رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نقص در اقلیت گارد ملی

Martyn

ارسال‌های توصیه شده

سلام عرض شد. از نظر بنده چیدمان وسیله های نقلیه داخل HQ البته بعضی هاش بد نیست! اما بهتر از اینم میتونه باشه + وسیله های اصلی NG که اصلا اونا رو نداریم که بگیم چیدمانشون خوبه یا بد به طور مثال اقلیت Tow Truck Company اصلا نیازی به هلیکوپتر نداره اونم هلی Army (Cargobob) یا اگر بگیم که یدک کش باید داشته باشه برای NG که واجب تره ما راضی هستیم هر 2 داشته باشن! وسیله ی بعدی که ما نداریم Barracks هست که اینم خیلی ایراد بزرگی هست دلیلش اینه که توی Dealership توی Special ها میشه Personal خرید آقا ماشین دولت مگه خریدنیه؟ Department مگه شوخیه؟ بعدی هم تانک (Rhino) هست بله شاید خیلی ها بگن که با تانک قراره اکتیویتی بزنیم؟ بله میتونه کاربردی باشه ولی حتی بر فرض مثال اگه به دردی نخوره هم دلیل نمیشه اون رو حذف کنیم به تعداد محدودی مثل Hunter و Hydra میشه 3 تا توی HQ گذاشت و رنک +5 بتونه استفاده کنه (در مواقع ضروری) هدف ما استفاده از این ها نیست بلکه این وسیله ها به HQ زیبایی میبخشن! و اینکه توی HQ به این بزرگی ما 1 عدد Maverick داریم اونم بی رنگ. در حالیکه باید رنگش کرمی مثل Sanchez و Patriot بود قبلا NRG-500 هم داشتیم که حذف شدن کلا اونا هم باید بیان با اون رنگ خیلی بهتر میشه + LVPD & Bullet & Infernus و در آخر دغدغه ی ممبر های قبلی که این ها باعث شد با رنک های بالا استعفاء بدن و زده بشن و حتی جدید ها اینه که سیستم Jail Breack بد شده من شخصا زیاد با این سیستم مخالف نیستم و از طرف خیلی ها این مورد رو ذکر کردم که شاید مفید باشه و رسیدگی بشه @ArSaCiA @Alireza @ORTEGA @iKamyar @Sweet @SFC @Sanaka @Rasputin @BuTleR @OddiN @3epeR @Lazyboy @West @ForbiddeN

Jail Break*?

@VisuaL

ویرایش شده توسط Hoody
  • دوست دارم که 8

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حق پلاس ناموسن.

الهی خدا یک دردنیا، صد در گیم بهت بده.

عجیبه فکشن NG که به عنوان یگان ویژه سرور شناخته میشه و وظیفه‌ش هم سنگین‌تر از بقیه فکشن های دپارتمانه و باید با سرعت‌عمل کاراش رو انجام بده ولی باید با Sanchez و Patriot که حداکثر سرعتش ۱۵۰ - ۱۶۰ تاس سریع عمل کنه!

واقعا باید یه فکری کرد و یه وسیله ای قرار داده بشه که بشه باهاش عکس‌العمل سریع داشت.

با رنگ سازمانی کرمی هم عالی میشه ❤️

• دوست دارم که 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

وقتی صاحب سرور @ArSaCiA  تو میتینگ یکی از بهترین دوره هایNG میاد میگه: "فکشن خوب فکشنیه که همه راب ها رو فیل نکنه" و تو همون دوره شروع میکنه به تضعیف فکشن هم از لحاظ وسلیه نقلیه هم از لحاظ قوانین عجیب و غریب و پر باگ دیگه حرفی نمیمونه و پیشنهادات همه اشون باهم براش اهمیتی نداره.

علی دقیقا NG رو اینطوری میخواد همین قدر ضعیف که مثلا پلیر با راب وین کردن جذب سرور بشه?

