رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خداحافظی من از آرساکیا گیم (+دلایل)

Universe

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۱/۴/۲۰ در 14:22، Mahdi91 گفته است:

خب راست میگی وقتی چهارراه رفت من خودم به شدت اذیت شدم همش میگم یادش بخیر چه روزایی بود بعد چهارراه پینت بال منطقه مرکزی سرور شد و همه رفتند اونجا اصلا اونجا خوش نمیگذره من خودم برای اینکه فکرم درگیر این نشه که این اتفاق افتاد و سرور نابود شد اومدم حالا با دوستامون یه گنگ ساختم به نام خواننده های ارساکیا ولی دیگه گفتی پلیر 600 تا بود اون موقه که اره ولی وقتی رفت و فیش هم نابود شد پلیر به 200 تا نرسید و حداقل 160 تا بود @Aliherfei میدونه چی شد من دلم میخواد چهارراه دوباره برگرده و خیلی خوب بشه که همه دور همیم

ریجستر چندی؟ 2022??

در در ۱۴۰۱/۴/۲۱ در 00:07، Aliherfei گفته است:

داش این کیه اصن؟

یه روز دیدمش دلم براش سوخت کمکش کردم گفتم فلان کار نکن اون کار بکن.

حالا هرجا میام میگن این فک و فامیل منه من اسم اینم یادم نمیاد به مولا

?علی دید کسی نداره گفت یگم این داداشمه

در 11 ساعت قبل، VARTOLU گفته است:

اینا همش قول وعده دروغه از سال فقط توی یه میتینگ استف به شهاب نامی اوردن گفتن شهاب داره کمکمون میکنه توی AG:SAMP تهش معلومه چی میشه هیچ اپدیتی دادع نمیشه تموم میشه میره پی کارش همع مشاللع سنا دارع میره بالا کسی دیگع پای سمپ نمیشینه مخصوصا وقتی که همه چیو تجربه کردی تموم شده رفته چه فایده ای داره از سال 2020 وارد استف شدم تا 6 ماه پیش 3 عید نوروز گذروندم هی عید نوروزی که میشد قول میدادن که همین عید نوروز AG:SAMP دادع میشه همشم دروغ بود دیگه یکی مثل من اب از سرش گذشتع چه یه وجب چه صد وجب یه کسی مثل @ArSaCiA کلی سود از این مجموعه برده ولی حاظر نشده در راه پلیر چیزی خرج بکنه در راه سرورش خرج کرده ها مثلا انتی چیت میارن ضد چیت نمیدونم اینارو ولی برای پلیر ها چیزی قائل نیستن اگه قائل بود این همه قیمت های سرور بالا پایین نمیکرد به اسم اقتصاد ما در روز داریم صد تا فحش نثار ریسی امثالش میکنیم چون تو اینورم گرون کردی حق نداریم توهین بهت بکنیم چرا چون مجموعه تو بن میکنی حرف حرف تو همیشه از بالا نگامون کردی تا پایین.

خب دا سرور خودشه زیادم بگی بش میگه دوست نداری برو از سرور دا شما این همه صبر کردی ۵ماهم صبر کن شاید شد معجزه ای در این سرور برای بهبود

• هاها 1

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 184
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

زیر این تاپیک خیلی ادمایی کامنت گزاشتن که روزی 10 ساعت تایم پلی داشتن، الان فقط 20 در ماه میزنن هوس نپره

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Name گفته است:

خب دا سرور خودشه زیادم بگی بش میگه دوست نداری برو از سرور دا شما این همه صبر کردی ۵ماهم صبر کن شاید شد معجزه ای در این سرور برای بهبود

درسته سرور خودشع ولی ماها هستیم که به سرورش ارزش میدیم ماها هستیم که این همه کسب در امد براش دارن همش از ماست که بر ماست عزیزم بحث 5 ما نیست بحث 3 سال همین وضعیت هیچی عوض نمیشه همینجوری که هست همینجوری هم پیش میره میخواست عوض بشه موقعی عوض میکرد وضعیتو که 600 پلیر وجود داشت نه الان که سرجمع 90 نفر پلی نمیدن بخاطر 100 نفر 90 نفر بیاد وضعیت تغییر بده خیر

