رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Keshsih-بن کاملا اشتباه !

hosseinjmm

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  .FanDaK..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Keshish.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام من دیشب با اکانت mr.fandak بودم که از skin changer استفاده کردم که زدن اکانتو بن کردن من پرسیده بودم گفته بودن skin changer که استفاده میکنید اسکین باگ برندارید که مثلا موقع FTP,paintball,war سو استفاده کنید ما دیشب بن شدیم سر این اون که هیچی گفتم بیخیال امروز تو  جیل قایم شده بودم ng نزنه منو بعد داشتم فرار میکردم که بعد مردم یدفعه دیدم بن شدم ! دلیل چیت ! با اکانت دیگر اومدم ریپورت دادن گفتن که شما از skin changer استفاده کردید !! گفتم دوست عزیز من دیشب از این مود استفاده کردم بعد از این که دیدم بن شدم پاکش کردم دیگه استفاده نکردم ! ولی کسی  که custom skin داره چرا از skin changer استفاده کنه؟ به قرآن من از اسکین چینجر استفاده نکردم و بن 100% اشتباه هست لطفا رسیدگی بشه این طور ادمین ها!

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_142.png

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشید اول باید عرض کنم که شما خیلی خوبی!چیتر ماییم! اونی هم که قانون شکنی میکنه ماییم! دوست عزیز یه بازی ارزش قسم دروغ خوردنو نداره.=))
خواهشا زمانی که بن درسته نه بیاید به دروغ قسم بخورید! نه وقت مدیران رو بگیرید! نه وقت ما رو!
مدرک: http://s8.picofile.com/file/8310203368/Fandak.avi.html
توضیحات: کاملا مشخص هست که شما داری هنگام فرار کردن از NG جوری اسکینتو به چپ و به راست حرکت میدی که انگار داری همرو داخل Jail دریبل میزنی!=))(Ronaldiniho#)
کاملا مشخص هست که  اسکین رو با مود یا چیت عوض کردی و اسکین ایدی 1 رو ست کردی!
لطفا رسیدگی شه چطور ادمین ها؟:DD منظورت؟

ویرایش شده توسط Keshish
اصلاح پست
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.

شکایت پذیرفته شد(ادمین مور نظر اخطار دریافت خواهد کرد).

بسته شد.

• دوست دارم که 1

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...