رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جلوگیری از اشرافیت و قدرت بی نهایتِ پول

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، Cheater گفته است:

حالا اینکه چرا @Alireza به اینا توجه نمیکنند خودش جای انتقاد داره چه بسی اگر یادتون باشه Kamyab (سوپروایزر 2020) کسایی که همچین سو استفاده ای میکردند رو Respawn میدادند

رسیدگی شده و کسر روز هاستری بر روی افراد اعمال شده قرار نیست من از CMD Respawn سو استفاده کنم و به نفع شما Respawn بدم و افراد دیگری سره این مورد از بنده شاکی بشن توجه و انتقاد رو داخل تاپیک از سوی بنده تمامی اعضاء بهش اشاره کردن شما وقتی به چشم خودتون پیگیری هارو ندید قضاوت بیجا هم نداشته باشید.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

@ArSaCiA و @Alireza و تمامی دوستان عزیز 

کسی به بخواد آزار و اذیت به کسی وارد کنه واسه ی سواستفادش یه مدرک یا دلیلی داره یا از کم شدن چند دیز نمی‌ترسه

بارها این مشکل هاستر توی تاپیک های فروم باز بوده و کاری که انجام شده گرون شدن بود که این حرکت تا حدود زیادی اشتباه بود

تیم مدیریت بخوان یک لیدر رو انتخاب کنند از لول گرفته تا سابقه تا ساعت بازی کرده و.... رو چک میکنن بعد صبر میکنن تا جایگاه خالی شه بعدش تست میگرن و اگه قبول شد وارد میشه 

چرا واسه هاستر این موضوع وجود نداره؟ الان گلد میخره تا چند دقیقه دیگه هاستره بدون اینکه توی صف باشه یا سابقه بررسی بشه و چندین مورد دیگه

کسی که پول میده هاستری میخره واسه تفریح قاعدتاً نیاز نیست تیک تست پاس کنه ولی قبل از ورود نیاز داره چنتا تست ازش گرفته شه تا با قوانین آشنا بشه من خودم زمانی که هاستری خریدم بهم گفته شد تمام قوانین و دستورات بعد از گرفتن رنک به شما داده میشه، خب چرا باید اینجوری باشه؟

درکل من نه شخص خاصی هستم و نه رنکی توی استف دارم و مدتی هم هست زیاد بازی نمیکنم اما همین موارد کوچیک‌ باعث‌ دلگرمی بیشتر واسه بازی میشه

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Cheater گفته است:

پس شفاف کنید آیا FTP در بانک توسط هاستر مجاز هست یا نه

تا زمانی که جایی به صورت مکتوب نوشته نشده باشه نیازی به شفاف سازی و رد کردن این موضوع نیست اگر قرار به رد بود به قوانین اضافه میشد ما حتی شکایت هایی مبنی بر دادن Hp & Armour هم داشتیم و پس از بررسی ادمین لاگ اخطار و کسر روز داشتیم موفق باشید.

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۲۵ در 03:59، Iranian گفته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خداقوت خدمت تیم محترم پشتیبانی مجموعه آرساکیا!

با توجه به اتفاقات اخیری که در مورد عزیزان بی دغدغه‌ای که در سرور حضور دارند و صرفا با پرداخت ریال به مجموعه، در سرور بزرگ آرساکیا قدرت گرفته اند و آزادند؛

و بنا بر صحبت‌هایی که با افراد مختلف در جایگاه‌های مختلف انجام شده (از اعضای زحمت‌کش اقلیت های دسته ملایم و ویژه گرفته تا افرادی که نمیتونم یاد کنم ازشون)؛

خواستار متوقف شدن قدرت بی‌نهایت خریدارانِ CMD در سرور هستیم!

اتفاقاتی که در این مدت رخ داده، به شدت آزار دهنده هست!

بنده یک افسر پلیس + یک هلپر در سرور هستم و از جایگاه خودم صحبت میکنم،

اما از تمام عزیزانی که در سرور آرساکیا بازی میکنند خواهش میکنم نظراتشون رو نسبت به موضوع و عرائض بنده اعلام کنند تا بهترین نتیجه رو بدست بیاریم و به بهبود وضعیت سروری که خودمون داخلش بازی میکنیم، کمک بدیم.

در ماه گذشته شاهد FTPهایی از طرف هاسترها بودیم که به شدت از CMDهایی که در ازای پول! بدست اورده بودند، سوء استفاده میکردند؛ یکی از این عزیزان بی‌دغدغه به علت سوء استفاده‌های متعدد بالاخره از هاستری عزل شد!
اما بعد از گذشت مدتی، دوباره صاحب همون قدرت قبلی شده؛ اما این بار تنها نیست و 3-4 نفر دیگر هم همراه ایشان به کارهای کثیف و آزار دهنده‌شان ملحق شده اند!

پیوست:

نمایش محتوا مخفی

Hosters_list.PNG

(البته تمام افراد داخل این لیست، شامل صحبت بنده نمیشوند؛ سوء برداشت نشود!)

مواردی از سوء استفاده ایشان(آنها):

1. سوء استفاده از دستور /Sethp (تنظیم سلامتی افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند)
  2. سوء استفاده از دستور /Setarmour (پر کردن آن برای خودشان هنگام FTP)
  3. سوء استفاده از دستور /Givegun (اعطای اسلحه به افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند!)
  4. سوء استفاده از دستورات جابجایی در نقشه (جابجایی افراد غیر هاستر به نزدیکی خود برای شروع یا ادامه‌ی FTP + جابجایی خود بعد از کشته شدن به نزدیکی مکان FTP برای ادامه و کمک به افراد حاضر در FTP)
  5. سوء استفاده از دستور /Fixveh (تعمیر وسیله نقلیه در هنگام داشتن درجه تعقیب بدون حق تسلیم)
  6. سوء استفاده از دستور /Surf (حضور 4 نفر در وسیله نقلیه و چندین هاستر بر روی وسیله نقلیه برای FTP)
  7. سوء استفاده از دستور /veh (ظاهر کردن وسیله نقلیه برای FTP برای افراد غیر هاستر، مثلا ظاهر کردن چندین دوچرخه برای اعضای FTP)
  8. سوء استفاده از دستور /Call 110 (تمسخر در تماس با پلیس و تکرار پشت سر هم این تماس بدون دلیل منطقی در هنگامی که درجه 6 تعقیب بدون تسلیم دارند)
  9. سوء استفاده در دادن اسلحه به خودشان (اعطای اسلحه‌های غیر مجاز و ناجوانمردانه مثل Sawn-off-shotgun / Minigun / Chainsaw در حالتی که درجه تعقیب بدون حق تسلیم دارند)
  10. و ...

