رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جلوگیری از اشرافیت و قدرت بی نهایتِ پول

ارسال‌های توصیه شده

در 13 ساعت قبل، Iranian گفته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خداقوت خدمت تیم محترم پشتیبانی مجموعه آرساکیا!

با توجه به اتفاقات اخیری که در مورد عزیزان بی دغدغه‌ای که در سرور حضور دارند و صرفا با پرداخت ریال به مجموعه، در سرور بزرگ آرساکیا قدرت گرفته اند و آزادند؛

و بنا بر صحبت‌هایی که با افراد مختلف در جایگاه‌های مختلف انجام شده (از اعضای زحمت‌کش اقلیت های دسته ملایم و ویژه گرفته تا افرادی که نمیتونم یاد کنم ازشون)؛

خواستار متوقف شدن قدرت بی‌نهایت خریدارانِ CMD در سرور هستیم!

اتفاقاتی که در این مدت رخ داده، به شدت آزار دهنده هست!

بنده یک افسر پلیس + یک هلپر در سرور هستم و از جایگاه خودم صحبت میکنم،

اما از تمام عزیزانی که در سرور آرساکیا بازی میکنند خواهش میکنم نظراتشون رو نسبت به موضوع و عرائض بنده اعلام کنند تا بهترین نتیجه رو بدست بیاریم و به بهبود وضعیت سروری که خودمون داخلش بازی میکنیم، کمک بدیم.

در ماه گذشته شاهد FTPهایی از طرف هاسترها بودیم که به شدت از CMDهایی که در ازای پول! بدست اورده بودند، سوء استفاده میکردند؛ یکی از این عزیزان بی‌دغدغه به علت سوء استفاده‌های متعدد بالاخره از هاستری عزل شد!
اما بعد از گذشت مدتی، دوباره صاحب همون قدرت قبلی شده؛ اما این بار تنها نیست و 3-4 نفر دیگر هم همراه ایشان به کارهای کثیف و آزار دهنده‌شان ملحق شده اند!

پیوست:

نمایش محتوا مخفی

Hosters_list.PNG

(البته تمام افراد داخل این لیست، شامل صحبت بنده نمیشوند؛ سوء برداشت نشود!)

مواردی از سوء استفاده ایشان(آنها):

1. سوء استفاده از دستور /Sethp (تنظیم سلامتی افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند)
  2. سوء استفاده از دستور /Setarmour (پر کردن آن برای خودشان هنگام FTP)
  3. سوء استفاده از دستور /Givegun (اعطای اسلحه به افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند!)
  4. سوء استفاده از دستورات جابجایی در نقشه (جابجایی افراد غیر هاستر به نزدیکی خود برای شروع یا ادامه‌ی FTP + جابجایی خود بعد از کشته شدن به نزدیکی مکان FTP برای ادامه و کمک به افراد حاضر در FTP)
  5. سوء استفاده از دستور /Fixveh (تعمیر وسیله نقلیه در هنگام داشتن درجه تعقیب بدون حق تسلیم)
  6. سوء استفاده از دستور /Surf (حضور 4 نفر در وسیله نقلیه و چندین هاستر بر روی وسیله نقلیه برای FTP)
  7. سوء استفاده از دستور /veh (ظاهر کردن وسیله نقلیه برای FTP برای افراد غیر هاستر، مثلا ظاهر کردن چندین دوچرخه برای اعضای FTP)
  8. سوء استفاده از دستور /Call 110 (تمسخر در تماس با پلیس و تکرار پشت سر هم این تماس بدون دلیل منطقی در هنگامی که درجه 6 تعقیب بدون تسلیم دارند)
  9. سوء استفاده در دادن اسلحه به خودشان (اعطای اسلحه‌های غیر مجاز و ناجوانمردانه مثل Sawn-off-shotgun / Minigun / Chainsaw در حالتی که درجه تعقیب بدون حق تسلیم دارند)
  10. و ...

البته لحن های بد و فحاشی هایی که بعضا توسط برخی از این افراد صورت گرفته میشه به جای خود! @iNViSiBIe
لذا از مدیریت محترم مجموعه آرساکیا خواهشمندم که پیگیری های لازم رو به عمل بیارن❤️?.

از پسِ تمام این صحبت‌ها، پیشنهاداتی دارم که خوشحال میشم هم نظرات مدیریت محترم* رو بدونم و هم نظرات عزیزانی که در مجموعه حضور دارند.

*البته علاوه بر اینکه از نظر شما خوشحال میشم، از پیگیری و عملی کردن این ایده‌ها بسیار ممنون میشم:

1. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای اسلحه به دیگران در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  2. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای بیش از اندازه مهمات یک اسلحه به دیگران در تمام شرایط
  3. اجازه نداشتن هاستر، در اعطا یا نگهداری اسلحه غیرمجاز در هنگامی که درجه تعقیب دارد، چه به خود و چه به دیگران (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  4. اجازه نداشتن هاستر، در جابجایی افرادِ به غیر از خودش در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  5. اجازه نداشتن هاستر، در ظاهر کردن وسیله نقلیه در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  6. ایجاد محرومیت (Suspend) برای هاسترهایی که، با مشکلات زیادی که بار آورده‌اند از جایگاهشان عزل شدند.

و محدودیت‌هایی مشابه این موارد...

در آخر تشکر میکنم از علیرضای عزیز ( @Alireza )، که به صحبت‌های تکراری بنده همیشه توجه می‌کنند و جلوی افرادی که قصد به هم ریختن نظم سرور رو دارند، می‌گیرد؛

تشکر میکنم از عزیزانی که قرار هست از این تاپیک حمایت کنند تا به نتیجه‌ی مطلوب برسیم؛

تشکر میکنم از اعضای صبور ‌دسته‌ی ویژه که همیشه باسرعت و تمام قدرت به وظیفه خودشون عمل میکنند؛

تشکر میکنم از ادمین‌های عزیزی که با زحمت فراوان به این جایگاه رسیدند اما افرادی صرفا با پول! به قدرت اون عزیزان دست یافتند؛ و صد البته دغدغه‌مندیشان در حد شما عزیزان نیست!!

تشکر میکنم از موسس عزیز و پرتلاشِ مجموعه بزرگ آرساکیا ( @ArSaCiA ) برای تلاش‌هایی که در جهت بهبودی شرایط سرور و آرامشِ خاطر بازیکنان انجام می‌دهند.

پیوست؛

این فایل تنها گوشه‌ای از رفتارهای آزار دهنده و ناجوانمردانه‌ی هاسترهای وقت هست:

https://s24.picofile.com/file/8452229068/Hosteres_abuse.rar.html

حق

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به اتفاقات اخیری که در مورد عزیزان بی دغدغه‌ای که در سرور حضور دارند و صرفا با پرداخت ریال به مجموعه، در سرور بزرگ آرساکیا قدرت گرفته اند و آزادند؛

و بنا بر صحبت‌هایی که با افراد مختلف در جایگاه‌های مختلف انجام شده (از اعضای زحمت‌کش اقلیت های دسته ملایم و ویژه گرفته تا افرادی که نمیتونم یاد کنم ازشون)؛

اما از تمام عزیزانی که در سرور آرساکیا بازی میکنند خواهش میکنم نظراتشون رو نسبت به موضوع و عرائض بنده اعلام کنند تا بهترین نتیجه رو بدست بیاریم و به بهبود وضعیت سروری که خودمون داخلش بازی میکنیم، کمک بدیم.

