رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Ebi

MILADemon

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MILADemon.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ebi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ---

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید به بازیکنای خوب آرساکیا مخصوصا مسئولان لیدر, لیدر جدیدی که برای PD گزاشتید نکرد از من سوال بکنه آیا مطمئن هستید که با 60FP میخواهید فکشن را ترک بکنید, همینطوری زرت بندرو از فکشن بیرون کردن, من از رفتن پشیمون بودم چون یادم اومد بجای 10FP قراره 60FP بشم. لطفا در گزاشتن لیدر دقت بکنید و اگر گزاشتید یکم آموزش بدید نیومده اشتباه نکنه, حتی من در تایمی که ایشون FP60 هم کردش آنلاین بودم در حالت اسلیپ چک کردم پیامارو نه تگی کرده بودن نه سوالی که ایا مطمئنی میخوای بری, دیگه عرضی نمیمونه لطفا منو برگردونید

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP بنده. 

• مرسی 1
  • هاها 1
  • ناراحت 4

??
تو غروبامون هم خورشید هم ماه و هم ستارس }}

--------------?---------------☀️------------?----------⭐------------
MILADemon.png

?---------------------------------------------------------------------------------------------------------☘️---------------------------------------------------------------------------------------------------------------♻️
بچهای‎‌کار - تردمیل - شب‌که‌میشه - BBC و ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @MILADemon

توی قوانین فروم جایی ذکر نشده که باید از شما سوال شود شما باید قبل از استعفای خودتون UCP رو چک کنید بعد که مطمئن شدین پست استعفا بگذارید!

عملکرد لیدر مربوطه صحیح میباشد!

شکایت شما رد شد!

+بسته شد!

• دوست دارم که 2

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...