رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خداحافظی من از آرساکیا گیم (+دلایل)

Universe

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۱/۴/۱۷ در 21:40، ArSaCiA گفته است:

متأسفانه زمان دقیق وجود ندارد، "خیلی زود"

(زمانی که قول نمی دهم: حداقل یک هفته | حداکثر تا آخر تابستان)

اقا چی شد این AG-SAMP ?

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 184
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 9 ساعت قبل، DeatShot گفته است:

اقا چی شد این AG-SAMP ?

هنوزم ک هنوزه نیومده ?

‌‌‌ن #حـسرت گـذشتـه# ن شـوق فـردا..!

NotoriousKinG.png 

Eycin.png

ᴺʷᴬ

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، DeatShot گفته است:

اقا چی شد این AG-SAMP ?

آقا گفته زمانی که قول نمیدم خب قل نداده که تا مهر میاد یقه میگیرد یکم حق بدید بهش دیگه ??

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

خب تابستان هم تموم شد و AG:SAMP نیومد.

@ArSaCiA نگفتید که کدوم تابستان تموم میشه?

در در ۱۴۰۱/۷/۲ در 12:32، DeatShot گفته است:

اقا چی شد این AG-SAMP ?

نگفتش که تابستان کدوم سال?

Gods Team

Alzheimer.png

Joy.png

Areno.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۳ در 05:08، iKamyar گفته است:

اقلیت NG هم شده فرار دهنده هر کی میره NG یا بای میده یا کلا دو ماه غیب میشه.

اگه یه نفر دقیقا سه ساعت پشت سر هم بانک چک کنه و آماده راب باشه بعدش فقط نیم ساعت واسه ناهار از بازی خارج بشه و برگرده ببینه در غیابش ۳ راب موفق تمیز زدن تا مرز دیوانگی میره و همونجا آرساکیا که هیچ بلکه سمپ و جی تی ای رو هم پاک می کنه، متاسفانه من آدم صبوری بودم و اینکارو نکردم.

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

متاسفانه من آدم صبوری بودم و اینکارو نکردم.

متاسفانه همه ما پلیر ها به خصوص خودم بیش از حد صبور و امیدوارند

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

بله.حرف صحیحی زدی کامیار جان.

ویرایش شده توسط Amireza

کاری به موفّقیت میرسد که;

پوشیده بماند.

[ امیرالمومنین (ع) ]

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ 

GodFlame.png

&

_Flame.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۲ در 17:38، iKamyar گفته است:

اقلیت NG هم شده فرار دهنده هر کی میره NG یا بای میده یا کلا دو ماه غیب میشه.

با سلام
دوست من وقتی برای لیدری این اقلیت به خدا و پیغمبر رو میزنن و دعا میکنن که فقط یه نفر بیاد فقط اونجا باشه تا نگن لیدر نداره بفهم که چقدر وضعیت خوبی داره
تا الان فکر نکنم کسی تونسته باشه اون فضای غالب بر NG رو تغییر داده باشه مگر اینکه برای این مورد هم بشینن دعا کنن ??

• هاها 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

چقدر بد قولی دا؟

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

مهر داره تموم میشه و ما هنوز منتظر این پروژه هستیم تنها نقطه ی نا امیدی در این داستان می تونه این باشه که چیزی که قراره بیاد اون چیز نباشه که انتظار میره باشه @ArSaCiA

ویرایش شده توسط grandpa
اشتباه نوشتاری

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۷/۶ در 22:46، ZombieRanger گفته است:

اگه یه نفر دقیقا سه ساعت پشت سر هم بانک چک کنه و آماده راب باشه بعدش فقط نیم ساعت واسه ناهار از بازی خارج بشه و برگرده ببینه در غیابش ۳ راب موفق تمیز زدن تا مرز دیوانگی میره و همونجا آرساکیا که هیچ بلکه سمپ و جی تی ای رو هم پاک می کنه، متاسفانه من آدم صبوری بودم و اینکارو نکردم.