در ماه گذشته شاهد FTPهایی از طرف هاسترها بودیم که به شدت از CMDهایی که در ازای پول! بدست اورده بودند، سوء استفاده میکردند؛ یکی از این عزیزان بی‌دغدغه به علت سوء استفاده‌های متعدد بالاخره از هاستری عزل شد!
اما بعد از گذشت مدتی، دوباره صاحب همون قدرت قبلی شده؛ اما این بار تنها نیست و 3-4 نفر دیگر هم همراه ایشان به کارهای کثیف و آزار دهنده‌شان ملحق شده اند!

پیوست:

نمایش محتوا مخفی

Hosters_list.PNG

1. سوء استفاده از دستور /Sethp (تنظیم سلامتی افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند)
  3. سوء استفاده از دستور /Givegun (اعطای اسلحه به افراد غیر هاستری که در FTP حضور دارند!)
  4. سوء استفاده از دستورات جابجایی در نقشه (جابجایی افراد غیر هاستر به نزدیکی خود برای شروع یا ادامه‌ی FTP + جابجایی خود بعد از کشته شدن به نزدیکی مکان FTP برای ادامه و کمک به افراد حاضر در FTP)
  5. سوء استفاده از دستور /Fixveh (تعمیر وسیله نقلیه در هنگام داشتن درجه تعقیب بدون حق تسلیم)
  6. سوء استفاده از دستور /Surf (حضور 4 نفر در وسیله نقلیه و چندین هاستر بر روی وسیله نقلیه برای FTP)
  7. سوء استفاده از دستور /veh (ظاهر کردن وسیله نقلیه برای FTP برای افراد غیر هاستر، مثلا ظاهر کردن چندین دوچرخه برای اعضای FTP)
  8. سوء استفاده از دستور /Call 110 (تمسخر در تماس با پلیس و تکرار پشت سر هم این تماس بدون دلیل منطقی در هنگامی که درجه 6 تعقیب بدون تسلیم دارند)
  9. سوء استفاده در دادن اسلحه به خودشان (اعطای اسلحه‌های غیر مجاز و ناجوانمردانه مثل Sawn-off-shotgun / Minigun / Chainsaw در حالتی که درجه تعقیب بدون حق تسلیم دارند)
  10. و ...

البته لحن های بد و فحاشی هایی که بعضا توسط برخی از این افراد صورت گرفته میشه به جای خود! @iNViSiBIe
لذا از مدیریت محترم مجموعه آرساکیا خواهشمندم که پیگیری های لازم رو به عمل بیارن❤️?.

از پسِ تمام این صحبت‌ها، پیشنهاداتی دارم که خوشحال میشم هم نظرات مدیریت محترم* رو بدونم و هم نظرات عزیزانی که در مجموعه حضور دارند.

*البته علاوه بر اینکه از نظر شما خوشحال میشم، از پیگیری و عملی کردن این ایده‌ها بسیار ممنون میشم:

1. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای اسلحه به دیگران در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  2. اجازه نداشتن هاستر، در اعطای بیش از اندازه مهمات یک اسلحه به دیگران در تمام شرایط
  3. اجازه نداشتن هاستر، در اعطا یا نگهداری اسلحه غیرمجاز در هنگامی که درجه تعقیب دارد، چه به خود و چه به دیگران (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  4. اجازه نداشتن هاستر، در جابجایی افرادِ به غیر از خودش در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  5. اجازه نداشتن هاستر، در ظاهر کردن وسیله نقلیه در هنگامی که درجه تعقیب دارد (چه حق تسلیم داشته باشد، چه نداشته باشد)
  6. ایجاد محرومیت (Suspend) برای هاسترهایی که، با مشکلات زیادی که بار آورده‌اند از جایگاهشان عزل شدند.

در آخر تشکر میکنم از علیرضای عزیز ( @Alireza )، که به صحبت‌های تکراری بنده همیشه توجه می‌کنند و جلوی افرادی که قصد به هم ریختن نظم سرور رو دارند، می‌گیرد؛

تشکر میکنم از عزیزانی که قرار هست از این تاپیک حمایت کنند تا به نتیجه‌ی مطلوب برسیم؛

تشکر میکنم از اعضای صبور ‌دسته‌ی ویژه که همیشه باسرعت و تمام قدرت به وظیفه خودشون عمل میکنند؛

تشکر میکنم از ادمین‌های عزیزی که با زحمت فراوان به این جایگاه رسیدند اما افرادی صرفا با پول! به قدرت اون عزیزان دست یافتند؛ و صد البته دغدغه‌مندیشان در حد شما عزیزان نیست!!

تشکر میکنم از موسس عزیز و پرتلاشِ مجموعه بزرگ آرساکیا ( @ArSaCiA ) برای تلاش‌هایی که در جهت بهبودی شرایط سرور و آرامشِ خاطر بازیکنان انجام می‌دهند.

پیوست؛

نمیخوام نام ببرم کی بود ولی آخه وسط راب اسلحه ۱۰۰۰تیر (مسلسل) میکشن!

¸¸♫·¯·♪¸¸♩·¯·♬¸¸  Legedns Also Die ¸¸♫·¯·♪¸¸♩·¯·♬¸¸

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

سلام

همینجوری که میدونید این مشکلات از اول بوده با یکم سخت گیری Alireza برطرف میشه!

همونطور که Kamyab سخت گیری شدید انجام میداد حتی با گرفتن تمام هاستری چند نفر! دیگه کسی جرعت نکرد سو استفاده ای کند.

از این که به هاستاری اجازه ندیم از تواناییش استفاده کنه نامردیه!

همرو نباید به یک چشم دید!

.بحث جنبس بعضیا جنبه هاستری ندارن.

در 10 ساعت قبل، MILADemon گفته است:

و در آخر باید بگم درک نمیکنم بعد از این کاراشون چرا با حرفای توهین آمیز مثل نوب و ... کلماتی که نمیشه گفت حس پرو بودن بهشون دست میده.
الان دست منم مینی گان بدید همرو جارو میکنم

دست خودشون نیس میلاد جان.

تو زمانی که هاستر نبودن عقده شده براشون الان دارن خالی میکنن ?

ویرایش شده توسط Pokers

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

@JET ممنونم ازت که وقت گذاشتی و خوندی، و نظرت رو گفتی! زحمت‌‌های تیم استف در برقراری نظم در سرور کاملا قابل لمس هست، ممنونم ازتون!

/////

@Aone ممنونم ازت که مطالعه کردی متن رو؛ حرفت کاملا درست هست؛ من انتظار این رو ندارم که تمام پیشنهاداتم به صورت تمام و کمال عملی بشه! حتی شاید خیلی جای چکش‌کاری داشته باشه (یکی از دلایلی هم که درخواست نظرخواهی میکنم از افراد متفاوت همین هست). قطعا این پیشنهادات جای فکر داره ولی غیر قابل اجرا هم نیست، حداقل برای هاسترهای بی‌معرفت میشه یکسری محدودیت هایی رو اجرا کرد. مثلا اگر هاستری از یک دستور خاص سوء استفاده کرد، از استفاده از اون دستور به مدت محدودی، محروم بشه.

/////

@MILADemon خیلی ممنونم ازت که مطالعه کردی متن رو و نظرات بقیه رو، اینکه میبینم تنها کسی نیستم که ناراضی هست و این نارضایتی رو اعلام میکنه، خیلی بهم روحیه میده!