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، VARTOLU گفته است:

درسته سرور خودشع ولی ماها هستیم که به سرورش ارزش میدیم ماها هستیم که این همه کسب در امد براش دارن همش از ماست که بر ماست عزیزم بحث 5 ما نیست بحث 3 سال همین وضعیت هیچی عوض نمیشه همینجوری که هست همینجوری هم پیش میره میخواست عوض بشه موقعی عوض میکرد وضعیتو که 600 پلیر وجود داشت نه الان که سرجمع 90 نفر پلی نمیدن بخاطر 100 نفر 90 نفر بیاد وضعیت تغییر بده خیر

حق با تو هم هست یکی از دلیل هاش اینه اپدیت رو به سال بعد یا دو سال بعد مندازه که ادم خسته میشه

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

همچنان صبر??

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۲۳ در 00:58، Name گفته است:

ریجستر چندی؟ 2022?

کار همیشه هست نه 2020 هست ریجستر کلیم هست مال اکانت اصلیم حال دیگه اونم درست نیست خب دیگه همیشه منو مسخره میکنید البته احمیت نمیدم ولی اگه جای من بودی خودت هم میگفتی من کلا از سرور میرم با این پلیر های عغده ایش حالا اگه اکانت فروم منم بن کنند باز هم وقتی ان بن شد میخواد ادامه داشته باشه ولی دیگه حیف پلیر ها مثل اون موقه یک دوست واقعی نیستن الان دیگه ریجستر 2021 میاد واسه ما شاخ میشه بعضی وقتا هم 2022

• هاها 1

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

کار همیشه هست نه 2020 هست ریجستر کلیم هست مال اکانت اصلیم حال دیگه اونم درست نیست خب دیگه همیشه منو مسخره میکنید البته احمیت نمیدم ولی اگه جای من بودی خودت هم میگفتی من کلا از سرور میرم با این پلیر های عغده ایش حالا اگه اکانت فروم منم بن کنند باز هم وقتی ان بن شد میخواد ادامه داشته باشه ولی دیگه حیف پلیر ها مثل اون موقه یک دوست واقعی نیستن الان دیگه ریجستر 2021 میاد واسه ما شاخ میشه بعضی وقتا هم 2022

درسته ایدی میو اه بیا با هم گریه‌ کنیم??

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

درستع وقتی فهمیدی ریجستر چندی بعد حرف بزن :)

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۲۳ در 13:04، Name گفته است:

حق با تو هم هست یکی از دلیل هاش اینه اپدیت رو به سال بعد یا دو سال بعد مندازه که ادم خسته میشه

نکه خیلی هم اپدیتش تاحالا بدرد بخور هم بوده ببین کدوم اپدیتش بوده که پلیرها راضی بودن 

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

کلا agsamp دیگه تموم شد دیگه سخت بوده علی پاکش کرده ولی کنین اگه این دلایل که دقت نکردید بدونین دقت کنین چرا اصلا sfc از استف پرت شد بیرون دعوا شد دیگه ولی بخاطر چی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 404 گفته است:

مهدی سنش کمه اما خیلی از تو اولد تره.

حد خودتو بفهم

دا شما اول اک فروم میسازی بعد اکانت بازی میسازی؟

یک روز باش کشکل دازی یک روز طرفشو میگیری نمیدونی خوت چیکار داری میکنی 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Name گفته است:

یک روز باش کشکل دازی یک روز طرفشو میگیری نمیدونی خوت چیکار داری میکنی

من با هیچکس مشکلی ندارم. فقط بعضی وقتا شوخی سنگین می‌کنم که تا حالا تو فروم نکردم. مهدی از تو خیلی قدیمی تره از ۲۰۲۰ یا شایدم قبل اون دیدمش

در 36 دقیقه قبل، Name گفته است:

شما اول اک فروم میسازی بعد اکانت بازی میسازی

خب ۲ سال بعد بازی که فروم نمیام، نهایتا یک ماه

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۲۷ در 15:33، 404 گفته است:

من با هیچکس مشکلی ندارم. 

