رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستم جدید JB و باگ پرش Bike هنگام Wanted

MuhaMMaD

ارسال‌های توصیه شده

برادر @ArSaCiA, از این اپدیت دوتا چیز بجا خوب کردن و پیشرفت زدی خراب کردی, اولیش سیستم جدید JB که بیشتر به نفعه NG شده این خوبه اما پلیر از FTP و ROB زده میشه, وقتی JB میدی شانس فرار کمه از یه طرف NG کمپ میکنه کنار ماشینی که میده یا Binco دور میندازه تا برسی ریختن سرت از یه طرف Patriot هندلیگش بده از تپه اینا میخوای رد شی یکم چپ شد دیگه کارت تمومه میمونی وسط راه, یا سیستم JB قبلی بیار یا یه طور از اول بساز نه سیخ بسوزه نه کباب هم NG به اکتیویتی برسه هم فرار پلیر راحت شه مجبور نشه Bail بخره یا اون تایم جیل رو سپری کنه.

مورد دوم سیستم باگ بایک موقع وانتد, پرش معمولی مگه باگه؟ پرش معمولیم میزنی باز از بایک میوفته, اینو باید رو باگش اعمال میکردی وقتی میخوایم بلند بپریم بیوفتیم نه که پرش معمولی میزنیم.

(یجورایی این دوتا سیستم هم برای کاپ خوب بود هم پلیر, ینی هم پلیر سرگرم میشد از سرور هم کاپ اکتیویتی میزد, حساب کنیم همینطوری اکتیویتی Wanted Kill کاپ کمه مخصوصا برا NG)

* سرگرمی های پلیر هارو بگیری یا یطوری کنی پلیر از یه کاری زده شه بیشتر افت پلیر میبینی تا پیشرفت, با فکشن و جاب رفتن یا بیکار گشتن و خرید و فروش اموال یا یسری کارای تکراری کسل کننده کسی سرگرم نمیشه.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ در 10:54، MuhaMMaD گفته است:

معمولیم میزنی باز از بایک میوفته, اینو باید رو باگش اعمال میکردی وقتی میخوایم بلند بپریم بیوفتیم نه که پرش معمولی میزنیم.

(یجورایی این دوتا سیستم هم برای کاپ خوب بود هم پلیر, ینی هم پلیر سرگرم میشد از سرور هم کاپ اکتیویتی میزد, حساب کنیم همینطوری اکتیویتی Wanted Kill کاپ کمه مخصوصا برا NG

کاملا مخالفم.

۱ ایشون برش نداشتند جوری کردنش سوع استفاده نشه تازه باگ دوچرخه هنوز سرجاشه اگه میخواست اونم فیکس میکرد.

۲شما که میگی باگ نیست یک چیز طبیعیه به NG های بدبخت فکر کن

من خودم یه دورانی Medic بودم اومدم کمک کنم به  NG قشنگ دیدم با این باگ های شما چقدر عذاب میکشن و به هر روشی از آنها در تلاش فرارید.

درسته حال برای شما ولی باعث زده شدن اون بازیکنیه که تو فکشنه

و به قول علی نباید هر چیزی که حال میده رو انجام داد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

ایشون برش نداشتند جوری کردنش سوع استفاده نشه تازه باگ دوچرخه هنوز سرجاشه اگه میخواست اونم فیکس میکرد.

این یجورایی باگ خود گیمه و طبق گفته خودشون باگ گیم فیکس نمیکنه، موقع وانتد فیکس کرده اما پرش معمولی هم زده فیکس کرده ینی درکل ورداشته و خرابش کرده.

در 2 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

به NG های بدبخت فکر کن

اتفاقا به فکر NG هستم که میگم برگرده، FTP نباشه آیا WantedKill وجود داره؟ NG یا باید منتظر راب باشه که کم شده یا JB که اکتیویتی بگیره و باز هم خیلیا JB نمیدن، باز ما ۳ ۴ نفری FTP میکردیم هر روز با ۳ ۴ ساعت فاصله اینا میتونستن اکتیویتی بزنن حالا چه سخت چه اسون.

در 5 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

هر روشی از آنها در تلاش فرارید.

حتی واقعیت هم حساب کنیم دزد و خلاف کار و... همیشه فرار از پلیسن و این عمر طبیعیست و نمیشه مانعش شد و اگه غیر این بود هیچوقت تایم وانتد کلیر نمیزاشتن.

در 7 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

علی نباید هر چیزی که حال میده رو انجام داد.