البته لحن های بد و فحاشی هایی که بعضا توسط برخی از این افراد صورت گرفته میشه به جای خود! @iNViSiBIe
لذا از مدیریت محترم مجموعه آرساکیا خواهشمندم که پیگیری های لازم رو به عمل بیارن❤️?.

از پسِ تمام این صحبت‌ها، پیشنهاداتی دارم که خوشحال میشم هم نظرات مدیریت محترم* رو بدونم و هم نظرات عزیزانی که در مجموعه حضور دارند.

*البته علاوه بر اینکه از نظر شما خوشحال میشم، از پیگیری و عملی کردن این ایده‌ها بسیار ممنون میشم:

1. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای اسلحه به دیگران در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  2. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای بیش از اندازه مهمات یک اسلحه به دیگران در تمام شرایط
  3. اجازه نداشتن هاستر، در اعطا یا نگهداری اسلحه غیرمجاز در هنگامی که درجه تعقیب دارد، چه به خود و چه به دیگران (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  4. اجازه نداشتن هاستر، در جابجایی افرادِ به غیر از خودش در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  5. اجازه نداشتن هاستر، در ظاهر کردن وسیله نقلیه در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  6. ایجاد محرومیت (Suspend) برای هاسترهایی که، با مشکلات زیادی که بار آورده‌اند از جایگاهشان عزل شدند.

و محدودیت‌هایی مشابه این موارد...

در آخر تشکر میکنم از علیرضای عزیز ( @Alireza )، که به صحبت‌های تکراری بنده همیشه توجه می‌کنند و جلوی افرادی که قصد به هم ریختن نظم سرور رو دارند، می‌گیرد؛

تشکر میکنم از عزیزانی که قرار هست از این تاپیک حمایت کنند تا به نتیجه‌ی مطلوب برسیم؛

تشکر میکنم از اعضای صبور ‌دسته‌ی ویژه که همیشه باسرعت و تمام قدرت به وظیفه خودشون عمل میکنند؛

تشکر میکنم از ادمین‌های عزیزی که با زحمت فراوان به این جایگاه رسیدند اما افرادی صرفا با پول! به قدرت اون عزیزان دست یافتند؛ و صد البته دغدغه‌مندیشان در حد شما عزیزان نیست!!

تشکر میکنم از موسس عزیز و پرتلاشِ مجموعه بزرگ آرساکیا ( @ArSaCiA ) برای تلاش‌هایی که در جهت بهبودی شرایط سرور و آرامشِ خاطر بازیکنان انجام می‌دهند.

پیوست؛

این فایل تنها گوشه‌ای از رفتارهای آزار دهنده و ناجوانمردانه‌ی هاسترهای وقت هست:

https://s24.picofile.com/file/8452229068/Hosteres_abuse.rar.html

نخوندم :acigar:

ui_playercard_1459.gif 

Tiger.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Cheater گفته است:

بسیار عالی پس لطفا بگید شکایت خصوصی در کجای این انجمن ثبت شده که حرفاتون رو نقض نکنید.

به امید موفقیت بیشتر برای شما✋

وقتی وارن هلپری داخلش هست هلپر دیموت بشه بخاطر وارن ها شما پاسخگوی این مورد نیستی و نیازی به شفاف سازی قوانین استف برای شما نیست و حرفی هم نقض نشده گزارشی هم دارید برای موسس ارسال کنید به جای اتلاف وقت و حاشیه.

سپاس از لطفتون، شما هم موفق باشید.

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

@Danir ممنونم که متن رو مطالعه کردی و نظرت رو گفتی؛ قبلا مشابه این جریان، جریانی راه افتاده بوده توسط افراد دیگری، و نتیجه‌هایی داشته (بماند که شخصا با زیاد شدن هزینه‌ی هاستری به شدت مخالفم!) اما قابل تنظیم شدن هست این مشکلات!

/////

@RevelatioN اگر مخاطبت من هستم، بله میخونم؛

مطالعه‌ی مطالب، بستگی به فرد داره که مسئله‌ی مطرح شده چقدر براش مهم و با ارزش باشه!

/////

@NtXorG ممنونم ازت که زمان گذاشتی و نظرت رو هم بیان کردی، و البته متشکرم ازت که نارضایتی خودت رو هم اعلام کردی!

قطعا فعالیت اقلیت‌های دسته‌ ویژه منحصرا با هاسترها پر نمیشه (فقط وقتمون از بین میره و انرژیمون تلفِ این افراد میشه)! فکر کنم 10 روزی بود که FTPای نداشتیم به این صورت اونم چون هاستر بی‌معرفتی نبود؛ اما فعالیت‌های اقلیتی ما خیلی خوب پر میشد!

/////

@JvDAdler ممنونم ازت که وقت گذاشتی❤️

/////

@MrFaRZaD ممنونم عزیزم که وقت گذاشتی و نظرت رو هم گفتی؛ در مورد شکایت از اینها در پاسخ به سوپروایز محترم چند خطی نوشتم، اگر حوصله‌ای بود لطفا مطالعه کن؛

ممنونم که تجربه‌ی خودت رو هم اعلام کردی!

/////

@CarGoKill ممنونم ازت که توجه کردی و زمان گذاشتی و خوندی؛

مخفی کننده
در 14 ساعت قبل، CarGoKill گفته است:

بنده هاستر های زیادی دیدم که به اصطلاح Abuse میکنند،فرقی که بینه لیدر ها هلپرها و ادمین ها هست اینه که هاستر وقتی کسی رو Fp80 میکنه فقط ازش دیز کم میشه اما در صورتی که لیدر این کار رو انجام بده درجا Demot میشه،بنده در میتینگ هایه استف دیدم که هلپر ها به دلیله خاموش بودنه Sar SV گرفتن، در صورتی که وقتی هیچ ادمینی نیست یا هلپر هاستر هایه عزیز Sar شون off هست،بنده دیدم که هاستری از لجی که با یکی داره میاد اون رو میوت /ban میده و فقط دیز از اون کم میشه،هاستر هیچ کمکی به تیمه استف نمیکنه،سوال اینجاس چرا Abuse در هاستری زیاده؟جوابی که میشه داد:سخت گیری نکردن سرپرست هاست و کم بودن مجازات،خیلی هم جالب هست که طرف داره FTP میکنه کاپ میاد اون رو میزنه و از شدت عصبانی بودن به اون شخص توهین میکنه و فقط و فقط دیز کم میشه + mute.حرفی باقی نمیمونه.

