رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر NorthLord

MohammadRezaPhpMyAdmiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MohammaDPaladiN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NorthLord.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: HaSaN12.png

ExPiuTeR.png

• توضیحات: سلام و عرض خسته نباشید به مدیرت شکایات علی AssAssiN
1.این لیدر بی دلیل به بنده وانتد داده و کیل کرده ایشون

2. این لیدر به بنده 3بار اخطار داد محل رو ترک کنید بنده موتور ام رو ورداشتم و میخواستم بروم و ایشون به بنده وانتد شریک جرم داد ولی من به هیچ پلیسی نه اتک دادم نه کاری کردم و حتی یک نفر کاپ هم شاهد بنده میباشد. به نام HASAN12 رنک 3 4 اف بی ای میباشد.
3.لیدر ان جی حق این کارو نداشت که به بنده 6وانتد بده چون که بنده بیرون خانه بودم و داشتم میفرتم ولی ایشون وانتد 6 کردن.
4.اگر هم اخطار داده باشن نباید وانتد 6 بدهد باید وانتد 2 بدهد و دلیل ان را بزند بی توجهی به کاپ نه اینکه وانتد 6کند.((و اینکه من اصلا به هیچ کاپی اتک ندادم و هیچ گانی نداشتم و حتی کاپ حسن12 را رساندم به مقصد وایشون منو وانتد 6 کرد. لطفا رسیدگی شود ایشون به بنده وانتد اشتباه داده است
5. بنده 2 نفر شاهد دارم
الف: رابر: ExPiuTeR
ب: کاپ اف بی ای رنک3: HaSaN12

6.در عکس کاملا معلوم میباشد که لیدر ان جی به بنده وانتد اشتباه داده است.

4نکته: نباید وانتد 6 میکرد بایستی وانتد 2میداد و دلیل ان را میزد بی توجهی به حرف کاپ
• مدارک (فیلم یا عکس): 
sa_mp_033.png

ویرایش شده توسط MohammadRezaPhpMyAdmiN
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تجمع در اطراف و یا ورود به House Robber به هر طریقی شریک جرم حساب میشود و پیگرد قانونی شریک جرم دارد.

به این دلیل که امکان رساندن اخبار تحرکات و تعداد نیروهای پلیس توسط شما به مجرمین وجود دارد.

در چت های مدرک شما نیز ایجاد مزاحمت شما برای نیروهای پلیس مشخص است و ایجاد مزاحمت برای پلیس در هنگام انجام وظیفه
برابر است با همکاری شما با مجرمینی که پلیس با آنها درگیراست.

پیگرد بی توجهی به دستور پلیس مال زمانیست که امکان همکاری شما با مجرم یا مجرمین وجود نداشته باشد.

شما سه اخطارتو گرفتی و محلو ترک نکردی و طبق قانون مجازات شدی.

در مدارک شما و بنده اثبات شده که شما برای پلیس مزاحمت ایجاد کردید و در روند عملیات اختلال ایجاد کردید خواسته یا ناخواسته با مجرمین همکاری کردید وبرای مجرمین زمان پاک شدن درجه تعقیب فراهم کردید و این مشکل ما نیست که از نیت درونی شما خبر داشته باشیم ما طبق شواهد برخورد میکنیم.

در این عکس هم کاملا مشخصه که سه اخطار با فاصله زمانی مناسب گرفتی و محلو ترک نکردی.

qrgdxufqpyrk_t.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و عرض خسته در عکسی شما گذاشته بنده دارم میروم. سوار موتور میشوم.

وحتی در چت گفتم <<به من چه والا >> و میخواستم محل را ترک کنم .

اگر هم محل را ترک نمیکردم شما حق وانتد 6دادن نداشته بایستی وانتد 2میدادی و دلیل ان را میزدی بی توجهی به حرف کاپ.
بنده 2نفر شاهد دارم توی این شکایت
شاهد اول HaSaN12: رنک 3 اف بی ای میباشد و کاپ پرسابقه ای میباشد در پلیس فدرال میباشد. حتی ایشون هم شاهد بنده بود که به هیچ عنوان نه پلیس ها رو اتک دادم نه توهین و نه با گان اتک دادن. و...
شاهد دوم ExpiuteR: ایشون یکی از ان 4نفر رابر بودن و بنده هیچ کمکی یا خبری بهشون ندادم و یا حتی همکاری | بنده فقط خانه را رنت کردم و رفتم داخل از دستور /Heal استفاده کردم. و اومدم بیرون برم

ولی لیدر ان جی به بنده وانتد داد.

ایشون حق وانتد 6 دادن نداشتن چون که هیچ کمکی نکردم و یا هیچ اتکی کاپ ها را ندادم.

