رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban بی دلیل Meli

FeLFLi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FeLFLi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: کسی نبود

• توضیحات: با عرض سلام به اعضای تیم استف مثل اینکه اشتباهی شده, بنده ساعت های 9 صبح با اومدن ادمین شروع میکنم به نیوز زدن, چون هم پشت سیستم بودم و هم درمغازه نیوز زدن و میسپارم به همکارم [KeyBinding] بوده, بهش هم میگم اگه کسی Call داد و یا تگ شدی به من بگو بیام جواب بدم, اما متاسفانه این کارو نکرد حقم داشت بلد نبود اما ادمین یهو به دلیل تبلیغات بنم داده, من چه تبلیغی کردم اگه کردم لطفا بهم بگید! اگه هم سر کوتاهی جواب ندادن کال و یا تگ ها باید مجازاتم مربوط به فکشن باشه. اخه تبلیغاته کجا تبلیغاته چی. اونم منی که از علاقه مندای اصلیه News Reporter هستم.

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP

متاسفته چون سر کارم همچنان و اعصابم خورده سر بن شدن الکی تقلب رو تبلیغات خوندم
ولی صورت مسئله تغییری نمیکنه اگه این مورد میخواد Share Account حساب بشه و یا Abuse چون من کسه دیگرو پشت سیستم گزاشتم باید مجازاتم مربوط به فکشن باشه نه Ban بخاطر دادن اکانت به کسی که بلد بازی نبوده,
این کارتون شاید سبب خیر شد بعد حدود 9ماه وقت گزاشتن برای فکشنم باعث بای دادنم بشه و جواب این همه زمان پلی دادن و عشق گزاشتن برای مجله و و و ....  زده میکنید ادمو از بازی کردن و وقت گزاشتن اینجا

ویرایش شده توسط FeLFLi
.
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 2
  • هاها 2
  • چی چی 1
  • ناراحت 4

- - من تو نشکستن از ترک بیستم - -
FeLFLi.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @FeLFLi

شکایت شما در حال بررسی می باشد...

@Meli

ادمین محترم، 24 ساعت فرصت برای ارسال مدارک رو دارا هستید.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد @FeLFLi

شکایت شما رد شد.

مدارک ادمین مربوطه کامل می باشد.

موفق باشید.

* بسته شد *

• دوست دارم که 1
  • ناراحت 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...