رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییرات در شغل trucker

Alarm

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به بروبچ. بنده نظرهایی دارم راجب به شغل تراک که خدمتتون عرض میکنم. اول از همه نه مقدار $ ای که شغل تراک برای رساندن بار به مقصد میده را بیشتر کنید خواهشن.2. مسیر رفت و برگشت رو کم کنید یا وقتی فردی بار را به مقصد رساند خودکار به جای اول تراک ها برگردد و اینکه سرعت تراک چه با,بار چه بی بار یک مقدار سرعت میروند خواهشن این را پیگیری کنید @ArSaCiA ممنون میشم نظرتان رو ارسال کنید با تشکر!!

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، iMuch گفته است:

با سلام به بروبچ. بنده نظرهایی دارم راجب به شغل تراک که خدمتتون عرض میکنم. اول از همه نه مقدار $ ای که شغل تراک برای رساندن بار به مقصد میده را بیشتر کنید خواهشن.2. مسیر رفت و برگشت رو کم کنید یا وقتی فردی بار را به مقصد رساند خودکار به جای اول تراک ها برگردد و اینکه سرعت تراک چه با,بار چه بی بار یک مقدار سرعت میروند خواهشن این را پیگیری کنید @ArSaCiA ممنون میشم نظرتان رو ارسال کنید با تشکر!!

خوبه ولی انجام شدنی نیست

پیشناهاد ۱ خوبه ولی بهتری میده نسبت به بقیه شغل ها بخاطر همین شدنی 

نیست

پیشناهاد ۲ اینکه وقتی به مقصد رسیدیم به مکان اول تراک ها برگردیم ممکن نیست چون از واقعیت بازی کم میکنه

روز خوش?

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما رد شد.

همچنین بروزرسانی هایی در رابطه با مورد پیشنهاد شده صورت گرفته شده است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...