امیدوارم موفق باشه

ویرایش شده توسط Rasputin
  • مرسی 1
  • هاها 2
  • ناراحت 1

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

@Hoody جان به نظر من هم شما درست میگی ولی ای کاش حرفای ما شنیده بشه تا این Community از این بیشتر نابود نشه !
دوران اوج فکشن Ng موقعی بود که سوار Sultan میشدیم /rob میزدیم و همه W6 میگرفتیم و خواه نا خواه مجبور به FTP میشدیم
به نظر من فکشن NG خیلی جای کار کردن داره ( هم از لحاظ تغییرات vehicle HQ و هم تغییرات در الگوریتم کارایی فکشن)
خیلی بده که راب یک سرور تغییر بکنه
ولی فکشن مقابله با راب (  که برای جذب پلیر ها صورت گرفته ) هیچ تغییری توش اعمال نشه چه بسا سختی هایی هم بشه اضافه بشه (مثل /exit برای JB)

• دوست دارم که 1

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Row گفته است:

@Hoody جان به نظر من هم شما درست میگی ولی ای کاش حرفای ما شنیده بشه تا این Community از این بیشتر نابود نشه !
دوران اوج فکشن Ng موقعی بود که سوار Sultan میشدیم /rob میزدیم و همه W6 میگرفتیم و خواه نا خواه مجبور به FTP میشدیم
به نظر من فکشن NG خیلی جای کار کردن داره ( هم از لحاظ تغییرات vehicle HQ و هم تغییرات در الگوریتم کارایی فکشن)
خیلی بده که راب یک سرور تغییر بکنه
ولی فکشن مقابله با راب (  که برای جذب پلیر ها صورت گرفته ) هیچ تغییری توش اعمال نشه چه بسا سختی هایی هم بشه اضافه بشه (مثل /exit برای JB)

??

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

بسیار عالی

اگر بشه این قابلیتم اضافه بشه که در زمان Spawnchange/ تو FBI-HQ یا NG-HQ اسپاون شی عالی میشه

تانک هم بد نیست اما امکان سو استفاده ازشم بالاست

• دوست دارم که 1

?????????????????

SepeR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۸/۳۰ در 13:42، ForbiddeN گفته است:

عجیبه فکشن NG که به عنوان یگان ویژه سرور شناخته میشه و وظیفه‌ش هم سنگین‌تر از بقیه فکشن های دپارتمانه و باید با سرعت‌عمل کاراش رو انجام بده ولی باید با Sanchez و Patriot که حداکثر سرعتش ۱۵۰ - ۱۶۰ تاس سریع عمل کنه!

شما تا فردا صبح هم نظر بدی فکشن NG هیچ تغییری نمیکنه که هیچ بدتر هم میکنه! ما که طرفدار سرسخت NG بودیم نظر دادیم دفاع هم کردیم که اوضاع بدتر شد

حالا خدا میدونه دیگه علی چه خوابایی دیده واسه NG ?

در در ۱۴۰۱/۸/۳۰ در 13:53، Rasputin گفته است:

فکشن خوب فکشنیه که همه راب ها رو فیل نکنه

? سخن بزرگان!

• مرسی 1

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۸/۳۰ در 15:17، West گفته است:

Taxi بهتره از NG 

Ng انگار تو فکشنش خاک مرده ریختن

باید یاد بگیری تکی کار کنی

اونجا دیگه کار تیمی معنی نداره

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، LearninG گفته است:

در در ۱۴۰۱/۸/۳۰ در 13:53، Rasputin گفته است:

فکشن خوب فکشنیه که همه راب ها رو فیل نکنه

? سخن بزرگان

?????????‍♂️??‍♂️

الان میاد دوباره 80fp میکنه

ویرایش شده توسط Rasputin

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Lazyboy گفته است:

باید یاد بگیری تکی کار کنی

اونجا دیگه کار تیمی معنی نداره

دقیقا

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Rasputin گفته است:

الان میاد دوباره 80fp میکنه

اثرات فشارِ بیش از حده =))

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، West گفته است:

دقیقا

این لیدر های کاپ برای چی آنقدر سخت میگیرن میخوان دوستاشون بیارن یا علاقه به سخت گیری دارن آخه این سوال ها رو از کجا میارن ؟ ?