متاسفانه ما ادم صبوری نیستم ما باهم خیلی فرق داریم

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۷/۲۴ در 22:32، VARTOLU گفته است:

متاسفانه ما ادم صبوری نیستم ما باهم خیلی فرق داریم

سرور فقط سرور اقا علی اساسین تو این دوران فیلترینگ می‌چسبه بعدش یه بای مشتی هم میچسبه

سرور بی ارزشه شده و میشه برای پلیرای جدید تلاش نکنین برای اینکه سرور برگرده به روزای خوب و پلیرای خوب سرور مشتی 

دیگ برنمی‌گردن و فقط وقت تلف کردنه 

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

?????? ??? ?????????

A4E7.png

HitteR.png

لینک به دیدگاه

سینا وقتشه خودت برگردی NG رو درست کنی

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، DrDep گفته است:

تا زمانی که قوانین و سیستم عادلانه نوشته نشن شرایط گارد ملی همینیه که هست.

دست و پا زدن لیدر فکشن فایده نداره چون همونطوری که دوستمون اشاره کرد، هر چقدر سطح گارد ملی رو بالاتر می کشیدیم موسس سرور قوانین و سیستم رو برای گارد ملی سخت و سخت تر و برای طرف مقابل آسان و آسان تر می کرد تا به قول خودش تعادل بینشون حفظ بشه. در نتیجه هر چقدر زحمت کشیدیم و تمرین گذاشتیم و حین جلسات گلومون رو پاره کردیم همه برای هیچ بود.

هر قدر ما با تلاش خودمونو بالاتر می کشیدیم، موسس تمام آپدیت و باگ های سرور رو بیخیال و فورا به کمک رابرها می شتافت. تعداد تغییراتی که در سیستم راب در زمان لیدری و ممبری من داده شد انگشت شمار نیستن ... 

پس ارزششو نداره 

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، DrDep گفته است:

وضعیت فعلی کاپ رو هیچکس نمی تواند درست کند در حال حاضر فقط PD هنوز خراب نشده اونم به زودی دارن خراب می کنند. زمانی فکشن ها درست می شوند که خود علی بفهمه خوب کاپ قدیم به خاطر خوبی اعضای فکشن بوده نه سیستم ها ولی اینو نمی تواند بفهمد. 

در 6 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

تا زمانی که قوانین و سیستم عادلانه نوشته نشن شرایط گارد ملی همینیه که هست.

دست و پا زدن لیدر فکشن فایده نداره چون همونطوری که دوستمون اشاره کرد، هر چقدر سطح گارد ملی رو بالاتر می کشیدیم موسس سرور قوانین و سیستم رو برای گارد ملی سخت و سخت تر و برای طرف مقابل آسان و آسان تر می کرد تا به قول خودش تعادل بینشون حفظ بشه. در نتیجه هر چقدر زحمت کشیدیم و تمرین گذاشتیم و حین جلسات گلومون رو پاره کردیم همه برای هیچ بود.

هر قدر ما با تلاش خودمونو بالاتر می کشیدیم، موسس تمام آپدیت و باگ های سرور رو بیخیال و فورا به کمک رابرها می شتافت. تعداد تغییراتی که در سیستم راب در زمان لیدری و ممبری من داده شد انگشت شمار نیستن ... 

پس ارزششو نداره 

قبلا درک نداشتند که خوبی کاپ به خاطر اعضای خوبش بود و هنوزم درک اینو ندارند و نمی فهمند سینا.

• مرسی 1

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در 17 دقیقه قبل، NesT گفته است:

شناسه ی @Universe بیا میز بزاریم دوباره? کجایی پ

لست سینش 17 سپتامبر هعی

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۲ در 12:32، Mahi گفته است:

باید آپدیت بدن بیرون که حداقل شامل اضافه شدن سیستم های جدید(ایجاد اقلیت ها , شغل ها و  ویرایش سیستم های قبل( مثل دزدی از بانک و تزعینات مپ (نقشهء بازی)

که در بالا تر اشاره شد 

حتی اگر یه آپدیت کلی هم بیاد باز هم انگیزه دوران قدیم نیست!

???? ??? ????? ??? ??? ??? ??????? ???  ???? ?????
                          ??? ???????? ????? ??? ???? ??? ????

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مورد زیاد بوده، آدم 2 دقیقه میره W.C میاد میبینه راب وین کردن ?