برای بار 4روم میگم بایستی وانتد 2میکرد بنده رو به دلیل به توجهی به حرف کاپ/

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر هر شخصی به هر دلیلی تو خونه رابر باشه و با اختار ها به بیرون از خونه نره و هی معطل کنه همدست رابر ها شناخته میشه و 6وانتد شریک جرم میگیره

لینک به دیدگاه

نقل قول

Wanted 6

- DM در زندان (Jail Chaos)

- کمک به یک مضنون تحت تعقیب (Crime Partner)

نقل قول

- دادن Wanted با دستور [Suspect/] یا [Su/] 

- دادن Wanted بر اساس چیز هایی که داخل Wanted لیست نوشته شده است.

- شما باید بر اساس لیست Wanted همان تعداد را به بازیکن دهید.

- دادن Wanted به کسانی که AFK هستند ممنوع است. (به غیر از کسانی که Drugs دارند)

- شما باید یک اخطار به کسی که همدستی میکند بدهید.

از خودتان قانون اختراع نکنید
هرآنچه در انجمن ها راجع به این جرم نوشته شده اینجاست

با این حال اگه بازهم دنبال چیزبیشتری هستید وشدیدا تلاش میکنید توصیه میشود اینجارا مطالعه کنید

در اینجا نوشته نشده یک Civilian یا یک فرد عادی میتواند قانون اختراع کند

همکاری الزاما حمله به پلیس ویا توهین نیست اگر بود که وانتد جدا برای این کار نمیذاشتن اصلا این ها ربطی به هم ندارند. پیشنهاد میشه قبل از شروع به بازی قوانین را مطالعه کنید در ابتدای ثبت نام هم همین رو ازتون میخوان

درعکس به سمت موتور رفتین ولی آیا توعکس سوار موتور هستین؟ آیا فیلم کامل از لحظه اخطار ها تا لحظه تحت تعقیب قرار گرفتنتون دارین؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، KingInTheNorth گفته است :

از خودتان قانون اختراع نکنید
هرآنچه در انجمن ها راجع به این جرم نوشته شده اینجاست

با این حال اگه بازهم دنبال چیزبیشتری هستید وشدیدا تلاش میکنید توصیه میشود اینجارا مطالعه کنید

در اینجا نوشته نشده یک Civilian یا یک فرد عادی میتواند قانون اختراع کند

همکاری الزاما حمله به پلیس ویا توهین نیست اگر بود که وانتد جدا برای این کار نمیذاشتن اصلا این ها ربطی به هم ندارند. پیشنهاد میشه قبل از شروع به بازی قوانین را مطالعه کنید در ابتدای ثبت نام هم همین رو ازتون میخوان

درعکس به سمت موتور رفتین ولی آیا توعکس سوار موتور هستین؟ آیا فیلم کامل از لحظه اخطار ها تا لحظه تحت تعقیب قرار گرفتنتون دارین؟

اول از این که شما روی عکس ای که خودتون گذاشتید. Zoom + کنید میبیند. که بنده در حال رفتن میباشم ولی شما وانتد 6 کردید و متهم ها هم در خانه بودن نه بیرون خونه.

و شما نباید وانتد 6 میدادید. باید وانتد بی توجهی به حرف کاپ میدادید.

بنده در پست اسپم نمیکنم تا Founer سرور جواب شکایت را بدهد.

لینک به دیدگاه

@MohammadRezaPhpMyAdmiN در مدارک ارائه شده از سوی Northlord کاملا مشخص هست که فاصله اولین اخطار تا سومین اخطار (زمان دادن درجه خلافی مشخص نیست) 18ثانیه است و به این معنی است که شما زمانِ کافی برای ترک محل رو داشتید و دادن 6 درجه خلافی همدستی با مجرمین کاملا درست بود.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ه‍.ش. در 02:56، TwilighT گفته است :

@MohammadRezaPhpMyAdmiN در مدارک ارائه شده از سوی Northlord کاملا مشخص هست که فاصله اولین اخطار تا سومین اخطار (زمان دادن درجه خلافی مشخص نیست) 18ثانیه است و به این معنی است که شما زمانِ کافی برای ترک محل رو داشتید و دادن 6 درجه خلافی همدستی با مجرمین کاملا درست بود.

1. اول از اینکه بنده یک کاپ رو بردم به اون محل و بنده هیچ هم دستی نکردم.

2. نه گان داشتم . نه kamikaze . نه non-rp | بنده اگر در عکس هم توجه کنید گفتم (( به من چه ولا)) و در حال رفتن بودم.

3. نکته: ایشون اگر هم بنده ترک نکردم نباید بنده را وانتد 6 کند. بایستی وانتد 2 بدهد و دلیل ان را بزند بی توجهی به حرف کاپ نه اینکه وانتد 6 کند مگه من باعث لگ یا ... اشون هستم.اگر مدرکی دارد که بنده مزاحم کارشون شدم داخل همین پست گذاشته شود.

4. لطفا Supervisor فعلی جواب شکایت رو دهد.

امضا: محمدرضاپالادین.

لینک به دیدگاه

با سلام 

تمامی مطالب مورد بررسی قرار گرفت 

شکایت شما علیه NorthLord رد شد.(به دلیل امکان همکاری با سارقان میتوان از این Wanted استفاده کرد)

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...