رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل - Reza

Shahrooz

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JanG.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خداوند متعال.

• توضیحات: سلام خدمت سرپرست کارکنان و موسس مجموعه. بنده به دلیل یک فایل RAR که حتی خودم رمزش رو ندارم از سرور بن شدم. ادمین مربوطه به روی سیستم من آمدند و تمام فعالیت های کامپیوتر من را مورد بررسی قرار دادند و چیزی پیدا نکردند. حتی پوشه ی بازی رو هم باز نکردند منی که با لانچر میام سرور که نمیتونم از چیت استفاده کنم یا لانچر باز نمیشه یا چیت باز نمیشه. در مورد اون فایل RAR هم بگم به هرچیزی بگید قسم میخورم رمزش رو ندارم و هرگز نداشتم حالا اینکه توی اون فایلی که قفل هست هرچی باشه و نشه ازش استفاده کرد که دلیلی بر خرابکاری سرور نمیشه. شما با دیدن یک فایل که رمز داره و حتی استخراج نمیشه تصمیم گرفتید من رو بن دایم کنید. در آخر از موسس گرامی تقاضا دارم من رو آنبن کنن چن من سرباز هستم هر 3 ماه یک هفته میام خونه میخوام بازی کنم بعد میان من رو تعلیق میکنن اونم به دلیل کاری که انجام ندادم.

• مدارک (فیلم یا عکس): ag-sa-0015_awew.jpg

• ناراحت 1

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود فراوان خدمت شما شاکی عزیز

شما به دلیل استفاده از چیت های آسیب رسان به سرور و با هماهنگی کامل محروم شدید.

مدارک برای سوپروایزر @Alireza ارسال شد.

• دوست دارم که 16

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام @Shahrooz

مدارک ادمین از تقلب شما کامل می باشد، همچنین تقلب شما فقط در سمپ کار میکند و شما از این تقلب به صورت مکرر و ایجاد مزاحمت برای کارکنان و تیم ادمین ها استفاده کرده اید.

به صورتی که تمامی ماشین های اطراف یک محیط رو روی یک دیگر تلپورت کردید.

محرومیت دائم شما با هماهنگی کامل بنده می باشد و ادمین Reza  برای انجام این امر کسب اجازه نموده اند محرومیت شما کاملا صحیح می باشد.

شکایت شما رد شد، بسته شد.

• دوست دارم که 2

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...