رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییراتی در سیستم Hitman Agency

Aone

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی شما عزیزان

بنده چند پیشنهاد برای اقلیت Hitman Agency دارم که به رسم زیر است:

1.تغییر Covername در ضمینه ی مخفی شدن:

وقتی که یک عضو از اقلیت Hitman Agency این حالت را فعال میکند تنها چیزی که از او مخفی میشود Nickname اوست، اما فقط با پنهان شدن این امر همچنان فهمیدن اینکه شخص کیست دشواری خاصی ندارد! اگر شخص Admin یا Helper باشد که بالای سرش هم ثبت میشود، اگر دارای Extra HP باشد هم باز بالای سرش ثبت میشود، اگر وانتد هم داشته باشد باز در بالای سرش ثبت میشود، از این امر باز شخصی که هویتش مخفی هست قابل شناسایی هستش. برای مثال هم خودم وقتی که Covername انجام دهم در بالای سرم عبارت Helper Supervisor ثبت میود و در ذهن فرد کانترکت شده این میگذرد که جر مثال فلان شخص که شخص دیگری در اقلیت نیست و حتما قتل کار او بوده!

بجز موارد بالای سر کاراکتر، خود کاراکتر هم مشکل ایجاد میکند!

هرکس داخل سرور Skin یا Toys هایی دارد که نشانگر این است که آن Skin فلان شخص هستش، من پیشنهادی که بر این امر دارم این است که شخصی که Covername رو فعال میکند خود سرور اول اسکین او را عوض کند و اسکینی خالی و بدون Toys برایش Set کند و این اسکین 1 عدد هم نباشد، تعداد زیادی باشد که به هر بار Covername یک اسکین جدید انتخاب شود.

2.اسلحه ی SDPistol:

در دنیای واقعیت هم همه میدانیم شلیک با هر اسلحه ای به سر (Head) میتواند با یک ضربه شخص را به هلاکت برساند و این کمی خارج از دنیای واقعیت هستش که اگر شخصی داخل منطقه ی امن (SafeZone) بود باید جلویش بایستیم و حدود 10 شلیک به او بزنیم تا بمیرد! خب هر شخصی هم مورد حمله قرار بگیرد سر جایش نمی ایستد و اقدام به فرار میکند و قانون اصلی Hitman که قتل خاموش هستش رو نقض میکنه. پیشنهاد بنده در این امر این است که فقط در صورتی که Contract داشت یک Hitman و این عمل فقط روی شخصی که کانترکت شده جواب بدهد به اینطور باشد که با زدن یک شلیک با اسلحه ی SDpistol به سر او (شخصی که کانترکت شده) در جا کشته شود.

ممنون میشم نظراتتون رو به استراک بگذارید.

@ArSaCiA @Alireza 

اعضای عزیز هیتمن: @AlBeRT @Palycity @Nate @SaLiOne @EnDWaY @Rasputin @iSina @Holly @PainT @Markeloff @Nikootine @AbbasMZ

@Feu @IntacT @Meli @RoseRain @Omid @ORTEGA @LiN @Iranian @Spicyy @DrEaMeR @MwM

• دوست دارم که 9

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد خوبیه ولی خب ولی دیگه مخفی بودن هویت به نشان این نیست که اگه طرف تگ ادمین یا چیزی از شما ببینه دلیل بر لو رفتن هویت شما بشه ولی خب برای طبیعی تر شدن بازی اره حرکت جالبیه چون حتما طرف باید ببینه شما جلوی شخص Covername رو برمیداری میشه لو رفتن هویت

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

بله بسیار عالی بود پیشنهادتون از روی Toys و Skin تشخیص بسیار راحته

و اینکه SDpistol هم نظر بسیار عالی هست چون وقتی تو مکان امن تیر میزنیم شروع به فرار میکنن 

لینک به دیدگاه

سلام
من داخل اقلیت هیتمن نبودم تا به‌حال و خیلی نمیتونم ریز و جزئی نظری بدم، اما همین مواردی که گفتی به نظرم خوبه؛

?

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

با Sdpistol موافقم اگه به سر طرف اصابت کنه بمیره ولی در صورت اصابت شخص در جا نمیمیره  (مثل وار) ولی آسیب زیادی میخوره نسبت به معمولش 

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

سلام

کاملا با نظرت موافقم مخصوصا در مورد Toys و Skin 

اگه بشه قدرت SDPistol افزایش پیدا کنه که دیگه چه عالی

• دوست دارم که 1

« Ah shit, here we go again »

Parshan.png

Snoopy.png

لینک به دیدگاه

@Aone عزیز بنده تمام پیشنهاد های شما رو که هیچ بیشتر هم گفتم ولی هیچ رسیدگی نشده

بنده پیشنهادم این بود که Knfie در Safezone آزاد بشه سریع و کشنده 

لینک به دیدگاه

با سلام به علیرضا عزیز
با اینکه تا الان عضو هیتمن نشدم ولی اینقدر که توضیحات کامل بود کاملا متوجه شدم که چی میگی
کاملا درست هست اگر اصلاح بشه خیلی خوبه از روی اسکین هم راحت میشه فهمید

لینک به دیدگاه

موافقم چه حیف که این تاپیک هم میره کنار بقیه تاپیک ها و نادیده گرفته میشه

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Aone گفته است:

وقتی که یک عضو از اقلیت Hitman Agency این حالت را فعال میکند تنها چیزی که از او مخفی میشود Nickname اوست، اما فقط با پنهان شدن این امر همچنان فهمیدن اینکه شخص کیست دشواری خاصی ندارد! اگر شخص Admin یا Helper باشد که بالای سرش هم ثبت میشود، اگر دارای Extra HP باشد هم باز بالای سرش ثبت میشود، اگر وانتد هم داشته باشد باز در بالای سرش ثبت میشود، از این امر باز شخصی که هویتش مخفی هست قابل شناسایی هستش. برای مثال هم خودم وقتی که Covername انجام دهم در بالای سرم عبارت Helper Supervisor ثبت میود و در ذهن فرد کانترکت شده این میگذرد که جر مثال فلان شخص که شخص دیگری در اقلیت نیست و حتما قتل کار او بوده!