در مورد بخش اول صحبت‌هات، هاستر هزینه میکنه که قدرت پیدا کنه! و یقینا موظف نیست که بخواد وظایف تیم استف رو انجام بده یا کمک کنه! اما نباید سوءاستفاده‌ای انجام بشه از قدرتی که داره!

در مورد بخش دوم صحبتت، حقیقتا من نمیتونم بپذیرم که سرپرست‌ها پیگیری نمیکنن، البته باگ‌هایی وجود داره، مثلا تنها کسانی که میتونن هاستر رو مجازات کنن، سوپروایزر و موسس هستن (قبلا اشاره کردم که سوپروایزر به جز گیم، زندگی شخصی خودش رو هم داره و باید براش وقت بزاره؛ پس 24ای داخل گیم نیست!) خب ادمین سطح 5ای که مدت طولانی‌ای هست که به این جایگاه رسیده، چرا نباید بتونه مجازاتی انجام بده؟! سخت‌گیری هم اگر قرار باشه صورت بگیره باید قوانینش توسط موسس مجموعه ( @ArSaCiA ) ثبت بشه، تا بعدش سخت‌گیری‌ها در عمل هم بیشتر بشه!

با کم بودن مجازات که نوشتی موافقم ولی نه صرفا بیشتر شدن تعداد روزی که از هاستری کم میشه، مجازات‌های جدیدتر! مثلا محروم شدن از فلان دستور برای یک زمان مشخص در صورت سوءاستفاده در مرتبه‌ی دوم یا سوم یا ...!

خیلی ممنونم ازت که نظرت رو شفاف و دقیق مطرح کردی!

/////

@ORTEGA رضای عزیز ممنونم که زمان گذاشتی، قطعا اگر نارضایتی ما به صورت شفاف و مودبانه اعلام بشه تغییراتی اعمال خواهد شد! (مثل شخصی شدن بعضی دستورات هاستری در گذشته!)

با افزایش قیمت هاستری مخالف هستم به شدت! در پاسخ های قبلی اشاره کردم به دلایلی که دارم برای این مخالفت!

مخفی کننده
در 14 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

به نظرم قیمتش الان منصفانست و اگر هم هاستری از CMD هاش سوء استفاده میکنه با یه شکایت مجازات میشه.اینجوری نیست که هیچ برخوردی باهاشون نشه.

قطعا و یقینا برخورد میشه با سوءاستفاده‌ها! من صحبتی از اینکه هیچ برخوردی باهاشون نمیشه نکردم، چون به شخصه دیدم برخورد هارو!

اما در مورد شکایت ازشون در پاسخ های قبلی که به سوپروایزر محترم دادم، چند جمله‌ای نوشتم اگر حوصله‌ای بود مطالعه کنید.

مخفی کننده

در 14 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

فقط جنبه ی منفیشو در نظر نگیرین, هاسترا همش ضرر نیستن خیلی کارای مثبت دیگه ای هم میتونن انجام بدن و میدن. برای مثال زمانی که ادمینی توی سرور نباشه هلپر اگه درخواست گوتو داد میتونه ARG بده یا الان که Sar on میکنن و به ریپورت ها جواب میدن خیلی کمک ادمینا میکنن و....

من این حرف رو نزده بودم تا بحال، ولی الآن میگم:

من این تاپیک رو ایجاد کردم که مشکلات هاستریِ برخی افراد رو بگم و مطالبه‌ی تغییرات کنم! قطعا بعد از این افراد خواهند آمد افرادی که بازهم سوءاستفاده کنند حالا یا کمتر یا بیشتر!

در پاسخ های قبلی اشاره کردم، همه‌ی هاسترها بی‌معرفت نیستند! در زمان نیاز میشه از هاسترهای عزیزِ جوانمرد رفع نیاز کرد (نگاه ابزاری به هاستر نداشته باشیم البته?)

ناگفته نماند، فرد ممکنه برای تطهیر و خوب جلوه‌دادنِ خودش بعضی اوقات کارهای مثبتی انجام بده تا نگاه‌هارو به سمت خودش جذب کنه! (همینقدر کافیه، قطعا متوجه حرف من میشی?)

خیلی ازت ممنونم که وقت گذاشتی!

/////

@Gibson ممنونم ازت که زمان گذاشتی، الآن شکایت‌های ما خیلی خوب داره پیگیری میشه و مثل قبل نیست!

تاپیک زدن هم قطعا تاثیر داره؛ حداقل این هست که ساکت و ساکن نبودیم!!!

پی‌نوشت: مدارس باز بشه من هم باید برم مدرسه که به اونها درس بدم، امیدوارم هاسترهای بی‌معرفت دیگه تو مدرسه دانش‌آموز من نباشن?

/////

@Alireza ممنونم ازت برای برقراری نظم در این تاپیک!

پاسخ تک‌تکِ نظرات شما رو خواهم داد؛ ممنونم از همتون که اهمیت دادید، نقد کردید و نظر دادید.

از افراد دیگر خواهش میکنم که دوستانشون رو به مطالعه‌ و اعلام نظرشون به این تاپیک دعوت کنند!

مخفی کننده

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

اره واقعا باهات موافقم 

درسته هاسترا عزیز هم پول دادن هزینه کردن ولی دیگه نامردی که ۲۰ نفر بریزن توی بانک با ۴تا هاستر که واقعا نمیشه کاریش 

خودم دیشب شاهد بودم که افراد دسته ویژه با چه دردسر های مواجه بودن

لینک به دیدگاه

خییللی نکات خوب و قابل توجهی بود?

