رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چرا به Universe برای Mayor رای بدهیم؟ (+توضیح کامل)

Universe

ارسال‌های توصیه شده

یاد اون یکی b ام افتادم :| هنوز شیلد هارو دارما ?

کسی از میور ها کاری نکرده هنوز برای بهبودیه سرور ببینیم چی کار میکنی و خوش برگشتیییییی

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رای ما ایدی یونیورس

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

ایدی یونیورس شهردار خودتی 

Inverse.png
                                                                                                       Nothing is permanent                                                            

NiVaX.png 

لینک به دیدگاه

آخرین رای من داخل گیم به ? @Universe

گفته بودن که نمیتوان زمان را با پول خرید؛ ولی آرساکیا بهم ثابت کرد که، فقط یکی از چیزایی که میتوان با پول خرید؛ زمانه !
?
?mr_pablo.png?
⚡
.Thanks to ArSaCiA for the experiences [She/He] gave me:acigar:

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Universe گفته است:

با سلام هی تویی که داری این پست رو میخونی میدونم که الان داری به یه چیزی فکر میکنی ولی بدون اون چیز به زودی درست میشه پس نگران نباش خب میریم سراغ اصل مطلب چرا یه پلیر باید به من برای Mayor (شهردار) رای بدهد؟ این سوال را در قالب سوال و جوابی که الان می نویسم متوجه میشوید پس بیایید تا شروع کنیم :

-کدام پلیر با لول 100+ در سرور فقط و فقط و فقط با میکروفون صحبت میکنه و هرگز چت نمیکنه؟ جواب Universe ، سایر پلیر های لول 100 اکثرا چت میکنن و High class هستن ولی من نه من فقط میکروفون میدم و خواهم داد چون اومدم اینجا که حرف بزنم و بگم و بخندم نیومدم که چت کنم

-کدام پلیر با لول 100+ میاد به یه لول 20 یهو بگه هی خوشحالم که میبینمت تو یه گنگستر واقعی هستی؟ جواب Universe ، هیچکسی این کار را تا به حال انجام نداده که یهو به یه مدیک لول 20 که اصلا کسی اونو نمیشناسه بگه هی خوشحالم میبینمت فقط من دارم این کارو انجام میدم اونایی که منو دیدن میدونن

-کدام پلیر با لول 100+ میاد و جلوی یه لول 15 تایپ میکنه Washup/ ؟ جواب Universe ، زیرا خودم رو بالا نمیگیرم و فقط میخوام بخندم هیچکسی نمیاد این کار رو انجام بده چون عزت نفس خودش رو میاره پایین ولی برا من مهم نیست من فقط میخوام بخندم

-کدام پلیر با لول 100+ اومده با یه پلیر تازه وارد روی میکروفون صحبت کنه؟ جواب Universe ، شما فرض کن یکی لولش 185 باشه یا 60 باشه خب به نظرت میاد با یکی که لول 15 یا 20 داره صحبت کنه؟ صحبت که هیچی چت هم نمیکنه !

-کدام پلیر برای اولین بار میاد در سرور ''میز'' و ''لپ تاپ'' میسازه؟ جواب Universe ، من تنها کسی بودم که با استفاده از خلاقیت تونست با ترکیب Toys ها یک میز و یک لپ تاپ و همچنین سپر جنگی بسازه الان به نظر تو یه لول 100 میاد این کارو انجام بده؟ نه یه لول 100 میخواد بالا باشه وقت این کارارو نداره ولی من نه من عاشق خلق کردنم

-کدام پلیر از سال 2020 داره داخل سرور آرساکیا گیم ، رول پلی میکنه؟ جواب Universe ، عکس ها و فیلم هاش کاملا موجوده ما در نقش شوالیه ، صاحب یک سازمان ، سامورایی ، برنامه نویس و ... داخل چهارراه ایفای نقش کردیم پلیر هایی که از سال 2020 منو میشناسن میدونن ولی کسانی که از 2021 به بعد با من اشنا شدن ممکنه ندونن چون من از 2021 به بعد به خاطر حذف شدن چهارراه به پینت بال اومدم

__________________________________________________________________________________________

مهم      مهم        مهم  ?