/////

@Alirezaی عزیز! بزارید اینکه این مشکلات مقطعی هست رو قبول نکنم! یکی از هاسترها چند وقت پیش عزل شد، به علت همین سوء استفاده ها؛ اما بعد از مدت کوتاهی دوباره تونست با خرج کردن ریال! به جایگاه قبلیش برگرده!

مخفی کننده

در 10 ساعت قبل، Alireza گفته است:

ما هاستر داریم مثل مبین عزیز و ایلیا که اصلا دنبال این موارد نیستن و از هاستری خود بدون کسر روز استفاده کامل میکنند

پیوست:

نمایش محتوا مخفی

Hosters_list.PNG

کاملا حرف شما درسته، من هم در عرائضم عنوان کردم که منظور من تمام هاسترها نیستند

در رسیدگی شما هیچ حرفی نیست! اما بعضی اوقات ارسال مدارک و رسیدگی زمان زیادی رو تلف میکنه، بعضا هم بیشتر سوء استفاده‌ها در مدارک به‌صورت واضح مشخص نمیشه (به علت سریع کشته شدن ما + زیاد بودن تعداد افراد و ...)؛ و این باعث میشه که هاستر مدت طولانی‌ای به کار خلافش ادامه میده و وقت تمام اعضای دسته‌ویژه رو میگیره، اعضای دسته‌ی ویژه هم حق خوش‌گذرانی و داشتن زمان استراحت دارند، اما ازشون دریغ میشه چون یکسری با پرداخت ریال! قدرت گرفتند! بعضا شده که FTP ها به ساعت رسیده!

در آخر ممنونم ازت که همیشه وقت گذاشتی، حوصله گذاشتی و توانت رو خرج کردی برای اداره‌ امور سرور!

/////

@iSina ممنونم ازت که وقت گذاشتی و تجربه‌ی خودت رو به اشتراک گذاشتی، واقعا احساس خوبی دارم از اینکه در بیان مشکلات تنها نیستم!

نکته جالب در صحبت شما این هست که ادمین در اون صحنه حضور داشتن، ولی به علت اینکه برای ادمینیشون پول ندادند و صرفا وقت و تلاششون رو گذاشتن برای رسیدن به این جایگاه، نمیتونن به هاسترِ مذکور تذکری بدهند و باز باید معطل تهیه مدراک و رسیدگی سوپروایزر شوند. (سوپروایزرِ وقت، در اسرع وقت رسیدگی میکنند، اما قطعا ایشون هم زندگی‌ای خارج از گیم دارند که باید براش وقت بزارن)

پاسخ تک‌تکِ نظرات شما رو خواهم داد؛ ممنونم از همتون که اهمیت دادید، نقد کردید و نظر دادید.

از افراد دیگر خواهش میکنم که دوستانشون رو دعوت به مطالعه‌ی این تاپیک کنند!

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

خیلی از موارد درست هست و نباید اجرا شود ولی برخی از آهنها  فکر نکنم موردی داشته باشه مثل دادن گان و مهمات به دیگران و ساخت Sawn-off یا chainsaw خیلی ام مشکلی ندارم چون همینا نباشه اصلا FTP و نمی کنند و اکتیویتی از طرف اونا به ما نمیرسه!

ولی زیادروی هم حدی داره وسط JB داشتیم آمدن مارو Tp و Freeze دادن که JB نزنیم :|. 

اومده وسط JB داریم ماشین رو میزنیم از qool/ یا Fixveh استفاده می کنه که هیچ یک هاستر هم روی ماشین با Surf میگیره Minigun میزنه و ماشین می ترکونه (@Rasputin خودت در جریان این اتفاق هستی).

یا اینم نمی فهمم وقتی دیگه نمی تونی بزنی داری می خوری چرا Clearwanted می کنی؟ ?

مورد بعدی هم داریم وانتد سوار لامبورگینی می کنند با qool/ میرن هر چی هم میزنی ماشین خراب نمیشه، تازه خود طرفم بزنی Sethp می کنند اونو ???.

یکی دیگه داشتیم طرف با Bike کمتر از 50تا Hp داشت داشتیم میزدیم Hp کامل شد! sethp. ( اینم که @SFC در جریان هستند).

از chainsaw یا Sawn-off استفاده می کنند؟ به افراد که در کنارشون FTP می کنند گان میدن؟ آقا اینا اوکی

ولی .... Clear wanted,sethp,minigun,fixveh,qool and هم دیگه رو چه حساب؟؟

سلام خدمت شما دوست عزیز 

عزیزم کسایی مثل ما پول دادن تا اینجور عشق حال هایی بکنن

واگر ما ابیوس کردیم میتونید اس اس بزارید  اگه هم بلد نیستید اس اس بزارید کارای بی دلیل نکنید.. 

قدرت پول حرف اول در این سرور رو میزند.. 

به قول یکی از بزرگان سرور قدرت سی ام دی هست 

بسته شد... 

@GodWorld @Alireza @Elone 

ᴏɴᴇ ᴅᴀʏ ᴛʜᴇ ꜱᴏɪʟ ᴋɴᴏᴡꜱ ᴛʜᴇ ᴠᴀʟᴜᴇ ᴏꜰ ʀᴀɪɴ  ʙᴜᴛ ɪᴛ ᴡɪʟʟ ɴᴏᴛ ʀᴀɪɴ ᴛʜᴀᴛ ᴅᴀʏ               

Dnis.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Dnis گفته است:

قدرت پول حرف اول در این سرور رو میزند.. 

تامام...???

?? ????????, ??? ???????? ?? ????? ?? ???? ??? 

GodWorld.png

&

wilson_RGR.png

لینک به دیدگاه

سلام

همه ی حرفات درسته و ایده های عالی دادی

ولی کیه که عمل کنه

ما که نمیتونیم کاری کنیم 

بقیه هم که میتونن, دست رو دست میزارن

لینک به دیدگاه

پولشو دادن!?

چاقالا شما همه تیم بشید من تک!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Solo.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی کوتاه مختصر بگم، متاسفانه قدرت بی نهایت پول که امکان حذفش بنظر وجود نداره، بالاخره پول دادن میخوان کیف کنن، ولیکن نباید از برخی از چارچوب ها خارج بشن. 

مثلا

اگر هاستر میخواد ftp کنه و قطعا در این حین از دستورات سوء استفاده میکنه،به هیچ عنوان رفتار و دستوراتش به بقیه بازیکنان جهت ftp کمک نکنه و فقط خودش یا بقیه هاسترا باشن

دوم اینکه سوء استفاده از دستورات باعث بهم ریختن روند عادی کاپ و بقیه افراد نشه، مثلا هاستر وقتی رابه نیاد نزدیک بانک ftp کنه،من خودم توFBI ام یه نمونه ازینکارو مثال میزنم:افرادی که میخوان راب بزنن یه هاستر با خودشون میبرن، هاستر علاوه بر tp دادنشون، موقع راب با armour  و spray پشت در وایمیسه،خب حالا این مشکلش کجاس؟ مشکل اینجاس که هاستر هم sethp و هم unjail داره و همینطور اسپري که میتونه رایگان و تعداد بالا داشته باشه، ولی من مشکل اصلی بازم این نیست! مشکل اینجاس که رابرا خیلی راحت و با خونسردی به کارشون ادامه میدن با این خیال که هاستر اون بالا از سمپل و کاپ ککش نمیگزه! حتی ftp هم همینطور، پلیر های عادی پشتشون به هاستر گرمه و بدون هیچ دغدغه و با آرامش ftp میکنن و وقتی یکم دمیج میشن شروع به ران کردن میکنن تا هاسترا با آرمور و ساون آف کاپ هارو بزنن!من خودم خیلی انتقاد و پیشنهاد برای مشکلات کاپ و قوانين کردم ولی متاسفانه یک ذره هم پیگیری نشد... ولی @ArSaCiA این مورد دیگه به دل خودتم نمیچسبه که یک نفر پول بده ولی چندین نفر ازش لذت ببرن و استفاده کنن?

