رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلی بزرگ در سرور - باف ها !

OGWest

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

صحبته بنده با @Ali و @Danial هست.

اولن اینکه باف ها غیر طبیعی هستن و تو دنیایه واقعی هم چیزی به اسم معجزه ای که به شما یه گان بده  که به صورت مینی گان باشه نداریم..

و اصلن باف ها بازیو کسل کننده کردن.

نمونش تو وار ها .... خیلیا هستن تو این سرور هنوز که هنوزه و ادعا دارن یه TEc هم بلد نیستن بزنن اما خب با باف ها طرف برایه اینکه وارو ببره میره کلیسا یدونه مینی گان و اچ پی گاد مود میزنه که هیدم نمیشه و این وار نیست شهره بازیه و اصلن Balance نیست. جا گرفتنه یک JetPack یه واری ست کنید که Balance باشه نه غیر طبیعی و  نا عادلانه ...

استفاده این باس ها حتی به ان جی هم قابلیت اینو داده که رابر رو راحت بزنه و اینم Balance نیست بلکه اسمش بچه بازی هست !

خیلی از پلیر هایه قدیمی ، و جدید اصلن راضی نیستن از این نوعه وار و واقعا واره نا عادلانه ای هست.. حالا وار هیچ ، فک کن شما میری راب میزنی و میخوای از خودت در مقابله پلیس دفاع کنی اما خب ان جی یدونه فست رانر میزنه سریع میاد کیل میده اینم شد عدالت ؟ چرا یه چیزی تو سرور میزارید که هیچ کس راضی نیست ؟

بنده فک کنم اکثره پلیر ها جز اونایی که فقط بلدند با باف ادعا کنند با حرفایه من موافق هستن مخصوصن لیدر هایه دسته متوسط و ممبر ها !

حتی موجوداته شیطانی یه مزیتش دادنه گولد بود که اون هم ورداشتید ! شما ک میگید تو واقعیت موجودات شیطانی هست کجا موجوده شیطانی هست ؟ مگه فضائه؟

بنده از علی خواهش دارم حداقل برایه وار ممنوع کنه باف رو ..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اممم. اخرین باری که چک می کردم علی میگفت این یه بازی RPG هستش! مثل اینکه خیلی وقته چک نکردم نظرش عوض شده:D
ولی خدا وکیلی من ویدیو رو دیدم تو یوتیوب خیلی تعجب کردم. اصلا یه جوریه :|

لینک به دیدگاه

با سلام این دوستمون راست میگه . موسس در بروزرسانی باف ها گفت باف ها به دلیل اینکه سخت بدست میان کسی کمتر ممکنه سو استفاده کنه ولی بدست اومدنشون خیلی هم سخت نیست مخصوصا وقتی که Boss رو میکشی که خیلی مقدار زیادی BSMats میده.

? Everybody is like Moon

They have a darkness part that

never show to anybody

AmirHosein.png

لینک به دیدگاه

موافقم باف ها برای رقابت های دسته متوسط اصلا مناسب نیستند.

به نظر من اگر یک قانون برای استفاده از باف در رقابت ها باشه بهتره.

لینک به دیدگاه

منم قبول دارم !! مود این سرورRole Play  هست اگه اشتباه نکنم !  و چیز های غیر واقعی در این مود ها مرسوم نیست . ممنون میشیم اگه این سیستم برداشته یا محدود تر بشه !

لینک به دیدگاه

با سلام!

این Buff تا زمانی خوب و قابل تحمل بود که فقط ار طریق جمع آوری میشد از آنها استفاده کرد!

تازگیا چند تا  بازیکن با پول واقعی Buff High Level خریدند! مثلا آقا Keshish که تقریبا 40 تا Buff High Level داره! و تو وار خودشونو GodMode میکردند و با MiniGun , RPG همرو کشتند! حالا اینطوری اضلا بالانس نیست اگه فقط با جمع کردن بود بد نبود ولی الان خیلی وار ها از حالت عادی خارج شده! لطفا یا فروش Buff رو متوقف کنید یا زدن Buff در وار ها فقط با توافق لیدر ها صورت بگیرد!

یا علی!

لینک به دیدگاه

اقا من هم موافق این موضوع هستم 

راهت بعد از robکیل میشی اونم با یه تیر. یا مثلا event که همه باف می زنند و خیلی راهت کیل میشی .