پ.ن: همین الان که داشتم این متن رو مینوشتم، یه راب وین شد :)))))))))))

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۴/۱۲ در 12:14، Universe گفته است:

سلام به همه کسانی که دارید این پست را می خوانید من تصمیم گرفتم که از کامیونیتی (مجموعه) آرساکیا گیم خداحافظی کنم و برم من میخواستم این کار را در سال 2021 انجام دهم ولی با خود گفتم که صبر کنم ولی دیگه واقعا نمی تونم صبر کنم واقعا سرور تکراری شده این زیر چند تا دلیل براتون می نویسم که چرا انقدر سرور بی حال شده و پلیر ها کم شده: (حتما مطالعه کنید چون به اکثر موارد اشاره شده)

1. نبودِ Achievement ، یعنی یه سری ماموریت روزانه باشه که ما اونارو بریم که حوصلمون سر نره بعد که اون هارو تکمیل کنیم جایزه بهمون بده داخل  اکثر مجموعه ها این وجود داره نمیدونم چرا اینجا نیست!

این سیستم باعث میشه که ما ساعت ها سرگرم بشیم تا اون هارو تکمیل کنیم و جوایز ببریم و هیچوقت احساس بی هدفی نمی کنیم!

2. چهار راه خالی از پلیره ، سال 2020 جمعیت سرور آرساکیا گیم تا 600 پلیر رفته بود (خود بنده شاهد بودم) ولی الان جمعیت سرور در بین بازه 300 تا 400 پلیر است چرا کسی حرفی از این مورد نمیزنه؟ برای چی Safezone را از چهارراه برداشتید و CNN چهارراه را حذف کردید؟ بله درسته من هم میدانم که در سال 2020 در چهارراه افت FPS زیاد بود و ماشین ها با هم تصادف می کردند و خیلی مشکلات دیگر در چهارراه بود ولی خب این دلیل منطقی نیست که چهارراه به کلی حذف بشه و پلیری اونجا نباشه توی چهارراه کلی می گفتیم و می خندیدیم و همه دور هم بودیم چرا این جو دوستانه را خراب کردید؟ (منظور از حذف چهارراه حذف منطقه چهارراه از مپ نیست بلکه منظور حذف عواملی هستند که چهارراه را خالی از جمعیت کرد)

3. بد قولی ها ، چه بر سر پروژه Play your Life (PYL) آمد؟  چرا AG:SAMP منتشر نمی شود؟ چرا نسخه اندروید منتشر نمی شود؟ و هزاران چرای دیگر...

4. سرور آرساکیا گیم تعامل ندارد ، مجموعه آرساکیا گیم قدمت زیادی دارد ولی جای تعجب است که چرا تعدادی Content creator (تولید کننده محتوا در یوتیوب و ...) و استریمر رسمی ندارد ، باید با خیلی از مردم در شبکه های اجتماعی تعامل داشته باشیم و سرور را به افراد بیشتری معرفی کنیم پس چرا در ها را می بندید؟ و فکری برای این قضیه نمی کنید؟

5. بی هدفی و تکراری شدن ، شما اگر مدت خیلی زیادی داخل سرور بازی کنید (مثال : 3 سال) شما دچار بی هدفی می شوید یعنی نمی دانید که باید چیکار کنید همه چیز را تجربه کرده اید یعنی در استف عضو بودید یا تمام فکشن ها را رفتید یا بهترین ماشین ها را گرفتید و ... و آن وقت است که دچار بی هدفی می شوید و سرور برایتان خسته کننده می شود (به بیان دیگر: نمی دانید وقتی می آیید داخل سرور باید دقیقا چیکار کنید)

خیلی ها با آمدن جلوی پینتبال و پریدن از روی سکو های پینتبال وقت خودشون رو پر می کنند در حالی که این اصلا جذاب نیست! (باید خیلی بازی کنید تا این مورد را درک کنید کسانی که تازه وارد سرور شدند این موضوع شامل آنها نمی شود و شاید درک نکنند) و من سر این قضیه مورد 5 خیلی ناراحت و روان پریش شدم و در Paintball کار های عجیبی می کردم و حرف هایی می زدم که منطقی نبود و داشتم عقل خودم رو از دست می دادم (اون هایی که در پینتبال بودن در جریان هستند)

