رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ پینگ بعد اپدیت

ارسال‌های توصیه شده

سلام من امشب 10 دقیقه قبل میتینگ وارد بازی شدم و بعد 30 ثانیه کرش شدم و بعد هرچی گیم رو باز میکردم پینگ صفر می خورد و لانچر باز نمیشد با اینکه من از اتصال اینترنتم مطمعن هستم ولی باعث شد من حقوق هفتگی نگیرم و همچنین fw دریافت کنم . لطفا برسی شود @ArSaCiA @Alireza

! inattention is better than revenge

👑Mizox.png👑

34a505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

لینک به دیدگاه

سلام منم همین اتفاق افتاد رو نت مخابرات با ایرانسل من به میتینگ رسیدم 

الان دوباره سرور اوکی شده

ولی مث قبل مشکل نیست سرور،  قطعی هایی هنوز بوجود میاد

ویرایش شده توسط DonSaliery
لینک به دیدگاه

اکثرا این مشکل داریم امروز  هم که یکسره اینطوری هعی قطع وصل اونت بودیم پرت شدم بیرون 

تایم هم که نمیتونیم واسه فکشن بزنم با این وضع لطفا رسیدگی کنین 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

طی تماس با دیتاسنتر متأسفانه همچنان مشکلاتی در مخابرات وجود دارد که در حال پیگیری می‌باشد، بنده خودم از مخابرات استفاده می‌کنم و دیشب با جمعیت انبوه مشکلی دیده نشد.

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

طی تماس با دیتاسنتر متأسفانه همچنان مشکلاتی در مخابرات وجود دارد که در حال پیگیری می‌باشد، بنده خودم از مخابرات استفاده می‌کنم و دیشب با جمعیت انبوه مشکلی دیده نشد.

این مشکل  متاسفانه مربوط به تایم خاصی نیست و یه چیز کلیه ولی این مشکل باعث میشه یه سره کرش بشیم و همونطور که گفتم نه به میتینگ میرسیم نه اکتیویتی فکشن هامون .✋?

👑Mizox.png👑

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ در 21:14، ArSaCiA گفته است:

با سلام.

نام ISP خود را ارسال نمایید.

من نمیدونم مشکل از آرساکیا هست یا نه ولی حدود یک ماه هست که نمیتونم با اینترنت مودم (ISP مخابرات) وارد سرور بشم، همش تایم اوت میشم بعد چند ثانیه درحالی که سرعت در حالت عادی خیلی بالاست و هیچ مشکلی نداره، دو سه بار هم 2020 زنگ زدم یه سری کارا کردن برا یه روز اوکی میشد دوباره خراب میشد بخاطر همین یک ماهه با اینترنت دیتا وارد سرور میشم، این مشکل هم از ISP هست یا از من؟ البته گاهی اوقات واقعا تایم اوت میشه اینترنت ولی هر 5 ثانیه یخورده غیر منطقیه.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، Original گفته است:

من نمیدونم مشکل از آرساکیا هست یا نه ولی حدود یک ماه هست که نمیتونم با اینترنت مودم (ISP مخابرات) وارد سرور بشم، همش تایم اوت میشم بعد چند ثانیه درحالی که سرعت در حالت عادی خیلی بالاست و هیچ مشکلی نداره، دو سه بار هم 2020 زنگ زدم یه سری کارا کردن برا یه روز اوکی میشد دوباره خراب میشد بخاطر همین یک ماهه با اینترنت دیتا وارد سرور میشم، این مشکل هم از ISP هست یا از من؟ البته گاهی اوقات واقعا تایم اوت میشه اینترنت ولی هر 5 ثانیه یخورده غیر منطقیه.

من هم با سرویس مخابرات پلی میدادم اصلا مشکلی نبود ولی چند وقتیه مشکل خورده 

👑Mizox.png👑

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، Original گفته است:

مشکل اکثرا هست منم مخابراتم و این مشکل پیش میادش 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

متأسفانه مشکل مربوط به مخابرات می‌باشد و مثل اینکه مشکل منطقه‌ایست. اکثر مناطق مشکلاتی ندارند یا مشکلاتشان جزئی می‌باشد اما برخی مناطق مشکلات زیادی دارند.

در صورتی که مشکل دارید لطفاً با پشتیبانی مخابرات تماس بگیرید و گزارش کنید که بازی اینترنتی انجام می دهید که داخلی است و به آیپی 185.112.33.99 از طریق پروتکل UDP متصل می‌شود که این آیپی از دیتاسنتر برج میلاد آسیاتک می‌باشد، این مشکل را باید به بخش شبکه مخابرات انتقال دهند. (بهتر است به جای تماس از طریق پنل http://adsl.tci.ir/ ثبت تیکت نمایید، معمولاً پاسخ ها و رسیدگی حرفه‌ای تر می‌باشد)

لینک به دیدگاه
در 55 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

متأسفانه مشکل مربوط به مخابرات می‌باشد و مثل اینکه مشکل منطقه‌ایست. اکثر مناطق مشکلاتی ندارند یا مشکلاتشان جزئی می‌باشد اما برخی مناطق مشکلات زیادی دارند.

در صورتی که مشکل دارید لطفاً با پشتیبانی مخابرات تماس بگیرید و گزارش کنید که بازی اینترنتی انجام می دهید که داخلی است و به آیپی 185.112.33.99 از طریق پروتکل UDP متصل می‌شود که این آیپی از دیتاسنتر برج میلاد آسیاتک می‌باشد، این مشکل را باید به بخش شبکه مخابرات انتقال دهند. (بهتر است به جای تماس از طریق پنل http://adsl.tci.ir/ ثبت تیکت نمایید، معمولاً پاسخ ها و رسیدگی حرفه‌ای تر می‌باشد)

درود پاسخ مخابرات :

با سلام 

مشکلی در سمت شبکه سرویس دهنده شرکت مخابرات ایران رویت نمی شود و مشکل در سمت شبکه اسیاتک و موضوع در حال پیگیری توسط شرکت اسیاتک است

با تشکر

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

مرسی از پیگیری بالاخره به این سرعت نت عادت کردیم??

👑Mizox.png👑

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...