رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Arlo FP80

FBI

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" کنترل پنل:Mahone.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arlo.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: نیست

• توضیحات: FP80 بی مورد ایشون از وقتی که وارد اقلیت NR شدن با بنده اصلا خوب نبود همش دنبال این بود که بنده رو مجازات کنه حتا تو چت فکشن هم می‌گفت شماره تلفن بده که طبق قوانین مجازات داره لطفاً رسیدگی کنید ممنون.

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP

ویرایش شده توسط ShaoLiN

g990703_tumblr_99351b2241036d02d91b611db

Ardent.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @ShaoLiN 

در مورد شماره خدمتتون عارضم که بنده قصد داشتم شما رو به عنوان ساب لیدر انتخاب کنم، و شمارتون رو هم جهت هماهنگی های لازم در امور فکشن و در مواقع ضروری و همچنین شناخت بیشتر شما و اعتماد درخواست کردم. در ضمن پیشنهاد میکنم حتمن یک دور قوانین عمومی سرور رو با دقت مطالعه بفرمایید تا در این موارد سو تفاهمی براتون پیش نیاد. بنده شمارتون رو در چت فکشن درخواست نکردم،  گفتم که یا در w/ بفرمایید یا اینکه به پی وی فروم ارسال کنید که شما تمایلی نشون ندادید و بنده هم پیگیر نشدم.

در مورد اخراجتون هم، بنده فعالیت تمام ممبر هام رو با دقت زیر نظر دارم تا خدایی نکرده جعل اکتیویتی ای صورت نگیره و حقی از عزیزی ضایع نشه.

جالبه! با اینکه خودتون هم به طور کامل در جریان دلیل اخراجتون هستید ولی با این حال باز جویای دلیل هستید... 

شما دو عدد Live  در فعالیتتون داشتید ک خودتون هم نمیدونستید حتا با کی Live گذاشتید!!.. 

پس از بررسی های انجام شده با کمک @ORTEGA عزیز و آقای @Alireza تصمیم براین شد که شما فاقد صلاحیت ماندن در اقلیت هستید.

موفق و پیروز باشید.

• دوست دارم که 3
  • هاها 1

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، DoNaLd گفته است:

در مورد شماره خدمتتون عارضم که بنده قصد داشتم شما رو به عنوان ساب لیدر انتخاب کنم، و شمارتون رو هم جهت هماهنگی های لازم در امور فکشن و در مواقع ضروری و همچنین شناخت بیشتر شما و اعتماد درخواست کردم. در ضمن پیشنهاد میکنم حتمن یک دور قوانین عمومی سرور رو با دقت مطالعه بفرمایید تا در این موارد سو تفاهمی براتون پیش نیاد. بنده شمارتون رو در چت فکشن درخواست نکردم،  گفتم که یا در w/ بفرمایید یا اینکه به پی وی فروم ارسال کنید که شما تمایلی نشون ندادید و بنده هم پیگیر نشدم.

در مورد اخراجتون هم، بنده فعالیت تمام ممبر هام رو با دقت زیر نظر دارم تا خدایی نکرده جعل اکتیویتی ای صورت نگیره و حقی از عزیزی ضایع نشه.

جالبه! با اینکه خودتون هم به طور کامل در جریان دلیل اخراجتون هستید ولی با این حال باز جویای دلیل هستید... 

شما دو عدد Live  در فعالیتتون داشتید ک خودتون هم نمیدونستید حتا با کی Live گذاشتید!!.. 

پس از بررسی های انجام شده با کمک @ORTEGA عزیز و آقای @Alireza تصمیم براین شد که شما فاقد صلاحیت ماندن در اقلیت هستید.

موفق و پیروز باشید.

اگه اینجور که شما میگید بنده شکایت رو پس میگیرم

g990703_tumblr_99351b2241036d02d91b611db

Ardent.png

لینک به دیدگاه

شکایت شما طبق درخواست خودتان رد شد! 

+بسته شد! 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...