دادا منم باهات مشکل ندارم شما سَروَره مایی?

▂▃▅▇█▓▒░ +  سختـہ مسلمون بودن +░▒▓█▇▅▃▂

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۲۵ در 23:30، Name گفته است:

درستع وقتی فهمیدی ریجستر چندی بعد حرف بزن :)

REGISTER ULD ندیدم

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SHEYKH گفته است:

دادا منم باهات مشکل ندارم شما سَروَره مایی?

منم با شما مشکل ندارم اما با هیچکس مشکل دارم???

• هاها 1

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۷ در 10:01، ArSaCiA گفته است:

با سلام.

از اینکه دیدگاه های خودتان را در میان میگذارید کمال تشکر را داریم.

آرساکیا گیم 8 سال و نیم است که پابرجاست و به بازیکنان عزیزی همچون شما خدمت میکند و شما هم هیچوقت نسبت به آرساکیا گیم بی کمال نبودید و من همیشه قدردان پشتیبانی ها و حمایت هایتان خواهم بود.

تقریباً 2 سال صرف آماده سازی و راه اندازی آرساکیا گیم قبل از 8 سال و نیم پیش شد و در طی این 8 سال و نیم بروزرسانی های عظیم و تغییرات متعدد اعمال شد.

من تقریباً 11 سال هست که برای آرساکیا گیم تلاش کردم و هیچ شغل دیگری در کنار آرساکیا گیم ندارم و تمام تمرکزم پیشرفت و توسعه آرساکیا گیم بوده و از ابتدا آرساکیا گیم پروژه ای بوده که صرفاً جهت علاقه به این سبک بازی ایجاد شده و همیشه از اولین روز کیفیت اولویت بیشتری نسبت به سود مالی و فروشگاه داشته است و این پشتیبانی شما عزیزان و علاقه شما به این سبک بازی بوده که من را در طی این سال ها هدایت کرده است.

از اینکه برخی از دوستان اینجا را با بازی هایی که توسط شرکت های عظیم میلیارد دلاری که با هزاران توسعه دهنده ساخته شده مقایسه می کنند برای من باعث افتخار هست و امیدوارم که درک کنید تیم آرساکیا گیم تیمی بسیار کوچک است که اعضای تیم به صورت مداوم تغییر می کند و اکثر مواقع تمامی کار های توسعه اعم از برنامه نویسی و ساخت اسکریپت به عهده خودم میوفتد و من تنهایی تلاشم را در این زمینه می کنم.

من گاهی حتی از سلامتی خودم هم مجبور بودم (و هستم...) چشم پوشی کنم تا کیفیت مطلوب و توسعه لازم را فراهم سازی کنم. متأسفانه من هم محدودیت هایی دارم که به عنوان یک انسان نمی توانم فراتر از آنها قدم بگذارم.

چالش ها و سختی های آرساکیا گیم در این چند بند خلاصه نمی شود؛

آرساکیا گیم متکی به ماد SA-MP می باشد که این ماد که توسط یک نفر برای مدت زیادی توسعه داده میشد برای سال هاست که دیگر فعال نیست و SA-MP دیگر بروزرسانی نمی شود. این به این معناست که ما با تکنولوژی های قدیمی و بدون هیچ پشتیبانی متکی بر خودمان در حال پیش رفتن هستیم و تا الان با لانچر قابلیت هایی را آوردیم که در هیچ جای SA-MP وجود ندارد.

برای فراتر رفتن بنده پروژه AG:SAMP را تقریباً 98% تکمیل کردم و خیلی زود این پروژه وارد حالت Open-Beta می شود یعنی شما می توانید نسخه بتا را دانلود و با گوشی اندروید خود یا کامپیوتر وارد بازی شوید و بر خلاف Client های دیگر بدون هیچ باگ و کم و کسری از بازی لذت ببرید.