تمام این مواردی که گفته شد برای انها مدرک وجود دارد پلیر هایی که منو دیدن و مخصوصا جلوی پینت بال میدونن که من اخلاق و رفتارم چه شکلی است تمام این مواردی که گفتم رو از سال 2020 تا الان دارم انجام میدم من سال 2020 با طراحی یک میز کار خودم رو شروع کردم که هیچکسی هیچکسی تا به حال ایده ساخت آن را نداشت و خوشحالم که الان اینجا هستم حالا از شما یک سوال دارم چرا شما میخواهید به Jallad رای بدهید یا به افراد دیگر؟ اگر دوست شما است که هیچی ولی اگر او را نمیشناسید با چه منطقی میخواهید به او رای بدهید؟ فکر میکنید اگر او Mayor شود میاد جلوی پینت بال بگه و بخنده؟ میاد میکروفون بده جلوی همه؟ نههههههه پس فردا میبینی Mayor شده با اینفرنوس داره چرخ میزنه تو شهر . آقایون و خانوم ها من تنها پلیری هستم که با لول 102 دائم داره با میکروفون صحبت میکنه و چت نمیکنه کاندید های دیگه همه چت میکنن !!! من یهو میام جلوت میگم هی خوشحالم که میبینمت

قبلا اسمم Expect بود ? (عکس و فیلم از قدیم خیلی زیاد دارم نمیتونم همرو اینجا بذارم حجم مطلب میره بالا)

s_v3wr.jpg

p_ryfu.jpg

r_hyuo.jpg

q_p1it.jpg

g_6g3q.jpg

@Mahi @Sanaka @Alireza @ORTEGA @Meli @iKamyar @TheScofield @Pause @Elone @Lazyboy @DrEaMeR @JET @Feu @Markeloff @Carroll @BourBoN

@iNViSiBIe @DeatShot @iAziz @Aone @Nate @JvDAdler @ARAWMIXIA @Nuclear @Holyevil @iArash @Omid @Arda @Dnis @Wise @Carroll @RoseRain 

@ZakharAsli @Asall @Brutalest @AmuMamaD @EzRail @NesT @Sae @AlmosT @MrFaRZaD @Farab @SaLiMaRoNi @Mohana @Erfan @Aralya @Dihan

@Palycity @Spicyy @WoW @Radan @AbbasMZ @OmidGH @Holly @Pizzaro @Hoody @Asli @Horamone @MashruB @Roya @MILADemon @FeLFLi @KiNgSiNa @Strong @Aliherfei @Forget @LukeCage @SFC @CrystalMaiden @Roi @LilPeep @ElmiraKamrani58 @Navy @SinaHarD @hoomansa @AliAgent @Shayawn @Beigi و ... ببخشید اگه کسی رو یادم رفت 

شاید رای رو بشه با پول بخری ولی اخلاق رو نمیشه، سینا جان انشالله رای میاری 

وقتی میرسی به قدرت و اون بالا ها میشینی

مراقب رفتارت با ادما باش

یه روزی برمیگردی پایین همون ادم هارو  میبینی

?  National Guard For Ever ?

Shah.png

Zakhar_Asli.png

لینک به دیدگاه

یونی شیرینی بده

گفته بودن که نمیتوان زمان را با پول خرید؛ ولی آرساکیا بهم ثابت کرد که، فقط یکی از چیزایی که میتوان با پول خرید؛ زمانه !
?
?mr_pablo.png?
⚡

لینک به دیدگاه

آیدی Universe کاندید بشه و رأی ندیم؟

غیرممکنه!

تبریک میگم تو یک شهردار هستی.

پ.ن: دفعه قبل هم که کاندید بودی من بهت رأی دادم?