حرفایی بود که شاید باید خیلی وقت پیش زده میشد که زحمتشو کشیدی❤️

ی سریام فقط دنبال مجازات کردنن انگار مدرسست =))))

با صحبت و رفتار درست خیلی چیزا حل میشه سید 

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

اینم میره به تاپیک های خاک خورده

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

@Cheater خیلی ممنونم ازت که وقت گذاشتی و هم نظرات رو خوندی هم متن اصلی رو؛ من ممکنه خیلی کامل متوجه صحبت‌هات نشم چون یکسری از پاسخ‌ها حذف شدند؛

فقط قبل از اینکه پاسخ بدم بهت، نکته‌ای که هست اینه که من مشکلی با رسیدگی‌های سوپروایزرِ وقت ندارم (چون هم خودم دیدم واکنش‌ها و برخوردهاش رو هم اینکه اشاره کردم چندجا که تمام 24 ساعته سوپروایزر خرج سرور نمیشه و نباید هم بشه!!) و مسئله‌ی اصلیم چیز دیگری هست، لطفا دور نشیم از اصل ماجرا?

مخفی کننده
در در ۱۴۰۱/۵/۲۶ در 10:11، Cheater گفته است:

حالا اینکه چرا @Alireza به اینا توجه نمیکنند خودش جای انتقاد داره چه بسی اگر یادتون باشه Kamyab (سوپروایزر 2020) کسایی که همچین سو استفاده ای میکردند رو Respawn میدادند

مشکل بیشتر از یک respawn یا حتی صرفا کم کردنِ روزهای هاستری هست؛ این‌کارها فقط یک واکنشِ ثانیه‌ای هست که تاثیرش هم در حد همون لحظه یا چند ساعت هست نه بیشتر! (اگر صرفا کم کردنِ روزهای هاستری کافی بود؛ شاهد هاسترهای 10 روزه نبودیم!) به نظرم این کم کردن روزهای هاستری خیلی موثرتر هست، ولی همین اگر خیلی قوی‌تر بشه و حتی محرومیت از استفاده از دستورهایی که سوءاستفاده کرده یک نفر ازشون (مثل قفل شدن CMD هنگامی که زیادی Anim بزنید) اضافه بشه به قوانین؛ خیلی مدیریتِ هاسترها توسط تیم ادمین‌ها راحت‌تر میشه!

در آخر: با احترام به تمام پاسخ‌های شما و وقتی که گذاشتید + پیگیری‌ای که داشتین؛ من واقعا نفهمیدم که الآن مشکلِ اصلیِ شما همان دغدغه‌ی بنده هست که به خاطرش تاپیک رو ایجاد کردم؛ یا اعلام نارضایتی از سوپروایزر؟ چون بیشتر به مورد دوم دامن زدید، من گیج شدم!

/////

@Sepehr عزیزم خیلی ممنونم ازت که وقت گذاشتی، با اینکه قبلا هم تجربه‌ی دیدنِ همچین تاپیک‌هایی رو داشتی، ولی بازهم با دلسوزی اومدیُ توجه کردی!!

من قبلا مخالفت خودم رو با زیاد شدن قیمت هاستری اعلام کردم، دلیل هم اوردم؛ اما اگر نیاز باشه به صورت کاملا شفاف، بامنطق و با استدلال بازهم دلایلم رو می‌نویسم! ( @ArSaCiA )

مخفی کننده
در در ۱۴۰۱/۵/۲۶ در 13:13، Sepehr گفته است:

تیم مدیریت بخوان یک لیدر رو انتخاب کنند از لول گرفته تا سابقه تا ساعت بازی کرده و.... رو چک میکنن بعد صبر میکنن تا جایگاه خالی شه بعدش تست میگرن و اگه قبول شد وارد میشه 

چرا واسه هاستر این موضوع وجود نداره؟ الان گلد میخره تا چند دقیقه دیگه هاستره بدون اینکه توی صف باشه یا سابقه بررسی بشه و چندین مورد دیگه

کسی که پول میده هاستری میخره واسه تفریح قاعدتاً نیاز نیست تیک تست پاس کنه ولی قبل از ورود نیاز داره چنتا تست ازش گرفته شه تا با قوانین آشنا بشه من خودم زمانی که هاستری خریدم بهم گفته شد تمام قوانین و دستورات بعد از گرفتن رنک به شما داده میشه، خب چرا باید اینجوری باشه؟

با متهم قرار دادنِ تیم مدیریت مخالفم، ولی با متهم کردنِ این فعل و نقص قوانین مدیریتی کاملا موافقم! (البته نه به این معنا که قوانین کاملا ناقص هستن!) به اضافه‌ی این‌که با آزمایش هاستر و سنجیدنش هم موافقم تا حدودی؛ چرا تا حدودی؟

چون کسی که درخواست عضویت در تیم استف رو میده داره خودش رو موظف میکنه به انجام امورِ سرور! و امورِ سرور هم بازیچه یا مسخره‌ی کسی نیست (علت اصلیِ ساخت این تاپیک!)؛ و شخصِ لیدر-هلپر-ادمین موظف به انجام وظایفِ تعریف شده هست؛ اما هاستر پول خرج کرده تا این دردسر هارو نداشته باشه، ولی دستورات استف رو کاملا در اختیار داشته باشه (برخی مواقع بیشتر از استف حتی!)؛ اما این بازهم دلیل بر سوءاستفاده از این جایگاه و قدرت نیست!

سرور چارچوب و قوانینی دارد که از عضو سطح 1 که هیچ جایگاهِ خاصی ندارد تا خودِ شخص موسس مجموعه (چون خودش طراح و تدوینگرِ این قوانین هست)، برای اینکه در مجموعه وقت بگذراند؛ باید داخل این چارچوب عمل کند!

مخفی کننده
در در ۱۴۰۱/۵/۲۶ در 13:13، Sepehr گفته است:

درکل من نه شخص خاصی هستم و نه رنکی توی استف دارم و مدتی هم هست زیاد بازی نمیکنم اما همین موارد کوچیک‌ باعث‌ دلگرمی بیشتر واسه بازی میشه

این خط آخر خیلی برام ارزشمند بود! قبلا هم اشاره کردم که بازیکنان قدیمی هنوز هم عاشق مجموعه‌اند ولی فقط منتظرِ یک دل‌خوشی هستند!

