رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Stareh - جواب اشتباه

MiLaD

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Stareh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: من /helpme دادم و از ایشون 1سوال کردم هلپر محترم به من جواب اشتباه دادن در مدارک معلوم هست ایشون من ازشون سوال پرسیدم بعد از 5تا 10 دقیقه جواب میدادن و عذر خواهی میکردن و من گفتم خب حتما ایشون دارن جواب درست میگردن به من بدن ولی جوابشون اشتباه بود پرسیدم که آیا میتونه 1 member عضو فکشن دیپارمدنت بدون اجازه وارد شوند به زندان ایشون در پاسخ گفتن بله نیاز نیست در صورتی که ادمین محترم گفتن نیازه سوال بعد از ایشون پرسیدم که آیا داخل بانک چه cmd میشه پولت ببینی ؟ و یا چقدر پول تو بانک داریم ؟ فرمودند @2 یا /stats و گفتم دیگه چی ؟ گفتن دیگه نداریم در صورتی که از ادمین محترم پرسیدم گفتن balance هم هست و ایشون در helpme در /hl یک smile دادن پرسیدم آیا میتونه یک هلپر /hl این smile بده گفتن فکر نکنم لطفا رسیدگی بشه با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uplod.ir/n4twxd1n7fmo/asdadas.zip.htm

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و دیگر دوستان.

در 17 ساعت قبل، MiLaD گفته است :

مدارک معلوم هست ایشون من ازشون سوال پرسیدم بعد از 5تا 10 دقیقه جواب میدادن http://uplod.ir/n4twxd1n7fmo/asdadas.zip.htm

در مدارک خودتان کاملا مشخص هست که من در کمتر از 2 دقیقه به شما جواب دادم و سوال من اینجاست که چرا از قسمتی که ادمین چت هارو پاک کردن SS ندادین؟ شما گفتین چرا جواب نمیدین که من گفتم چیزی ندیدم که گفتین بخدا پرسیدم که من گفتم پاک شد نتونستم ببینم، چرا از 2دقیقه قبل تر از چت هامون عکس نگرفتین؟sa_mp_493.png

اینم از این عکس در جهت کامل کردن عکس های شما

جوابشون اشتباه بود پرسیدم که آیا میتونه 1 member عضو فکشن دیپارمدنت بدون اجازه وارد شوند به زندان ایشون در پاسخ گفتن بله نیاز نیست.

شما پرسیدین لیدر PD برای وارد شدن به زندان باید از ممبر NG اجازه بگیره؟ که من به شما گفتم: خیر، این برای قانون قبلی بود در قانون جدید اینطور نیست، حتی رنک 1 PD هم میتونه وارد زندان شه و نیازی به اجازه NG نیست.

- فقط اعضای NG ،PD ،FBI حق ورود به منطقه سلول زندان را دارند.

در این مورد بیش از این توضیح داده نشده است مبنی بر اینکه PD و FBI باید از NG اجازه بگیرن پس نیازی به اجازه نیست.

سوال بعد از ایشون پرسیدم که آیا داخل بانک چه cmd میشه پولت ببینی ؟ و یا چقدر پول تو بانک داریم ؟ فرمودند @2 یا /stats و گفتم دیگه چی ؟ گفتن دیگه نداریم در صورتی که از ادمین محترم پرسیدم گفتن balance هم هست و ایشون در helpme در /hl یک smile دادن پرسیدم آیا میتونه یک هلپر /hl این smile بده گفتن فکر نکنم لطفا رسیدگی بشه با تشکر