حرف و صحبت خیلی زیاد بوده و هست  ولیکن بنده دیگه خسته شدم امیدوارم بقیه دوستان هنوز اهمیت بدن و پیگیری کنن تا چیزی که ما بهش نرسیدیم رو شما بهش برسید. 

متن هم تند تند نوشتم مشکلی داره به بزرگیتون ببخشید ?

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

@Omid عزیز، با افتخار میتونم بگم بهترین پاسخی که گرفتم پاسخ شما بود؛ نه به خاطر اینکه همش رو قبول دارم! بلکه به خاطر انتقادی که از تک‌تک جملات بنده کردید، لازمه‌ی پیشرفت یک ایده و تفکر همین انتقاد هاست!

اما از حق نگذریم، یک مقداری ناقص مطالعه کردید عرائض بنده رو که در ادامه گَپ خواهیم زد؛

@ArSaCiA (خواهش میکنم که شما هم این دفاعیه رو مطالعه کنید):

مخفی کننده
در 12 ساعت قبل، Omid گفته است:

بالاخره شخص هزینه کرده 2میلیون تقریبا میشه روزی 6کا گلد بعد شما در نظر بگیر هر دیزی که از ایشون کم شه چقدر ضرر میکنه

من خودم ادمینم و کاپ هستم درسته ftp یکم سخته جمع کردنش اونم داخل بانک که دیر load میشه اما بدون ftp سرور جذابیت نداره حداقل یکم فکر کنید متوجه میشید که abuse هم کنن درسته سخته ولی باز هم باید یه سری جذابیت داشته باشه سرور اما در نهایت شما میتونید یه شکایت ساده بکنید بعنوان مثال وانتد تلپورت کرد شکایت کنید علیرضا جان رسیدگی میکنه و دیز های هاستر رو کم میکنه 

شما معمولا در FTP ها حضور ندارید که من فکر می‌کنم به علت مشغله‌های ادمین بودنِ شماست! پس فکر نکنم خیلی ریز و دقیق بتونید در مورد این FTPهای اخیر قضاوت کنید.

در مورد اینکه شکایت بکنیم ازشون و از روز های هاستریشون کم کنیم در این پاسخ به صحبت‌های سوپروایزر محترم اشاره کردم، لطفا مطالعه کنید:

مخفی کننده
در 3 ساعت قبل، Iranian گفته است:

در رسیدگی شما هیچ حرفی نیست! اما بعضی اوقات ارسال مدارک و رسیدگی زمان زیادی رو تلف میکنه، بعضا هم بیشتر سوء استفاده‌ها در مدارک به‌صورت واضح مشخص نمیشه (به علت سریع کشته شدن ما + زیاد بودن تعداد افراد و ...)؛ و این باعث میشه که هاستر مدت طولانی‌ای به کار خلافش ادامه میده و وقت تمام اعضای دسته‌ویژه رو میگیره، اعضای دسته‌ی ویژه هم حق خوش‌گذرانی و داشتن زمان استراحت دارند، اما ازشون دریغ میشه چون یکسری با پرداخت ریال! قدرت گرفتند! بعضا شده که FTP ها به ساعت رسیده!

اما برسیم به نقد شما نسبت به پیشنهادات بنده، من دونه به دونه با دقت مطالعه کردم و پاسختون رو میدم(اینکه گفتم ناقض خواندید، در دفاعیه‌‎ی زیر مشخص می‌شود):

1. اینکه اعطای اسلحه به صورت شخصی بشه، فقط برای زمانی هست که شخص هاستر درجه تعقیب داره، در هنگام فیلمبرداری و کمک به سرور اگر درجه تعقیب داشته باشه، میتونه از دستور /Clearwanted استفاده کنه!

در ضمن، هاستر بامعرفت کم نداریم خداروشکر؛ در مواقع نیاز (فیلمبرداری و ...) میشه از اون عزیزان که درجه تعقیب هم ندارند، استفاده‌ کرد.

2. حقیقتا میشه این ایده‌ی بنده رو یکم تغییر داد، مثلا در شرایطی که هاستر درجه تعقیب بدون حق تسلیم داره، با محدودیت مهمات بتونه اسلحه اعطا کنه به دیگرانِ غیر هاستر!

3. هر موقع که خواست اسلحه اعطا کنه! ولی اسلحه‌های ناجوانمردانه (مثل اونهایی که نام بردم در اول تاپیک) رو نتونه اعطا کنه هنگامی که درجه تعقیب داره! چه به خودش و چه به دیگران؛ حتی اگر این هم نه، حداقل به دیگران نتونه اعطا کنه.

4. دقیق متوجه نشدم منظورتون رو، فکر کنم منظورتون اخطارهای ادمینی هست که ارسال میشه برای تیم ادمین‌ها و ناتوانی ادمین‌ها در بررسی و پیگیری این موارد.

5. برای خودش نه، به قول شما پول داده که استفاده کنه؛ اما برای دیگران نتونه! در هنگام داشتن درجه تعقیب فقط 1 وسیله بتونه ظاهر کنه و فقط خودش هم سوارش بشه.

مورد داشتیم که 5-6 تا دوچرخه ظاهر شد برای شروع یک FTP، که فقط یک یا دونفرشان هاستر بودند!

6. اولِ صحبت‌هام اشاره کردم که از جایگاهِ یک پلیس و هلپر به مسائل نگاه میکنم؛ اتفاقا خوب شد که این مورد رو گفتین، فکر میکنم این موارد رو هم مرتکب شده باشند!

مخفی کننده

من کاملا شما رو درک میکنم اما قبلا هم تاپیکی زده شد در رابطه با abuse هاستر ها و علی جان اومدن قیمت هاستری رو 3 4 برابر کردن و تا یه مدت طولانی از قبیل 5 6 ماه هاستری در سرور وجود نداشت همین افزایش قیمت باعث شد خیلی ها که abuse میکنن نتوانند هاستری بگیرند که شاهد اون هستیم اما با این حال 6 کا گلد روزی از  هاستر کم شه چیز خیلی کمی نیست بلکه در این شرایط اقتصادی خیلی هم زیاده! اما با بالا بردن قیمت هاستری شاهد این خواهیم بود که بعضی از اشخاص هستند که بتوانند با وضعیت مالی که دارن هاستری بخرن چه هاستر 1 چه هاستر 6 

اما وقتی قیمت هاستری بره بالا طرف میسنجه میبینه روزی 10 کا گلد که در سرور کم کمش میشه 6.5 میلیون پول رایج بازی چیز کمی نیست 

به هرحال هرچه cmd محدود تر = جذابیت کمتر 

قدیم کلی cmd بود که هاستر داشت مثلا turbo یا surf و.... که جذابیت داشتن ولی abuse هایی هم شاهد بودیم که این موارد سریعا رسیدگی شد و self شد اما حال با گفته شما self شدن هر یک از اینها باعث جذابیت کمتر خواهد شد و دیگر شاهد هاستر نخواهیم بود چون جذابیت نداره واسشون

اون واکنش بسیار خوبی بود! اما خب باز هم سر و کله‌ی شان پیدا شده! برای من و شما شاید 6هزار تا طلا زیاد باشه، ولی هاستری که بعد از گذشت یکی دو هفته از اتمام زمان هاستری و عزل شدنش (به علت همین سوءاستفاده‌ها)، دوباره برمیگرده به جایگاهش، قطعا این اعداد و ارقام براش ارزشی نداره! این واکنشِ افزایش قیمت، فقط باعث این میشه که کم‌توان‌ها، کم‌توان‌تر بشن در خرید هاستری! این جذابیت رو کمتر میکنه برای عموم بازیکنان!!!

