رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

juggernaut - پست

MBMahdi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MBMahdi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Juggernaut.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام من چند روز پیش برای عضویت در فکشن PD پست گذاشتم و پستم قبول شد. زیر پست قبول شدن در این فکشن نوشته شده بود بر اساس سطح بازیکنان تست گرفته میشه. من در اولویت دوم برای تست بودم اما یکی از بازیکنان به اسم Jugvar که لولشون از من پایین تره ازش تست گرفته شده و وارد فکشن شده.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s7.picofile.com/file/8282759826/ffa.png

http://s9.picofile.com/file/8282759976/sfaaaaf.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام. 

در قوانین لیدرها ذکر شده که لیدر میتواند بهترین فرد را از نظر شرایط کلی انتخاب کند. بنده از ساعت 14 تا 22 در سرور آنلاین بودم (قابل چک شدن هست) و فعالیت زیادی از شما ندیدم. یا اسلیپ بودید یا AFK. نفر اول اولویت هم 3روز بود که نیومده بودن توی بازی تا ازشون تست گرفته بشه. نفر دوم هم مشابه شما. پس بنابراین از نفر چهارم تست گرفتم و ایشون در تست عملی/شفاهی قبول شد. 

در جایی هم ذکرنشده حتماً باید سطح درنظر گرفته بشه. از نظر تاریخچه محرومیت و مجازات در UCP هم قابل مشاهده هست که اکانت ایشون 3سال هست که مجازاتی روش اعمال نشده و کاربر بهتری برای PD به حساب میومدند.

در هر صورت در صورت بروز هرگونه تعارض تاریخچه(لاگ)ها قابل بررسی هست.

موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما علیه Juggernaut رد شد.

قوانینی مبنی بر تست گرفتن بر اساس سطح نداریم و لیدر طیق صلاحدید میتوند بهترین عضو را غربال و وارد اقلیت کند.

با تشکر

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

ویرایش شده توسط MaCaVeL
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...