• چی چی 1

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vallkyrie گفته است:

این لیدر های کاپ برای چی آنقدر سخت میگیرن میخوان دوستاشون بیارن یا علاقه به سخت گیری دارن آخه این سوال ها رو از کجا میارن ؟ ?

دقیقا!..

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

iMammad.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۸/۳۰ در 13:24، Hoody گفته است:

سلام عرض شد. از نظر بنده چیدمان وسیله های نقلیه داخل HQ البته بعضی هاش بد نیست! اما بهتر از اینم میتونه باشه + وسیله های اصلی NG که اصلا اونا رو نداریم که بگیم چیدمانشون خوبه یا بد به طور مثال اقلیت Tow Truck Company اصلا نیازی به هلیکوپتر نداره اونم هلی Army (Cargobob) یا اگر بگیم که یدک کش باید داشته باشه برای NG که واجب تره ما راضی هستیم هر 2 داشته باشن! وسیله ی بعدی که ما نداریم Barracks هست که اینم خیلی ایراد بزرگی هست دلیلش اینه که توی Dealership توی Special ها میشه Personal خرید آقا ماشین دولت مگه خریدنیه؟ Department مگه شوخیه؟ بعدی هم تانک (Rhino) هست بله شاید خیلی ها بگن که با تانک قراره اکتیویتی بزنیم؟ بله میتونه کاربردی باشه ولی حتی بر فرض مثال اگه به دردی نخوره هم دلیل نمیشه اون رو حذف کنیم به تعداد محدودی مثل Hunter و Hydra میشه 3 تا توی HQ گذاشت و رنک +5 بتونه استفاده کنه (در مواقع ضروری) هدف ما استفاده از این ها نیست بلکه این وسیله ها به HQ زیبایی میبخشن! و اینکه توی HQ به این بزرگی ما 1 عدد Maverick داریم اونم بی رنگ. در حالیکه باید رنگش کرمی مثل Sanchez و Patriot بود قبلا NRG-500 هم داشتیم که حذف شدن کلا اونا هم باید بیان با اون رنگ خیلی بهتر میشه + LVPD & Bullet & Infernus و در آخر دغدغه ی ممبر های قبلی که این ها باعث شد با رنک های بالا استعفاء بدن و زده بشن و حتی جدید ها اینه که سیستم Jail Breack بد شده من شخصا زیاد با این سیستم مخالف نیستم و از طرف خیلی ها این مورد رو ذکر کردم که شاید مفید باشه و رسیدگی بشه @ArSaCiA @Alireza @ORTEGA @iKamyar @Sweet @SFC @Sanaka @Rasputin @BuTleR @OddiN @3epeR @Lazyboy @West @ForbiddeN

Jail Break*?

@VisuaL

نظر خوبیه ولی اگ قرار باشه Bullet - NRG-500 -infernus اینا اضافه بشه برا HQ National Guard

یکمی راب ها و Jail Break ها مشکل میشه

اگه اینا اضافه بشه میشه گفت صده به نود فیل میشن

از این طرف هم فیل بشه FBI به چخ میره دیگه

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۹/۳ در 12:37، SinaHarD گفته است:

نظر خوبیه ولی اگ قرار باشه Bullet - NRG-500 -infernus اینا اضافه بشه برا HQ National Guard

یکمی راب ها و Jail Break ها مشکل میشه

یعنی چی مشکل میشه؟ اینکه گارد ملی بتواند راب رو فیل کند بر اساس سطحش هست و باید اینجوری باشه نه اینکه با نا براربری کار رو به نفع رابر ها کرد! اینکه سانچز بزاری برای اینکه راب یا JB فیل نشوند منطقی نیست! اگه قراره راب فیل نشود باید سیستم عوض شود!