هرکس داخل سرور Skin یا Toys هایی دارد که نشانگر این است که آن Skin فلان شخص هستش، من پیشنهادی که بر این امر دارم این است که شخصی که Covername رو فعال میکند خود سرور اول اسکین او را عوض کند و اسکینی خالی و بدون Toys برایش Set کند و این اسکین 1 عدد هم نباشد، تعداد زیادی باشد که به هر بار Covername یک اسکین جدید انتخاب شود.

2.اسلحه ی SDPistol:

در دنیای واقعیت هم همه میدانیم شلیک با هر اسلحه ای به سر (Head) میتواند با یک ضربه شخص را به هلاکت برساند و این کمی خارج از دنیای واقعیت هستش که اگر شخصی داخل منطقه ی امن (SafeZone) بود باید جلویش بایستیم و حدود 10 شلیک به او بزنیم تا بمیرد! خب هر شخصی هم مورد حمله قرار بگیرد سر جایش نمی ایستد و اقدام به فرار میکند و قانون اصلی Hitman که قتل خاموش هستش رو نقض میکنه. پیشنهاد بنده در این امر این است که فقط در صورتی که Contract داشت یک Hitman و این عمل فقط روی شخصی که کانترکت شده جواب بدهد به اینطور باشد که با زدن یک شلیک با اسلحه ی SDpistol به سر او (شخصی که کانترکت شده) در جا کشته شود.

@ArSaCiA @Alireza 

اعضای عزیز هیتمن: @AlBeRT @Palycity @Nate @SaLiOne @EnDWaY @Rasputin @iSina @Holly @PainT @Markeloff @Nikootine @AbbasMZ

نظر حقیه علیرضا

چون نه گان های دیگه برای Safezone آزاده ک بزنیم و باید با اس دی پیستول اونارو بکشیم و پیشنهاد بسیار جالبیه

• دوست دارم که 1

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خوبیه که covername کنیم اگه ادمین یا هلپر باشیم اونم بره و این که اره sdpistol این چیزه خوبیه اگه اوکی بشه

• دوست دارم که 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  
DrEaMeR.png
Zenit.png
   Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  

لینک به دیدگاه

پیشنهادتون خیلی خوب بود ??

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

پیشنهادات بسیار عالی اومدن انشالله عملی شن 

• مرسی 2

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

با سلام

با پیشنهاد شما موافقت شد

بشینید تا در آپدیت جدید اضافه شود، بدرود

داخل این تاپیک که اینقدر نظر دادیم تا بجایی برسه به اینجا رسیده ?

• هاها 1

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۲۸ در 18:14، Palycity گفته است:

پیشنهاد خوبیه ولی خب ولی دیگه مخفی بودن هویت به نشان این نیست که اگه طرف تگ ادمین یا چیزی از شما ببینه دلیل بر لو رفتن هویت شما بشه ولی خب برای طبیعی تر شدن بازی اره حرکت جالبیه چون حتما طرف باید ببینه شما جلوی شخص Covername رو برمیداری میشه لو رفتن هویت

یادته اسلیپ بودم اومدی بزنی پاشودم زدمت وانتد دادی؟????

??

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Political گفته است:

یادته اسلیپ بودم اومدی بزنی پاشودم زدمت وانتد دادی؟????

جدی وانتد دادم؟?

اعصاب نداشتم احتمالا وانتد دادم???

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Palycity گفته است:

جدی وانتد دادم؟?

اعصاب نداشتم احتمالا وانتد دادم???

???

اره

اخ منم داشتم کرم میریختم گان میگیرفتم رفیقم کانترکت میداد ? اسلیپ میکردم طرف میومد تو میزدم ??

??

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۶/۱۶ در 16:16، Forget گفته است:

با سلام

با پیشنهاد شما موافقت شد

??

??

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۶/۱۶ در 16:16، Forget گفته است:

با سلام

با پیشنهاد شما موافقت شد

خونه خودتو کثیف نکن?

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۲۸ در 18:09، Aone گفته است:

2.اسلحه ی SDPistol:

@ArSaCiA @Alireza 

اینطوری که باشه چرت میشه گیم دیگه افرادی که دراگ سل میدادن بیکار میشن و دسته متوسط برای اینکه دراگ بگیره باید خودش بره و دراگ دیلر شه 0_0! 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، BangGan گفته است:

اینطوری که باشه چرت میشه گیم دیگه افرادی که دراگ سل میدادن بیکار میشن و دسته متوسط برای اینکه دراگ بگیره باید خودش بره و دراگ دیلر شه 0_0! 

چه ربطی به دراگ دیلر داشت اصلا ?

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...