رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ بایک

Alarm

باگ بایک   

153 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ایا شما هم موافق هستید که باگ بایک در وانتد برگردد؟

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ در 06:42، ArSaCiA گفته است:

درود؛

می‌خواستم نظرتونو بپرسم که اگر بخوایم مثل قبل کامل برنگردونیم، کار دیگه‌ای هم به نظرتون میشه انجام بدیم؟

اگه تیر به یارو بخوره مثلا 2 3 تا تیر از دوچرخه بیوفته

ویرایش شده توسط Holly

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 205
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ در 06:42، ArSaCiA گفته است:

می‌خواستم نظرتونو بپرسم که اگر بخوایم مثل قبل کامل برنگردونیم، کار دیگه‌ای هم به نظرتون میشه انجام بدیم؟

پرش بایک اصلا نباید باگ حساب بشه باگ اصلی اینه که بایک دمیج نمیشه و مثل تانک میمونه اگه بتونید کاری کنید که دمیج بشه که فک نکنم تو سمپ شدنی باشه ولی اگه بتونید تو AG:SAMP بیارید بنظرم هم واسه کاپ هم  واسه کسی که میخاد FTP کنه خوبه

بی نیاز

از هر نیاز 

iMoBiN.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NighTBlooD گفته است:

فک نکنم تو سمپ شدنی باشه 

داش این تو خود گیمم اینجوریه انتظار داری تو سمپ بتونن عوض کنن؟

یا بایک مثل قدیم برمیگرده بدون دنگ و فنگاش، یا ماهم میریم مثل بقیه، بقول دوستایی که قبلا عرض کردن کاپا سطح مهارتشو بالا ببرن بجای اینکه سطح فکشن با ملایم یکی کنن.

یکی یکی دارن بای میدن ملت، یسریا سر سی باگ که رفتن یسریا سر بایک که کم میان به امید اینکه برگرده و یسریا بخاطر حذف چیزای دیگه و...، سر ته سرور بزنی ۵۰ نفر انلاین نمیشن بقیه هم مولتی رو vps عه.

ماهم‌ تهش یه ماهی صبر میکنیم بعدش رفع زحمت میکنیم

@ArSaCiA.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ در 08:28، Omid گفته است:

عزیز دلم من 2 سال تمام pd بودم اینارو راحت میشه زد ولی بلد نیستین شما تنها راهش با buff حل میشه یه buff میزنی دیگه سوار بایک نمیشه تموم شدو رفت

بنظرم هیجانش بالا بود 

برگرده بهتره

من با نظر دوست عزیزم امید موافقم اگر بافی داشته باشید Negative buffs جوابه فقط نیاز به immovable dead باعث میشه شما نتونید سوار وسیله نقلیه بشید و بهترین روش هستش

Loverbuy.png

?

Iam King

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohammadhadi گفته است:

دو تا کاپ واسه ی زدن وانتدی که سواره بایکه کافیه

همین دیروز تو CNN به یکی وانتد رانینگ دادن بعد دوتا کاپ جلوش بودن بجای اینکه یکی G کنه یکی F راحت تر بزنن، جفتشونم سوار وسیله مجازا شدن و سوالم اینه چطوری میخوان بزنن وقتی همکاری نیست، هی الکی بیوفت دنبالش که چی

لینک به دیدگاه

@ArSaCiA حذف این باگ بدترین آپدیت اخیر بود

ما یه Crew کامل میشدیم و 10 نفره با بایک میرفتیم FTP ، هم ما حالشو میبردیم هم کاپ.

نمیشه که پلیسا همیشه وانتد کیل هارو به ساده ترین روش بکشن، کاپ باید یکم جربزه داشته باشه من خودمم زمانی که پلیس بودم چون توی باگ بایک حرفه ای بودم همیشه FTP Bike هارو سریع فیل میکردم 

خیلی راحته یه تیم از پشت با NRG میره دنبالش چند تا تیر میزنه بهش اون مجبوره بپره رو یه ساختمون Usedrug کنه تو هم با یه بایک میوفتی دنبالش رو هر ساختمونی که رفت توام میری انقد دمیجیش میکنی تا بمیره 

یه روش دیگه هم هست:

یه باف "Immovable Dead" میندازی رو کسی که سواره بایکه و دیگه نمیتونه سواره چیزی شه و راحت میمیره

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Shayawn گفته است:

@ArSaCiA

یه باف "Immovable Dead" میندازی رو کسی که سواره بایکه و دیگه نمیتونه سواره چیزی شه و راحت میمیره

ی روش دیگه هم هست

کسی که با باگ دوچرخه FTP میکنه با مولتیش میکنه و وقتی Buff خورد Q/ میده و براش هم مهم نیست ادمین جیل بشه یا نشه

تا بخواد ادمین مدرکشو ببینه و بررسی کنه و تایید کنه و CMD بزنه اون بعد از 1 ساعت Kill شده و توی جیله و فقط ی تایم به جیلش اضافه میشه، چون مولتی هم هست اهمیتی نداره و AFK میذاره

این وسط فقط حرس و جوشش برای Cop هست و اون بافی که حیف شده?