شما پرسیدین که برای دیدن زمان و پول داخل بانک چند تا CMD هست؟ بجز /stats

که من به شما گفتم 2تا حالا من طبق عدت دستم رو Shift بود شد @ شما چندین بار پرسیدین @ یعنی چی که من توضیح دادم یه اشتباه بود شما گفتی @تا یعنی چند تا که من باز توضیح دادم که منظور ام 2 بوده باز شما سوال تون رو تکرار کردین که @ یعنی چی نفهمیدم که من این بار واقعا برام قابل درک نبود که چطور نفهمیدین بعد 3-4 بار توضیح دادن و من رو از جواب سوال اصلی دور کردین و من فراموش کردم /Balance رو بهتون بگم. من در جواب به شما گفتم خارج از بانک فقط /stats هست و در داخل بانک /deposit /withdraw هست جواب من اشتباه نبود فقط کامل نبود اونم فراموش کردم چون خودتون اختلال ایجاد کردین و 1 سوال رو 4 بار پرسیدین که @ چند تاست خوش بختانه ادمین هایی که انلاین بودن شاهد بودن، خلاصه جواب اشتباه ندادم.

در مورد smile هم در قوانین Helpme چیزی بر این مبنا که در /hl اجازه استفاده از smile نداریم هم گفته نشده.

و اما من سوالی که دارم این که کاملا مشخص هست که شما جواب سوال ها رو میدونستین و از ادمین استفاده کردین که بگین من جواب ها رو نمیدونم از ادمین پرسیدم و گرنه یه پلیر level 31 مگه میشه ندونه CMD دیدن پول توی بانک چیه؟

قبلا هم شما از من شکایت کردین، کاملا مشخص هست چه نیتی از این کار ها دارین، اما دلیلش رو نمیدونم من شما رو نمیشناسم و قبلا هم شما رو ندیده بودم تو بازی چرا سعی دارین برای من مشکل درست کنید نمیدونم.

لینک به دیدگاه

در در 1/24/2017 در 16:55، Stareh گفته است :

در مدارک خودتان کاملا مشخص هست که من در کمتر از 2 دقیقه به شما جواب دادم و سوال من اینجاست که چرا از قسمتی که ادمین چت هارو پاک کردن SS ندادین؟ شما گفتین چرا جواب نمیدین که من گفتم چیزی ندیدم که گفتین بخدا پرسیدم که من گفتم پاک شد نتونستم ببینم، چرا از 2دقیقه قبل تر از چت هامون عکس نگرفتین؟sa_mp_493.png

اینم از این عکس در جهت کامل کردن عکس های شما

شما پرسیدین لیدر PD برای وارد شدن به زندان باید از ممبر NG اجازه بگیره؟ که من به شما گفتم: خیر، این برای قانون قبلی بود در قانون جدید اینطور نیست، حتی رنک 1 PD هم میتونه وارد زندان شه و نیازی به اجازه NG نیست.

در این مورد بیش از این توضیح داده نشده است مبنی بر اینکه PD و FBI باید از NG اجازه بگیرن پس نیازی به اجازه نیست.

که من به شما گفتم 2تا حالا من طبق عدت دستم رو Shift بود شد @ شما چندین بار پرسیدین @ یعنی چی که من توضیح دادم یه اشتباه بود شما گفتی @تا یعنی چند تا که من باز توضیح دادم که منظور ام 2 بوده باز شما سوال تون رو تکرار کردین که @ یعنی چی نفهمیدم که من این بار واقعا برام قابل درک نبود که چطور نفهمیدین بعد 3-4 بار توضیح دادن و من رو از جواب سوال اصلی دور کردین و من فراموش کردم /Balance رو بهتون بگم. من در جواب به شما گفتم خارج از بانک فقط /stats هست و در داخل بانک /deposit /withdraw هست جواب من اشتباه نبود فقط کامل نبود اونم فراموش کردم چون خودتون اختلال ایجاد کردین و 1 سوال رو 4 بار پرسیدین که @ چند تاست خوش بختانه ادمین هایی که انلاین بودن شاهد بودن، خلاصه جواب اشتباه ندادم.

در مورد smile هم در قوانین Helpme چیزی بر این مبنا که در /hl اجازه استفاده از smile نداریم هم گفته نشده.

