رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حذف و اضافه هایی که باعث بهتر شدن روند بازی بازیکنان می شود!

Problem

ارسال‌های توصیه شده

قبل از اینکه شروع کنم عنوان رو با حذف اضافه دانشگاه اشتباه نگیرید :))

چند پیشنهاد برای محیط بازی دارم:

1. قرار دادن کد دستوری getjob/ به جای quitjob/ (به طوری که اگر بخواهیم، شغل خود را تغییر دهیم

دیگر نیازی به quitjob/ نداشته باشیم و با وارد کردن کد دستوری getjob/ شغل خود را تغییر دهیم.)

2. اگر کسی شغل Mechanic را داشته باشد و Skill 5 باشد، بتواند خودرو خود را Repair یا Refill کند.

3. اصلاح کردن کد دستوری CreateGun/ به CG/ یا استفاده از هر دو کد دستوری.

4. یک زمان مشخص را قرار دهید که بازیکنان قادر به Rob نباشند، به عنوان مثال:

ساعت 08:00 الی 02:00 بازیکنی از دسته ویژه در بازی نیست و ممکن است تعداد 

آنها بسیار کمتر از مجرمان باشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...

با مورد 1 موافقم

با مورد 2 مخالفم: اینطور  Skill up کردن برای low level ها مصیبتی میشه و کار رو براشون سخت میکنه

با مورد 3 موافقم: نه تنها این دستور بلکه به نظر من همه ی دستور هایی که زیاد مورد استفاده قرار می گیرن و طولانی هستند باید یک جایگزین کوتاه تر داشته باشن

با مورد 4 مخالفم: اینکه NG در ساعت 02:00 الی 08:00 نیرو نداره مشکل NG ـه و مشکل بازیکنان نیست که حالا سرور بخواد بازیکن ها رو محدود کنه البته با متحول شدن سیستم Rob اگه اونطوری باشه که فکر میکنم یک دزدی چنان هیجان انگیز میشه که کسی به بودن یا نبود NG در سرور اهمیت نمیده و دوست داره پشت سر هم Rob بزنه

لینک به دیدگاه

گزینه 2 فایده ای نداره. چون کسی که دپارتمنته یا دسته متوسط باید حتما یا Finder باشه یا Arms dealer. اگه بتونه دو تا Job داشته باشه اونموقع گزینه 2 بدرد میخوره :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...