جذابیت هاستری فقط در سوءاستفاده از دستوراتش نیست، فقط در FTP کردن ها نیست؛ چند بار تا بحال FTP کردنِ عرفان یا ایلیا رو دیدید؟!

مخفی کننده

این مورد در همه جا حاکم هست دوست عزیز هرکس پول بیشتری داره در رفاه بیشتری قرار داره و هرچیزی اراده کنه میتونه بخره چه خارج از بازی چه داخل بازی  با زحمت بدست اوردن پول رو 

از اسمون پول براشون نریخته که جمع کنن به ما نرسه بالاخره کار کردن چه خارج بازی برای خرید هاستری (گلد از ucp) 

چه داخل بازی برای خرید هاستری (گلد از پلیر) 

یک‌بار دیگر به عنوان این تاپیک نگاه بندازید! سرور در قُرُقِ هاسترِ بی‌دغدغه و بی‌معرفت نیست، سرور بازیکن دارد، سرور برای همه‌ی 450 بازیکنی هست که در روز در سرور حاضر می‌شوند.

در آخر واقعا ازت ممنونم که وقت گذاشتی، به نظرم خیلی نقد جامعی بود!

/////

@Nikootine ممنونم ازت که متن رو خوندی و وقت گذاشتی❤️

/////

@llErrorsll ممنونم که مطالعه کردی❤️

/////

@LukeCage تشکر میکنم ازت که متن رو خوندی و زمان گذاشتی❤️(ممنون میشم جاهایی که موافق نیستید رو هم بگید)

/////

@iMahDi تشکر میکنم ازت که وقت گذاشتی و نشستی خوندی! من به تمام عزیزان گفتم که ما مامور به انجام وظیفه‌ایم، نه گرفتنِ نتیجه!

یک مشکلی هست که باید بیان بشه؛ خداروشکر با استقبال خوبی روبرو شده این جریان، امیدوارم که ثمره‌ی خوبی هم داشته باشه.

یه نکته‌ای هم هست، موسس مجموعه جایگاه مدیریتی-نظارتی دارند، نه جایگاه اجرایی (البته میتونن در اجرائیات دخول کنند)، حالا به هر دلیلی نظارتِ نسبتا کمتری دارند، اما بالاخره قطعا متوجه نارضایتی بازیکنان می‌شوند!

/////

@Nate عرفان جان ممنونم ازت واقعا، همینکه قبلا خودت دغدغه‌ی این مشکل رو داشتی و خداروشکر نتیجه‌هایی هم داشته (لازم بوده ولی کافی نبوده)؛ و باز هم داری از این تاپیک حمایت میکنی و نظرت رو میگی؛ خیلی ارزشمند هست برام. استفاده کردم از تاپیکتون!

/////

@Rasputin ممنون که تجربت رو به اشتراک گذاشتی و وقت گذاشتی برای مطالعه‌ی متن؛

یکم نامردیه که بگیم "دریغ از اندکی تغییر"؛ حداقل این هست که یکبار محدودیت‌هایی برای هاسترها اعمال شده که ثمره‌ی همین شکایت‌ها و راه‌افتادنِ همین جریان هاست.

امیدوارم این جریانِ تازه نفس هم نتیجه‌ی قابل قبولی برای هاسترها و بیشتر برای بازیکنان داشته باشه.

/////

@MeGa ممنونم که مطالعه کردی و وقت گذاشتی❤️

/////

@Spicyy ممنونم ازت که مطالعه کردی و نظرت رو گفتی؛

یکم با دقت‌تر متنم رو میخوندی کاش، اشاره کردم که یک هاستری با همین سوءاستفاده‌ها از جایگاهش عزل شد؛ ولی بعد از گذشت زمان کوتاهی دوباره جایگاهش رو خرید!

در پاسخ به سوپروایزر محترم هم عرض کردم:

مخفی کننده
در 4 ساعت قبل، Iranian گفته است:

بزارید اینکه این مشکلات مقطعی هست رو قبول نکنم! یکی از هاسترها چند وقت پیش عزل شد، به علت همین سوء استفاده ها؛ اما بعد از مدت کوتاهی دوباره تونست با خرج کردن ریال! به جایگاه قبلیش برگرده!

پاسخ تک‌تکِ نظرات شما رو خواهم داد؛ ممنونم از همتون که اهمیت دادید، نقد کردید و نظر دادید.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Iranian گفته است:

شما معمولا در FTP ها حضور ندارید که من فکر می‌کنم به علت مشغله‌های ادمین بودنِ شماست! پس فکر نکنم خیلی ریز و دقیق بتونید در مورد این FTPهای اخیر قضاوت کنید.

عزیز درسته حضور ندارم ولی تمام موارد دیده میشه خیالتون راحت 

و بار بار ها زمانی که @Forrest هم هاستر  بودن تمامی این موارد رو ما پشت سر گذاشتیم 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Iranian گفته است:

10. و ...

دقیقا ! 
و مشکل اینجاست که از اخرای لایف فور گیم این مشکلا بوجود اومد که دیگه هاستری خیلی قدرت گرفت و خیلی از پلیر های قدیمی و حتی کارکنان قدیمی سر همین بحث ها و .... رفتند و دیگر کنا ما نیستند.

در 2 ساعت قبل، FrozenThrone گفته است:

سلام

خیلی کوتاه مختصر بگم، متاسفانه قدرت بی نهایت پول که امکان حذفش بنظر وجود نداره، بالاخره پول دادن میخوان کیف کنن، ولیکن نباید از برخی از چارچوب ها خارج بشن. 

مثلا

اگر هاستر میخواد ftp کنه و قطعا در این حین از دستورات سوء استفاده میکنه،به هیچ عنوان رفتار و دستوراتش به بقیه بازیکنان جهت ftp کمک نکنه و فقط خودش یا بقیه هاسترا باشن

دوم اینکه سوء استفاده از دستورات باعث بهم ریختن روند عادی کاپ و بقیه افراد نشه، مثلا هاستر وقتی رابه نیاد نزدیک بانک ftp کنه،من خودم توFBI ام یه نمونه ازینکارو مثال میزنم:افرادی که میخوان راب بزنن یه هاستر با خودشون میبرن، هاستر علاوه بر tp دادنشون، موقع راب با armour  و spray پشت در وایمیسه،خب حالا این مشکلش کجاس؟ مشکل اینجاس که هاستر هم sethp و هم unjail داره و همینطور اسپري که میتونه رایگان و تعداد بالا داشته باشه، ولی من مشکل اصلی بازم این نیست! مشکل اینجاس که رابرا خیلی راحت و با خونسردی به کارشون ادامه میدن با این خیال که هاستر اون بالا از سمپل و کاپ ککش نمیگزه! حتی ftp هم همینطور، پلیر های عادی پشتشون به هاستر گرمه و بدون هیچ دغدغه و با آرامش ftp میکنن و وقتی یکم دمیج میشن شروع به ران کردن میکنن تا هاسترا با آرمور و ساون آف کاپ هارو بزنن!من خودم خیلی انتقاد و پیشنهاد برای مشکلات کاپ و قوانين کردم ولی متاسفانه یک ذره هم پیگیری نشد... ولی @ArSaCiA این مورد دیگه به دل خودتم نمیچسبه که یک نفر پول بده ولی چندین نفر ازش لذت ببرن و استفاده کنن?