خیلی ازت ممنونم که وقت گذاشتی و با کمال احترام پاسخ دادی و نقد کردی!!?

/////

@Erfan بیا پیوی (دم در وایسا کارِت دارم?)

/////

@Virgil عزیزم تشکر میکنم ازت که زمان گذاشتی و مطالعه کردی، و نظرت رو هم اعلام کردی!

/////

@BuTleR ممنونم ازت علی که زمان گذاشتی، این حرف‌ها زده شده قبلا؛ ولی طریقه‌ی مطرح کردنش شاید یکم اذیت بوده، سعی کردم که با در نظر گرفتنِ همه‌ی چیزهایی که میدونم (سختی‌های کار در دسته‌ی ویژه، هزینه‌ای که هاستر به مجموعه داده، خرج‌هایی که سرور داره، پولی که از جیبِ هاستر رفته، وقت و زمانی که از اعضای دسته‌ی ویژه گرفته میشه، فعالیتِ اقلیتی که از این FTP ها بدست میاد و ...) این تاپیک رو ایجاد کنم؛ اما ظاهرا به تِریجِ قبای بعضی‌ها برخورده و باعث شده به دنبال بهانه‌ای برای تلافی باشند (ما گر ز سرِ بریده می‌ترسیدیم، در محفل عاشقان نمی‌رقصیدیم?☺️)؛ به دل نمیگیرم، چون هدفی که دارم انقدر بالا هست که این سختی‌ها طبیعی باشه در این مسیر! و پای همه‌ی مشکلاتش تا آخر ایستادم و خواهم ایستاد!!!

/////

@Betoche ممنونم که زمان گذاشتی و توجه کردی، نمیدونم میخواستی من رو نا امید کنی یا از شرایط ناراضی هستی (کاش یکم واضح‌تر نظرتو می‌نوشتی!)؛

اما من قطعا نا امید نمیشم چون قطعا موسس مجموعه هم آدمِ سَیّاسی هستن و به همین سادگی ها رد نمیشن از کنار این تاپیک؛ ( @ArSaCiA )

و قطعا تا جایی که بتونم، پیگیرِ همیشگیِ این موارد خواهم بود، حتی اگر تاپیک بسته بشه و ...

/////

@fered تشکر میکنم ازت که زمان گذاشتی، از کجا این رو میگی؟ به خاطر جامعه؟ خب اگر جامعه اینطوری شده، سرور هم باید اینطوری بشه؟ قطعا میشه جلوگیری کرد!

اگر بشینیم و بگیم همه جا همینه؛ خودمون عامل هستیم در خراب شدنِ وضعیت سرور!

/////

@Mazi ممنونم که وقت گذاشتی، در نظر داشته باش پلیس فتا حواسش به همه چی هست! میکننمون تو گونی هاااا...?

لطفا دوستانِ خود را به خواندن، پاسخ و واکنش دادن نسبت به این تاپیک دعوت کنید!

منتظر انتقادها، نظرات و پاسخ‌های شما هستم...

ویرایش شده توسط Iranian

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Iranian گفته است:

شکر میکنم ازت که زمان گذاشتی، از کجا این رو میگی؟ به خاطر جامعه؟ خب اگر جامعه اینطوری شده، سرور هم باید اینطوری بشه؟ قطعا میشه جلوگیری کرد!

کل دنیا همینه اونی که داره کیف میکنه اونی که نداره هیچ قانون طیبعت اینه قدرت داشته باشی سلطانی نداشته باشی باربر 

پول قدرتش خیلی زیاده 
:acigar:

خدا نیستم که بخشنده باشم!
:acigar:Jansoz.png:acigar:
:acigar:feredi.png:acigar:
:acigar: Onlyfans.png:acigar:

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه‌ی دوم؛

با عرض سلام خدمت تمامی عزیزانی که زمانِ ارزشمندشون رو خرجِ خوندنِ صحبت‌های بنده و نظرات دیگران کردند؛

و صد تشکر از کسانی که نظر دادند، و هزاران تشکر از کسانی که نقد کردند و پیگیر بودند!

در فاز دوم، خواهش میکنم از تمامیِ عزیزانی که این تاپیک رو دیدند، خواندند، واکنش نشان دادند، پاسخ دادند و ...؛

پاسخ‌های بنده رو در ادامه‌ی نظرات و نقدهای دوستان مطالعه کنند + پیشنهادات بنده و نظر خودشون رو مطرح کنند؛

خواهش میکنم ازتون که نا امید نباشید و ساکت نشینید؛ ساکت بودن نسبت به این امور، یعنی شریکِ مستقیم و دست‌ِاول در اجرا شدنِ این سوءاستفاده‌ها؛

یعنی اعلام رضایت از سوءاستفاده‌های موجود!!!

بنده قصدِ تشویش ندارم، اما با این ساکت بودنِ بعضی از دوستان که دیدند و واکنشی ندادند (نظر، پاسخ، انتقاد و ...) ناراحت میشم؛

تا همین الآن +1200 تا بازدید داشته این تاپیک (مقایسه کنید با تاپیک‌های قدیمی با همین مضمون؛ خداروشکر خیلی جریانِ خوبی راه افتاده!)، ولی سرجمع 100 تا نظرِ سازنده یا ... نداشته، ما برای دعوا این تاپیک رو ایجاد نکردیم!

برای بیان کردنِ مشکل و تلاش برای حل کردنش ایجاد کردیم!

قطعا وقتی که شما بزرگواران میزارید خیلی ارزشمند هست!

در نظر داشته باشید، باید نارضایتی از شرایط رو با استدلال و  بامنطق بیان کرد و مطالبه کرد، که نتیجش قطعا سکوتِ مسئول نیست!!

وقتی اکثریت نظراتشون رو بگن و یکدیگر رو نقد کنند، یکسری پیشنهادات چکش‌کاری شده بیرون میاد که خیلی قابل اجرا تر هستن؛

موسس نمیتونن هم برای برنامه‌هایی که برای مجموعه دارند وقت بزارند، هم نارضایتی ما رو ببین و خودشون بشینن طرح مسئله کنن و ایده بدن و چکش‌کاری کنن و ...