6. سیستم های شغلی کم و خیلی ساده هستند ، ما انتظار داریم که سیستم های شغلی به کلی بروز شوند. من برای درک بهتر مثال هایی برایتان می زنم: مثلا سیستم قطع کردن چوب و تبدیل آن به چوب بسته بندی شده و فروش آن یا مثلا سیستم استخراج نفت از پالایشگاه LV و فروش آن یا مثلا سیستم قصابی و ... اینها است که جذابیت داره و پلیر ها ساعت ها سرگرم می شن تا کسب درآمد کنند ولی اینکه شما در آپدیت ها فقط اسکین اضافه کنید (یا مثلا یک سیستم Bid/ فقط اضافه کنید) هیچگونه جذابیتی ندارد شما باید به صورت اساسی یک اپدیت خوب و رضایت بخش منتشر کنید.

7. هلپر ها به فکر اکتیویتی هستند نه به فکر پیشرفت مجموعه ، به صورت کلی هر کس که وارد استف می شود هدفش این است که با زدن اکتیویتی سریع تر ادمین شود در حالی که این اشتباه است. یک هلپر باید به پیشرفت مجموعه آرساکیا گیم فکر کند باید با نهایت تلاش پلیر های تازه وارد را راهنمایی کند ، باید در جلسات نکاتی را بگویند که سرور برای پلیر ها جذاب تر شود نه اینکه راجبه نحوه جواب دادن به Helpme/ سوال کنند باید هدف تمام هلپر ها فقط و فقط یک چیز باشد: ''پیشرفت آرساکیا گیم و رضایت پلیر ها''

واقعا دیگه حوصله نداشتم پلی بدم مورد شماره 5 خیلی منو اذیت می کرد و با روان من بازی می کرد  این ها بود دلایلی که من دیگه نمیخواهم در آرساکیا گیم بازی کنم که البته دلایل بیشتری هم بود که به آنها اشاره نشد. امید است که موسس محترم مجموعه ، @ArSaCiA این تاپیک را نگاه کنند و پاسخی دهند چون من به نمایندگی از تمام پلیر هایی که از سرور رفتند و تمام کسانی که خسته شده اند این پست را ارسال کردم چون هیچ کس صدایش در نمی آمد دیگه منو داخل سرور نمی بینید ، شاید بعد ها یه روزی اومدم که اونم بستگی داره تغییری ایجاد بشه یا نه ، خدانگهدار موفق باشید ?

هر اومدنی یه رفتنی داره
یکی با
دل خوش یه جارو ترک میکنی یکی هم با دل شکسته
حالا هم نوبت رفتن ما رسید
امیدوارم همیشه موفق باشید...!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۷ در 21:31، ArSaCiA گفته است:

با سلام.

از اینکه دیدگاه های خودتان را در میان میگذارید کمال تشکر را داریم.

آرساکیا گیم 8 سال و نیم است که پابرجاست و به بازیکنان عزیزی همچون شما خدمت میکند و شما هم هیچوقت نسبت به آرساکیا گیم بی کمال نبودید و من همیشه قدردان پشتیبانی ها و حمایت هایتان خواهم بود.

تقریباً 2 سال صرف آماده سازی و راه اندازی آرساکیا گیم قبل از 8 سال و نیم پیش شد و در طی این 8 سال و نیم بروزرسانی های عظیم و تغییرات متعدد اعمال شد.

من تقریباً 11 سال هست که برای آرساکیا گیم تلاش کردم و هیچ شغل دیگری در کنار آرساکیا گیم ندارم و تمام تمرکزم پیشرفت و توسعه آرساکیا گیم بوده و از ابتدا آرساکیا گیم پروژه ای بوده که صرفاً جهت علاقه به این سبک بازی ایجاد شده و همیشه از اولین روز کیفیت اولویت بیشتری نسبت به سود مالی و فروشگاه داشته است و این پشتیبانی شما عزیزان و علاقه شما به این سبک بازی بوده که من را در طی این سال ها هدایت کرده است.

