رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست مدارک NasTaraN

MmdSd

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mmd_3D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NasTaraN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین های محترم همینطور که در عکس زیر میبینید جناب آقای NasTaraN بنده رو به دلیل Cheats بن داده لطفا اگه امکانش هست مدارکشون رو از چیت بنده در زیر همین پست ارائه بدن با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

bandicam_2017_11_11_03_31_31_010.jpg

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب ظاهرا ادمین مورد نظر هیچ مدرکی از چیت بنده نداشته و برای پیچوندن ماجرا از جمله ای که در بالا استفاده کردم سواستفاده کرده و اکانت منو 3 روز به دلیل توهین به ادمین بن کرده .

مدارک :

bandicam_2017_11_16_07_17_47_623.jpg

bandicam_2017_11_16_07_18_08_374.jpg

-سرکار خانم نسترن در زیر این پست که از ایشون شکایت شده بود باید از خودشون دفاع میکردن که نکردن

-به دلیل آقا خطاب کردن در فروم 3 روز بن (در بازی توهینی به ایشون نشده) که کاری به اینش ندارم گردنتون کلفته زورشو دارین میتونین این کلمه رو توهین حساب کنین فروم و غیر فروم هم نداره شاید مثلا یکی تو Real هم به ایشون میگفت "آقا" ادمین نسترن دنبال اکانتش تو ارساکیا میگشت و تو بازی ام 3 روز بن میکردش کسی ام هیچ کاری نمیتونه بکنه

-5 روزه کسی جوابی نداده به این پست:*

-مرسی که هستین 3>

ویرایش شده توسط MmdSd
  • دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

با سلام.

شکایت رد شد(مدارک ارسال شده صحیح بوده است).

بسته شد.

ویرایش شده توسط Adrenaline

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...