رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دوگانکی در نحوه پیاده کردن قوانین - Alireza

SFC

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام. @SFC

در در ۱۴۰۱/۵/۸ در 02:34، SFC گفته است:

توجه: باتوجه به اینکه دستور دادن اخطار اقلیت از سوی این بازیکن بوده فلذا شکایت از این شخص می باشد.

bandicam_2022-07-31_02-41-26-289_rer4.jp

CMD از طرف شخص بنده که سوپروایزر مجموعه باشم دریافت نکردید، با این حال بنده شکایت شما از ادمین مربوطه Danilo رو هم پاسخ خواهم داد.

در روز پنجشنبه لغایت 2022/07/23

روز 23 ام که شما فرمودید شنبه بوده، نه پنجشنبه.

متسفانه یا خوشبختانه به دلیل کنجکاوی بازیکن فوق درخواست مرخصی من بعد از تایید رهبر وقط توسط ایشان رد شد!!!!!! (دلیل: نذاشتن / برای تاریخ)

متاسفانه* 
خب عارضم به حضور شما که بنده اصلا وقت برای چک کردن مرخصی شما ندارم و ریپورتی از سوی ناظر اقلیت رسیده و شما در خواست خود را 11 دقیقه بعد از شروع میتینگ فکشن قرار دادید.
مدارک را برای شما به اشتراک می گذارم:
تاریخ و ساعت میتینگ فکشن:
bandicam_2022-07-31_02-36-54-851_9w9.jpg

و تاریخ و زمان مرخصی گذاشته شده توسط شما Police Officer محترم.

https://uupload.ir/view/bandicam_2022-07-31_02-39-51-532_fqjw.avi/

حال سوال این است: آیا واقعا شما این حد از سخت گیری را برای تمامی بازیکنان اعمال میکنید؟

بله اگر ریپورت برسد اعمال خواهد شد.

حال سوای این است: آیا قوانین برای همه یکسان است؟ اگر بلی پس به چه دلیل این بازیکن ها وارد اقلیت شده اند و یا مرخصی آن ها تایید شده است. اگر خیر تقاوتی میان من و دیگران می باشد.

این مسئله بر میگرده به این که وظیفه ی بنده چیزه دیگری می باشد و بهتون هم اعلام کردم وقت برای بررسی تمامی این ها ندارم مگر اینکه ریپورتی بیاد و بعد از آن تحت بررسی قرار گیرد.

در نتیجه: هدف از شکایت اخطار اقلیت بسیار سخت گیرانه ای می باشد که از سوی بازیکن فوق داده شده است.

متاسفانه اخطار اقلیت به دو دلیل درست می باشد.
1) دیر قرار دادن پست مرخصی که لیدر مربوطه به اشتباه تایید کردند.

2) ناقص بودن فرم شما برای تاریخ فوق.

یا ایجاد فضای مناسب و به دور از هرگونه حاشیه فقط شعاری در این سرور است؟

نه حاشیه بوده نه لحن بد هر چند شما حاشیه دارید و سوپروایزر مجموعه رو بازیکن فوق خطاب کردید ولی بنده به حاشیه های شما و دیدگاه شما با ادب و احترام پاسخگو هستم و امیدوارم که شما هم از حاشیه به دور باشید، فضا رو به نحوی اداره میکنیم تا جایی که زمان به ما اجازه ی دسترسی دهد که برای هیچ فردی پارتی بازی داخل مجموعه صورت نگیرد.

آرزوی موفقیت و سربلندی براتون دارم مامور محترم.

هر چند شکایت شما باید از فرد دیگری می بود ولی تاپیک تا پاسخ موسس باز خواهد ماند و هر گونه اسپم و موارد این چنینی با وارن داخل فروم پاسخ داده خواهد شد.

• دوست دارم که 6
  • مرسی 2
  • هاها 2

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

پیوست شماره 1:

باتوجه به دقت بالای این  فرد (سرپرست) در مطالعه شکایت, مجبور به آن شدم که مدارکی در مورد قطعی برق پیوست کنم. (Crash و Time Out در زمان قطعی برق)

• دوست دارم که 5
  • مرسی 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام.

آیا واقعا شما این حد از سخت گیری را برای تمامی بازیکنان اعمال میکنید؟

ما در اعمال قوانین "سخت گیری" یا "آسان گیری" نداریم و سعی می کنیم همیشه تمامی قوانین را اعمال نماییم و قوانین را بهبود دهیم.

پس به چه دلیل این بازیکن ها وارد اقلیت شده اند و یا مرخصی آن ها تایید شده است.

ما و تیم کارکنان در آرساکیا گیم متأسفانه ربات نیستیم و با اینکه همیشه تلاش خود را کردیم که قوانین همیشه برای همه اعمال شود مواردی هستند که به دلیل بی دقتی، خطای انسانی و ... به آنها رسیدگی نمی شوند. کمبود وقت با توجه به تعداد بازیکنان و گاهی غیر قابل اطمینان بودن برخی از اعضای تیم کارکنان نیز جزو این فاکتور هستند.

این اشتباهات از سمت تیم کارکنان با کمک شما عزیزان که شکایت می کنید و گزارش می دهید و خود عزیزان داخل تیم کارکنان که به صورت مرتب همه چیز را چک و بررسی می کنند کشف شده و به آنها نیز رسیدگی می شود بنابراین در هر کجا که خطایی مشاهده کردید حتماً آن را گزارش دهید.

بنده متأسفانه متوجه نشدم که موضوع شکایت شما دقیقاً چیست و حدس میزنم که موضوع شکایت شما اعتراض به رد شدن درخواست مرخصی‌تان باشد که بنا بر قوانین پست مرخصی شما به صورت اشتباه قبول شده است و با لیدر مربوطه نیز برخورد گردیده است.

در صورتی که بابت دریافت اخطار اقلیت شکایت دارید لطفاً از شخصی که این FW را به شما داده شکایت نمایید.

بسته شد.

• هاها 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...