رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی مورد Alireza

UserName

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arda.png Disaster.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون اکانت من بی دلیل بن داده و اکانت فروم هم بن داده.

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @mha5717

مدارک ارسال شد، موفق باشید.

Staff note

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

با سلام خدمته @ArSaCiA  عزیز

1- ایشون با پارتی بازی و خصومت شخصی که با بنده دارند میان منو تعلیق میدن با ریزن تبلیغات!

جالبیش اینجاست که تو کله قوانین نزده که تبلیغات باره اول تعلیق داره!

مخفی کننده

تبلیغات:

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌ هایی که ارتباطی با مجموعه آرساکیا گیم ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت)

شما مجاز به دادن آیپی/لینک/آیدی به سرور/گروه/کانال/صفحه ها در شبکه های اجتماعی (مثل تلگرام، تیم اسپیک، دیسکورد، چت روم و ...) نیستید، البته به اشتراک گذاشتن لینک سایت هایی که معروف هستند (مانند google.com، آپلود سنتر ها و ...) مشکلی ندارد. (مجازات: 14 روز محرومیت)

شما مجاز به اشتراک گذاری آیدی/شناسه خود در صفحه های مجازی میان 2 الی 3 نفر در بازی هستید و مجاز نیستید آیدی خود را در صفحه های شبکه اجتماعی میان تعداد زیادی از بازیکنان به اشتراک قرار دهید. (مجازات: 14 روز محرومیت)
در صورت تکرار موارد بالا، مجازات به محرومیت دائم افزایش می یابد. (ممکن است تمامی اکانت های شما هم به همراه اکانت اصلیتان محروم دائم شود)
مجازات حساب‌ های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.

اخرین مجازاتی که میتونستند با شرایط بنده روی من اعمال کنند 14روز بن بود!

2-بعد از اینکه بنده شکایت کردم و از اینکه دیموت نشوند اکانت های بنده رو ان بن سپس 14روز بن کردن نشون میده که ایشون چقدر روی قوانین تسلط دارند!

3-چرا UnBan؟ مگه نباید بزنه Wrong Ban دوباره بن بده؟ ایشون با همین کارش نشون میده که میخواست سابقه بنده رو برای ورود به تیم استف (لیدری) خراب کنه!

4-خیلی جالبه برای بنده که قبل از اینکه تعلیق بشم بنده بخاطره شکایت بی مورد بن بودم چجوری تبلیغات کردم؟؟

5-ایشون اگر همون لحظه بنده رو 14روز بن میکردند بنده گلد تهیه و ان بن میکردم که ایشون تعلیق کردن که هیچ فکر میکردند اگر تعلیق بشوم و اکانت های فروم بنده رو بن بدهند هیچگونه شکایتی نمیکنم و ایشون قسر در میرفتند!

جالبیش اینجاست چرا فروم رو بن دادید؟ هرکی تبلیغات کنه (که نکردم) فرومشم بن میشه؟ اگر قانون جدیده پس اصلاحیه بزنید در قوانین که ما متوجه بشیم 

photo_2022-07-28_14-49-21_2p9a.jpg

دو اکانت فروم بنده @Hide @Arda رو بن داده بودند که بعد از شکایت سریع ان بن کردند! 

6-فنگلیش تایپ کردن برای وارن (یا بن کردن) اکانت فروم! طبق عکس بالایی که برای شما فرستادم ایشون ریزن بن منو زده به فنگلیش تبلیغات!

7-درخواست مدارک تبلیغات بنده که با پارتی بازی که برای اون دوسته گلشون  کردند رو دارم 

امیدوارم که در انتخاب سوپروایزر بعدی انتخاب بهتری رو داشته باشید!

بدرود

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

سلامی مجدد به @ArSaCiA عزیز یک مورد که امروز مشاهده کردم ایشون 1روز بنده رو بیشتر بن کردند یعنی بجای 14 روز 15 روز بن شدم که این باز مشکل داره

screenshot_(249)_tvo2.png

در روزه 28-07-2022 در ساعته 1 ظهر بنده بن شدم!

در روزه 29-07-2022 در ساعته 7 شب ان بن شدم! میشه 1 روز و 6 ساعت بنده بن بودم 

سپس ایشون 14روز بنده رو بن کردند در صورتی که باید 13 روز بن میکردند! 

ایشون فقط روی یک اکانت این اشتباه رو نکردند بیش 15 تا اکانت بنده رو هر کدوم 1روز اضافه بن دادند! 

screenshot_(250)_nvpo.png

screenshot_(251)_e6fa.png

screenshot_(252)_2vg4.png

• هاها 3
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام.

در در ۱۴۰۱/۵/۷ در 09:44، mha5717 گفته است:

ایشون اکانت من بی دلیل بن داده و اکانت فروم هم بن داده.

قطعاً محرومیت شما بی دلیل نبوده و دلیل آن کاملاً صحیح می باشد.

در در ۱۴۰۱/۵/۸ در 09:32، mha5717 گفته است:

تو کله قوانین نزده که تبلیغات باره اول تعلیق داره!

در این باره درست میگید که چیزی نگذشته بود که میزان محرومیت شما تصحیح گردید و تذکرات لازم را دریافت کردند.

چرا UnBan؟ مگه نباید بزنه Wrong Ban دوباره بن بده؟

"Unban" با "Wrong ban" فرقی ندارد و مادامی که در محرومیتی Unban شوید آن محرومیت در تاریخچه حساب نمی شود. (به جز untaligh)

خیلی جالبه برای بنده که قبل از اینکه تعلیق بشم بنده بخاطره شکایت بی مورد بن بودم چجوری تبلیغات کردم؟؟

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:

برخی از تخلف‌ها وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک شخص از بازی محروم شود

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.

در مورد محرومیت شما در انجمن هم این یک عمل پیشگیری بوده چون در گزارشی که به دست ما رسیده اینکه شما در انجمن هم تبلیغ کردید را احتمال دادند که پس از اینکه بررسی کردیم و تبلیغی صورت نگرفته بود اکانت های فرومتان نیز رفع محرومیت گردیدند.

درخواست مدارک تبلیغات بنده

تمامی مدارکی که گزارش دهنده ها برای ما می فرستند محفوظ هستند و امکان ارائه آن وجود ندارد در هر صورت مدارک بررسی شده است و صحیح می باشد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...