رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Danilo

KINGE

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:KINGE.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Danilo.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. چندی پیش من در فکشن تی ار ام fp 80 شدم به دلیل این که من میخواستم اکانتم رو شر بدم با هماهنگی لیدر و منم شخص خاصی مد نظرم نبوده و خود لیدرمون گفته به پلیر 666. ای دی 666 نه پلیر 666 شر بده منم قبول کردم و در چت f/ لیدر گفت بگو منم گفتم و رمز رو به لیدر گفتم و لیدر انتقال داد و به منم گفت. اما فقط من برای یک روز قرار بود شر بدم. من دیروز 10 دقیقه قبل از وار اومدم وارد بازی بشم که اورتگا من رو کیک داد برای این که در اکانتم هستن و من هر کاری کردم نتونستم وارد شم و بعد وار در یو سی پی دیدم که fp80 شدم چون همون کسی که وارد اکانت شدند فحاشی کردند و بعدی کمی پیگیری ادمین دنیلو منو بک دادن و گفتن که مدارکی موجود نبود و بعد میتینگ امدمین دنیلو با یک پلیر دیگه به بیرون hq رفتند و منم کمی رفتم که برم جایی ولی دیدم که میگفتند: چرا بکش دادی گفت نگران نباش درستش میکنم بعد چند دقیقه منو tp داد پیش خودش و یک هو گفت مدارک موجوده fp80 و fp80 کردند و من مشکوک شدم که به نا حق fp80 شدم 

• مدارک (فیلم یا عکس): bandicam_2022-08-24_16-59-10-731_q0jg.jp

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام. @KINGE

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:

مدارک حداکثر برای 7 روز معتبر بوده و بعد از آن از اعتبار ساقط می شوند، همچنین مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد؛ به جز مواردی مانند تقلب، تجارت غیرقانونی و مودهای غیرمجاز (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

شکایت شما رد شد.

موفق و پیروز باشید.

* بسته شد *

• مرسی 2

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...