بخدا یه لول 7 با این باف ها تمامه event ها رو میبره

که متاسفانه تو بیشتره event ها باف مجازه

لطفا از این به بعد تو event باف نزنید...!

لینک به دیدگاه

منم موافقم، باف ها سرورو از حالت طبیعی خارج میکنه، رو وار ها تاثیر خیلی بدی میذاره و بدست اوردنش هم خیلی اسونه.

خیلی ببخشید که رک میگم ولی واقعا چیز مزخرفیه :\

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

با سلام

باف High-Level بعضی هاش خوبه بعضی هاش بده به عنوان مثال باف Holy Hacker برای راب فوق العادس اما برخیش نه! امیدوارم بعضی از باف ها برداشته بشن تا بازی حالت عادی پیدا کنه

ParSAW.png

لینک به دیدگاه

به نظر من باف هارو بر ندارین ولی تنها راه بدست آوردنشو جمع کردنش تو مپ بذارین و از راه گلد و Boss نشه بدست آورد که کسی که باف میزنه واقعا براش زحمت کشیده باشه و هرکسی از راه میرسه باف نزنه.

? Everybody is like Moon

They have a darkness part that

never show to anybody

AmirHosein.png

لینک به دیدگاه

اونایی که میگن برداشته نشه ، بنده نمیگم برداشته بشه کلن.

میگم یا فقط برایه باس ها مجاز باشه و برایه وار ها ممنوع شه یا همه چی تو این سرور با پول نباشه که طرف 40 تا بافه High بخره.

لینک به دیدگاه

@OGWest این درست نیست که بگین باف ها بازی رو کسل کننده کردند شاید برای دسته متوسط ها بد باشه ولی برای سرور چیز خوبیه که سرگرم کنندست

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

به نظر منم قانونی بزارین که بافو نشه تو war ها زد و همین طور تو اونت چون خیلی راحت برنده می شن

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

اگه تنها راه بدست اوردن ایت باف ها پیدا کردنشون تو مپ بود سو استفاده ازش خیلی کم میشد نه اینکه طرف بره باس بکشه کلی بگیره یا بره بخره

لینک به دیدگاه

در در 9/30/2017 در 23:05، Mehdi گفته است :

@OGWest این درست نیست که بگین باف ها بازی رو کسل کننده کردند شاید برای دسته متوسط ها بد باشه ولی برای سرور چیز خوبیه که سرگرم کنندست

با سلام.

بنده چندتا نکته میگم به شما 

1- آیا باف ها به غیر از سو استفاده در وار برای گرفتن ترف و در اونت برایه بردن کاربرد دیگه ای دارد ؟ اگر دارید بگید.

2- خب بله بنده نمیگم کلن باف هارو بردارید ، بنده یک ایده دارم که فک کنم نصفه پلیر هایه اینجا با من موافق باشن. اولن که به نظرم اگر باف ها فقط برایه زدن باس ها باشه خوبه ( چون اصلن باف ها و باس ها به هم ارتباط دارن و باس ها به خاطره باف ها اومدن و طبیعتا باید با استفاده از باف بزنیم)

3- اما در اونت ، شاید یکی Aiming اش واقعا خوب باشه و اینطور حقش ضایع بشه یا Bs mat نزده باشه یا نداشته باشه. باید بره 150 تومن باف بخره برایه اینکه اونتو ببره؟ یا وارو ببره؟ طبیعتا منطقی و عادلانه نیست. چون پلیر هایه قدیمی رویه واره بالانس تاکید دارند.

4- بله  درست فهمیدید، جنابه کشیش که ادعایه گانریم میکنه برایه واره HQ FNF و واره TK II نزدیکه 150 تومن داده تا فقط باف بگیره در حالی که تاکید ما بر وارای بالانس هست.

5- بله استورم که همه بهترین دسته متوسط میدوننش بدونه باف به Sm ای که الان میبینید دوتا تورف داره باخته :DD این نشون میده پلیر چقد باید از باف سو استفاده کنه. همینطور دیگه کسی تازه وارد باشه بخواد بره پلیس دیگه لازم نیست گانر باشه و با تجربه یدونه بافه دیگل میگیره یا Negative مهارتایه طرفو میگیره و تنها با دوتا تیر طرفو میکشه.

