رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

.power بن بدون دلیل

warlord

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Warlord..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PoweR_.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام ایشون من رو بن کردن به دلیل توهین به سرور در صورتی که من درمورد سرور حرفی نزدم.

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_392.png

.Warlord..png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

زمان بن شدن من با این اسکرین 11:25:20  هست درحالی که تو ucp 25:14 نوشته.

حتما بررسی شه چون این اسکرین ادیت شده هست و اگر از اکانت من همیچین چیزی واقعا ریپورت داده شده آی پی ای که این ریپورت رو داده هم باید بررسی بشه. 

.Warlord..png

لینک به دیدگاه

@Warlord دوست گرامی /timestamp زمان سیستم رو نشون میده یعنی تایم سیستم من رو نه سرور رو

در بخش تاریخ آخرین ورود ایپی های خودتون رو برسی کنید

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

@Ali @Danial

با سلام خدمت مدیریت سرور 

درمورد این بن که کاملا ساختگی هست باید توضیحاتی عرض کنم که ساختگی بودنش بزاری شما آشکار شه (البته اگر در چت لاگ سرور این ریپورت موجود باشه اگر نباشه که هیچ اگر هم باشه دلایل من منطقی هست)

خب این اسکرین آخرین بازدید های من از سرور هست :

Lastonlines.JPG

خب همینطور که میبینید من از ساعت 10:08:22 روز 2017:10:27 آنلاین شدم و برفرض مثال تا زمانی که این آقا منو بن بدن آنلاین بودم ( این مثال هست که 100% من اون ریپورت رو ندادم چون دلیلی هم نداشتم اون ریپورت رو بدم)  

این اسکرین هم همون ساعت حدود   گرفته شده که بنده خودم تو سرور بودم 

sa_mp_391_copy.jpg

همونطور که میبینید این ادیتور های ماهر کمی ناشی کاره کرده و ای دی بنده رو اشتباهی وارد کردند بنده صبح با آی دی 6 آنلاین بودم و این دوستان برای من آی دی 9 وارد کردن در صورتی که من آی دی 6 بودم.

دلیل بعدی و شاید کم اهمیت تر اینکه من تازه به سرور برگشتم هنوز نه به مشکلی برخورده بودم و نه چیزی شده بود که من انگیزه اینگه همچین ریپورت بی ادبی رو به کسی چه برسه به فاندر سرور بدم کسایی که منو میشناسن میدونن حتی من در صحبت های دوستانه هم همچین حرف هایی نمیزنم.

دلیل آخر که اگه نیاز باشه فقط به آقای علی یا دانیال میگم مشکلی بود که با یکی از ادمین های سرور و من بوجود اومد ادمینی که رنکش هم بالا بود و دسترسی های زیادی داره اگه دلایل بالا به هر دلیلی قابل قبول نبود این دلیل هم میتونم با مدارک کافی براتون توضیح بدم.

امیدوارم رسیدگی کافی شه چون واقعا این مدرک سازی های الکی میتونه مشکلی بزرگ برای سرور تبدیل شه و این افرادی که این کار هارو انجام میدن قدرتی پیدا میکنن که هرکاری انجام بدن و کسی براشون مشکلی بوجود آورد از این روش براش مدرک سازی کنن. @Ali @Danial

.Warlord..png

لینک به دیدگاه

من شمارو نمیشناسم که بخوام براتون مدرک بسازم عزیز

این چیزیه که اون روز اتفاق افتاد

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، warlord گفته است :

@Ali @Danial

با سلام خدمت مدیریت سرور 

درمورد این بن که کاملا ساختگی هست باید توضیحاتی عرض کنم که ساختگی بودنش بزاری شما آشکار شه (البته اگر در چت لاگ سرور این ریپورت موجود باشه اگر نباشه که هیچ اگر هم باشه دلایل من منطقی هست)

خب این اسکرین آخرین بازدید های من از سرور هست :

Lastonlines.JPG

خب همینطور که میبینید من از ساعت 10:08:22 روز 2017:10:27 آنلاین شدم و برفرض مثال تا زمانی که این آقا منو بن بدن آنلاین بودم ( این مثال هست که 100% من اون ریپورت رو ندادم چون دلیلی هم نداشتم اون ریپورت رو بدم)  

این اسکرین هم همون ساعت حدود   گرفته شده که بنده خودم تو سرور بودم 

sa_mp_391_copy.jpg

همونطور که میبینید این ادیتور های ماهر کمی ناشی کاره کرده و ای دی بنده رو اشتباهی وارد کردند بنده صبح با آی دی 6 آنلاین بودم و این دوستان برای من آی دی 9 وارد کردن در صورتی که من آی دی 6 بودم.

دلیل بعدی و شاید کم اهمیت تر اینکه من تازه به سرور برگشتم هنوز نه به مشکلی برخورده بودم و نه چیزی شده بود که من انگیزه اینگه همچین ریپورت بی ادبی رو به کسی چه برسه به فاندر سرور بدم کسایی که منو میشناسن میدونن حتی من در صحبت های دوستانه هم همچین حرف هایی نمیزنم.

دلیل آخر که اگه نیاز باشه فقط به آقای علی یا دانیال میگم مشکلی بود که با یکی از ادمین های سرور و من بوجود اومد ادمینی که رنکش هم بالا بود و دسترسی های زیادی داره اگه دلایل بالا به هر دلیلی قابل قبول نبود این دلیل هم میتونم با مدارک کافی براتون توضیح بدم.

امیدوارم رسیدگی کافی شه چون واقعا این مدرک سازی های الکی میتونه مشکلی بزرگ برای سرور تبدیل شه و این افرادی که این کار هارو انجام میدن قدرتی پیدا میکنن که هرکاری انجام بدن و کسی براشون مشکلی بوجود آورد از این روش براش مدرک سازی کنن. @Ali @Danial

با سلام بنده برایه رفعه سو تفاهم و برای دونستن هر دو طرف بگم که شخصی که اومده و فحش داده جنابه .Wariord. بوده که به جایه l i گذاشته تا این شخصو بن کنه بنده نه طرف کسیو میگیرم نه چیزی اما فقط میگم ک هدفه این شخصی که این کارو کرده فقط خراب کردنه وارلورده اصلی داشته و برایه اثباته حرفم UCp رو چک کنید میبینید که طرف اخرین ورودش همون ساعتیه که وارلورد بن شده !

و همچنین اگر اون شخص او ن موقع توهین کرده و شما بنش کردید که وارلورده اصلیه و آفلاین بوده در صورتی که امکان نداره اون شخصی که فحش داده افلاین باشه و باید انلاین بوده باشه که اگر توجه کنید نوشته افلاین پلیر یعنی اشتباه بن شده 

با تشکر

ویرایش شده توسط OGWest
لینک به دیدگاه

با اهدای سلام و احترام،
بازیکن مربوطه به اسم
.Warlord. به اشتباه بن شده است!
در اصل بازیکنی دیگر به نام
.Wariord. و حرف i را با CAPS LOCK نوشته است و حرف به L خوانده میشود.
همینطور باعث
خطا در کار ادمین شده است.
.WarIord..png
به تاریخ بن این بازیکن توجه فرماید و برسی های لازم را انجام دهید.
باتشکر.

ویرایش شده توسط FurY
تغیرات
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...