رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل ارساکیا

Mahdi91

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان 

تقریبا همتون منو میشناسید یه بچه ای که چون 11 سالشه شاید نوجوان هم حساب بشه نصف ارساکیا باورشون نمیشه که من از 2020/9/9 امدم سرور

حالا کاری به این ندارم چون 50 درصد سرور باورشون شده من توسط Rolling و AbbasMZ  معرفی شدم که Rolling پسر عموم هست و AbbasMZ هم پسر عمم

اینا بهم یاد دادن که ارساکیا چجوری هست AbbasMZ که خودش بای نداده ولی نمیاد یعنی کلا هنوز بای نداده ولی Rolling  بای داده میدونم قدیمیا اینارو میشناسن

که کلا بازیکن های خوبی بودن Universe حالا اگه درست نوشته باشم بعدا شناختم حالا کسی منو مسخره کنه مثل اقای 404 من کاری ندارم

حالا بریم سر اصل مطلب

ارساکیا

هممون میدونیم که یه روزی 4 راه بود اونجا پلیر جمع میشد پل فیش جزیره کلا اینا بودن فیش تا 400 کیلو بود اون موقه همه با هم دوست بودن جزیره و پل فیش پر پلیر بود

ولی از 2021 به بعد همه چی عوض شد فیش شد 300 کیلو جزیره رفت پل فیش خالی از پلیر شد فیش خراب شد 4 راه رفت رو پینتبال اومد

میخواستم به همین اشاره کنم اگر حالا برداشتن چهار راه کار علی نبود خب مگه شمای پلیر ازار داری که میای همه چیز رو از حالت خیلی خوب به اشغال تبدیل میکنی ببخشید اینو گفتم

من کلا ضد پینتبال هستم و فقط چهار راه رو میپسندم تو 2020 به پایین خونه ما 4 راه بود الان پینتبال که اومد دیگه همه چیز عوض شد دنیای خوبی تموم شد همه چیز شد جنگ و رقابت 

فرق سرور RP و RPG

ما میدونیم که سرور ار پی حالا از ار پی جی خوش تره حتی خودمم یک بار سرور ار پی رفتم اونجا با ار پی هاش و فکشن های زیادش تورو سرگرم میکنه ولی ار پی جی فکشناش کم تره شاید سرگرم نشی ولی اگه معمولی حساب کنی ار پی جی دوستانه تر و بهتره الان سرور ما دوستانس؟ یه موقه بود الان نیست

AG:SAMP

الان مشکل ما agsamp  هست که چرا نمیاد اصلا شاید علی از این پروژه دست کشیده پاکش کرده داره وقت مارو میگیره

کلا مگه چقدر agsamp پیشرفته هست والا جی تی ای وی زود منتشر شد نسبت به این جی تی ای وی ای  فردا پس فردا منتشر شد ولی این نشد چی میگی ریمستر 1 سال کمتر طول کشید اومد

@ArSaCiA  @Meli @SFC @Alireza @RealSlimShady @ThiS @MashruB @iMoBiN @Mt1386 @mt1390 @Dani @N0B0DY @Pokers @GodWorld @SajAli @Universe 

ویرایش شده توسط Mahdi91

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

سلام دوستان 

تقریبا همتون منو میشناسید یه بچه ای که چون 11 سالشه شاید نوجوان هم حساب بشه نصف ارساکیا باورشون نمیشه که من از 2020/9/9 امدم سرور

حالا کاری به این ندارم چون 50 درصد سرور باورشون شده من توسط Rolling و AbbasMZ  معرفی شدم که Rolling پسر عموم هست و AbbasMZ هم پسر عمم

اینا بهم یاد دادن که ارساکیا چجوری هست AbbasMZ که خودش بای نداده ولی نمیاد یعنی کلا هنوز بای نداده ولی Rolling  بای داده میدونم قدیمیا اینارو میشناسن

که کلا بازیکن های خوبی بودن Universe حالا اگه درست نوشته باشم بعدا شناختم حالا کسی منو مسخره کنه مثل اقای 404 من کاری ندارم

حالا بریم سر اصل مطلب

ارساکیا

هممون میدونیم که یه روزی 4 راه بود اونجا پلیر جمع میشد پل فیش جزیره کلا اینا بودن فیش تا 400 کیلو بود اون موقه همه با هم دوست بودن جزیره و پل فیش پر پلیر بود

ولی از 2021 به بعد همه چی عوض شد فیش شد 300 کیلو جزیره رفت پل فیش خالی از پلیر شد فیش خراب شد 4 راه رفت رو پینتبال اومد