در ضمن اینم بگم اسم فکشن گارد ملی هست فکشنی با همچین اسم و عظمتی این امکانات را باید داشته باشد؟ دسته ملایم هنوز بیشتر امکانات داره از گارد ملی با وجود اینکه این فکشن یک اقلیت دسته ویژه هست ?! این خنده دار و مسخره نیست؟ 

اگه اینا اضافه بشه میشه گفت صده به نود فیل میشن

تا زمانی این سیستم برای راب درست هست ظیفه گارد ملی فیل کردن راب هست نه نگاه کردن رابر! اگه قرار بر اینه راب ها وین شود سیستمی باید طراحی شود که هم راب وین شود هم وانتد بگیرند رابر ها که به گارد ملی اکتیویتی برسه. و گرنه با این سیستم وضیفه اقلیت گارد ملی فیل کردن راب و JB هست و اینکه این باید بر اساس سطح اقلیت باشد نه امکانات (ماشین ها) و سیستم های ناعادلانه! نمیشه که فکشن گارد ملی هزار تا فحش و بد و بیراه بخوره چون نمی تواند با سانچز راب و JB فیل کند ?.

از این طرف هم فیل بشه FBI به چخ میره دیگه

همین سمپل FBI برای اینکه کمک کنه راب فیل شود که در حال حاضر متاسفانه اینطور نیست. و در ضمن وظیفه این اقلیت این هست سمپل رو سریع برساند و اگر نمی تواند و راب زود فیل می شود مشکل اقلیت گارد ملی نیست. اقلیت گارد ملی که نمی تواند بزارد راب وین شود هزار تا بد و بیراه دربارش بگن تا مثلا به FBI دو تا سمپل برسه ?.

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

یعنی چی مشکل میشه؟ اینکه گارد ملی بتواند راب رو فیل کند بر اساس سطحش هست و باید اینجوری باشه نه اینکه با نا براربری کار رو به نفع رابر ها کرد! اینکه سانچز بزاری برای اینکه راب یا JB فیل نشوند منطقی نیست! اگه قراره راب فیل نشود باید سیستم عوض شود!

در ضمن اینم بگم اسم فکشن گارد ملی هست فکشنی با همچین اسم و عظمتی این امکانات را باید داشته باشد؟ دسته ملایم هنوز بیشتر امکانات داره از گارد ملی با وجود اینکه این فکشن یک اقلیت دسته ویژه هست ?! این خنده دار و مسخره نیست؟ 

تا زمانی این سیستم برای راب درست هست ظیفه گارد ملی فیل کردن راب هست نه نگاه کردن رابر! اگه قرار بر اینه راب ها وین شود سیستمی باید طراحی شود که هم راب وین شود هم وانتد بگیرند رابر ها که به گارد ملی اکتیویتی برسه. و گرنه با این سیستم وضیفه اقلیت گارد ملی فیل کردن راب و JB هست و اینکه این باید بر اساس سطح اقلیت باشد نه امکانات (ماشین ها) و سیستم های ناعادلانه! نمیشه که فکشن گارد ملی هزار تا فحش و بد و بیراه بخوره چون نمی تواند با سانچز راب و JB فیل کند ?.

همین سمپل FBI برای اینکه کمک کنه راب فیل شود که در حال حاضر متاسفانه اینطور نیست. و در ضمن وظیفه این اقلیت این هست سمپل رو سریع برساند و اگر نمی تواند و راب زود فیل می شود مشکل اقلیت گارد ملی نیست. اقلیت گارد ملی که نمی تواند بزارد راب وین شود هزار تا بد و بیراه دربارش بگن تا مثلا به FBI دو تا سمپل برسه ?.