ویرایش شده توسط LukeCage

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

آخر چرا باید رای بدیم ؟
?

?
?mr_pablo.png?
⚡

لینک به دیدگاه

محسن رضایی بیخیال ریاست جمهوری شد تو هنوز بیخیال شهرداری نشدی؟?

#محسن_رضایی_زمان_را_بشناس?

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

آیدی @Universe شهرداری کفته?

لینک به دیدگاه

شناسه ی سینا @Universe بنده قربانت بروم که اینقدر به فکر پلیرا بودی و هستی و خواهی بود

ببینیم دوباره میتونی ۴راه رو به امن ترین منطقه ی آرساکیا تبدیل بنمایی؟! خیلی از شناسه های سرور که به این امید بهت رای دادن ناامیدمون نکن

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

رای ما آیدی @Universe

ویرایش شده توسط sardarcyberym

"هیچ مردمی بیشتر از مستندات فرهنگ خود زندگی نمی کنند."- آدولف هیتلر

MMD_KABIR.png

?? ???????

lord_reza_laxley.png

لینک به دیدگاه

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه

شهردار خودتی بقیه اداتو در میارن?

One day you’ll just be a memory for
.Some people do your best to be a good one

يه روز براى بعضى از آدما فقط يه خاطره ميشى
نهايت تلاشتو بكن كه يه خاطره خوب بشى.
                                     AngelSinner.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۶/۴ در 14:21، Universe گفته است:

با سلام هی تویی که داری این پست رو میخونی میدونم که الان داری به یه چیزی فکر میکنی ولی بدون اون چیز به زودی درست میشه پس نگران نباش خب میریم سراغ اصل مطلب چرا یه پلیر باید به من برای Mayor (شهردار) رای بدهد؟ این سوال را در قالب سوال و جوابی که الان می نویسم متوجه میشوید پس بیایید تا شروع کنیم :

-کدام پلیر با لول 100+ در سرور فقط و فقط و فقط با میکروفون صحبت میکنه و هرگز چت نمیکنه؟ جواب Universe ، سایر پلیر های لول 100 اکثرا چت میکنن و High class هستن ولی من نه من فقط میکروفون میدم و خواهم داد چون اومدم اینجا که حرف بزنم و بگم و بخندم نیومدم که چت کنم

-کدام پلیر با لول 100+ میاد به یه لول 20 یهو بگه هی خوشحالم که میبینمت تو یه گنگستر واقعی هستی؟ جواب Universe ، هیچکسی این کار را تا به حال انجام نداده که یهو به یه مدیک لول 20 که اصلا کسی اونو نمیشناسه بگه هی خوشحالم میبینمت فقط من دارم این کارو انجام میدم اونایی که منو دیدن میدونن

-کدام پلیر با لول 100+ میاد و جلوی یه لول 15 تایپ میکنه Washup/ ؟ جواب Universe ، زیرا خودم رو بالا نمیگیرم و فقط میخوام بخندم هیچکسی نمیاد این کار رو انجام بده چون عزت نفس خودش رو میاره پایین ولی برا من مهم نیست من فقط میخوام بخندم

-کدام پلیر با لول 100+ اومده با یه پلیر تازه وارد روی میکروفون صحبت کنه؟ جواب Universe ، شما فرض کن یکی لولش 185 باشه یا 60 باشه خب به نظرت میاد با یکی که لول 15 یا 20 داره صحبت کنه؟ صحبت که هیچی چت هم نمیکنه !

