رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بررسی مشکلات مطرح شده در سخنرانی دیشب

OmidGH

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۱/۳/۲۲ در 17:03، OmidGH گفته است:

سلام به همه عزیزان

در شب گذشته سخنرانی کوچکی داشتیم به بخاطر ناگهانی شدنش و اطلاع رسانی ضعیف تعداد افراد کم بود. انشالله در دفعات بعدی با تعداد بیشتری پیش خواهیم رفت.

موارد رد شده

موارد نیازمند اصلاح

موارد قبول شده

نام مسئول مربوطه در جلوی موارد درج میشه.

مشکلات مطرح شده:

بازگشت درآمد ماهیگیری به حالت قبل بود که رد شد.

این کار برای پویا کردن اقتصاد سرور انجام شده و خوبه کمی برای پول تلاش کنیم.

مورد بعدی اضافه شدن وسیله نقلیه برای اقلیت Si بود که از نظر من نیازی بهش نیست چون اقلیت Si به وسایل نقلیه هاش وابستگی نداره و برای مجوز خلبانی و قایقرانی وسایل مورد نیاز محیاست.

مورد بعدی کاهش فعالیت BankPatrol برای گارد ملی بود که از نظر من میزان اکتیویتی خوبه ولی باید قوانینی جهت جلوگیری از جعل این نوع فعالیت وضع بشه من جمله ممنوعیت AFK در جلوی بانک برای این نوع فعالیت.(سوپروایزر مجموعه @Alireza و سرپرست های لیدر ها @ORTEGA @Nate @BourBoN)

مورد بعدی اضافه شدن وسیله نقلیه NRG-500 برای اقلیت پیراپزشکان بود که من از زمانی که لیدر این اقلیت بودم میخواستم پیگیر شم که قسمت نشد. (موسس سرور @ArSaCiA)

مورد بعدی وضعیت اسفناک Sample برای اقلیت FBI بود که درسته موافقت و حمایت من رو به همراه داره ولی چشمم زیاد آب نمیخوره که بشه تغییری ایجاد کرد. (موسس سرور @ArSaCiA)

مورد بعدی زیبایی سرور بود که با موافقت من همراه هست،نظر من برای این مورد اینه که شهردار بتونه در قبال پولی که از خزانه کم میشه فقط و فقط در اماکن عمومی سرور (جهت جلوگیری از سوءاستفاده از بیت المال) Object بزاره،اما باید محدودیت هایی برای جلوگیری از اُفت نرخ فریم بازیکنان در نظر گرفته شه. (موسس سرور @ArSaCiA)

@Atomix @amirrezamirzae @RoseRain @SinaHarD @sped @YaKooZa @Sobi @CoRe @iKamyar @Blade @PabloEscobar @PowerCell @RudeKid @Palycity @Sami @SaeedAlpha @Rezamrd @SnoopDogg @SiahSefid 

@VARTOLU @LiN @Forget @iliya @unmmed @Rasputin @Umbrella234 @Aone @EnDWaY @AlmosT @adwinazward @Gibson @EBi @SWAT @MaSiH @MohaNaa @Guardian

الان من باید بگم اینا خوبه یا بد بنده شمارو مورد هدف قرار میدم فقط بلدی از دسته ملایم و  ویژه دفاع کنی حرف بزنی کلا دسته متوسط توی چشم هیچکس اب نمیخوره هر موقعه از دسته متوسط دفاع کردی بخاطر اون همه تغییرات بی جا و بی مورد که باعث شده اصلا کسی علاقه ای بهش نداشته باشه اون موقعه چشم شمارو بعنوان یه شهردار میبینم تازه

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۱/۳/۲۲ در 17:03، OmidGH گفته است:

انشالله در دفعات بعدی با تعداد بیشتری پیش خواهیم رفت.

100%

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...