رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فریز شدن در زمانه ورود به اینتریور

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقتی داخل اینتریور میشم مثل اینتریور های بیز (به خصوص بینکو) چند ثانیه (کمترین حالت 10 ثانیه) فریز میشم و  در زمانی که داری JB میدی و کاپ میاد داخل بینکو  میتونه شمارو کیل کنه و شما 

هیچکاری نتونی بکنی 

ویرایش شده توسط Hide
شما؟
لینک به دیدگاه
در 17 ساعت قبل، Hide گفته است:

سلام وقتی داخل اینتریور میشم مثل اینتریور های بیز (به خصوص بینکو) چند ثانیه (کمترین حالت 10 ثانیه) فریز میشم و  در زمانی که داری JB میدی و کاپ میاد داخل بینکو  میتونه شمارو کیل کنه و شما 

هیچکاری نتونی بکنی 

اینا تو بانک ها هستن بیشتر اگه تو بقیه بیز ها اینطوری میشی و صفحه بازیت هنگ می کنه ضعیف بودن سیستم هم می تواند باشد.

پ.ن: خودم که هزار بار سر ذغالی بودن سیستم این بلاها سرم آمده ?

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، iKamyar گفته است:

اینا تو بانک ها هستن بیشتر اگه تو بقیه بیز ها اینطوری میشی و صفحه بازیت هنگ می کنه ضعیف بودن سیستم هم می تواند باشد.

اردا پیسیش 32 بیت رم 3 بدونه فریز میره تو اینتریور ولی من با رم 8 64 بیت فریز میشم ;\

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۵/۱۹ در 17:15، iKamyar گفته است:

??

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

یه خنیاگر یه هدفونِ بی ترانست...

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Arda.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    You are my everything

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۵/۱۹ در 18:44، Hide گفته است:

اردا پیسیش 32 بیت رم 3 بدونه فریز میره تو اینتریور ولی من با رم 8 64 بیت فریز میشم ;\

شاید مشکل از سوی نصب نبودن نرم افزار های پیش نیاز هستش.

چندتاشون که حضور ذهن دارم رو میگم نصب کنید به احتمال مشکلتون حل شه.

Microsoft Visual C++ Redistributable 

OpenGL Extension Viewer

DirectX

و همچنین اپدیت درایو کارت گرافیک 

اگر مشکل حل نشد بازی رو حذف و از خود ارساکیا دانلود و نصب کنید.

امیدوارم مشکلتون حل شه.

موفق باشید.

"هیچ مردمی بیشتر از مستندات فرهنگ خود زندگی نمی کنند."- آدولف هیتلر

MMD_KABIR.png

?? ???????

lord_reza_laxley.png

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، sardarcyberym گفته است:

شاید مشکل از سوی نصب نبودن نرم افزار های پیش نیاز هستش.

چندتاشون که حضور ذهن دارم رو میگم نصب کنید به احتمال مشکلتون حل شه.

Microsoft Visual C++ Redistributable 

OpenGL Extension Viewer

DirectX

و همچنین اپدیت درایو کارت گرافیک 

اگر مشکل حل نشد بازی رو حذف و از خود ارساکیا دانلود و نصب کنید.

امیدوارم مشکلتون حل شه.

موفق باشید.

مرسی بابته کمکت ولی همه پیش نیاز هارو ام دارم و اینکه بازی ام یبار پاک کردم دوباره ریختم ولی باز اینطوریه

ویرایش شده توسط Hide
شما؟
لینک به دیدگاه

بنده هم همچین مشکلی داشتم وقتی سوار یک وسیله ی نقلیه میشدم ۵ ثانیه بازی لگ میشد و راحت میتونستن کارجک کنن بازی رو هم از ag5.ir/L دانلود کرده بودم ولی امروز از یک جای دیگه دانلود کردم و دیدم مشکل حل شد

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، Hide گفته است:

فعلا که شما بای دادی :D

گشنگ بود.

یه خنیاگر یه هدفونِ بی ترانست...

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Arda.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    You are my everything

لینک به دیدگاه
  • مؤسس
در در ۱۴۰۱/۵/۲۰ در 15:54، Hide گفته است:

خیر

چون ما با این مشکل بر نمی خوریم و نمی توانیم این مشکل را ببینیم لطفاً یک فیلم تهیه کنید. هم از زمان ورود به اینتریور با لانچر و هم از زمان ورود به اینتریور با سمپ معمولی (بدون ماد)

اینکه در چه شرایطی این باگ اتفاق میوفتد هم مهم است و به ما برای پیگیری این مشکل کمک می کند. (مثلاً بعد از 30 دقیقه اتفاق می افتد، فقط با هارد SSD اتفاق میوفتد و ...)

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

چون ما با این مشکل بر نمی خوریم و نمی توانیم این مشکل را ببینیم لطفاً یک فیلم تهیه کنید. هم از زمان ورود به اینتریور با لانچر و هم از زمان ورود به اینتریور با سمپ معمولی (بدون ماد)

اینکه در چه شرایطی این باگ اتفاق میوفتد هم مهم است و به ما برای پیگیری این مشکل کمک می کند. (مثلاً بعد از 30 دقیقه اتفاق می افتد، فقط با هارد SSD اتفاق میوفتد و ...)

علی یک باگ دیگه هم هست وقتی موس می چرخونی بازی لگ میشه باید از بازی بری بیرون بازی چند بار ببندی بیای

FaRZaD :)

KiNGDiDeBaN.png

لینک به دیدگاه
در 45 دقیقه قبل، MrFaRZaD گفته است:

علی یک باگ دیگه هم هست وقتی موس می چرخونی بازی لگ میشه باید از بازی بری بیرون بازی چند بار ببندی بیای

از بازی برو بیرون چندبار ببند بیا

•سِتاره‌ی‌مشکیِ‌آسمونِ‌مَردم•

لینک به دیدگاه

با صلوات حل میشه 

مخفی کننده

Debuger : mr_pablo

گفته بودن که نمیتوان زمان را با پول خرید؛ ولی آرساکیا بهم ثابت کرد که، فقط یکی از چیزایی که میتوان با پول خرید؛ زمانه !
?
?mr_pablo.png?
⚡
.Thanks to ArSaCiA for the experiences [She/He] gave me:acigar:

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۵/۱۹ در 17:15، iKamyar گفته است:

@iKamyar 

#ذغالی نباشیم?

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
ما دویدیم به اینجا رسیدیم
                                       شما اسنپ هم بگیری به ما نمیرسی >>
=))

If enlightenment is what you sayI want to be retarded.

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۵/۲۱ در 16:18، Hide گفته است:

مرسی بابته کمکت ولی همه پیش نیاز هارو ام دارم و اینکه بازی ام یبار پاک کردم دوباره ریختم ولی باز اینطوریه

Driver booster هارو اپدیت کن 

هم fps بالایی میده بعد اپدیت هم لگ و هنگی هم داشتی برطرف میشه

لینک به دیدگاه
در هم اکنون، SinaHarD گفته است:

Driver booster هارو اپدیت کن 

هم fps بالایی میده بعد اپدیت هم لگ و هنگی هم داشتی برطرف میشه

مرسی جناب

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...