میخواستم به همین اشاره کنم اگر حالا برداشتن چهار راه کار علی نبود خب مگه شمای پلیر ازار داری که میای همه چیز رو از حالت خیلی خوب به اشغال تبدیل میکنی ببخشید اینو گفتم

من کلا ضد پینتبال هستم و فقط چهار راه رو میپسندم تو 2020 به پایین خونه ما 4 راه بود الان پینتبال که اومد دیگه همه چیز عوض شد دنیای خوبی تموم شد همه چیز شد جنگ و رقابت 

فرق سرور RP و RPG

ما میدونیم که سرور ار پی حالا از ار پی جی خوش تره حتی خودمم یک بار سرور ار پی رفتم اونجا با ار پی هاش و فکشن های زیادش تورو سرگرم میکنه ولی ار پی جی فکشناش کم تره شاید سرگرم نشی ولی اگه معمولی حساب کنی ار پی جی دوستانه تر و بهتره الان سرور ما دوستانس؟ یه موقه بود الان نیست

الان مشکل ما agsamp  هست که چرا نمیاد اصلا شاید علی از این پروژه دست کشیده پاکش کرده داره وقت مارو میگیره

کلا مگه چقدر agsamp پیشرفته هست والا جی تی ای وی زود منتشر شد نسبت به این جی تی ای وی ای  فردا پس فردا منتشر شد ولی این نشد چی میگی ریمستر 1 سال کمتر طول کشید اومد

@ArSaCiA  @Meli @SFC @Alireza @RealSlimShady @ThiS @MashruB @iMoBiN @Mt1386 @mt1390 @Dani @N0B0DY @Pokers @GodWorld @SajAli @Universe 

ادم وارد سرور میشه نمیدونه چه کار کنه کلا %90 سر این فیش بای دادن از سرور @ArSaCiA تو فیش برگردون به ثانیه نمیکشه پلیرا از 300ام میزنه بالا 

لینک به دیدگاه

?

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

سلام دوستان 

حالا بریم سر اصل مطلب

ارساکیا

فرق سرور RP و RPG

متاسفانه سرور برای خوده @ArSaCiA اهمیت نداره

داریم الکی وقت تلف میکنیم

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۷/۲۹ در 00:27، DrDep گفته است:

تو فکر کن الان دلسوزی بچه 13 ساله از بعضیا بیشتره برا این سرور

لینک به دیدگاه

?

در در ۱۴۰۱/۷/۲۹ در 00:27، DrDep گفته است:

??

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۸/۳ در 00:19، Aliherfei گفته است:

تو فکر کن الان دلسوزی بچه 13 ساله از بعضیا بیشتره برا این سرور

ای خدا بازم ما یه چیز گفتیم مسخرمون کردن به سنمون گیر دادن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

ای خدا بازم ما یه چیز گفتیم مسخرمون کردن به سنمون گیر دادن

آخه بچه کجای حرف من تو مسخره شنیدی. خودتم دلت میخوادا 

خو همین کارا میکنی که همه مسخره میکنن دیگه 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

آخه بچه کجای حرف من تو مسخره شنیدی. خودتم دلت میخوادا 

خو همین کارا میکنی که همه مسخره میکنن دیگه 

این که یکی از ارساکیا قدیم تعریف کنه مسخره کردن داره؟

بعدشم بار اخرت باشه به من میگی بچه قبلا که یه جور دیگه با من بودی

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Damon گفته است:

ولی خدایی 4 راه LS خیلی حق بود برگرده جوابه 

اره دیگه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

@AbbasMZ @RoLLinG

عباس و ممد حاجی واقعا قصد اذیت یا مسخره کردن ندارم ولی

بخش آخرش که درباره Ag:sampئه دوباره بخونین ?????????

ویرایش شده توسط Yoda

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۷/۲۸ در 13:09، Mahdi91 گفته است:

چی میگی

@Yoda

خودش هم نمیدونه چی میگه

?

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Metadun.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/RedRooM.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ در 16:24، Yoda گفته است:

@AbbasMZ @RoLLinG

عباس و ممد حاجی واقعا قصد اذیت یا مسخره کردن ندارم ولی

بخش آخرش که درباره Ag:sampئه دوباره بخونین ?????????

پاک کرده اینم که الان درست ادمیناست دارن تستش میکنن فیکه?????

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Spider گفته است:

پاک کرده اینم که الان درست ادمیناست دارن تستش میکنن فیکه?????

و بتا تسترا

اینا همش شایعه‌ست

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، erfan110 گفته است:

میخوای فیلم و مدرک بهت بدم ؟ ?

از چی؟ از AG:Samp؟

نه ممنون اطلاع دارم

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...