ویرایش شده توسط Iranian

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

والا ما اینقدر تاپیک زدیم پیشنهاد دادیم اعتراض کردیم

هیچ اتفاقی نیافتاد همه خسته شدن یکجورایی

شما هم بعد از مدتی صد در صد همینجوری خواهید شد

باید سعی کنی بیای بازی کنی و لذت ببری از بازی 

تاپیک زدن و این داستانا فایده ای نداره و نخواهد داشت

ممنون بابت تگ کردنت

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Iranian گفته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه‌ی دوم؛

با عرض سلام خدمت تمامی عزیزانی که زمانِ ارزشمندشون رو خرجِ خوندنِ صحبت‌های بنده و نظرات دیگران کردند؛

و صد تشکر از کسانی که نظر دادند، و هزاران تشکر از کسانی که نقد کردند و پیگیر بودند!

در فاز دوم، خواهش میکنم از تمامیِ عزیزانی که این تاپیک رو دیدند، خواندند، واکنش نشان دادند، پاسخ دادند و ...؛

پاسخ‌های بنده رو در ادامه‌ی نظرات و نقدهای دوستان مطالعه کنند + پیشنهادات بنده و نظر خودشون رو مطرح کنند؛

خواهش میکنم ازتون که نا امید نباشید و ساکت نشینید؛ ساکت بودن نسبت به این امور، یعنی شریکِ مستقیم و دست‌ِاول در اجرا شدنِ این سوءاستفاده‌ها؛

بنده قصدِ تشویش ندارم، اما با این ساکت بودنِ بعضی از دوستان که دیدند و واکنشی ندادند (نظر، پاسخ، انتقاد و ...) ناراحت میشم؛

تا همین الآن +1200 تا بازدید داشته این تاپیک (مقایسه کنید با تاپیک‌های قدیمی با همین مضمون؛ خداروشکر خیلی جریانِ خوبی راه افتاده!)، ولی سرجمع 100 تا نظرِ سازنده یا ... نداشته، ما برای دعوا این تاپیک رو ایجاد نکردیم!

در نظر داشته باشید، باید نارضایتی از شرایط رو با استدلال و  بامنطق بیان کرد و مطالبه کرد، که نتیجش قطعا سکوتِ مسئول نیست!!

وقتی اکثریت نظراتشون رو بگن و یکدیگر رو نقد کنند، یکسری پیشنهادات چکش‌کاری شده بیرون میاد که خیلی قابل اجرا تر هستن؛

موسس نمیتونن هم برای برنامه‌هایی که برای مجموعه دارند وقت بزارند، هم نارضایتی ما رو ببین و خودشون بشینن طرح مسئله کنن و ایده بدن و چکش‌کاری کنن و ...

?

گفته بودن که نمیتوان زمان را با پول خرید؛ ولی آرساکیا بهم ثابت کرد که، فقط یکی از چیزایی که میتوان با پول خرید؛ زمانه !
?
?mr_pablo.png?
⚡
.Thanks to ArSaCiA for the experiences [She/He] gave me:acigar:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Iranian گفته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه‌ی دوم؛

??

لینک به دیدگاه

(به نام خدا)

بنده نظره خودم را در این باره اعلام میکنم (به عنوان یک هلپر و یک پُلیسِ گاردِ مِلی)

اول از همه روی صحبتم با کسایی که اهمیتی قائل برای دوستان خوبمون که وقته با ارزش، اوقاته فراغت و مهم تر از آن با خرید و فروش هاشون اقتصادِ سرور را جلو میبرن هست که شما با سکوت! عابروی خودتون را بردید و این که می‌ترسید از بالا رفتن قیمت GOLD 

اول این که ما نمیگیم که شما هاستر هارو از مقام بردارید ما هاستر هایی مثل ایلیا جان را داریم که پِیرُوِ قانون هستند و من براشون احترام قائلم و این که نمیگیم قیمت GOLD را ببر بالا که کسی هاستری نخره!

(سخنان پایین در قالب نظر و پیشنهاد میباشد!)

مؤسس عزیز @ArSaCiA بهتره از راهی به اسم عوض کردن قانون استفاده کنید! کسی که دلسوز مقامش باشه پِیرُوِ قانون هست! به جای این که از روز های هاستر بودنشون کم کنید با یک قانون جدید میتونید مانند اخطار دادن که با ۳ اخطار مقام ازشون گرفته بشه! کمی تحت فشارشون قرار بدید اینطوری می‌بینید که از فردا چطور همه مواظب عملکردشون در سرور هستند!

حتی اگه این صحبت های بنده عملی نشه! 

برای بنده هیچ اهمیتی نداره و من به عنوان هلپر کسی که شب و روز داره با پلیر سر و کله میزنه و با چشماش میبینه، میگم که این کار میتونه مفید باشه!

دوست دارم آقای @Owner به این موضوع واکنش نشون بدن!

ممنون از @Iranian عزیز! بابت آزادی بیانشان!

موفق باشید!

¸¸♫·¯·♪¸¸♩·¯·♬¸¸  Legedns Also Die ¸¸♫·¯·♪¸¸♩·¯·♬¸¸

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۲۵ در 03:59، Iranian گفته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خداقوت خدمت تیم محترم پشتیبانی مجموعه آرساکیا!

با توجه به اتفاقات اخیری که در مورد عزیزان بی دغدغه‌ای که در سرور حضور دارند و صرفا با پرداخت ریال به مجموعه، در سرور بزرگ آرساکیا قدرت گرفته اند و آزادند؛

و بنا بر صحبت‌هایی که با افراد مختلف در جایگاه‌های مختلف انجام شده (از اعضای زحمت‌کش اقلیت های دسته ملایم و ویژه گرفته تا افرادی که نمیتونم یاد کنم ازشون)؛

خواستار متوقف شدن قدرت بی‌نهایت خریدارانِ CMD در سرور هستیم!

اتفاقاتی که در این مدت رخ داده، به شدت آزار دهنده هست!

بنده یک افسر پلیس + یک هلپر در سرور هستم و از جایگاه خودم صحبت میکنم،

اما از تمام عزیزانی که در سرور آرساکیا بازی میکنند خواهش میکنم نظراتشون رو نسبت به موضوع و عرائض بنده اعلام کنند تا بهترین نتیجه رو بدست بیاریم و به بهبود وضعیت سروری که خودمون داخلش بازی میکنیم، کمک بدیم.

