رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سخنی با بازیکنان عزیز

OmidGH

با تامین حقوق اقلیت ها توسط شهردار موافقید؟  

41 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با تامین حقوق اقلیت ها توسط شهردار موافقید؟

• بله
      35
    • خیر
      6

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همگی

اول از همه از تمامی کسانی که با رای خودشون به رسیدن من به این جایگاه کمک کردن متشکرم این نشون از اعتماد شماست تشکر ویژه دارم از عزیزانی که توی جشن انتخاب شدنم سنگ تموم گذاشتن و مشاور تبلیغاتی من @Rasputin و دوست عزیزم @MiladME

تو این تاپیک میخوام اهداف و چالش هایی که به عنوان شهردار در پیش دارم رو اعلام کنم.

همونطوری که میدونین کمپین تبلیغاتی من بر پایه ایجاد پل ارتباطی بین مسئولین سرور و بازیکنان بوده که میتونه از ادمین ها شروع بشه و تا موسس سرور ادامه پیدا کنه.

مشکلی که در این مورد هستش اینه که در مورد قوانین فقط میشه با موسس صحبت کرد چون ادمین ها و سرپرست ها مجری قانون هستن و طبق پروتکل اعلامی از سوی موسس عمل میکنن پس برای ادمین ها و سرپرست ها میتونین مشکلات یا سوالاتی که توسط این عزیزان قابل حل هست رو با من در میون بزارین تا بهشون اعلام کنم.

در جلسات هفتگی کارکنان مشکلات مهم و درجه یکی که اعلام شده و اینکه نیاز هست در جلسات به موسس گفته شه توسط سوپروایزر تایید شده اعلام میشه و جواب دریافتی بدون سانسور چه در محیط بازی یا همین تاپیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

من سعی دارم به وظیفه فراموش شده شهرداران یعنی برگزاری مسابقات متنوع عمل کنم که مدت زیادی هست که این امر توسط شهرداران فراموش شده.

یکی از مواردی که قصد دارم به رفراندوم بزارم و نظر شمارو بدونم اینه که تامین حقوق اقلیت ها یا اقلیت های یک دسته خاص بر عهده شهردار باشه که شهردار رو موظف کنه تا یک زمان خاصی هزینه کافی برای حقوق اقلیت هارو تامین کنه.

این به این دلیله که الان 200 میلیون پول بلااستفاده در خزانه شهر هستش و خوبه که پول خزانه به گردش در بیاد. در صورت موافقت شما این موضوع به موسس مجموعه ابلاغ خواهد شد.

یکی دیگه از چالش ها محدودیت هایی هست که شهردار رو به یک پلیر عادی مبدل میکنه،شاید بعضی از این هارو من از قلم انداخته باشم پس لطفا این محدودیت هارو از دید خودتون بگین

توجه داشته باشین هیچوقت از انتقاد در مورد عملکرد من یا پیشنهاد برای انجام بهتر وظایفم دریغ نکنین.بهترینم دوست من کسیه که عیوب منو بهم هدیه بده.

هر هفته یکبار تاپیکی زده میشه تا بازیکنان مشکلاتشون رو اعلام کنن و موارد اولویت بندی میشن و به افراد مربوطه ابلاغ میشن.

ممنون از زمانی که برای خوندن این متن گذاشتین.

ویرایش شده توسط OmidGH

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سخنان بسیار بجایی فرمودید همسر عزیزم

یکی دیگر از مشکلات مردمان سرور هم دق دقه ی وام هستش

اولین پیشنهاد بنده ایجاد یک وام از خزانه ی شهرداری برای مردمان سرور هستش

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

ما گفتیم و گذشتیم شما هم بگید شاید کسی شنید.....

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

منظورت اینه علاوه بر حقوق هفتگی یک حقوق هم از طرف شهردار داده بشه یا نه فقط حقوق شهردار بده؟

دیگه بجای سرور شهردار موظف شه حقوق رو تامین کنه

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

بسیار عالی, موفق باشید.

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

دیگه بجای سرور شهردار موظف شه حقوق رو تامین کنه

پیشنهاد خوبیه اینطوری میشه اختلاس کرد ??

