رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن شکایت | NUCLEAR

iLOVEU

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahdi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nuclear.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ببینید شکایت مشخصه. مدارک هم صحیح هستش و این خیلی مضحک هست که شکایت رد شده! توی شکایت اول و فیلم مشخصه که افسر مورد نظر در حالی که من پیاده هستم با راستلر به سمت من اومده و به من شلیک میکنه که مثال بارز هوا به زمین هست! حالا من زرنگی کردم و تیر بهم نخورده دلیل نمیشه که افسر مجازات نشه! چون اگر یجا می ایستادم که تیر بخوره که میمردم و میرفتم زندان! این ازین! بنابراین هیچ دلیلی وجود نداره که شکایت رد بشه چون خودتون توی فیلم هم میبینید که داره هوا به زمین میکنه! 
درمورد شکایت دوم هم باید بگم که من وانتد کیل بودم! توی تصویر هم مشخصه که منو میکشه و بعدش میفتم زندان (چت های تصویر) اون وقت توی whokill هم مشخصه که حداقل تیر اخر رو با مینیگان به بنده زده و همون افسر مورد نظر زده! دیگه چه نیازی به فیلم هست؟ من بحثم این نیست که DM کرده که فیلم بدم FW بگیره! زمانی میگن واسه DM فیلم بدین که احتمال بدن یک یا دو تیر طرف به شما اشتباه خورده و وارن whokill اومده واست! ولی چه لزومی داره برای کسی که با تیر مینیگان من رو مورد عنایت قرار داده و اون توی LS نبوده که بگید تیرش اشتباه خورده یا روی زمین هم حتی نبوده روی یه سقفی بوده که هیچ کس اونجا نیست میاد تیر اشتباه میزنه؟ اون هم به یک وانتد کیل؟ واقعا مضحکه! لطفا با دقت بررسی کنید!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

• هاها 3

?‍♂️
GranDeuR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @iLOVEU

شکایت شما رد شد.

عملکرد لیدر مربوطه صحیح بوده است.

در مورد شکایت اول که هیچ تیری از Rustler به شما اصابت نکرده است.

در خصوص شکایت دوم هم با Jetpack در حال فرار بودید که مورد هدف قرار گرفتید.

+موفق باشید.

+بسته شد.

• دوست دارم که 3

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...