در ماه گذشته شاهد FTPهایی از طرف هاسترها بودیم که به شدت از CMDهایی که در ازای پول! بدست اورده بودند، سوء استفاده میکردند؛ یکی از این عزیزان بی‌دغدغه به علت سوء استفاده‌های متعدد بالاخره از هاستری عزل شد!
اما بعد از گذشت مدتی، دوباره صاحب همون قدرت قبلی شده؛ اما این بار تنها نیست و 3-4 نفر دیگر هم همراه ایشان به کارهای کثیف و آزار دهنده‌شان ملحق شده اند!

پیوست:

نمایش محتوا مخفی

Hosters_list.PNG

(البته تمام افراد داخل این لیست، شامل صحبت بنده نمیشوند؛ سوء برداشت نشود!)

مواردی از سوء استفاده ایشان(آنها):

1. سوء استفاده از دستور /Sethp (تنظیم سلامتی افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند)
  2. سوء استفاده از دستور /Setarmour (پر کردن آن برای خودشان هنگام FTP)
  3. سوء استفاده از دستور /Givegun (اعطای اسلحه به افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند!)
  4. سوء استفاده از دستورات جابجایی در نقشه (جابجایی افراد غیر هاستر به نزدیکی خود برای شروع یا ادامه‌ی FTP + جابجایی خود بعد از کشته شدن به نزدیکی مکان FTP برای ادامه و کمک به افراد حاضر در FTP)
  5. سوء استفاده از دستور /Fixveh (تعمیر وسیله نقلیه در هنگام داشتن درجه تعقیب بدون حق تسلیم)
  6. سوء استفاده از دستور /Surf (حضور 4 نفر در وسیله نقلیه و چندین هاستر بر روی وسیله نقلیه برای FTP)
  7. سوء استفاده از دستور /veh (ظاهر کردن وسیله نقلیه برای FTP برای افراد غیر هاستر، مثلا ظاهر کردن چندین دوچرخه برای اعضای FTP)
  8. سوء استفاده از دستور /Call 110 (تمسخر در تماس با پلیس و تکرار پشت سر هم این تماس بدون دلیل منطقی در هنگامی که درجه 6 تعقیب بدون تسلیم دارند)
  9. سوء استفاده در دادن اسلحه به خودشان (اعطای اسلحه‌های غیر مجاز و ناجوانمردانه مثل Sawn-off-shotgun / Minigun / Chainsaw در حالتی که درجه تعقیب بدون حق تسلیم دارند)
  10. و ...

البته لحن های بد و فحاشی هایی که بعضا توسط برخی از این افراد صورت گرفته میشه به جای خود! @iNViSiBIe
لذا از مدیریت محترم مجموعه آرساکیا خواهشمندم که پیگیری های لازم رو به عمل بیارن❤️?.

از پسِ تمام این صحبت‌ها، پیشنهاداتی دارم که خوشحال میشم هم نظرات مدیریت محترم* رو بدونم و هم نظرات عزیزانی که در مجموعه حضور دارند.

*البته علاوه بر اینکه از نظر شما خوشحال میشم، از پیگیری و عملی کردن این ایده‌ها بسیار ممنون میشم:

1. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای اسلحه به دیگران در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  2. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای بیش از اندازه مهمات یک اسلحه به دیگران در تمام شرایط
  3. اجازه نداشتن هاستر، در اعطا یا نگهداری اسلحه غیرمجاز در هنگامی که درجه تعقیب دارد، چه به خود و چه به دیگران (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  4. اجازه نداشتن هاستر، در جابجایی افرادِ به غیر از خودش در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  5. اجازه نداشتن هاستر، در ظاهر کردن وسیله نقلیه در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  6. ایجاد محرومیت (Suspend) برای هاسترهایی که، با مشکلات زیادی که بار آورده‌اند از جایگاهشان عزل شدند.

و محدودیت‌هایی مشابه این موارد...

در آخر تشکر میکنم از علیرضای عزیز ( @Alireza )، که به صحبت‌های تکراری بنده همیشه توجه می‌کنند و جلوی افرادی که قصد به هم ریختن نظم سرور رو دارند، می‌گیرد؛

تشکر میکنم از عزیزانی که قرار هست از این تاپیک حمایت کنند تا به نتیجه‌ی مطلوب برسیم؛

تشکر میکنم از اعضای صبور ‌دسته‌ی ویژه که همیشه باسرعت و تمام قدرت به وظیفه خودشون عمل میکنند؛

تشکر میکنم از ادمین‌های عزیزی که با زحمت فراوان به این جایگاه رسیدند اما افرادی صرفا با پول! به قدرت اون عزیزان دست یافتند؛ و صد البته دغدغه‌مندیشان در حد شما عزیزان نیست!!

تشکر میکنم از موسس عزیز و پرتلاشِ مجموعه بزرگ آرساکیا ( @ArSaCiA ) برای تلاش‌هایی که در جهت بهبودی شرایط سرور و آرامشِ خاطر بازیکنان انجام می‌دهند.

پیوست؛

این فایل تنها گوشه‌ای از رفتارهای آزار دهنده و ناجوانمردانه‌ی هاسترهای وقت هست:

https://s24.picofile.com/file/8452229068/Hosteres_abuse.rar.html

با سلام خدمت @Iranian عزیز بله سخن های شما کاملا درست هست به تازگی مشاهده میشه چند هاستر جدید با سو استفاده کردن از دستورات هاستری پلیر را مورد ازار اذیت قرار می دهند ولی خب این دوستان توانایی این را ندارند که همیشه هاستر باشند و این موارد برایشان تازگی دارد من در طول این مدت زیادی که هاستر هستم تا به حال مشاهده نشده به خاطره سو استفاده کردن از دستورات هاستری از من دیز هاستری کسر بشه و واقعا باید تشکر از ادمین های زحمت کش سرور مثل @Nate @Markeloff @RoseRain و این که ممنون از شما @Iranian که به فکر هستید با تشکر شاد باشید.

??????? ?????? ????

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام و وقت بخیر.

نظرات تمامی شما عزیزان خوانده شده و راهکار های خوبتان در اسرع وقت اجرا خواهد شد.