و اما من سوالی که دارم این که کاملا مشخص هست که شما جواب سوال ها رو میدونستین و از ادمین استفاده کردین که بگین من جواب ها رو نمیدونم از ادمین پرسیدم و گرنه یه پلیر level 31 مگه میشه ندونه CMD دیدن پول توی بانک چیه؟

قبلا هم شما از من شکایت کردین، کاملا مشخص هست چه نیتی از این کار ها دارین، اما دلیلش رو نمیدونم من شما رو نمیشناسم و قبلا هم شما رو ندیده بودم تو بازی چرا سعی دارین برای من مشکل درست کنید نمیدونم.

_____________________________________________________________________________________________

در مدارک خودتان کاملا مشخص هست که من در کمتر از 2 دقیقه به شما جواب دادم و سوال من اینجاست که چرا از قسمتی که ادمین چت هارو پاک کردن SS ندادین؟ شما گفتین چرا جواب نمیدین که من گفتم چیزی ندیدم که گفتین بخدا پرسیدم که من گفتم پاک شد نتونستم ببینم، چرا از 2دقیقه قبل تر از چت هامون عکس نگرفتین؟

ج ) هلپر محترم و عزیز مدارک ببینین شما چندیدن بار وقتی ازتون پرسیده شد جوابی ندادید لطفا از اون تایم ها ss بدید که بودید قبل این که chat پاک شه این رو گفتید من ss دادم بعد میگین ندادید ؟ time رو نگاه کنین بعد گفتم بعد از 10 دیقه چرا جواب ندادید گفتید جواب گفتم . اگر شما جواب رو گفتید چت لوگ پاک شده آیا وظیفه یک هلپر بر این نیست که دباره جواب بده ؟ شما ss دارید جواب دادید ؟

ج) هلپر محترم یعنی admin اشتباه گفته ؟ یا شما که عضو و هلپر و کمک رسان پلیر هستید و بر همه سوال ها دانایی دارید آیا نمیدونین که jail مکان دولتی محصوب میشود و فقط ng حق ورود به اون رو داره و هر عبور مروری زیر نظر ng هست ؟ این رو چرا نگفتید ؟ گفته خود ali

- زندان یک مکان دولتی حساب میشود.

در غیر این صورت نیازی به گفتن این کلمه نبود ! و در تمام قوانین fbi .pd میگفتن زندان مکان عمومی است !

ج) هلپر عزیز شما مدارک ببینین لطفا بنده گفتم برای دیدن چقدر پول تو بانک دارم تو ss هستش حرفامون عزیز جان بعد گفتید 2@ و /stats و وقتی ازتون پرسیدم دیگه نداریم ؟ گفتید نه وقتی دباره پرسیدم که بدونم دیگه نداریم یا داریم  بعد میگید حواسم نبود بگم خب هلپر عزیز بنده از جانب خود و دیگران از 1هلپر نه شما بلکه همه هلپر ها میخوام که جواب درست بشنوم برای بازی کردن درست و صحیح چه بسا که شما الگوی بنده هستید که در تیم staff خدمت میکنین ولی آیا شما نباید در جمع هلپر ها بپرسید سوالی که نمیدونین یا یادتون رفته ؟

ج) این رو که میگین smile ممنوع نیست ادمین گفتن ممنوع هست و /hl فقط برای جواب دادن هست و نه چیز دیگر  این رو ادمین گفتن اگر شما حرف ایشون رو قبول ندارید من نمیدونم ولی هلپر های دیگه هم قبول دارن

دوست عزیز مگه به level هست شما به لول طرف نگاه میکنی بعد جواب میدین ؟ شما هلپری و کمک میکنی این که بنده با level 31 -30 سوال بپرسم یعنی مشکل داره ؟ اگر level 100 حتی یک چیز یادش بره نباید بپرسه چون لول بالاست ؟

دوست گلم شما helpme باز کردین بعد سوال پرسیدن میشه مشکل درست کردن ؟ یعنی اگر هرکی سوال بپرسه مشکل درست کرده ؟

ویرایش شده توسط MiLaD
لینک به دیدگاه

شکایت پس گرفته شد

لذا تمام هلپر ها و تیم staff زحمت کشن و دچار اشتباه خواهند شد و من نباید منتظز یک بهانه باشم برای شکایت شرمنده !

بسته شود لطفا

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...