از هر جهت بخوای بهش نگاه کنی توی قوانین عمومی هم بوده که سو استفاده از باگ ممنوعه، حالا به قدری باگ زیاد شده بود که دیگه کنترلش نمیشد کرد

بهترین آپدیت میتونست باشه که علی راجب این موضوع داد

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

• مؤسس

@EBi

@Markeloff

@HaTeD

لطفاً نظرات خود و اعضای خود را در این تاپیک ارسال کنید و به اعضای خود اعلام کنید که در رأی گیری شرکت کنند، در صورتی که پرش با Bike باز شود دیگر بسته نخواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Aone گفته است:

ی روش دیگه هم هست

کسی که با باگ دوچرخه FTP میکنه با مولتیش میکنه و وقتی Buff خورد Q/ میده و براش هم مهم نیست ادمین جیل بشه یا نشه

تا بخواد ادمین مدرکشو ببینه و بررسی کنه و تایید کنه و CMD بزنه اون بعد از 1 ساعت Kill شده و توی جیله و فقط ی تایم به جیلش اضافه میشه، چون مولتی هم هست اهمیتی نداره و AFK میذاره

از هر جهت بخوای بهش نگاه کنی توی قوانین عمومی هم بوده که سو استفاده از باگ ممنوعه، حالا به قدری باگ زیاد شده بود که دیگه کنترلش نمیشد کرد

اون مولتیایی که میگی از خود کاپ بود، با اک کاپ‌ نمیتونست FTP کنه @Bloodlove یکیش این بود با مولتیش ?

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Aone گفته است:

ی روش دیگه هم هست

حرف حق

میدونی علیرضا، یکبار یه عزیزی وانتد کیل بود و هی Q/ میداد، رفتم باهاش صحبت کردم که چرا بقیه رو اذیت میکنی؟ برگشت گفت ″ لذتِ من از بقیه مهمتره ″ 

حکایت همین تاپیکه، تامام.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

@EBi

@Markeloff

@HaTeD

لطفاً نظرات خود و اعضای خود را در این تاپیک ارسال کنید و به اعضای خود اعلام کنید که در رأی گیری شرکت کنند، در صورتی که پرش با Bike باز شود دیگر بسته نخواهد شد.

کسایی که با اکانت مولتی FTP میکنن حتی اگه بهشون negative buff هم بزنیم باز از بازی خارج میشن چون براشون مهم نیست! اینو در نظر داشته باشین

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

@EBi

@Markeloff

@HaTeD

این نظر سنجی فاقده اعتباره بهتره در گیم با CMD /Vote کاپ ها بتونن رای بدن

لینک به دیدگاه

متاسفانه مخالف همچین قانونی هستم ! 

چون طرف میپره رو ساختمون با بایک اون وقت کسی که رنک 1 کاپه نه میتونه موریک بگیره و باید بره راست از airport یه هلی فری پیدا کنه بعد برسه به ساختمون تازه اون شخص هم وای نمیسته نگا کنه که جابجا میشه میره تو یه ساختمون دیگه 

و اینطور وانتد هارو فقط رنک های بالا تر میتونن بزنن و برای رنک پایین ها خیلی سخت میشه  و همینطوریش هم وانتد ها کم هستن و دیگه مثل سابق کسی نه اف تی پی میکنه راب ها هم بسیار کم شدن 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

@Aone هرجور خود دانی ولی الآن فکر نمیکنم کسی دیگه FTP کنه چون همه ی  پوئن های مثبت واسه کاپ هست (HP 200, گان های خوب با خشاب بالا ، شوکر، زنده شدن دوباره و نامحدود ، تیم شدن و ....) از این اگه من FTP کنم یه بایک و گان و دراگ دارم و اگه بمیرم ، میرم زندان.

به هرحال این باگ فان بود و هم ما لذتشو میبردیم هم کاپ اکتیویتی میگرفت 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، MrViper گفته است:

متاسفانه مخالف همچین قانونی هستم ! 