حرف تو کاملا درسته

سرور ک ماله من یا تو نیست

همه راب ها فیل شه پلیر چرا راب بزنه؟

راجب بخش FBI ک یه زمان NG با هدف فیل میرفت ک FBI نتونه اکتویتی بزنه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، SinaHarD گفته است:

حرف تو کاملا درسته

سرور ک ماله من یا تو نیست

همه راب ها فیل شه پلیر چرا راب بزنه؟

راجب بخش FBI ک یه زمان NG با هدف فیل میرفت ک FBI نتونه اکتویتی بزنه

هدف NG همیشه باید فیل کردن باشه این طرز فکرو عوض کن

درباره فیل شدن راب هم گفتم که خود علی اگه دلش می خواد می تواند سیستم راب رو عوض کند نه اینکه اقلیت رو ضعیف کند.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

مشکل اینه من NG نیستم وقتی باشم کی میخواد راب بزنه؟ همش فیل میشه دیگه

واسه همین من از دسته ویژه لفت دادم چون دوست دارم پلیرا راحت تر باشن

• هاها 2

Be yourself

But be your best self

-LordViper-

Pouyan.png

SweeT.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AimBot گفته است:

مشکل اینه من NG نیستم وقتی باشم کی میخواد راب بزنه؟ همش فیل میشه دیگه

واسه همین من از دسته ویژه لفت دادم چون دوست دارم پلیرا راحت تر باشن

|:

NuMber One Family

Wizardry.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

هدف NG همیشه باید فیل کردن باشه این طرز فکرو عوض کن

درباره فیل شدن راب هم گفتم که خود علی اگه دلش می خواد می تواند سیستم راب رو عوض کند نه اینکه اقلیت رو ضعیف کند.

-امکان فیل راب 50 درصده [در شرایط عادی]

-ولی این نظر هایی ک تو میگی 100 درصد میشه [اضافه شدن Veh های سرعتی و قوی شدن فکشن]

سوال من اینه ک اگه این نظر های شما اتفاق بیوفته:

آیا یک پلیر با هدف 100% جیل شدن، راب میزنه؟قطعا خیر

راب ها باید اون ریسک هیجانی رو داشته باشه که Rob از شرایط عالی برخودار باشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، SinaHarD گفته است:

-امکان فیل راب 50 درصده [در شرایط عادی]

-ولی این نظر هایی ک تو میگی 100 درصد میشه [اضافه شدن Veh های سرعتی و قوی شدن فکشن]

سوال من اینه ک اگه این نظر های شما اتفاق بیوفته:

آیا یک پلیر با هدف 100% جیل شدن، راب میزنه؟قطعا خیر

راب ها باید اون ریسک هیجانی رو داشته باشه که Rob از شرایط عالی برخودار باشه

100 درصد نمیشه اینا باز هم به شرایط فکشن بستگی داره. گارد ملی ای که من در حال حاضر می بینم با هر وسیله هم باشه نود درصد راب هارو نمی تواند فیل کند چه برسه الان که با سانچز هست.

در 10 دقیقه قبل، SinaHarD گفته است:

هدف 100% جیل شدن، راب میزنه؟قطعا خیر

گفتم و هزار بار دیگه هم میگم در سیستم فعلی وضعیت همینه. اگر سطح گارد ملی بالا بود نمی تونستی راب وین کنی خب نزن.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۹/۵ در 19:58، iKamyar گفته است:

و هزار بار دیگه هم میگم در سیستم فعلی وضعیت همینه. اگر سطح گارد ملی بالا بود نمی تونستی راب وین کنی خب نزن.

?داش سرور ماله من یا تو نیست ک

راب رو نوشتن ک ازش استفاده کنن نه‌اینکه سخته نزنن

سیستم فعلی از نظر من بهترینه

ولی قوانینش باید عوض شه

نه سیستمش

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...