همینجوریش سرور کسل کننده شده و شاهد خیلیا بودم که از کارای تکراری زده شدن و حتی شاهد بای دادن چندین نفر بودم که امروز یکیشون از رفقای بنده بودن که درحال تدارک رفتن بودن، سرگرمی هایی که میکنیمو بگیرن تهش اینه ماهم میریم.

دیگه سخنی باقی نمیمونه، بدرود.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ در 00:15، BraveGod گفته است:

کاملا مخالفم.

۱ ایشون برش نداشتند جوری کردنش سوع استفاده نشه تازه باگ دوچرخه هنوز سرجاشه اگه میخواست اونم فیکس میکرد.

۲شما که میگی باگ نیست یک چیز طبیعیه به NG های بدبخت فکر کن

من خودم یه دورانی Medic بودم اومدم کمک کنم به  NG قشنگ دیدم با این باگ های شما چقدر عذاب میکشن و به هر روشی از آنها در تلاش فرارید.

درسته حال برای شما ولی باعث زده شدن اون بازیکنیه که تو فکشنه

و به قول علی نباید هر چیزی که حال میده رو انجام داد.

موفق باشید.

وقتی کسی ftp نکنه این ng چطور اکتیویتی میخاد بگیره؟ 

وقتی کسی از ترس jb سخت راب نزنه ng چطور میخاد اکتیویتی بگیره؟

همین اقای @MuhaMMaD بنده شاهد بودم که قبل از کم کردن باگ بایک راحت روزی 3 تا ftp میزد خب هم fbi اکتیویتی میگرفت هم ng ولی از وقتی که jb و باگ بایک رو کم کردن چی؟

• دوست دارم که 1

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

روزی 3 تا ftp میزد

هر روز اکتیویتی کاپ میشدم حتی وانتد کلیر هم نمیکردم اکتیویتی بگیرن منم سرگرم شم, حالا درسته شاید اذیت میشدن ولی اکتیویتی که میگرفتن, حتی گاهی خودمو وانتد 6 میکردم هم اکتیویتی بگیرن هم بخاطر این همه تایمی که گذاشتن یه پولیم بهشون برسه.

لینک به دیدگاه

با سلام و درود محمد عزیز: 

با اینکه باگ پریش باشه بنده مخالف هستم.

دلیل: در صورتی که وانتد زیاد باشه در CopApp برای کشتن شما در هنگام WantedKill بسیار وقت مأمور های پلیس گرفته میشه.

در ضمن فقط برای شما سرگرمی ولی برای مأمور ها بسیار ناجالب و وقت گیر هستش.

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

در صورتی که وانتد زیاد باشه در CopApp برای کشتن شما در هنگام WantedKill بسیار وقت مأمور های پلیس گرفته میشه.

1. /Spawnchange برای کاپ بهتر شده هر شهری FTP شه راحت اسپاون میشه و دیگه لزومی نداره از LS بیاد به اون شهر وقتش گرفته شه

2. وانتد کیل کمه و من بیشتر به اکتیویتی NG تاکید دارم که منتظر راب و JB نشه 

3. هر چقدر وانتد زیاد باشه به نفعه خود کاپ هست

4. اونی که وقتش گرفته میشه چرا باید بیاد کاپ؟ اگه اکتیویتی راحت و بی دردسر میخواد وقتش گرفته نشه میتونه بره دسته ملایم 

در 7 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

فقط برای شما سرگرمی ولی برای مأمور ها بسیار ناجالب و وقت گیر هستش.

1. فقط برای من؟ تگ کنم بالای ۱۰نفر با این سیستم تو سرور سرگرم میشدن، شاید همین ۱۰نفر به ظاهر کم باشه ولی برحسب اینکه سرور پلیر های انلاینش (مولتی VPS نه) بیشتر از ۷۰ ۸۰ نفر نمیشه تعداد زیادیه و هر فکشن دپارتمنت هم ۱۶ نفر، پس از بین ۱۰ نفر ۳ نفر FTP کنه از هر فکشن دپارتمت راحت ۴ نفرش انلاینه پس وقت گیر نیست.

2. برای اونی که ناجالبه و یا وقت گیره براش باید اینو بدونه که کار خلاف کار و... فرار از پلیس عه مثل واقعیت پس اکه سرور بخواد به حالت طبیعی واقعیت ساخته بشه وظیفه پلیس اینه بیوفته دنبالش پس طبیعیه وقت گیر باشه.

