو تکذیب کردی
تو مدارک شما هم زیاد چیزی مشخص نیست یک فیلم بی کیفیته و واقعا چیزی ازش نمیشه متوجه شد

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، KingInTheNorth گفته است :

حمله به ماشین فرق داره با حمله به پلیس، ماشین پلیس نیست، پلیس ماشین نیست سفسطه نکن

و بله باید بشینی نگاه کنی چون قانون اینطور میگه

همونطوری که خودت گفتی حمله به پلیس 3 وانتد داره 

پلیس داستان ما داخل ماشینه و شخصی به قصد جانش بهش حمله میکنه و ماشین رو تا مرز نابودی میکشونه ایا پلیس نباید از خودش دفاع کنه؟

من از حرفایی که میزنید چیزی بجز سعی در دور زدن قانون نمیبینم و فقط یاد این جوک میفتم:

شخصی با اتهام دزدی میاد دادگاه و وکیلش میگه جناب قاضی موکل من با دستش دزدی کرده دلیل نمیشه که کل بدنش بیفته زندان........

تنها کسی که با نظر شما موافقه همین وکیلست اما من همونطوری که تو فیلم مشخصه از چندین نفر که هلپر و ادمین بودن پرسیدم و گفتن وانتد 3 حمله به پلیس میگیره.

یا حق

ویرایش شده توسط Ranger
کامل نبود
  • دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

به هر حال چیزی که به ما گفتن حمله به پلیس وانتد داره نه به ماشین پلیس
حالا شما باز هرجوری میخوای کاری که خودت میخوای بکنیو به ما نبست بده، (دور زدن قانون)
جوک میگی؟ تو پست شکایت؟ الله اکبر
ما مجری قانون هستیم و قانونی که به ماگفتن اینه و تاکید هم روش شده که کسی ماشینتونو ترکوند وانتد ندین
خیلی سخته دکمه F رو بزنی و پیاده شی؟

ویرایش شده توسط KingInTheNorth
لینک به دیدگاه

با سلام.

پس از تحقیقات فراوان و بررسی های زیاد:

شکایت رد شد(توضیحات توسط لیدر سابق گارد و لیدر فعلی داده شد).

بسته شد.

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...