رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

80FP بی دلیل Asal

Hello

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Namju.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Asal.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ---

• توضیحات: سلام و عرض ادب خدمت شما پاسخگو های عزیز 
چند وقت پیش لیدر این اقلیت تغییر پیدا کرد سر مضوعی که اکانت بنده 3 روز در VPS بوده و یک دفعه آفلاین شده بنده رو 80FP کردن دوباره دیروز مثل اینکه این اتفاق افتاده بوده دوباره و بنده رو مجدد 80FP کرده / کار لیدر مربوطه درسته ولی من بهشون صحبت کردم و این موضوع رو مطرح کردم که اگر این اتفاق افتاد به من خبر بدن ولی متاسفانه خبر ندادند 
اگر MoneyLog بنده رو نگاه کنید ممکن هست که تاریخ دربافت PayCheck مشخص باشد که اکانت آنلاین بوده لطفا برسی بشه و اگر درست بود بنده رو مجدد به اقلیت برگردونید 
سپاس
این موضوع هم به دلیل این هست که سرور باگ داره که فقط تایم آنلاین شدن رو میزنه اگه تایم آفلاین شدن رو بزنه دیگه با این مشکل مواجه نمیشیم

• مدارک (فیلم یا عکس): %D8%A2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%

در 39 دقیقه قبل، Hello گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Namju.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Asal.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ---

• توضیحات: سلام و عرض ادب خدمت شما پاسخگو های عزیز 
چند وقت پیش لیدر این اقلیت تغییر پیدا کرد سر مضوعی که اکانت بنده 3 روز در VPS بوده و یک دفعه آفلاین شده بنده رو 80FP کردن دوباره دیروز مثل اینکه این اتفاق افتاده بوده دوباره و بنده رو مجدد 80FP کرده / کار لیدر مربوطه درسته ولی من بهشون صحبت کردم و این موضوع رو مطرح کردم که اگر این اتفاق افتاد به من خبر بدن ولی متاسفانه خبر ندادند 
اگر MoneyLog بنده رو نگاه کنید ممکن هست که تاریخ دربافت PayCheck مشخص باشد که اکانت آنلاین بوده لطفا برسی بشه و اگر درست بود بنده رو مجدد به اقلیت برگردونید 
سپاس
این موضوع هم به دلیل این هست که سرور باگ داره که فقط تایم آنلاین شدن رو میزنه اگه تایم آفلاین شدن رو بزنه دیگه با این مشکل مواجه نمیشیم

• مدارک (فیلم یا عکس): %D8%A2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%

%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Hello

طبق مدارک ارسالی لیدر مربوطه اخراج شدن شما از فکشن به درستی بوده شما بدون پست مرخصی بیش از 3 روز آفلاین بودید. 

+شکایت شما رد شد! 

+بسته شد!

• چی چی 1

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...