(همه اینایی که میگم بیشتر بخاطر اینه هم ما از بیکاری دربیاییم هم NG که بخاطر راب ۶۰بار بانکاهارو چک میکنن تا شاید رابی بود اکتیویتی بزنن و به ظاهر کار حوصله سربریه)

لینک به دیدگاه

والا ما هرچی FTP که دیدیم واسه PD و FBI بوده! حتی هاسترا هم دیگه نمیان سمت NG :)) بعد حرف از اکتویتی NG زده میشه...

سیستم JB هم اتفاقا برای پلیرا راحت شده، چرا؟

۱- چون فکرشو کن با سیستم قبلی باید JB میدادی، حالا میومدی میدیدی اون دوتا ماشین نیستن و باید پیاده میرفتی! یا NG میرفت دمه اون بینکو وامیستاد که شما برسی! 

۲- الان داخل حیاط زندان فقط یه کاپ میتونه بره و اگه زرنگ باشید و unkown بخورید، با ماشینی که زیر پاتونه راحت وین میکنین.

۳- طی میتینگ و پیشنهادایی که ممبرای NG داشتن، هدف از این سیستم این بود که JB کلا زیاد بشه، حالا ده نفر فرار کنن ۵ تاش هم وین شه مهم نیست، ولی در کل JB بره بالا.

۴- هرکسی که JB میده یک وارن برای پلیرای داخل زندان میره و اونا میفهمن که بله الان زمان JB دادنه!

و خیلی چیزای دیگه و همینطور باگ هایی ( به ضرر NG ) تو این سیستم جدید که نمیشه صحبتش رو کرد.

پ.ن: یادم رفت این رو هم بگم که شما اگه قرار بود مثل سیستم قبل، یه مسیر همیشگی رو بری تا JB وین کنی، درصد اینکه توسط هر کاپی Seen بشی و ردت رو بزنن خیلی بالا میره تا اینکه بصورت Unkown و مخفیانه توی مسیرای دیگه به سمت بینکو حرکت کنی! 

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

والا ما هرچی FTP که دیدیم واسه PD و FBI بوده! حتی هاسترا هم دیگه نمیان سمت NG :)) بعد حرف از اکتویتی NG زده میشه...

کاملا قابل درکه و بدیه کاپ اینه زیاد همکاری نمیکنن باهم، هرکی تکی میره و نمیشه زد اگه همکاری و همیاری صورت بگیره فضای دوستانه ایجاد بشه واقعا بهتر میشه.

و نکاتی که درباره JB گفتید باهاتون هم نظرم ولی به طور مثال بعد راب JB میدی وقتی اسپاون میشن HQ کمپ میکنن اونجاهایی که ماشین اسپاون میشه خودم یبار JB دادم شانس یارم نبود بینکو اون سر LV افتاده بود از رو به روی پمپ بنزین که پریدم Patriot چپ شد و ریختن سرم برگشتم جیل از اون موقع دیگه JB ندادم، حداقل اگه بجای Patriot یه موتور یا یه ماشین خوب میزاشتن خوب میشد به همین JB هم راضی میشدیم.

لینک به دیدگاه

برادر @ArSaCiA, از این اپدیت دوتا چیز بجا خوب کردن و پیشرفت زدی خراب کردی, اولیش سیستم جدید JB که بیشتر به نفعه NG شده این خوبه اما پلیر از FTP و ROB زده میشه, وقتی JB میدی شانس فرار کمه از یه طرف NG کمپ میکنه کنار ماشینی که میده یا Binco دور میندازه تا برسی ریختن سرت از یه طرف Patriot هندلیگش بده از تپه اینا میخوای رد شی یکم چپ شد دیگه کارت تمومه میمونی وسط راه, یا سیستم JB قبلی بیار یا یه طور از اول بساز نه سیخ بسوزه نه کباب هم NG به اکتیویتی برسه هم فرار پلیر راحت شه مجبور نشه Bail بخره یا اون تایم جیل رو سپری کنه.

مورد دوم سیستم باگ بایک موقع وانتد, پرش معمولی مگه باگه؟ پرش معمولیم میزنی باز از بایک میوفته, اینو باید رو باگش اعمال میکردی وقتی میخوایم بلند بپریم بیوفتیم نه که پرش معمولی میزنیم.

(یجورایی این دوتا سیستم هم برای کاپ خوب بود هم پلیر, ینی هم پلیر سرگرم میشد از سرور هم کاپ اکتیویتی میزد, حساب کنیم همینطوری اکتیویتی Wanted Kill کاپ کمه مخصوصا برا NG)

* سرگرمی های پلیر هارو بگیری یا یطوری کنی پلیر از یه کاری زده شه بیشتر افت پلیر میبینی تا پیشرفت, با فکشن و جاب رفتن یا بیکار گشتن و خرید و فروش اموال یا یسری کارای تکراری کسل کننده کسی سرگرم نمیشه.