حرف و صحبت خیلی زیاد بوده و هست  ولیکن بنده دیگه خسته شدم امیدوارم بقیه دوستان هنوز اهمیت بدن و پیگیری کنن تا چیزی که ما بهش نرسیدیم رو شما بهش برسید. 

متن هم تند تند نوشتم مشکلی داره به بزرگیتون ببخشید ?

دوست عزیز قضیه از پایه مشکل داره به این چیزا زیاد نمیشه تکیه کرد !

گفته بودن که نمیتوان زمان را با پول خرید؛ ولی آرساکیا بهم ثابت کرد که، فقط یکی از چیزایی که میتوان با پول خرید؛ زمانه !
?
?mr_pablo.png?
⚡
.Thanks to ArSaCiA for the experiences [She/He] gave me:acigar:

لینک به دیدگاه

اگر هاستر باشید و بخواهید مثل ادمین ها رفتار کنید دیگه هاستر نیستید و اگرم دقت کنید هاستر مدت داره مثلا ۱ ماه و اونی که هاستر میخره میتونه همه کاری با اون CMD ها در اون وقتش انجام بده اگر قرار باشه رنک ادمینی بخره چرا پس تایم داره؟؟ 

اگر از این CMD ها به پلیر های دیگه آسیب رساند اون پلیر میتونه از کار اشتباه هاستر شکایت کنه و مدرک بگیره و نیاد بگه چرا از این CMD ها استفاده میکنه چون این CMD هارو پول داده بجاش و براش حلاله!

من خودم هم تو این FTP ها چند باری بودم ولی اینجور نبوده گان های غیر مجازی به پلیر ها Give کنن چندباری درخواست ۱ تیر MiniGun کردم اما در جواب گفتن که غیر قانونی هست برای HP هم گفتم بدین اومدن گفتن که نمیشه و بجاش Drugs دادن.

ویرایش شده توسط JoRDeN
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Omid گفته است:

Chainsaw و sawn off در /rep موجوده میتونید از اونجا استفاده کنید اگر میدونید شما خیلی لازم دارید و ضمنا شکایت کنید چک میشه و دیز های هاستر مربوطه کم میشه 

امید من هیچ مشکلی با این مورد ندارم اتفاقا وقتی 2میلیون پول داده باید از این دو مورد بتواند استفاده کند بدون rep/.

مورد های من سر همون گادمود، فیکس کردن وسیله،Minigun و .... هست.

و گرنه Sawn-off یا Chainsaw نباشه اصلا FTP و اکتیویتی کجا بود؟ 

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Iranian گفته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیوست:

نمایش محتوا مخفی

Hosters_list.PNG

10. و ...

پیوست؛

سلام چیزیه که خیلی وقت هستش و نمیشه درستش کرد :D

Salam man Danial am

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Iranian گفته است:

@Omid عزیز، با افتخار میتونم بگم بهترین پاسخی که گرفتم پاسخ شما بود؛ نه به خاطر اینکه همش رو قبول دارم! بلکه به خاطر انتقادی که از تک‌تک جملات بنده کردید، لازمه‌ی پیشرفت یک ایده و تفکر همین انتقاد هاست!

اما از حق نگذریم، یک مقداری ناقص مطالعه کردید عرائض بنده رو که در ادامه گَپ خواهیم زد؛

@ArSaCiA (خواهش میکنم که شما هم این دفاعیه رو مطالعه کنید):

نمایش محتوا مخفی

در مورد اینکه شکایت بکنیم ازشون و از روز های هاستریشون کم کنیم در این پاسخ به صحبت‌های سوپروایزر محترم اشاره کردم، لطفا مطالعه کنید:

نمایش محتوا مخفی

اما برسیم به نقد شما نسبت به پیشنهادات بنده، من دونه به دونه با دقت مطالعه کردم و پاسختون رو میدم(اینکه گفتم ناقض خواندید، در دفاعیه‌‎ی زیر مشخص می‌شود):

1. اینکه اعطای اسلحه به صورت شخصی بشه، فقط برای زمانی هست که شخص هاستر درجه تعقیب داره، در هنگام فیلمبرداری و کمک به سرور اگر درجه تعقیب داشته باشه، میتونه از دستور /Clearwanted استفاده کنه!

در ضمن، هاستر بامعرفت کم نداریم خداروشکر؛ در مواقع نیاز (فیلمبرداری و ...) میشه از اون عزیزان که درجه تعقیب هم ندارند، استفاده‌ کرد.

2. حقیقتا میشه این ایده‌ی بنده رو یکم تغییر داد، مثلا در شرایطی که هاستر درجه تعقیب بدون حق تسلیم داره، با محدودیت مهمات بتونه اسلحه اعطا کنه به دیگرانِ غیر هاستر!

3. هر موقع که خواست اسلحه اعطا کنه! ولی اسلحه‌های ناجوانمردانه (مثل اونهایی که نام بردم در اول تاپیک) رو نتونه اعطا کنه هنگامی که درجه تعقیب داره! چه به خودش و چه به دیگران؛ حتی اگر این هم نه، حداقل به دیگران نتونه اعطا کنه.

4. دقیق متوجه نشدم منظورتون رو، فکر کنم منظورتون اخطارهای ادمینی هست که ارسال میشه برای تیم ادمین‌ها و ناتوانی ادمین‌ها در بررسی و پیگیری این موارد.

5. برای خودش نه، به قول شما پول داده که استفاده کنه؛ اما برای دیگران نتونه! در هنگام داشتن درجه تعقیب فقط 1 وسیله بتونه ظاهر کنه و فقط خودش هم سوارش بشه.

مورد داشتیم که 5-6 تا دوچرخه ظاهر شد برای شروع یک FTP، که فقط یک یا دونفرشان هاستر بودند!

6. اولِ صحبت‌هام اشاره کردم که از جایگاهِ یک پلیس و هلپر به مسائل نگاه میکنم؛ اتفاقا خوب شد که این مورد رو گفتین، فکر میکنم این موارد رو هم مرتکب شده باشند!

نمایش محتوا مخفی

اون واکنش بسیار خوبی بود! اما خب باز هم سر و کله‌ی شان پیدا شده! برای من و شما شاید 6هزار تا طلا زیاد باشه، ولی هاستری که بعد از گذشت یکی دو هفته از اتمام زمان هاستری و عزل شدنش (به علت همین سوءاستفاده‌ها)، دوباره برمیگرده به جایگاهش، قطعا این اعداد و ارقام براش ارزشی نداره! این واکنشِ افزایش قیمت، فقط باعث این میشه که کم‌توان‌ها، کم‌توان‌تر بشن در خرید هاستری! این جذابیت رو کمتر میکنه برای عموم بازیکنان!!!