از اینکه برخی از دوستان اینجا را با بازی هایی که توسط شرکت های عظیم میلیارد دلاری که با هزاران توسعه دهنده ساخته شده مقایسه می کنند برای من باعث افتخار هست و امیدوارم که درک کنید تیم آرساکیا گیم تیمی بسیار کوچک است که اعضای تیم به صورت مداوم تغییر می کند و اکثر مواقع تمامی کار های توسعه اعم از برنامه نویسی و ساخت اسکریپت به عهده خودم میوفتد و من تنهایی تلاشم را در این زمینه می کنم.

من گاهی حتی از سلامتی خودم هم مجبور بودم (و هستم...) چشم پوشی کنم تا کیفیت مطلوب و توسعه لازم را فراهم سازی کنم. متأسفانه من هم محدودیت هایی دارم که به عنوان یک انسان نمی توانم فراتر از آنها قدم بگذارم.

چالش ها و سختی های آرساکیا گیم در این چند بند خلاصه نمی شود؛

آرساکیا گیم متکی به ماد SA-MP می باشد که این ماد که توسط یک نفر برای مدت زیادی توسعه داده میشد برای سال هاست که دیگر فعال نیست و SA-MP دیگر بروزرسانی نمی شود. این به این معناست که ما با تکنولوژی های قدیمی و بدون هیچ پشتیبانی متکی بر خودمان در حال پیش رفتن هستیم و تا الان با لانچر قابلیت هایی را آوردیم که در هیچ جای SA-MP وجود ندارد.

برای فراتر رفتن بنده پروژه AG:SAMP را تقریباً 98% تکمیل کردم و خیلی زود این پروژه وارد حالت Open-Beta می شود یعنی شما می توانید نسخه بتا را دانلود و با گوشی اندروید خود یا کامپیوتر وارد بازی شوید و بر خلاف Client های دیگر بدون هیچ باگ و کم و کسری از بازی لذت ببرید.

بعد از اینکه AG:SAMP به حالت Stable رفت دیگر با سمپ و Launcher نمی توانید وارد بازی شوید و فقط با AG:SAMP که دیگر متکی بر SA-MP نیست وارد بازی می شوید.

AG:SAMP که در آن از تکنولوژی های جدید استفاده شده هم توسعه را برای ما سریع تر و هم آن را آسان تر می کند و دسترسی های خیلی بیشتری برای گسترش بازی خواهیم داشت.

در کنار گسترش AG:SAMP مفتخرم اسکریپتر جدید آرساکیا گیم @KJason را معرفی کنم که در حین اینکه بنده AG:SAMP را توسعه می دهم اسکریپت بازی را گسترش خواهد داد و تغییراتی که قولشان را دادیم اعمال خواهد شد.

برای آخرین اخبار و عکس/فیلم از بروزرسانی ها کانال AGDevTeam را در تلگرام دنبال کنید. در این کانال توضیحات بیشتری راجع به AG:SAMP و پلن ها نیز داده شده است.

لازم به ذکر هست که آرساکیا گیم بدون تلاش ها و زحمت های تیم استف و علاقه شما به کمک کردن به بازی وجود نخواهد داشت بنابراین از

@Alireza @Markeloff @Meli @SaLiOne @Nate @ORTEGA @BourBoN @RoseRain @Feu @Elijah @LiN @illiya @Forrest @Omid @iArash @Forget @Nietzsche @RudeKid @PabloEscobar @Shayawn

@Iranian @iAziz @Olden @SeVen @Farab @Palycity @JvDAdler @HerBan @mha5717 @Proofessor @Nikootine @Qaribe @And @Wagner @GerdBad @Holyevil @MaSiH @gameramin @MaghruR @Wilsent @Elastic @Guardian @Rezamrd 

@Danir @Kentish @Rasputin @Roya @Blade @MILADemon @Life @iKamyar @MrFaRZaD @TheProPheT @Hoody @Aone @TOR @Radan @UnBreakable

و صد ها نفر دیگر که در گذشته در استف فعالیت داشتند و آرساکیا گیم را به این نقطه هدایت کردند تشکر فراوان می کنم.

باشه ولی داریم وارد بهار میشیم 

ای دل چرا در این جهان بی خبری

شب روز در طلب سیمو زری

سهم تو از این دنیا یک کفن است

ان هم به گمان است که ببری یا نبری

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...