رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل!

P4rs4

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BEDM%5DParSa.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ------

• توضیحات: با سلام خدمت فاندر محترم خوبه مجموعه آرساکیا. بنده امروز صبح حدوده ساعت 6:00 همینجوری رفتم UCP رو چک کنم (زیاد آنلاین نمیشم) دیدم که اکانت من به اسمه [EDM]ParSa برای همیشه بن شده دلیلش هم عنوان شده Tabligh - Kharido forush اگر که تبلیغی صورت گرفته باشه قبول بن بمونه... و این رو هم اضافه بکنم که من این اکانت رو به پوله خود بازی تاکید میکنم خوده بازی )SA:MP) گرفتم که اون موقع ها همه میکردن این کارو و مشکلی هم نداشت! حتی خود ادمین ها هم "بعضی" هاشون اکانت رو به پوله بازی میفروختن... امیدوارم اکانتم آنبن بشه اگر هم مدرکه خرید و فروش بدید من هم دیگه هیچ حرفی راجبه این اکانت نخواهم زد...! @Ali 
این شکایت نیست و فقط و فقط برای رسیدگی به موضوعه بن میباشد

با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): در UCP مشاهده کنید قسمت محرومیت رو

ParSAW.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

با سلام

موسس در پی برخورد با مفاسد خرید و فروش اقدامات لازم را انجام دادند و تمامیه اکانت های متصل به اصل محروم شدند.

بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...