جذابیت هاستری فقط در سوءاستفاده از دستوراتش نیست، فقط در FTP کردن ها نیست؛ چند بار تا بحال FTP کردنِ عرفان یا ایلیا رو دیدید؟!

نمایش محتوا مخفی

یک‌بار دیگر به عنوان این تاپیک نگاه بندازید! سرور در قُرُقِ هاسترِ بی‌دغدغه و بی‌معرفت نیست، سرور بازیکن دارد، سرور برای همه‌ی 450 بازیکنی هست که در روز در سرور حاضر می‌شوند.

در آخر واقعا ازت ممنونم که وقت گذاشتی، به نظرم خیلی نقد جامعی بود!

/////

@Nikootine ممنونم ازت که متن رو خوندی و وقت گذاشتی❤️

/////

@llErrorsll ممنونم که مطالعه کردی❤️

/////

@LukeCage تشکر میکنم ازت که متن رو خوندی و زمان گذاشتی❤️(ممنون میشم جاهایی که موافق نیستید رو هم بگید)

/////

@iMahDi تشکر میکنم ازت که وقت گذاشتی و نشستی خوندی! من به تمام عزیزان گفتم که ما مامور به انجام وظیفه‌ایم، نه گرفتنِ نتیجه!

یک مشکلی هست که باید بیان بشه؛ خداروشکر با استقبال خوبی روبرو شده این جریان، امیدوارم که ثمره‌ی خوبی هم داشته باشه.

یه نکته‌ای هم هست، موسس مجموعه جایگاه مدیریتی-نظارتی دارند، نه جایگاه اجرایی (البته میتونن در اجرائیات دخول کنند)، حالا به هر دلیلی نظارتِ نسبتا کمتری دارند، اما بالاخره قطعا متوجه نارضایتی بازیکنان می‌شوند!

/////

@Nate عرفان جان ممنونم ازت واقعا، همینکه قبلا خودت دغدغه‌ی این مشکل رو داشتی و خداروشکر نتیجه‌هایی هم داشته (لازم بوده ولی کافی نبوده)؛ و باز هم داری از این تاپیک حمایت میکنی و نظرت رو میگی؛ خیلی ارزشمند هست برام. استفاده کردم از تاپیکتون!

/////

@Rasputin ممنون که تجربت رو به اشتراک گذاشتی و وقت گذاشتی برای مطالعه‌ی متن؛

یکم نامردیه که بگیم "دریغ از اندکی تغییر"؛ حداقل این هست که یکبار محدودیت‌هایی برای هاسترها اعمال شده که ثمره‌ی همین شکایت‌ها و راه‌افتادنِ همین جریان هاست.

امیدوارم این جریانِ تازه نفس هم نتیجه‌ی قابل قبولی برای هاسترها و بیشتر برای بازیکنان داشته باشه.

/////

@MeGa ممنونم که مطالعه کردی و وقت گذاشتی❤️

/////

@Spicyy ممنونم ازت که مطالعه کردی و نظرت رو گفتی؛

یکم با دقت‌تر متنم رو میخوندی کاش، اشاره کردم که یک هاستری با همین سوءاستفاده‌ها از جایگاهش عزل شد؛ ولی بعد از گذشت زمان کوتاهی دوباره جایگاهش رو خرید!

در پاسخ به سوپروایزر محترم هم عرض کردم:

نمایش محتوا مخفی

شما همه اینارو میخونید؟:/

ویرایش شده توسط RevelatioN

Mersi Donya.

لینک به دیدگاه

با حرفت موافقم ولی اگر اینا نباشن اکتیویتی خودمون نیست دیگه و هر چیز به اندازه لامصب هاسترا عزیز دیگه شورشو در اوردن توی این موضوع درسته خرج کرده میخواد عشق حال کنه صفا کنه ولی تکرار مداوم این کار هم باعث اسیب رسوندن به خودشون میشن که از هاستری اونا کم میشه و هم ما خسته میشیم روزانه حداقل ما باید 2 ساعت وقت بزاریم که دوستان عزیز رو کیل کنیم

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

?

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، RoseRain گفته است:

با سلام

بی شک حرف دل خیلی از پلیرها رو زدید

و جای انتقادی نمیمونه کاش بعضی از هاسترها حداقل به ادمین ها هم احترام میذاشتن

که متاسفانه برعکسش ثابت شده

همه ی هاسترها شامل نمیشن ناحقیه اگه جمع ببندیم مثلا "iliya" کارش درسته مقایسه کردنش با بعضی از هاسترا اشتباهه محضه..

امیدوارم تمام این مواردی که ذکر کردید به قوانین هاستر اضافه بشه

به هم ریختن نظم سرور مجازات سنگینی داره

اما وقتی هاستر باعث ازار اذیت پلیرها میشه

تنها چندروز از هاستریش کم میشه  ?

9_9?

ایلیا با بقیه هاستر  نباید مقایسه کرد ایلیا واقعا پسر خوبیه

@Iranian با سلام بنده با اینکه کاپ نیستم ولی امروز با چشمای خودم دیدم هاستر ها دارن FTP میکنن اونم داخل بانک واقعا نمیشه فعلا کاری کرد یا علی بیاد فیکس کنه زمانی که وانتد دارن نتونن از هیچ دستوری استفاده کنن ولی متاسفانه @ArSaCiA فعلا تایم ندارن برای اینکار باید مدرک زیاد جمع کنید و اینارو دیموت بدید تنها راه ممکن هست

FaRZaD :)

KiNGDiDeBaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و عرضه ادب خدمت شما

در 21 ساعت قبل، Iranian گفته است:

1. ایجاد محرومیت (Suspend) برای هاسترهایی که، با مشکلات زیادی که بار آورده‌اند از جایگاهشان عزل شدند.

بنده هاستر های زیادی دیدم که به اصطلاح Abuse میکنند،فرقی که بینه لیدر ها هلپرها و ادمین ها هست اینه که هاستر وقتی کسی رو Fp80 میکنه فقط ازش دیز کم میشه اما در صورتی که لیدر این کار رو انجام بده درجا Demot میشه،بنده در میتینگ هایه استف دیدم که هلپر ها به دلیله خاموش بودنه Sar SV گرفتن، در صورتی که وقتی هیچ ادمینی نیست یا هلپر هاستر هایه عزیز Sar شون off هست،بنده دیدم که هاستری از لجی که با یکی داره میاد اون رو میوت /ban میده و فقط دیز از اون کم میشه،هاستر هیچ کمکی به تیمه استف نمیکنه،سوال اینجاس چرا Abuse در هاستری زیاده؟جوابی که میشه داد:سخت گیری نکردن سرپرست هاست و کم بودن مجازات،خیلی هم جالب هست که طرف داره FTP میکنه کاپ میاد اون رو میزنه و از شدت عصبانی بودن به اون شخص توهین میکنه و فقط و فقط دیز کم میشه + mute.حرفی باقی نمیمونه.

LEGENDS  Also Die

Riccardo.png

لینک به دیدگاه

@masih1 ممنونم ازت که مطالعه کردی و یکی از برخوردهات رو در این مورد اعلام کردی❤️

/////

@Pokers متشکرم که وقت گذاشتی؛ حقیقتا علیرضا ( @Alireza ) محدوده‌ی قدرتش رو به طور کامل پر کرده! یعنی جایی کم نزاشته حداقل در رابطه با این موضوع!

