رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

FPS Unlimit

Anathema

ارسال‌های توصیه شده

با سلام ازونجایی که لانچر اجازه ی استفاده از کلو، مولودر و... بسته، لطفا مود نا محدود کردن FPS رو به لانچر اضافه کنید. @ArSaCiA

Avalanche.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، NesT گفته است:

با سلام ازونجایی که لانچر اجازه ی استفاده از کلو، مولودر و... بسته، لطفا مود نا محدود کردن FPS رو به لانچر اضافه کنید. @ArSaCiA

سلام @NesT با احترام ، باید بگم کلو و پلاگین روی لانچر و سمپ(مود لودر فقط رو سمپ کار میکنه) و اگه مشکل لگ FPS دارید لطفا از دو لینک زیر دیدن کنید شاید مشکل حل شد

ماد حل مشکل لگ GTA SA

آموزش افزایش FPS بدون ماد

پیشنهاد میکنم آموزش رو مطالعه و ماد رو استفاده کنید 

موفق باشید

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، PedarKhande گفته است:

سلام @NesT با احترام ، باید بگم کلو و پلاگین روی لانچر و سمپ(مود لودر فقط رو سمپ کار میکنه) و اگه مشکل لگ FPS دارید لطفا از دو لینک زیر دیدن کنید شاید مشکل حل شد

ماد حل مشکل لگ GTA SA

آموزش افزایش FPS بدون ماد

پیشنهاد میکنم آموزش رو مطالعه و ماد رو استفاده کنید 

موفق باشید

fps ام اوکیه میخوام محدودیتش برداشته شه

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، NesT گفته است:

fps ام اوکیه میخوام محدودیتش برداشته شه

متوجه منظورت نشدم ، داخل سرور محدودیت FPS وجود نداره ، شما میتونی در Display Settings بازی در تب Advanced گزینه Frame Limit رو Off کنید

البته به این نکته توجه کن که FPS بالای 60 با چشم انسان قابل تشخیص نیست

یک مورد دیگه اگه FPS Limit On باعث میشه بازیت لگ بگیره مادی که لینکش رو برات گذاشتم به طور کامل مشکلت رو حل میکنه امیدوارم کمکی در این زمینه بهت کرده باشم

موفق باشید

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، PedarKhande گفته است:

متوجه منظورت نشدم ، داخل سرور محدودیت FPS وجود نداره ، شما میتونی در Display Settings بازی در تب Advanced گزینه Frame Limit رو Off کنید

البته به این نکته توجه کن که FPS بالای 60 با چشم انسان قابل تشخیص نیست

یک مورد دیگه اگه FPS Limit On باعث میشه بازیت لگ بگیره مادی که لینکش رو برات گذاشتم به طور کامل مشکلت رو حل میکنه امیدوارم کمکی در این زمینه بهت کرده باشم

موفق باشید

سمپ رو وین 10 روی 93 قفله رو وین 7 ام رو 100 تو سمپ میتونی ماد بریزی بره تا هرجا سیستم بکشه رو لانچر نمیشه

@ArSaCiA این مادو اد کن با تشکر

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NesT گفته است:

سمپ رو وین 10 روی 93 قفله رو وین 7 ام رو 100 تو سمپ میتونی ماد بریزی بره تا هرجا سیستم بکشه رو لانچر نمیشه

@ArSaCiA این مادو اد کن با تشکر

ماد که بدون مشکل برای من و بقیه دوستان اجرا شده این چیزی که گفتی فقط برای Modloader بود که متأسفانه کار نکرد

اما تو سمپ مود لودر هم باز میشه این ماد رو بریز امتحان کن  فکر کنم رو سیستم شما هم جواب بده

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، PedarKhande گفته است:

ماد که بدون مشکل برای من و بقیه دوستان اجرا شده این چیزی که گفتی فقط برای Modloader بود که متأسفانه کار نکرد

اما تو سمپ مود لودر هم باز میشه این ماد رو بریز امتحان کن  فکر کنم رو سیستم شما هم جواب بده

میشه دگ دارمش تو سمپ میگم علی اد کنه تو لانچر

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، NesT گفته است:

میشه دگ دارمش تو سمپ میگم علی اد کنه تو لانچر

آها اوکی شرمنده ?

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

@NesT @PedarKhande سلام من یک راه حل دارم !! آیا به من جایزه ای تعلق میگیرد؟ ?? من همین چند دقیقه پیش امتحان کردم و جواب داد. وقتی سمپ رو نصب میکنی به صورت اتومات برات یه جا فایلی ایجاد میکنه که حالا ممکنه به دلایلی  FPS رو محدود میکنه. و فک کنم تغییر دادن آن باعث مشکل و همین طور باگ یا تقلب حساب نشه.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mmmaaabbb گفته است:

@NesT @PedarKhande سلام من یک راه حل دارم !! آیا به من جایزه ای تعلق میگیرد؟ ?? من همین چند دقیقه پیش امتحان کردم و جواب داد. وقتی سمپ رو نصب میکنی به صورت اتومات برات یه جا فایلی ایجاد میکنه که حالا ممکنه به دلایلی  FPS رو محدود میکنه. و فک کنم تغییر دادن آن باعث مشکل و همین طور باگ یا تقلب حساب نشه.

ممنون میشم بیشتر توضیح بدی شاید کمکمون کنه

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، PedarKhande گفته است:

ممنون میشم بیشتر توضیح بدی شاید کمکمون کنه

C:\Users\%username%\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP به این مسیر رفته و فایل sa-mp.cfg را با notepad باز کنید و بعد از fpslimit= عدد خود را وارد کنید مثلا برای من تا 50 بود و بعد از تغییر به 60 و اجرای دوباره بازی FPS به 60 تغییر کرد !!

mohammadamin22.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mmmaaabbb گفته است:

sa-mp.cfg ?

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، mmmaaabbb گفته است:

C:\Users\%username%\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP به این مسیر رفته و فایل sa-mp.cfg را با notepad باز کنید و بعد از fpslimit= عدد خود را وارد کنید مثلا برای من تا 50 بود و بعد از تغییر به 60 و اجرای دوباره بازی FPS به 60 تغییر کرد !!

mohammadamin22.png

سلام و درود از توضیحت ممنونم ولی این فایل در ماد افزایش FPS که لینکش رو گذاشتم گذاشته شده و بعد از نصب باعث افزایش FPS میشه  در کل ممنون

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

FPS

هیچموقع بالاتر از کشش مانیتور نیست، مثلا اگه رفرش‌ریت مانیتور ۶۰ هرتزه، اف‌پی‌اس هم نهایت ۶۰ عه، و اگه بالاتر ازین عدد بده، فیک و تاثیری نداره

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ForbiddeN گفته است:

FPS

هیچموقع بالاتر از کشش مانیتور نیست، مثلا اگه رفرش‌ریت مانیتور ۶۰ هرتزه، اف‌پی‌اس هم نهایت ۶۰ عه، و اگه بالاتر ازین عدد بده، فیک و تاثیری نداره

میدونم سید ولی برا همه که 60 هرتز نی

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

در ای جی سمپ اضافه شده

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

این مورد در AG:SAMP وجود دارد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...