چون طرف میپره رو ساختمون با بایک اون وقت کسی که رنک 1 کاپه نه میتونه موریک بگیره و باید بره راست از airport یه هلی فری پیدا کنه بعد برسه به ساختمون تازه اون شخص هم وای نمیسته نگا کنه که جابجا میشه میره تو یه ساختمون دیگه 

و اینطور وانتد هارو فقط رنک های بالا تر میتونن بزنن و برای رنک پایین ها خیلی سخت میشه  و همینطوریش هم وانتد ها کم هستن و دیگه مثل سابق کسی نه اف تی پی میکنه راب ها هم بسیار کم شدن 

پرش بایک یاد بگیرن

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

@EBi

@Markeloff

@HaTeD

با سلام و درود.

من خودم نظرم منفیه اینکه باگش برنگرده به صلاحه.

از اعضای PD هم پرسیدم 95 درصدشون مخالف بودن و گفتن بیشتر کسایی که با دوچرخه همچین کاری میکنن وانتد PD هستند دردسراش برای فکشن ماست و اینکه همیشه Buff در دسترس نیست بخوایم همچین کاری کنیم و در کل نظر بچه های فکشن همینطور خودم اینه که باگش بر نگرده.

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 1 دقیقه قبل، EBi گفته است:

با سلام و درود.

من خودم نظرم منفیه اینکه باگش برنگرده به صلاحه.

از اعضای PD هم پرسیدم 95 درصدشون مخالف بودن و گفتن بیشتر کسایی که با دوچرخه همچین کاری میکنن وانتد PD هستند دردسراش برای فکشن ماست و اینکه همیشه Buff در دسترس نیست بخوایم همچین کاری کنیم و در کل نظر بچه های فکشن همینطور خودم اینه که باگش بر نگرده.

لطفاً اعلام کنید که در رأی گیری در این تاپیک شرکت کنند تا Vote بازی به صورت عمومی بی دلیل تشکیل نشود.

لینک به دیدگاه

@Ali

هیچکس دنبال وانتد بایک نبوده که ببینه کاپ چی میکشه

حتی Collab هم جواب نمیده

اکتیوی وانتد کیل هم زیاده نیازی به ftp نیست

بیا تست کنیم باگ بایک رو بیبینی چی به چیه

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 7 دقیقه قبل، Name گفته است:

بیا تست کنیم باگ بایک رو بیبینی چی به چیه

بنده خودم تجربه کردم و شاهد این قضیه بودم و مخالف برگشتن همچین موردی هستم اما درخواست این بازیکنان هم نمی‌توانیم نادیده بگیریم، از پلیس هایی که بسیار اذیت شدند درخواست دارم که به تاپیک بیان و از حق خود دفاع کنند و دوستان عزیزی که خواهان برگشت همچین چیزی هستند را متقاعد کنند، در غیر اینصورت امکان برگشت این باگ بعد از رأی‌گیری در بازی وجود خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

اما درخواست این بازیکنان هم نمی‌توانیم نادیده بگیریم

خب پس تو گیم هم /Vote بیار, یادمه گفته بودی نظرسنجی بزارین تو تاپیک اگر بیشتر از رای منفی باشه تو گیم /vote میاریم.

مرد و حرفش

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

بنده خودم تجربه کردم و شاهد این قضیه بودم و مخالف برگشتن همچین موردی هستم اما درخواست این بازیکنان هم نمی‌توانیم نادیده بگیریم، از پلیس هایی که بسیار اذیت شدند درخواست دارم که به تاپیک بیان و از حق خود دفاع کنند و دوستان عزیزی که خواهان برگشت همچین چیزی هستند را متقاعد کنند، در غیر اینصورت امکان برگشت این باگ بعد از رأی‌گیری در بازی وجود خواهد داشت.

در هر صورت در تمامی رای گیری ها تقلب میشه!

طرف میره تو CNN میگه پول میدم بزن برگرده

زمانی که خودتون میدونید که این باگ باعث ازارو اذیت تمامی کاپ ها میشه برای چی باید برگرده؟ 

اگه به این رای گیری باشه که مولتی زیاده برای رای دادن

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 33 دقیقه قبل، MuhaMMaD گفته است:

خب پس تو گیم هم /Vote بیار, یادمه گفته بودی نظرسنجی بزارین تو تاپیک اگر بیشتر از رای منفی باشه تو گیم /vote میاریم.

مرد و حرفش

هنوز رأی‌گیری این تاپیک به نتیجه نهایی نرسیده است، لطفاً صبر کنید افراد دیگر هم در این رأی‌گیری شرکت کنند.

در 11 دقیقه قبل، Robert گفته است:

اگه به این رای گیری باشه که مولتی زیاده برای رای دادن

در بازی Vote/ شما نمی‌توانید با مولتی رأی دهید، هر Hardware + شماره تلفن فقط یک رأی می‌تواند ثبت کند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...