بعد از اینکه AG:SAMP به حالت Stable رفت دیگر با سمپ و Launcher نمی توانید وارد بازی شوید و فقط با AG:SAMP که دیگر متکی بر SA-MP نیست وارد بازی می شوید.

AG:SAMP که در آن از تکنولوژی های جدید استفاده شده هم توسعه را برای ما سریع تر و هم آن را آسان تر می کند و دسترسی های خیلی بیشتری برای گسترش بازی خواهیم داشت.

در کنار گسترش AG:SAMP مفتخرم اسکریپتر جدید آرساکیا گیم @KJason را معرفی کنم که در حین اینکه بنده AG:SAMP را توسعه می دهم اسکریپت بازی را گسترش خواهد داد و تغییراتی که قولشان را دادیم اعمال خواهد شد.

برای آخرین اخبار و عکس/فیلم از بروزرسانی ها کانال AGDevTeam را در تلگرام دنبال کنید. در این کانال توضیحات بیشتری راجع به AG:SAMP و پلن ها نیز داده شده است.

لازم به ذکر هست که آرساکیا گیم بدون تلاش ها و زحمت های تیم استف و علاقه شما به کمک کردن به بازی وجود نخواهد داشت بنابراین از

@Alireza @Markeloff @Meli @SaLiOne @Nate @ORTEGA @BourBoN @RoseRain @Feu @Elijah @LiN @illiya @Forrest @Omid @iArash @Forget @Nietzsche @RudeKid @PabloEscobar @Shayawn

@Iranian @iAziz @Olden @SeVen @Farab @Palycity @JvDAdler @HerBan @mha5717 @Proofessor @Nikootine @Qaribe @And @Wagner @GerdBad @Holyevil @MaSiH @gameramin @MaghruR @Wilsent @Elastic @Guardian @Rezamrd 

@Danir @Kentish @Rasputin @Roya @Blade @MILADemon @Life @iKamyar @MrFaRZaD @TheProPheT @Hoody @Aone @TOR @Radan @UnBreakable

و صد ها نفر دیگر که در گذشته در استف فعالیت داشتند و آرساکیا گیم را به این نقطه هدایت کردند تشکر فراوان می کنم.

@iNViSiBIe

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۲۲ در 13:39، VARTOLU گفته است:

اینا همش قول وعده دروغه از سال فقط توی یه میتینگ استف به شهاب نامی اوردن گفتن شهاب داره کمکمون میکنه توی AG:SAMP تهش معلومه چی میشه هیچ اپدیتی دادع نمیشه تموم میشه میره پی کارش همع مشاللع سنا دارع میره بالا کسی دیگع پای سمپ نمیشینه مخصوصا وقتی که همه چیو تجربه کردی تموم شده رفته چه فایده ای داره از سال 2020 وارد استف شدم تا 6 ماه پیش 3 عید نوروز گذروندم هی عید نوروزی که میشد قول میدادن که همین عید نوروز AG:SAMP دادع میشه همشم دروغ بود دیگه یکی مثل من اب از سرش گذشتع چه یه وجب چه صد وجب یه کسی مثل @ArSaCiA کلی سود از این مجموعه برده ولی حاظر نشده در راه پلیر چیزی خرج بکنه در راه سرورش خرج کرده ها مثلا انتی چیت میارن ضد چیت نمیدونم اینارو ولی برای پلیر ها چیزی قائل نیستن اگه قائل بود این همه قیمت های سرور بالا پایین نمیکرد به اسم اقتصاد ما در روز داریم صد تا فحش نثار ریسی امثالش میکنیم چون تو اینورم گرون کردی حق نداریم توهین بهت بکنیم چرا چون مجموعه تو بن میکنی حرف حرف تو همیشه از بالا نگامون کردی تا پایین.