بنده این پستو زدم و تمامیه پلیر هام با من موافقن ، لطفا چیزی نزارید که هیچکس راضی نیست مثله اون بیمه ها ! بنده چیزی نگفتم راجبه بیمه چون سو استفاده و چیزیم نمیشد در واقع ضرر به پلیر هایه قدیمی که ماشین دارن وارد کرد اما باف فرق داره و الان تمامیه تورف هایه مهمی که استورم گرفته از راهه باف هست.  

لینک به دیدگاه

با سلام

به نظر من تو وار ها استفاده از باف باید ممنوع بشه تا بازی عادلانه باشه و بازیکنان در دسته های متوسط طبق مهارت های خودشون وار رو ببرن ، خوشحالیش هم بیشتره وقتی بدون هیچ برگ برنده ای یه وار رو میبری ، منم میتونم با یه باف همتون رو با مینی گان جمع کنم ، یکم اگه فکر کنید میبینید که دیگه اسمش وار نیست! حداقل اگه نمیخوای از وار باف رو حذف کنی خرید باف با پول واقعی + دادن باف موقع زدن باس رو وردار همینطور که طلا رو ورداشتی =)) نظم وار ها با باف کاملا بهم ریخته واقعا نظر بازیکنان سرور برات مهم علی جان؟ حداقل تو وار ها ممنوع کن چیز سختی نیست برادر.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام.

به نظر من هم وجود Negative Buffs و بعضی از High-Level Buffs باعث شده War و Event نا عادلانه بشه.

باید راه جمع آوریش فقط و فقط از طریق Map باشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

قبلاً هم پاسخ تمامی انتقادات در بخش خود بروزرسانی Buff داده شده، با این حال از @Ali خواهشمندیم پاسخ تکمیلی خود را در اینجا نیز کامل ارسال کنند.

موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

بنظر من حذفشون نکنید ولی راه های بدست اوردن باف خیلی کمه یکیش اینه که بری boss بکشی یا بری پیدا کنی که جمع نمیشه اصلا هر کدوم 15 تا  Bs mat میده راه های دیگری لطفا اضافه کنید مثلا وقتی که کسی به یک اندازه ای انلاین بشه یا یک ماموریتی کاری ر انجام بده

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام و احترام.

ما قبلاً هم توضیح دادیم که دسته های متوسط در War ها تنها چیزی که آن ها را به چالش می کشد به قول خودشان Gunner بودن آنهاست، یک بازیکن با حرفه ای شدن در یک زمینه می تواند به راحتی کُل بازی را بِبَرد و این مشکلی نیست! اما خیلی از مواقع مشاهده شده که بازیکنان تنها برای War به بازی می روند و از بازی خارج می شوند! تنها دلیل آن این است که خب در استفاده از Gun به اندازه کافی حرفه ای هستند و دیگر نیازی ندارند که زمان های دیگر به بازی بیایند.

در صورتی ناعادلانه می شد که این باف ها برای همه در دسترس نبود یا با Gold قابل تهیه شدن بود (که حتی باز هم کامل ناعادلانه نمی شد) که همچین چیزی نیست، شما باید عقیده خود را که در دسته متوسط و وار هایش حرف اول را حرفه ای بودن در Gun میزند کنار گذاشته و کمی بازی کنید و به کسب باف بپردازید! همانطور که باف های خیلی سنگین و قوی ای وجود دارد باف های منفی قابلیت خنثی کردن اینگونه باف ها را دارند. مثلاً کسی که با باف Minigun می گیرد شما با باف Damned Person می توانید کاری کنید که اصلاً نتواند از Minigun خود استفاده کند!

در مورد افرادی که می گویند بازی غیر طبیعی شده، از نمونه بازی های RPG می توان (World of Warcraft (MMORPG را مثال زد. برای اطلاعات بیشتر گوگلش کنید!

حتی باف ها و باس ها زمانی که آمدند با داستانی که توضیح دادیم وارد بازی شدند.

آیا شما منکِر وجود معجزه در دنیا می شوید؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali گفته است :

با سلام و احترام.

ما قبلاً هم توضیح دادیم که دسته های متوسط در War ها تنها چیزی که آن ها را به چالش می کشد به قول خودشان Gunner بودن آنهاست، یک بازیکن با حرفه ای شدن در یک زمینه می تواند به راحتی کُل بازی را بِبَرد و این مشکلی نیست! اما خیلی از مواقع مشاهده شده که بازیکنان تنها برای War به بازی می روند و از بازی خارج می شوند! تنها دلیل آن این است که خب در استفاده از Gun به اندازه کافی حرفه ای هستند و دیگر نیازی ندارند که زمان های دیگر به بازی بیایند.