سیستم 50 50 واسه راب قبوله واسه JB باید به خود NG بستگی داشته باشه. نمی توانید فرار کنید بیل بگیرید بعدم من که هر روز دارم می بینم که پلیر ها دو سه تا فرار موفق انجام میدن و اینکه شما نمی توانی دیگه مشکل از خودته

سرگرمی های پلیر هارو بگیری یا یطوری کنی پلیر از یه کاری زده شه بیشتر افت پلیر میبینی تا پیشرفت, با فکشن و جاب رفتن یا بیکار گشتن و خرید و فروش اموال یا یسری کارای تکراری کسل کننده کسی سرگرم نمیشه.

با JB زده شه؟ خنده داره.

تا حالا تعداد بازیکنانی که به خاطر کاپ و NG از سرور رفتن رو حساب کردی؟ خ

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

با JB زده شه؟ خنده داره.

تا حالا تعداد بازیکنانی که به خاطر کاپ و NG از سرور رفتن رو حساب کردی؟ خ

اینی که ریپلای کردی درباره FTP بود نه زده شدن از JB و کاپ 

سرگرمی ما تو سرور به همین FTP ایناس وقتی نباشه چرا باید بیاییم سرور میریم یه گیم دیگه

ویرایش شده توسط MuhaMMaD

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MuhaMMaD گفته است:

اینی که ریپلای کردی درباره FTP بود نه زده شدن از JB و کاپ 

سرگرمی ما تو سرور به همین FTP ایناس وقتی نباشه چرا باید بیاییم سرور میریم یه گیم دیگه

خب پس از سیستم JB بیخود انتقاد نکن.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

انتقاد بیخودی نبوده باید قضیه رو درک کنی. دارن سرگرمی های پلیر هارو میگیرن نمونش همین سیستم ادو که میگن قراره بیاد, ینی بازار خرید فروش ماشینم دارن خراب میکنن و اونایی که به قصد دلالی میان خودشونو سرگرم میکنن با این وضع پاشه تو سرور چیکار کنه سرگرم شه؟ اگه قرار باشه عین واقعیت باشه خب دیگه گیم معنی نداره میریم همون زندگی خودمون.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ در 13:46، Alarm گفته است:

وقتی کسی ftp نکنه این ng چطور اکتیویتی میخاد بگیره؟ 

وقتی کسی از ترس jb سخت راب نزنه ng چطور میخاد اکتیویتی بگیره؟

همین اقای @MuhaMMaD بنده شاهد بودم که قبل از کم کردن باگ بایک راحت روزی 3 تا ftp میزد خب هم fbi اکتیویتی میگرفت هم ng ولی از وقتی که jb و باگ بایک رو کم کردن چی؟

یعنی میگید  NG اینطور خودشو ذلیل کنه به خاطر اکتیویتی؟

وقتی که آنها رو با روشی نا عادلانه به قتل میرسونید طبیعتا مسخره میکنید آنها رو یا به آنها میخندید

بعضی از  NG حاضر هستند اکتیوتی نگیرند ولی اینطور دنبال Wkil نیفتند

ویرایش شده توسط BraveGod
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، BraveGod گفته است:

روش بهتری جز FTP برای اکتیویتیشون داری بگو استفاده کنیم

هم سرگرم شیم هم اونا اکتیویتی بزنن انقد اذیت نشن

ویرایش شده توسط MuhaMMaD

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MuhaMMaD گفته است:

روش بهتری جز FTP برای اکتیویتیشون داری بگو استفاده کنیم

هم سرگرم شیم هم اونا اکتیویتی بزنن انقد اذیت نشن

من نمیگم FTP نزنید 

میگم با این روش شما FTP نزنید

برید تو بانک بزنید مثلا یا Rob بزنید همیشه یا در اماکن که به سختی میتوان شما را به قتل رساند بزنید ولی با این روش هایی که عذاب دهنده هستند اقدام نکنید

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، BraveGod گفته است:

وقتی که آنها رو با روشی نا عادلانه به قتل میرسونید طبیعتا مسخره میکنید آنها رو یا به آنها میخندید