قوانین باید تغییری داشته باشند تا دست سوپروایزر بازتر بشه.

/////

@Blade ممنونم که خوندی مطلب رو و نظرتو به اشتراک گذاشتی؛ ما تنها کاری که میتونیم انجام بدیم این هست که ساکت و ساکن نباشیم!

همین حمایت‌ها، نظرات و تجربه‌ها خودش خیلی ارزشمند هست و قطعا تاثیر داره!

/////

@iMahyar ممنون که خوندی مطالب رو، پول ملاکِ انسانیت نیست! تمام بازیکنان سرور برای رسیدن به جایگاهی که دارند تلاش کردند؛ و همواره پیروئه قوانینِ مجموعه بودن.

حضور تک‌تک اونها موجب رشد مجموعه شده! سطح های بالا و بازیکنان قدیمی که هنوز پایِ سرور ایستادن (با وجود تمام مشکلات) بیشتر عزیزند؟ یا اونهایی که به تازگی اومدن و فقط با پول به این جایگاه‌های فعلی رسیدن؟

/////

@sardarcyberym ممنون که خوندی مطلب رو، اگر نظری یا انتقادی نسبت به متن داشتی بگو

/////

@Aliherfei تشکر میکنم ازت که وقت گذاشتی، خواهشی که دارم این هست که لطفا اصل بحث رو گم نکنیم؛ هدف از ساخت این تاپیک جر و بحث نیست، برای حل یکسری مشکلات، ایجاد شده حاشیه‌ها رو بیخیال شیم و اصل مطلب رو دریابیم؛ فدات❤️

/////

@FrozenThrone خیلی ازت ممنونم هم به خاطر وقتی که گذاشتی و مطلب رو خوندی هم به خاطر اینکه خودت یک مورد رو بیان کردی و تجربت رو در میون گذاشتی؛

این ساکت نبودن و اعلام نارضایتی خیلی بهم روحیه میده! ( @ArSaCiA علی عزیز، بازیکنان گِله دارند!)

/////

@Elone ممنونم از غیرت، جوانمردی و خضوعی که به خرج دادی، و صد البته شعور و ادبت! ماشاءالله به تربیت خانوادگیت!!!??❤️

از اینکه مطالعه کردی و اینقدر با احترام جواب دادی، واقعا ازت ممنونم هاستر بامعرفت!

هرکس رو توی قبر خودش میخوابونن عزیزجان، نیازی به شرمندگی شما نیست؛ این کاری که انجام دادی واقعا خیلی برام عزیز بود!

/////

@Omid ممنون بابت پاسخ و پیگیری مجددت، در زحمات تیم استف هیچ شکی نیست!

/////

@MRpablo خیلی تشکر میکنم ازت بابت زمانی که گذاشتی برای خوندن مطلب و پاسخ ها؛ مشکلات زیادی بوده از زمان LFG که خوشبختانه حل شده (که خیلی‌هامون به یاد داریم اون زمان رو)

بخش وسیعی از این مشکلات با دلسوزی بازیکنان و همکاری تیم پشتیبانی برطرف شده، اما هرچه کار بخواد عظیم تر بشه، مشکلاتش بیشتر میشه! آرساکیا خیلی بزرگ شده، و قطعا مشکلات جدیدی وجود اومده که اینها هم رفع خواهد شد. ( @ArSaCiA بازیکنان قدیمی هنوز هم عاشق مجموعه‌اند، اما نیاز دارند به یک دل‌خوشی تا دوباره برگردند!)

/////

@JoRDeN ممنونم که زمان گذاشتی، فکر کنم نامردی باشه که شخصی پول بده و هرکاری خواست، حتی خارج از چارچوب و خط قرمزها، در سرور انجام بده؛ پس حق بازیکنانی که وقتشون رو گذاشتند چجوری احیاء بشه؟

مخفی کننده
در 2 ساعت قبل، JoRDeN گفته است:

اگر از این CMD ها به پلیر های دیگه آسیب رساند اون پلیر میتونه از کار اشتباه هاستر شکایت کنه و مدرک بگیره و نیاد بگه چرا از این CMD ها استفاده میکنه چون این CMD هارو پول داده بجاش و براش حلاله!

در این مورد که میگید شکایت کنند، در پاسخ به سوپروایزر محترم چند جمله‌ای نوشتم؛ لطفا اگر حوصله و وقت داشتین مطالعه کنین؛

در آخر، تشکر میکنم از هاستری که همچین پاسخی به شما دادند و سوءاستفاده نکردند، اما مدارک بنده رو هم نمیشه نادیده گرفت!

خواهش میکنم از تمامی عزیزان که از جر و بحث در تاپیک به شدت خودداری کنند، این تاپیک محل مشاجره‌های شما عزیزان نیست!

پی‌نوشت: اینکه پاسخ برخی از اعضا داده نمیشه، به دو دلیل هست:

1. مخاطبشون بنده نیستم (که اگر در حد انتقاد از یکدیگر باشه مشکلی نیست، اما همونطور که گفتم مشاجره‌ای صورت نگیره لطفا!)

2. از تگ کردن اسم بعضی از اعضاء در کنار اسم بقیه‌ی عزیزانی که وقت گذاشتند، واقعا حس خوبی ندارم؛ ارزش کسانی که تگ شدند در چندین پاسخی که دادم بسیار بالاست و دوست ندارم اسم افرادِ دون‌مایه به همراه اسم شما تاج‌سر ها نوشته شود.

ویرایش شده توسط Iranian

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

از نظر من تاپیک زدن هیچ فایده ای نداره. چون چیزی در مورد هاستر ها قرار نیست تغییر کنه. @Iranian

یه بار تاپیک زده شده بود قیمت گلد رو افزایش دادن اگه اشتباه نکنم, چند ماه هیچ هاستری توی سرور نبود.

دوباره تاپیک زده شد قیمت هاستریو بیارید پایین.اینم تاپیکش= هاستر

به نظرم قیمتش الان منصفانست و اگر هم هاستری از CMD هاش سوء استفاده میکنه با یه شکایت مجازات میشه.اینجوری نیست که هیچ برخوردی باهاشون نشه.

فقط جنبه ی منفیشو در نظر نگیرین, هاسترا همش ضرر نیستن خیلی کارای مثبت دیگه ای هم میتونن انجام بدن و میدن. برای مثال زمانی که ادمینی توی سرور نباشه هلپر اگه درخواست گوتو داد میتونه ARG بده یا الان که Sar on میکنن و به ریپورت ها جواب میدن خیلی کمک ادمینا میکنن و....

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

پست های حاوی اسپم پاک شدند لطفا نظرات خود را با احترام بیان فرمایید زین پس وارن دریافت خواهید کرد اگر بحث و مشاجره لفظی اتفاق بی افتد.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

بابا الان که خوبه پارسال تابستون اگ بودین چکار میکردین

۲ تا هاستر ورمیداشتن ۱۰ نفر دیگم با خودشون میبردن تو بانک با مینی گان میزدن 

هر چی هم شکایت میکردیم این داستانا هیچ تاثیری نداشت فقط قیمت هاستری رو بردن بالا

الانم تاپیک زدن تاثیری نداره سعی کنید عادت کنید

۱ ماه دیگ مدارس باز میشه راحت میشین دوباره ?

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...