-کدام پلیر برای اولین بار میاد در سرور ''میز'' و ''لپ تاپ'' میسازه؟ جواب Universe ، من تنها کسی بودم که با استفاده از خلاقیت تونست با ترکیب Toys ها یک میز و یک لپ تاپ و همچنین سپر جنگی بسازه الان به نظر تو یه لول 100 میاد این کارو انجام بده؟ نه یه لول 100 میخواد بالا باشه وقت این کارارو نداره ولی من نه من عاشق خلق کردنم

-کدام پلیر از سال 2020 داره داخل سرور آرساکیا گیم ، رول پلی میکنه؟ جواب Universe ، عکس ها و فیلم هاش کاملا موجوده ما در نقش شوالیه ، صاحب یک سازمان ، سامورایی ، برنامه نویس و ... داخل چهارراه ایفای نقش کردیم پلیر هایی که از سال 2020 منو میشناسن میدونن ولی کسانی که از 2021 به بعد با من اشنا شدن ممکنه ندونن چون من از 2021 به بعد به خاطر حذف شدن چهارراه به پینت بال اومدم

__________________________________________________________________________________________

تمام این مواردی که گفته شد برای انها مدرک وجود دارد پلیر هایی که منو دیدن و مخصوصا جلوی پینت بال میدونن که من اخلاق و رفتارم چه شکلی است تمام این مواردی که گفتم رو از سال 2020 تا الان دارم انجام میدم من سال 2020 با طراحی یک میز کار خودم رو شروع کردم که هیچکسی هیچکسی تا به حال ایده ساخت آن را نداشت و خوشحالم که الان اینجا هستم حالا از شما یک سوال دارم چرا شما میخواهید به Jallad رای بدهید یا به افراد دیگر؟ اگر دوست شما است که هیچی ولی اگر او را نمیشناسید با چه منطقی میخواهید به او رای بدهید؟ فکر میکنید اگر او Mayor شود میاد جلوی پینت بال بگه و بخنده؟ میاد میکروفون بده جلوی همه؟ نههههههه پس فردا میبینی Mayor شده با اینفرنوس داره چرخ میزنه تو شهر . آقایون و خانوم ها من تنها پلیری هستم که با لول 102 دائم داره با میکروفون صحبت میکنه و چت نمیکنه کاندید های دیگه همه چت میکنن !!! من یهو میام جلوت میگم هی خوشحالم که میبینمت

قبلا اسمم Expect بود ? (عکس و فیلم از قدیم خیلی زیاد دارم نمیتونم همرو اینجا بذارم حجم مطلب میره بالا)

s_v3wr.jpg

p_ryfu.jpg

r_hyuo.jpg

q_p1it.jpg

g_6g3q.jpg

@Mahi @Sanaka @Alireza @ORTEGA @Meli @iKamyar @TheScofield @Pause @Elone @Lazyboy @DrEaMeR @JET @Feu @Markeloff @Carroll @BourBoN

@iNViSiBIe @DeatShot @iAziz @Aone @Nate @JvDAdler @ARAWMIXIA @Nuclear @Holyevil @iArash @Omid @Arda @Dnis @Wise @Carroll @RoseRain 

@ZakharAsli @Asall @Brutalest @AmuMamaD @EzRail @NesT @Sae @AlmosT @MrFaRZaD @Farab @SaLiMaRoNi @Mohana @Erfan @Aralya @Dihan

@Palycity @Spicyy @WoW @Radan @AbbasMZ @OmidGH @Holly @Pizzaro @Hoody @Asli @Horamone @MashruB @Roya @MILADemon @FeLFLi @KiNgSiNa @Strong @Aliherfei @Forget @LukeCage @SFC @CrystalMaiden @Roi @LilPeep @ElmiraKamrani58 @Navy @SinaHarD @hoomansa @AliAgent @Shayawn @Beigi و ... ببخشید اگه کسی رو یادم رفت 

دا با این حرف زدنت منتم گذاشتی که ققط تعریف بود ?????️

??

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به جز سرور یه ایران ادمایی مثل تو نیاز داره

?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۱/۶/۴ در 14:21، Universe گفته است:

s_v3wr.jpg

p_ryfu.jpg

r_hyuo.jpg

q_p1it.jpg

g_6g3q.jpg

من دم اون خونه چهار راه گرو میکردم بعضی وقتا اون موقه فقط گرو کردن بلد بودم بعضی وقتا همونجا میچرخیدم هعی یادش بخیر 

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...