آها

3 عید نوروز گذروندم

2*

از سال 2020 وارد استف شدم

سال 2020/8/..  تازه وارده سرور شدی 2021 وارد استف شدی به یکی بگو ندونه

• دوست دارم که 1

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۲۵ در 08:17، Mahdi91 گفته است:

?و باز حرف ریجسترو اولد 

اقا باشه شما اولد اصلا

شما همونی نیستی که تو سال 2021/8/27 هنوز نمیدونستی sellcarto چیه و یه دلار Vehicle سل دادی 

Sellcarto Id 1/  بزن پول میده

ویرایش شده توسط SinaHarD
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

آیدی یونیورس تنها چیزی که میتونم بگم کاش این موارد زودتر حل شن
و تو ام باز برگردی
امیدوارم هرجا هستی سالم و موفق باشی.

Parsa.png
༺???༻

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، SinaHarD گفته است:

?و باز حرف ریجسترو اولد 

اقا باشه شما اولد اصلا

شما همونی نیستی که تو سال 2021/8/27 هنوز نمیدونستی sellcarto چیه و یه دلار Vehicle سل دادی 

Sellcarto Id 1/  بزن پول میده

نه وقتی اکانت اصلیم لول ۷ بود تازه موتورمو سل دادم تو سال 2020 بود همون 2020/9/25 میشد اصلا داداش حالت خوبه؟ تو که اون موقع نبودی همین حاج آقا سینا کلن زده بود فقط هم لول ۱۰۰ به بالا راه میداد ولی خودش لول 17 بود این یه چیزی زده یا از کره ماه اومده؟ خودشون دقت نمیکنند بلد نیستن مارو زیر مسخره میکشند:/

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

نه وقتی اکانت اصلیم لول ۷ بود تازه موتورمو سل دادم تو سال 2020 بود همون 2020/9/25 میشد اصلا داداش حالت خوبه؟ تو که اون موقع نبودی همین حاج آقا سینا کلن زده بود فقط هم لول ۱۰۰ به بالا راه میداد ولی خودش لول 17 بود این یه چیزی زده یا از کره ماه اومده؟ خودشون دقت نمیکنند بلد نیستن مارو زیر مسخره میکشند:/

بابا ریجستر 2019 یا هرچی

تو این یکی دیگ حست نیست

لینک به دیدگاه

اصلا ربطی به اکانت نداره هر موقع اومدی تجربه شو از همون موقع داری

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۱/۴/۱۲ در 23:44، Universe گفته است:

من به نمایندگی از تمام پلیر هایی که از سرور رفتند و تمام کسانی که خسته شده اند این پست را ارسال کردم چون هیچ کس صدایش در نمی آمد

منم خیلی نگران بودم خیلی از دوستای من بخاطر همینا که اشاره کردی همین دلایل از سرور بای دادن چهارراه خیلی خوب بود حتی وقتی که من اومدم داخل سرور اولاش که چهارراه بود ولی چند هفته بعد به کلی داشت نابود میشد از قدیمای چهارراه خبر دارم چون درکش کردم من هم خیلی دلم برای اونایی که از سرور رفتن میسوخت و ارزوی من بود که یک روز اونا برگردن و با هم یک انقلاب تشکیل بدیم که چهارراه هم برگرده مثل همون سال 2020 سی ان ان داشته باشه هر چی بود داشته باشه الان هم کسایی که از قبل چهارراه رو میشناختند 5 دقیقه اونجا میان و به فکر قدیما هستن و تو یو سی پی هم هست اسم اکانتشون و من نصف اونا رو میشناسم و سر میزنم و تنها چهارراه نیست پل فیش هم هست توی پل فیش پلیر ها جمع میشدند و فیش میگرفتند و خیلی خوب بود بعدش که جزیره اومد همون 2 تا اونم خیلی خوب بود سیستم بالنش با دوستامون اونجا میومدیم روزی که فیش خراب شد سرور کلا از اوج خرابی ترکید و ... خیلی از این دلایل که سرور خراب شد 

به امید اون روزی که دوباره ببینیمت دوست من ❤️??

ویرایش شده توسط MahdiEsmaeili

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...