در صورتی ناعادلانه می شد که این باف ها برای همه در دسترس نبود یا با Gold قابل تهیه شدن بود (که حتی باز هم کامل ناعادلانه نمی شد) که همچین چیزی نیست، شما باید عقیده خود را که در دسته متوسط و وار هایش حرف اول را حرفه ای بودن در Gun میزند کنار گذاشته و کمی بازی کنید و به کسب باف بپردازید! همانطور که باف های خیلی سنگین و قوی ای وجود دارد باف های منفی قابلیت خنثی کردن اینگونه باف ها را دارند. مثلاً کسی که با باف Minigun می گیرد شما با باف Damned Person می توانید کاری کنید که اصلاً نتواند از Minigun خود استفاده کند!

در مورد افرادی که می گویند بازی غیر طبیعی شده، از نمونه بازی های RPG می توان (World of Warcraft (MMORPG را مثال زد. برای اطلاعات بیشتر گوگلش کنید!

حتی باف ها و باس ها زمانی که آمدند با داستانی که توضیح دادیم وارد بازی شدند.

آیا شما منکِر وجود معجزه در دنیا می شوید؟

با سلام و عرض ادب خدمته شما !

خب حرفایه شما درست هست و اون باف هایه منفی که میگید درسته خنثی میکنه اما اینم در نظر بگیرید تا زمانی که بمیرید و امکانش هست مثلا تو وار هایه دسته متوسط به یکی بافه Damned Person بزنی و طرف خودشو از تورف بندازه بیرون بمیره Score تیم هم کم نشه و اینطور باف ما هیچه ! یه اپدیت جدید در مورده Extra hp هستش ، خب مشخصه که زحمت زیادی کشیدید اما یک باف هست که به اچ پی شما 200 تا اضافه میکنه فک نکنم دیگه نیازی باشه به Extra hp چون باعث شده خیلی ها که ندارند در وار ها اذیت بشوند!

همچنین قبلا اگر دسته متوسط از تورف میوفتاد بیرون SCore کم میشد که اینطور اگه باف میزدیم حداقل خیالمون راحت بود نمیتونه بره بیرون تورف یا مثلا طرف اچ پیش کمه از تورف میره بیرون تا اسکورش کم نشه لطفا رسیدگی کنید این نظره من نیست نظره خیلیاس , و همچنین اگر یکی رویه شما بافه منفی بندازه و Relog/ بدی بازم خنثی میشه و اینطور عادلانه نیست!

ویرایش شده توسط SpeedNeveR
لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 4 ساعت قبل، SpeedNeveR گفته است :

طرف خودشو از تورف بندازه

زمانی که خود را به بیرون میاندازید یک امتیاز منفی برای خود، یک امتیاز منفی برای دسته خود و یک امتیاز مثبت برای دسته حریف حساب خواهد شد.

فک نکنم دیگه نیازی باشه به Extra hp

Extra HP هم به دلیل باف ها اضافه شد و هم به دلیل جان اضافه که در ورزش کردن کسب می شود. (برای جلوگیری از سو استفاده و چیت)

اگر یکی رویه شما بافه منفی بندازه و Relog/ بدی بازم خنثی میشه و اینطور عادلانه نیست!

این کار Non-rp محسوب می شود و می توانید از فرد مورد نظر شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ali گفته است :

زمانی که خود را به بیرون میاندازید یک امتیاز منفی برای خود، یک امتیاز منفی برای دسته خود و یک امتیاز مثبت برای دسته حریف حساب خواهد شد.

Extra HP هم به دلیل باف ها اضافه شد و هم به دلیل جان اضافه که در ورزش کردن کسب می شود. (برای جلوگیری از سو استفاده و چیت)

این کار Non-rp محسوب می شود و می توانید از فرد مورد نظر شکایت کنید.

در جوابه شما این قبلا بود که الان برداشته شده میتوانید در بازی تست کنید دیگر عمل نمیکند اگر دسته متوسط خودشو بندازه بیرون از تورف هیچ Score ا کم نمیشه 

ویرایش شده توسط SpeedNeveR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...