بعضی از  NG حاضر هستند اکتیوتی نگیرند ولی اینطور دنبال Wkil نیفتند

بگو قصدت اینه که ما مثل کلم بروکلی ایست کنیم و ng بیاد و کیل کنه بعد موقع jb هم دوباره کیل کنه به همین صورت ساده اکتیویتیش اوکی شه؟

در 8 دقیقه قبل، BraveGod گفته است:

برید تو بانک بزنید مثلا یا Rob بزنید همیشه یا در اماکن که به سختی میتوان شما را به قتل رساند بزنید ولی با این روش هایی که عذاب دهنده هستند اقدام نکنید

3 نفر بریم تو پیتزا فروشی بعد پلیس هم با armour بیاد و حتی بعضی مواقع دیدم که پلیس buff میکشید! چطور امکانش هست از خودمون دفاع کنیم؟ 

در 19 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

خیلی ها بیرون فنس منتظر میمونن سوار ماشین شدیم کیل کنن 

چرا خودتون رو به اون راه میزنید؟

در در ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ در 02:29، MaSiH گفته است:

دلیل: در صورتی که وانتد زیاد باشه در CopApp برای کشتن شما در هنگام WantedKill بسیار وقت مأمور های پلیس گرفته میشه.

در ضمن فقط برای شما سرگرمی ولی برای مأمور ها بسیار ناجالب و وقت گیر هستش.

همیشه rp نداریم که rob بزنیم و هم خودمون عشق کنیم هم ng به اکتیویتی برسه 

ftp هم برای fbi خوب بود هم برای jb و ng

• دوست دارم که 1

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، BraveGod گفته است:

بانک بزنید مثلا یا Rob بزنید همیشه یا در اماکن که به سختی میتوان شما را به قتل رساند

خب برادر اینم حساب کنیم بقول خودتون عذاب اوره با HP 25 وارد بانک بشن به راحتی بزنی یا تو بالکنی چیزی کمپ کنی بزنی اونا بازم همین ظلمی که میگی رو میکشن تو هر نوع FTP همه اینا هست که البته میان ریپورت میدن رسپاون میدن ولی بایک یچیز دیگه بود.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Alarm گفته است:

بیرون فنس 

تا زمانی تو نری بیرون NG نمی تواند exit بدهد تو دیگه فازت چیه؟ اصلا با سیستم JB آشنا هستی؟

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

تا زمانی تو نری بیرون NG نمی تواند exit بدهد تو دیگه فازت چیه؟ اصلا با سیستم JB آشنا هستی؟

داش وقتی قبل jb دو نفر با ماشین پشت فنس باشن دیگه نیازی نیست که exite بده

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

داش وقتی قبل jb دو نفر با ماشین پشت فنس باشن دیگه نیازی نیست که exite بده

اول تو فرار می کنی وارد hq میشی بعد اونا باید از جیل exit بدن تا بتونن تورو بزنن همینطوری جلو فنس باشن که نمیشه. اصلا اینجوری تیر بزنن تو دمیج نمیخوری

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Alarm گفته است:

بگو قصدت اینه که ما مثل کلم بروکلی ایست کنیم و ng بیاد و کیل کنه بعد موقع jb هم دوباره کیل کنه به همین صورت ساده اکتیویتیش اوکی شه؟

3 نفر بریم تو پیتزا فروشی بعد پلیس هم با armour بیاد و حتی بعضی مواقع دیدم که پلیس buff میکشید! چطور امکانش هست از خودمون دفاع کنیم؟ 

خیلی ها بیرون فنس منتظر میمونن سوار ماشین شدیم کیل کنن 

چرا خودتون رو به اون راه میزنید؟

همیشه rp نداریم که rob بزنیم و هم خودمون عشق کنیم هم ng به اکتیویتی برسه 

ftp هم برای fbi خوب بود هم برای jb و ng

درود 

بنده با تجربه ای که داشتم خدمتتون گفتم، امیدوارم مشکل شما حل شه.

• دوست دارم که 1

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

از جیل exit بدن تا بتونن تورو بزنن همینطوری جلو فنس باشن که نمیشه

نکته همینه وقتی هم exit میدن میمونن همونجا تا اون یکی ها که jb دادن قبل رسیدن به ماشین میزنن و فرار سخت میشه.

لینک به دیدگاه

یا وقتی از اونور جیل JB میدی اینا میرن پیش ماشین و تا از اون سر جیل بیایی یا اونا میان پیشت میزنن یا رسیدی ماشین میزنن درکل این سیستم سوار شدن به ماشینی که میگه و رندوم بینکو میده ایده خوبی نبود ولی با اینکه NG اسپاون میشه HQ مخالفتی ندارم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...