ویرایش شده توسط iMahDi

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

این به این دلیله که الان 200 میلیون پول بلااستفاده در خزانه شهر هستش و خوبه که پول خزانه به گردش در بیاد. در صورت موافقت شما این موضوع به موسس مجموعه ابلاغ خواهد شد.

تو هردفعه واریزی اگه دوتا صفر آستینت خورد دادی به ما با این پیشنهاد موافقم??

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

سلام به همگی

اول از همه از تمامی کسانی که با رای خودشون به رسیدن من به این جایگاه کمک کردن متشکرم این نشون از اعتماد شماست تشکر ویژه دارم از عزیزانی که توی جشن انتخاب شدنم سنگ تموم گذاشتن و مشاور تبلیغاتی من @Rasputin و دوست عزیزم @MiladME

تو این تاپیک میخوام اهداف و چالش هایی که به عنوان شهردار در پیش دارم رو اعلام کنم.

همونطوری که میدونین کمپین تبلیغاتی من بر پایه ایجاد پل ارتباطی بین مسئولین سرور و بازیکنان بوده که میتونه از ادمین ها شروع بشه و تا موسس سرور ادامه پیدا کنه.

مشکلی که در این مورد هستش اینه که در مورد قوانین فقط میشه با موسس صحبت کرد چون ادمین ها و سرپرست ها مجری قانون هستن و طبق پروتکل اعلامی از سوی موسس عمل میکنن پس برای ادمین ها و سرپرست ها میتونین مشکلات یا سوالاتی که توسط این عزیزان قابل حل هست رو با من در میون بزارین تا بهشون اعلام کنم.

در جلسات هفتگی کارکنان مشکلات مهم و درجه یکی که اعلام شده و اینکه نیاز هست در جلسات به موسس گفته شه توسط سوپروایزر تایید شده اعلام میشه و جواب دریافتی بدون سانسور چه در محیط بازی یا همین تاپیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

من سعی دارم به وظیفه فراموش شده شهرداران یعنی برگزاری مسابقات متنوع عمل کنم که مدت زیادی هست که این امر توسط شهرداران فراموش شده.

یکی از مواردی که قصد دارم به رفراندوم بزارم و نظر شمارو بدونم اینه که تامین حقوق اقلیت ها یا اقلیت های یک دسته خاص بر عهده شهردار باشه که شهردار رو موظف کنه تا یک زمان خاصی هزینه کافی برای حقوق اقلیت هارو تامین کنه.

یکی دیگه از چالش ها محدودیت هایی هست که شهردار رو به یک پلیر عادی مبدل میکنه،شاید بعضی از این هارو من از قلم انداخته باشم پس لطفا این محدودیت هارو از دید خودتون بگین

توجه داشته باشین هیچوقت از انتقاد در مورد عملکرد من یا پیشنهاد برای انجام بهتر وظایفم دریغ نکنین.بهترینم دوست من کسیه که عیوب منو بهم هدیه بده.

هر هفته یکبار تاپیکی زده میشه تا بازیکنان مشکلاتشون رو اعلام کنن و موارد اولویت بندی میشن و به افراد مربوطه ابلاغ میشن.

ممنون از زمانی که برای خوندن این متن گذاشتین.

در 17 ساعت قبل، Aone گفته است:

سخنان بسیار بجایی فرمودید همسر عزیزم

اولین پیشنهاد بنده ایجاد یک وام از خزانه ی شهرداری برای مردمان سرور هستش

من هم با نظر گذاشتن وام خیلی موافق هستم 

قبلا هم با ادمین ها این موضوع رو در میان گذاشتم ولی فقط باید با موسس مطرح بشه این موضوع

و مطمعن هستم که خیلی استقبال میشه از این کار

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Aone گفته است:

دق دقه اصلی مردم تق تقه است.

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۳/۲۰ در 02:56، PabloEscobar گفته است:

این میخاد مشکلاتو حل کنه؟

desktop_09-06-2022_12-23-29_%D9%82.%D8%B

زنه منو دسته کم نگیییر عههه

فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه هیزه???

در 11 ساعت قبل، 404 گفته است:

دق دقه اصلی مردم تق تقه است.

میخوای دق دقه ی مسکن برای تق تقه هم جزو آرمان های شهردار به حساب بیاری؟

خووووووبه

[1?️Aone.png [1?️]

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...