تاپیک منتقل شد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۲۵ در 18:43، Iranian گفته است:

@JET ممنونم ازت که وقت گذاشتی و خوندی، و نظرت رو گفتی! زحمت‌‌های تیم استف در برقراری نظم در سرور کاملا قابل لمس هست، ممنونم ازتون!

/////

@Aone ممنونم ازت که مطالعه کردی متن رو؛ حرفت کاملا درست هست؛ من انتظار این رو ندارم که تمام پیشنهاداتم به صورت تمام و کمال عملی بشه! حتی شاید خیلی جای چکش‌کاری داشته باشه (یکی از دلایلی هم که درخواست نظرخواهی میکنم از افراد متفاوت همین هست). قطعا این پیشنهادات جای فکر داره ولی غیر قابل اجرا هم نیست، حداقل برای هاسترهای بی‌معرفت میشه یکسری محدودیت هایی رو اجرا کرد. مثلا اگر هاستری از یک دستور خاص سوء استفاده کرد، از استفاده از اون دستور به مدت محدودی، محروم بشه.

/////

@MILADemon خیلی ممنونم ازت که مطالعه کردی متن رو و نظرات بقیه رو، اینکه میبینم تنها کسی نیستم که ناراضی هست و این نارضایتی رو اعلام میکنه، خیلی بهم روحیه میده!

/////

@Alirezaی عزیز! بزارید اینکه این مشکلات مقطعی هست رو قبول نکنم! یکی از هاسترها چند وقت پیش عزل شد، به علت همین سوء استفاده ها؛ اما بعد از مدت کوتاهی دوباره تونست با خرج کردن ریال! به جایگاه قبلیش برگرده!

نمایش محتوا مخفی

کاملا حرف شما درسته، من هم در عرائضم عنوان کردم که منظور من تمام هاسترها نیستند

در رسیدگی شما هیچ حرفی نیست! اما بعضی اوقات ارسال مدارک و رسیدگی زمان زیادی رو تلف میکنه، بعضا هم بیشتر سوء استفاده‌ها در مدارک به‌صورت واضح مشخص نمیشه (به علت سریع کشته شدن ما + زیاد بودن تعداد افراد و ...)؛ و این باعث میشه که هاستر مدت طولانی‌ای به کار خلافش ادامه میده و وقت تمام اعضای دسته‌ویژه رو میگیره، اعضای دسته‌ی ویژه هم حق خوش‌گذرانی و داشتن زمان استراحت دارند، اما ازشون دریغ میشه چون یکسری با پرداخت ریال! قدرت گرفتند! بعضا شده که FTP ها به ساعت رسیده!

در آخر ممنونم ازت که همیشه وقت گذاشتی، حوصله گذاشتی و توانت رو خرج کردی برای اداره‌ امور سرور!

/////

@iSina ممنونم ازت که وقت گذاشتی و تجربه‌ی خودت رو به اشتراک گذاشتی، واقعا احساس خوبی دارم از اینکه در بیان مشکلات تنها نیستم!

نکته جالب در صحبت شما این هست که ادمین در اون صحنه حضور داشتن، ولی به علت اینکه برای ادمینیشون پول ندادند و صرفا وقت و تلاششون رو گذاشتن برای رسیدن به این جایگاه، نمیتونن به هاسترِ مذکور تذکری بدهند و باز باید معطل تهیه مدراک و رسیدگی سوپروایزر شوند. (سوپروایزرِ وقت، در اسرع وقت رسیدگی میکنند، اما قطعا ایشون هم زندگی‌ای خارج از گیم دارند که باید براش وقت بزارن)

پاسخ تک‌تکِ نظرات شما رو خواهم داد؛ ممنونم از همتون که اهمیت دادید، نقد کردید و نظر دادید.

از افراد دیگر خواهش میکنم که دوستانشون رو دعوت به مطالعه‌ی این تاپیک کنند!

حاج ممد مرسی که بازم با وجود بای دادنم منو فراموش نکردی

والا چی بگم من هم به عنوان ادمین از این کارای هاسترا مینالیدم هم یه FBI ولی هاسترا رو نمیشه راحت کنترل کرد باید سوخت و ساخت

ویرایش شده توسط OmidGH

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۲۶ در 02:14، Iranian گفته است:

@sardarcyberym ممنون که خوندی مطلب رو، اگر نظری یا انتقادی نسبت به متن داشتی بگو

راستش چی بگم حرف دل هممونو زدی و حرفات کاملا حقه

حرف حق جواب نداره.

درسته سرور هزینه هایی داره و باید تامین شه اما نه به قیمت اذیت شدن پلیر و فراری دادنش از سرور.

اما در هر صورت باید @ArSaCiA رو درک کرد چون هزینه های سرور و هاستینگ روز به روز افزایش میابه و باید این مبالغ تامین شه.

با آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون سرور.?

"هیچ مردمی بیشتر از مستندات فرهنگ خود زندگی نمی کنند."- آدولف هیتلر

MMD_KABIR.png

?? ???????

lord_reza_laxley.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۲۵ در 06:25، Feu گفته است:

دوست عزیز تصورات اشتباتون باعث میشه شخص فکر کنه کارش درسته در صورتی که اینطور نیست و قطعا شما هنوز موجب آزاره این دوستان قرار نگرفتید.

درست فکر کنید دلیل بر این نیست که هر کس پول داره هرکاری میخواد بکنه اینطوری (سنگ رو سنگ) بند نمیشه.

کاش این رو هم میگفتی که 

اگه همه این کار های کثافت کاری انجام بده قانون میاد سراغش 

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

@Iranian 

دست خداوند با جماعت است.

قطعاً با شکرگزاری مشکلات حل خواهد شد.

دادن صفت های خوبی و عظمتی به خداوند مقامت را بالا میاورد.

- ما ملتِ شهادتیم!

- ما ملتِ امام حسینیم!

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

@Iranian 

دست خداوند با جماعت است.

قطعاً با شکرگزاری مشکلات حل خواهد شد.

دادن صفت های خوبی و عظمتی به خداوند مقامت را بالا میاورد.

- ما ملتِ شهادتیم!

- ما ملتِ امام حسینیم!

منطقیه

@Dnis

?? ????????, ??? ???????? ?? ????? ?? ???? ??? 

GodWorld.png

&

wilson_RGR.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...